Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Jún 17, 2010 3:44 pm

karolinka12345 píše:abslutne suhlasim s tymi co vravia ze terajsie koalicne strany volili hlupaci alebo ludia, ktori ani nevedeli preco ich volia.


Len aby si ludia nenadávali do hlúpakov aj teraz - že prečo som ich len volil :D, lebo som nemal koho a týchto som este nepoznal...Ale tak čakám, slová, že Slovensko nám prenechali zadĺžené, rozkradnuté a že zmeny budú na dlhé roky rokúce ak vobec, ale budeme sa snažiť podať ľudom pomocnú ruku...Ale po voľbách som mal zmiešané pocity akože z tých osláv, aj ked to chapem,ale tak politici by si mali držať trochu inú úroveň...Ved uvidime... :D povedal slepý, ale bude tam ešte určite dobre horúco :) !-!

A čo chceš, náhodou 35% obyvatelov z tych 58% (či kolko to bolo) voličov sa malo možno veľmi dobre aj za tej vlády ... v-v-v :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod karolinka12345 v Štvrtok Jún 17, 2010 7:33 pm

Oniiicek píše:
karolinka12345 píše:abslutne suhlasim s tymi co vravia ze terajsie koalicne strany volili hlupaci alebo ludia, ktori ani nevedeli preco ich volia.


Len aby si ludia nenadávali do hlúpakov aj teraz - že prečo som ich len volil :D, lebo som nemal koho a týchto som este nepoznal...Ale tak čakám, slová, že Slovensko nám prenechali zadĺžené, rozkradnuté a že zmeny budú na dlhé roky rokúce ak vobec, ale budeme sa snažiť podať ľudom pomocnú ruku...Ale po voľbách som mal zmiešané pocity akože z tých osláv, aj ked to chapem,ale tak politici by si mali držať trochu inú úroveň...Ved uvidime... :D povedal slepý, ale bude tam ešte určite dobre horúco :) !-!

A čo chceš, náhodou 35% obyvatelov z tych 58% (či kolko to bolo) voličov sa malo možno veľmi dobre aj za tej vlády ... v-v-v :D

podla mna si oni skôr mysleli ze sa maju dobre a nevedeli ako dobre by sa mohli mat nebyt "vlady so socialnym citenim" :D to ze smeru od poslednych volieb stupli preferencie je dôkaz ako sa ludia môzu dat oblbnut :D v-v-v
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Štvrtok Jún 17, 2010 7:42 pm

... protoze to jsou idioti :mrgreen: jen ti radi poslouchaji populisticke lzi.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Brousitch v Štvrtok Jún 17, 2010 8:48 pm

Crusader píše:
Brousitch píše:Že se na Iron Maiden foru probírá politika.


tvuj problem :-) i kdyz je popularni politikou opovrhovat a tvarit se ze me se to netyka, tak v konecnem dusledku pred ni neni uniku a ovlivnuje nase zivoty vic, nez jsme si ochotni pripustit.


Politikou rozhodně neopovrhuju, jelikož ji prvním rokem studuji, ale s nedávnou volební kampaní už je toho na mě trochu moc a rád bych si od toho odpočinul...a pak přijdu sem a je to tu zase.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Štvrtok Jún 17, 2010 9:08 pm

Brousitch píše:
Crusader píše:
Brousitch píše:Že se na Iron Maiden foru probírá politika.


tvuj problem :-) i kdyz je popularni politikou opovrhovat a tvarit se ze me se to netyka, tak v konecnem dusledku pred ni neni uniku a ovlivnuje nase zivoty vic, nez jsme si ochotni pripustit.


Politikou rozhodně neopovrhuju, jelikož ji prvním rokem studuji, ale s nedávnou volební kampaní už je toho na mě trochu moc a rád bych si od toho odpočinul...a pak přijdu sem a je to tu zase.


tak sem nechod, tady si v kosi ... :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod clansman88 v Sobota August 28, 2010 1:38 pm

zdravotný stav Adama Darskiho alias Nergala z Behemothu :cry: dúfam že sa z toho dostane, držím mu palce
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod tiffani v Nedeľa August 29, 2010 3:51 pm

niektore nazory na TFF ...
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Mato.123 v Utorok Október 12, 2010 5:09 pm

http://www.aktuality.sk/clanok/174130/s ... sa-zlucia/ ..

Zrušiť jediné nekomerčné rádio na Slovensku?? Ta To kde sme?? Jediné rádio na Slovensku v ktorom som počul Maiden, Nirvanu Metallicu, Slayer ... . Im ide len o komerciu a s tým aj o množstvo penazí ktoré im vynášajú
http://www.metalmania.cekuj.net - recenzie, rozhovory s menej známymi kapelami
My Top 5 :
1.The Clansman
2.These colours dont run
3.Afraid to shoot strangers
4.The Longest Day
5.The Aftermath
Mato.123
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Utorok Apríl 20, 2010 5:45 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Mustanq v Utorok Október 12, 2010 6:52 pm

Mato.123 píše:http://www.aktuality.sk/clanok/174130/sportova-stv3-a-radio-fm-koncia-stv-a-sro-sa-zlucia/ ..

Zrušiť jediné nekomerčné rádio na Slovensku?? Ta To kde sme?? Jediné rádio na Slovensku v ktorom som počul Maiden, Nirvanu Metallicu, Slayer ... . Im ide len o komerciu a s tým aj o množstvo penazí ktoré im vynášajú


Asi sa nezruší:
http://medialne.etrend.sk/tlac-spravy/d ... tazne.html
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Streda Október 13, 2010 12:33 pm

mladí chceli zmenu tak nech berú aj takúto zmenu
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Dragontears v Streda Október 13, 2010 1:28 pm

Mato.123 píše: Jediné rádio na Slovensku v ktorom som počul Maiden, Nirvanu Metallicu, Slayer ...

a ty snad nemas jinou moznost, jak si Maiden pustit ? nejsi prece zavisly na hudebnich redaktorech v radiu ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Október 14, 2010 11:22 am

Dragontears píše:
Mato.123 píše: Jediné rádio na Slovensku v ktorom som počul Maiden, Nirvanu Metallicu, Slayer ...

a ty snad nemas jinou moznost, jak si Maiden pustit ? nejsi prece zavisly na hudebnich redaktorech v radiu ...


:lol: ...Tak to si pamatam na časy, kedy som nemal doma žiadne cd, pár nahratých kaziet od kamoša a čakal som na reláciu v rádiu, z ktorej som si mohol nahrať metalové pesničky...A to bolo niečo magické počuť z rádia - po pravde vtedy som sa z toho nejak viac tešil alebo čo...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Október 14, 2010 12:05 pm

Oniiicek píše: :lol: ...Tak to si pamatam na časy, kedy som nemal doma žiadne cd, pár nahratých kaziet od kamoša a čakal som na reláciu v rádiu, z ktorej som si mohol nahrať metalové pesničky...A to bolo niečo magické počuť z rádia - po pravde vtedy som sa z toho nejak viac tešil alebo čo...

ja myslela kdyz uz mate to euro, ze vam nejakych par centu z kapesnyho na porizeni mp prehravace zustane :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Október 14, 2010 3:06 pm

Dragontears píše:
Oniiicek píše: :lol: ...Tak to si pamatam na časy, kedy som nemal doma žiadne cd, pár nahratých kaziet od kamoša a čakal som na reláciu v rádiu, z ktorej som si mohol nahrať metalové pesničky...A to bolo niečo magické počuť z rádia - po pravde vtedy som sa z toho nejak viac tešil alebo čo...

ja myslela kdyz uz mate to euro, ze vam nejakych par centu z kapesnyho na porizeni mp prehravace zustane :lol:


Ale veru zostane, lenže akurát tak na MADE IN CHINA aj to z tých lacnejších... :) :D . Ale aspoň takto si môžeme užívať našu hudbu i keď 40% vecí v pesničke nepočujeme. A pivo -To najhoršie už stojí pomaly 1 euro (čapované)...Ale možno konečne už budeme mať triezvy pohľad na svet a hlavne reálny . Alebo žeby zostane už len na pivo ??? :lol:
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Október 14, 2010 4:08 pm

Oniiicek píše:
Ale veru zostane, lenže akurát tak na MADE IN CHINA aj to z tých lacnejších... :) :D . Ale aspoň takto si môžeme užívať našu hudbu i keď 40% vecí v pesničke nepočujeme. A pivo -To najhoršie už stojí pomaly 1 euro (čapované)...Ale možno konečne už budeme mať triezvy pohľad na svet a hlavne reálny . Alebo žeby zostane už len na pivo ??? :lol:

porad lepsi made in china, nez byt zavisly na jakemkoliv radiu ... a strizlivy pohled doufam znamena, ze zustane vzdy prednostne na maiden, ne na pivo (i kdyz jinak nic proti nemu nemam) :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia