Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Sobota Jún 05, 2010 2:35 pm

niesom až taký zarytý pacifista ale v Iraku sú vojnové konflikty ešte stále a keď je tam tá americká demokracia tak si teroristi dovolujú viacej ako za Husseina a doteraz sa tam nenašli žiadne zbrane hromadného ničenia s ktorými strašili,... a pritom sú aj iné krajiny v tomto regióne kde sa správajú horšie k obyvateľom a ženy tam absolutne nemajú žiadne práva a to nemám ani na mysli Iran,...
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 09, 2010 12:33 am

Ono lepsi je prevence nez pak si rikat proc jsme to podcenili ? ... ted vsichni cekaji az Iran bude mit atomovou bombu ... kurva na co cekaji ? Az ji ty paka fanaticky nekam flaknou a teprve PAK s nima neco udelaji ? Rizika je treba vyhodnocovat a minimalizovat je ... V Iraku jeste dlouho nebude americka demokracie, podle me tam nebude nikdy ... Teroristi jsou prave ti co "vladli" za Sadama, tak proc by si tenkrat dovolovali ??? Na kazdej pad, kdyz tu tam pises o straseni ... precti si pro zacatek Koran ... mozna na to zmenis nazor. Islam je zlocinnecke a totalitni nabozenstvi a nevidim jediny duvod ho tolerovat.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 09, 2010 12:36 am

karolinka12345 píše:tak ak by sa malo podla toho volit, tak by bolo nemozne aby sa v politike presadila nejaka nova strana


Kdo by volil hned na zacatek stranu kterou nezna a tudis nevi co od ni cekat ?? Jen blbec ... viz ceske Veci Verejne ... staci mit furu penez na marketing a jde to. Porad plati kazdy narod ma takovou vladu, jakou si zaslouzi ... a tam kde zije vic blbcu je blba vlada :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Mato.123 v Utorok Jún 15, 2010 4:15 pm

Hrozne ma nasral Futbal Slovensko - Nový Zéland 1-1 :evil:
http://www.metalmania.cekuj.net - recenzie, rozhovory s menej známymi kapelami
My Top 5 :
1.The Clansman
2.These colours dont run
3.Afraid to shoot strangers
4.The Longest Day
5.The Aftermath
Mato.123
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Utorok Apríl 20, 2010 5:45 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod karolinka12345 v Utorok Jún 15, 2010 5:50 pm

Crusader píše:
karolinka12345 píše:tak ak by sa malo podla toho volit, tak by bolo nemozne aby sa v politike presadila nejaka nova strana


Kdo by volil hned na zacatek stranu kterou nezna a tudis nevi co od ni cekat ?? Jen blbec ... viz ceske Veci Verejne ... staci mit furu penez na marketing a jde to. Porad plati kazdy narod ma takovou vladu, jakou si zaslouzi ... a tam kde zije vic blbcu je blba vlada :D

tak, v politike sa neda verit nikomu a ak pride nova strana s dobrymi napadmi, tak preco to nevyskusat. Teraz maju este aj vyhodu ze horsie to uz asi byt nemôze :D
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Utorok Jún 15, 2010 6:44 pm

No ono je to horsi .... i kdyz je strana nova, lide jsou porad stejni ... to je jako v tom vtipu, kdy prijde babka na narodni vybor a pozdravi Heil Hitler a predseda ji odpovi, ale babi, to jste si spletla dobu ... a babka na to, dobu mozna, ale lidi ne :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod tiffani v Utorok Jún 15, 2010 11:06 pm

karolinka12345 píše:
Crusader píše:
karolinka12345 píše:tak ak by sa malo podla toho volit, tak by bolo nemozne aby sa v politike presadila nejaka nova strana


Kdo by volil hned na zacatek stranu kterou nezna a tudis nevi co od ni cekat ?? Jen blbec ... viz ceske Veci Verejne ... staci mit furu penez na marketing a jde to. Porad plati kazdy narod ma takovou vladu, jakou si zaslouzi ... a tam kde zije vic blbcu je blba vlada :D

tak, v politike sa neda verit nikomu a ak pride nova strana s dobrymi napadmi, tak preco to nevyskusat. Teraz maju este aj vyhodu ze horsie to uz asi byt nemôze :D


Mnohi si toto povedali pred 4mi rokmi a volili Smer.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod karolinka12345 v Streda Jún 16, 2010 3:55 pm

tiffani píše:
karolinka12345 píše:
Crusader píše:
karolinka12345 píše:tak ak by sa malo podla toho volit, tak by bolo nemozne aby sa v politike presadila nejaka nova strana


Kdo by volil hned na zacatek stranu kterou nezna a tudis nevi co od ni cekat ?? Jen blbec ... viz ceske Veci Verejne ... staci mit furu penez na marketing a jde to. Porad plati kazdy narod ma takovou vladu, jakou si zaslouzi ... a tam kde zije vic blbcu je blba vlada :D

tak, v politike sa neda verit nikomu a ak pride nova strana s dobrymi napadmi, tak preco to nevyskusat. Teraz maju este aj vyhodu ze horsie to uz asi byt nemôze :D


Mnohi si toto povedali pred 4mi rokmi a volili Smer.

ja nepokladam za dobre napady 13. dôchodok ... :D
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Streda Jún 16, 2010 4:55 pm

Crusader píše:..Takze za par dni uvidime jak jste na tom. Drzim vam palce.

Tak na tom nie sme až tak strašne, ako som čakala :-) Ale nasralo ma, že sa ešte stále nájde na Slovensku strašné kvantum tupcov a že som po voľbách do rána čakala, kedy sa ten smrad, Slota, dostane pod 5% a nič z toho.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod tiffani v Streda Jún 16, 2010 9:01 pm

gog&magog píše:
Crusader píše:..Takze za par dni uvidime jak jste na tom. Drzim vam palce.

Tak na tom nie sme až tak strašne, ako som čakala :-) Ale nasralo ma, že sa ešte stále nájde na Slovensku strašné kvantum tupcov a že som po voľbách do rána čakala, kedy sa ten smrad, Slota, dostane pod 5% a nič z toho.


aj na to pride, Slota tam uz nema sparinga.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Streda Jún 16, 2010 9:14 pm

gog&magog píše:
Crusader píše:..Takze za par dni uvidime jak jste na tom. Drzim vam palce.

Tak na tom nie sme až tak strašne, ako som čakala :-) Ale nasralo ma, že sa ešte stále nájde na Slovensku strašné kvantum tupcov a že som po voľbách do rána čakala, kedy sa ten smrad, Slota, dostane pod 5% a nič z toho.
neviem kto ti dáva právo urážať ľudí na základe toho koho volili alebo nevolili,... chceš slušnosť v politike ale ty sama by si ju možno potrebovala
:wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 16, 2010 9:54 pm

Kdyz o idiotovi nekdo rekne ze je idiot, tak to neni urazka ale konstatovani skutecnosti ... proc se tvarit pseudohumanisticky a nenazyvat veci pravym jmenem ? Pryc s populismem ... Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Streda Jún 16, 2010 10:00 pm

Crusader píše: Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...


Kto vraví, že tí čo volia Radičovú musia byť top... :)...Ale inak by to bolo fajn, lebo potom je na SLovensku ešte stále dosť dobrých ľudí...Ja som chcel volit veselú kapurkovu stranu v-v-v :D !-!
Naposledy upravil Oniiicek dňa Streda Jún 16, 2010 10:06 pm, celkovo upravené 1
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Streda Jún 16, 2010 10:04 pm

Crusader píše:Kdyz o idiotovi nekdo rekne ze je idiot, tak to neni urazka ale konstatovani skutecnosti ... proc se tvarit pseudohumanisticky a nenazyvat veci pravym jmenem ? Pryc s populismem ... Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...

ano všetci čo nezdielaju tvoje nazory alebo politicke zmýšlanie su idioti :) volby su anonymne ale hlavne že vieš kto volí sns heh
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 16, 2010 10:07 pm

Oniiicek píše:
Crusader píše: Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...


Kto vraví, že tí čo volia Radičovú musia byť top... :)...Ale inak by to bolo fajn, lebo potom je na SLovensku ešte stále dosť dobrých ľudí...Ja som chcel volit veselú kapurkovu stranu v-v-v :D



No muzes uz resit mensi zlo, prip. zodpovednost nezadluzovat uz tak zadluzenej stat ... ale rekneme ze tam tech pitomcu bude podstatne mensi procento. Kazdopadne ja flandaky nesnasim, takze bych volil asi jednotky SAS :D ale jako u nove strany taky presne nevis, co od nich cekat ...

Kapurkova strana by skoncila jakmile by se dostala do parlamentu, to by je semlelo ... na jednu stranu je to recese, ale co bys asi tak od nich mohl cekat kdyby se do parlamentu dostali. Nic ... je to podobne jako kdyz ted u nas zacinaji silne slevova veci verejne z jejich naivniho programu. Pro me je spis zahada Fico, na prvni pohled nesympaticky hajzl, primo na pest a dostane 35% ... radsi ani pred volbama nezverejnil jak si stoji statni finance, takze mozna budeme jeste prekvapeni.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron