Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 16, 2010 10:08 pm

Famine píše:
Crusader píše:Kdyz o idiotovi nekdo rekne ze je idiot, tak to neni urazka ale konstatovani skutecnosti ... proc se tvarit pseudohumanisticky a nenazyvat veci pravym jmenem ? Pryc s populismem ... Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...


ano všetci čo nezdielaju tvoje nazory alebo politicke zmýšlanie su idioti :) volby su anonymne ale hlavne že vieš kto volí sns heh


co to meles za kraviny ? Jasne jsem napsal ze ti co voli Slotu ! Podle tebe jsou to moudri, inteligentni a vyrovnani lide co ? Nebud smesnej ! I kdyz sou volby anonymni, dost lidi se tim ze voli Slotu i chlubi ... idioti co ? Bez si radsi resit ten svuj pacifismus ... v tvem veku je to normalni. Nebo si volil SNS ? :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod tiffani v Streda Jún 16, 2010 10:21 pm

Famine píše:
Crusader píše:Kdyz o idiotovi nekdo rekne ze je idiot, tak to neni urazka ale konstatovani skutecnosti ... proc se tvarit pseudohumanisticky a nenazyvat veci pravym jmenem ? Pryc s populismem ... Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...

ano všetci čo nezdielaju tvoje nazory alebo politicke zmýšlanie su idioti :) volby su anonymne ale hlavne že vieš kto volí sns heh


nehnevaj sa na mna, ale po tom, co SNS a Slota predvadzali, ich moze zvolit naozaj len uplny blbec.

a ad tema, tak mna dnes znacne nasralo toto:

http://www.sme.sk/c/5425762/figel-vytia ... okusa.html

naozaj niet nic dolezitejsie, len zmluva s tymi, co maju deticky (najma chlapcekov) naozaj radi.
11.06.11 - Praha, CZ
06.07.11 - Oslo Telenor, NO
08.07.11 - Helsinki Olympic Stadium, FI
05-06.08.11 - London O2 Arena, UK
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Streda Jún 16, 2010 10:23 pm

Crusader píše:Kazdopadne ja flandaky nesnasim, takze bych volil asi jednotky SAS :D ale jako u nove strany taky presne nevis, co od nich cekat .


Jasne treba dat nováčikovi šancu, ked sa tam doteraz striedali tí istí...lenže ja už asi neverím nikomu :)...No či je taká alebo onaká strana, stále si musíš na chleba zarobiť len sám :D podľa svojich schopností...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Brousitch v Streda Jún 16, 2010 10:24 pm

Že se na Iron Maiden foru probírá politika.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 16, 2010 10:40 pm

Oniiicek píše:
Crusader píše:Kazdopadne ja flandaky nesnasim, takze bych volil asi jednotky SAS :D ale jako u nove strany taky presne nevis, co od nich cekat .


Jasne treba dat nováčikovi šancu, ked sa tam doteraz striedali tí istí...lenže ja už asi neverím nikomu :)...No či je taká alebo onaká strana, stále si musíš na chleba zarobiť len sám :D podľa svojich schopností...



No to je jasne, ale je rozdil jestli na ten chleba budes delat 10 minut nebo 2 hodiny :-) a nebo to, ze budes ty delat na chleba nekoho jineho ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Streda Jún 16, 2010 10:42 pm

Brousitch píše:Že se na Iron Maiden foru probírá politika.


tvuj problem :-) i kdyz je popularni politikou opovrhovat a tvarit se ze me se to netyka, tak v konecnem dusledku pred ni neni uniku a ovlivnuje nase zivoty vic, nez jsme si ochotni pripustit.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Streda Jún 16, 2010 11:13 pm

Crusader píše:
Famine píše:
Crusader píše:Kdyz o idiotovi nekdo rekne ze je idiot, tak to neni urazka ale konstatovani skutecnosti ... proc se tvarit pseudohumanisticky a nenazyvat veci pravym jmenem ? Pryc s populismem ... Klidne se budu hadat, ze ti co voli Slotu jsou nejen idioti, ale nejvetsi odpad a luza. Tak a ted do me slotovci ...


ano všetci čo nezdielaju tvoje nazory alebo politicke zmýšlanie su idioti :) volby su anonymne ale hlavne že vieš kto volí sns heh


co to meles za kraviny ? Jasne jsem napsal ze ti co voli Slotu ! Podle tebe jsou to moudri, inteligentni a vyrovnani lide co ? Nebud smesnej ! I kdyz sou volby anonymni, dost lidi se tim ze voli Slotu i chlubi ... idioti co ? Bez si radsi resit ten svuj pacifismus ... v tvem veku je to normalni. Nebo si volil SNS ? :D

ja ti ani nenapíšem koho som volil ešte by si to voči mne vyťahoval ako ten pacifizmus alebo moj vek,... :wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Jún 17, 2010 7:28 am

Crusader píše:
Oniiicek píše:
Crusader píše:Kazdopadne ja flandaky nesnasim, takze bych volil asi jednotky SAS :D ale jako u nove strany taky presne nevis, co od nich cekat .


Jasne treba dat nováčikovi šancu, ked sa tam doteraz striedali tí istí...lenže ja už asi neverím nikomu :)...No či je taká alebo onaká strana, stále si musíš na chleba zarobiť len sám :D podľa svojich schopností...



No to je jasne, ale je rozdil jestli na ten chleba budes delat 10 minut nebo 2 hodiny :-) a nebo to, ze budes ty delat na chleba nekoho jineho ...


Alebo sa vypracovať napr. na perfektného programátora, vysrat sa na DOMOV, akože miesto kde si sa narodil a hľadať tú lepšiu krajinu, kde to klape aspon v tych platoch lepsie napr. Grécko :D...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Štvrtok Jún 17, 2010 10:12 am

Famine píše:neviem kto ti dáva právo urážať ľudí na základe toho koho volili alebo nevolili,... chceš slušnosť v politike ale ty sama by si ju možno potrebovala :wink:

Pevne si stojím za tým, že tí čo volili súčasnú koalíciu sú hlupáci. A vôbec to nie je o tom, ako si napísal ďalej, že pokladám za hlupákov všetkých, ktorí majú iné názory. Ja sama som uvažovala o KDH a nakoniec volila SDKÚ, a pritom som mimoriadne liberálny človek - nemám problém napr. ani s tým, aby si homoši adoptovali decko. Politika je o tom, že si niečo vybrať musíme, alebo sa môžeme tváriť že my s tým nič nemáme a bude nám jedno, keď tu bude len jedna štátostrana... Keď niekto s mojimi názormi nesúhlasí, prediskutujeme to. Rada počúvam postoje iných ľudí, pretože ma to núti uvažovať nad tými svojimi, núti ma to používať argumenty a tým si buď názor utvrdiť, alebo si ho poopraviť. Ale rada diskutujem o veciach len s tými, ktorí majú argumenty. Ľudia, ktorých som ale vyššie nazvala idiotmi, robia idiotov zo seba sami. Nie je šanca ich presvedčiť, nech poviem čokoľvek, v kuse dokola opakujú nejaké frázy (najradšej mám tie sprisahanecké :lol:), môžem ich logicky vyvrátiť ale nepomáha to. Títo sú v diskusii dobrý maximálne na pobavenie sa, nie na naučenie sa niečoho.
Netvrdím, že k ním patríš, veď o tebe neviem nič, len to že máš nevyzretý postoj k pacifizmu (čo nie je urážka, veď aj ja sama dúfam, že sa ešte posuniem kdesi ďalej a o pár rokov sa budem rovnako dívať na iné svoje názory ) Ak si sa ale v skupine, ktorú som nazvala idiotmi našiel a cítiš sa urazený, najskôr si sa tam našiel právom.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Štvrtok Jún 17, 2010 10:30 am

Oniiicek píše:
Crusader píše:Kto vraví, že tí čo volia Radičovú musia byť top... :)...Ale inak by to bolo fajn, lebo potom je na SLovensku ešte stále dosť dobrých ľudí...Ja som chcel volit veselú kapurkovu stranu v-v-v :D !-!

Hmm, ono je to také divné - na jednej strane, no fajn, recesia, ale je otázne, či sme boli v situácii, kedy si môžme dovoliť takto zahodiť právo, ktoré nie je samozrejmosťou. Ak by sme tu riešili len problém, či budeme ľavicovejší, či pravicovejší, fajn. My sme ale riešili to, či u nás budú obete násilia obviňované zo samozbitia, či budú demonštranti šikanovaní mocenskými zložkami, alebo či ich dokonca budú na našom území mlátiť cudzí štátni príslušníci pred očami policajtov platených z našich daní, či sa znova staneme čiernou dierou Európy a slušní ľudia budú odchádzať s tým, že sa nechcú už nikdy vrátiť, či budú môcť sudcovia slobodne súdiť a média slobodne písať...
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Štvrtok Jún 17, 2010 10:57 am

nj to byl uz vrchol zhovadilosti, kdyz slovaky mlati cinsky tajni agenti a policii/vlade to vubec nevadi ... holt porad musi lezt nekomu do zadku, at je to Cina nebo Rusko ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Štvrtok Jún 17, 2010 12:13 pm

gog&magog: niektorí ľudia nemusia sledovať televíziu ako ty alebo Internet informácie môžu mať aj z letákov alebo na kampani a preto že niekto nepozerá TV nemusí byť hlupák (i keď myslím že tá televízia je riadným oblbovákom). a ja som o sebe nepovedal že som pacifista len som nesúhlasil s neoprávnenými vonjami ako napr. v Iraku kde sa doteraz nič nenašlo :) mne sa už na toto téma nechce ďalej viesť diskusia na tomto fóre ale keď chceš tak niekedy pred koncertom Iron Maiden si o tom môžeme porozprávať pri kávičke :wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Štvrtok Jún 17, 2010 12:33 pm

No jasne, letaky a kampane nejsou oblbovaky ? Zapominas na jedno ... lidi by se meli hlavne spolehat na svuj rozum, ale pokud to jsou IDIOTI, tak se nechaji oblbovat a je jedno jestli televizi, internetem, kampanemi nebo letaky ... a naopak, inteligentni lidi nikdy zadna televize nema sanci oblbnout.

Pokud jde o Sadama, tobe nestacilo ze napadl Kuwait ? Nebo bys cekal ne az by se neco naslo, ale az by nekoho znovu napadli ? Sorry, ale prijdes mi hodne naivni ... ale to asi k mladi patri. Tobe zjevne tvuj nazor nevyvratime, ale ty casem pochopis ze to tak jak si myslis ted proste neni a nefunguje. Ted vsichni diky prave kvuli podobne priposranym argumentum cekaji az Iran vyrobi atomovku, pak MOZNA budou cekat az ji hodi do Izraele ... ale to uz bude pozde. Mas dost informaci ze muzes s klidem prohlasit ze v Iraku to byla neopravnena valka ? nebo v Afghanistanu ... pochybuji, jen si to ty myslis, ale to neznamena ze ta valka byla neopravnena ... byla preventivni. Kdyby tohle udelali v 30 letech, nebylo by Hitlera ... Jenze tenkrat byli vsichni priposrani a nalhavali si ze je to neskodny blazen. Tady neplati kdo utece vyhraje ... Chapu ze se ti tu uz nechce vest diskuze, protoze tvoje argumetny jsou znacne chabe, jak se rika pletes si pojmy s dojmy. Ale nic proti tobe ... Nicmene resit politiku pred koncertem Iron Maiden je uz vazne uchylne :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Jún 17, 2010 3:13 pm

Crusader píše:pokud to jsou IDIOTI, tak se nechaji oblbovat a je jedno jestli televizi, internetem, kampanemi nebo letaky ... a naopak, inteligentni lidi nikdy zadna televize nema sanci oblbnout.
Mas dost informaci ze muzes s klidem prohlasit ze v Iraku to byla neopravnena valka ? nebo v Afghanistanu ... pochybuji, jen si to ty myslis, ale to neznamena ze ta valka byla neopravnena ... byla preventivni. Kdyby tohle udelali v 30 letech, nebylo by Hitlera ... Jenze tenkrat byli vsichni priposrani a nalhavali si ze je to neskodny blazen.


V každej dobe dejín ľudstva sa nájde človek, ktorému prepína v bedni, alebo môže prepnúť...Do akej miery môžeme veriť aj dnes, že niekomu v hlave nestane skrat???...Rakety, jadrové zbrane..atd. vlastnia len ludia čo sú pri moci a zaroven su to ludia, ktorych chces ci nie pocuvaju dalsi mocnejší od nás :) ...ono ešte sa ľudia majú dosť dobre nato aby sa musel ukázať pravý charakter ľudí a dôvod zbrojenia...
Ono informace každý z nás čerpá z TV, internetu atd...ved nemožeš byť všade osobne...veľakrát sa informácie aj rôznia a človek stojí na križovatke aby si vybral...A vyberá si subjektívne, podľa životných skúseností, a vedomostí....vedomostí zas len z TV, Internetu, kníh, kde sa informácie pod rôznym tlakom dajú tiež manipulovať...Nikto nemôže vedieť, že má 100% pravdu...ani ty Crusader :wink:...jedine ludia ktorých sa to priamo týka a pravda vyjde na povrch až ked je skutočne po všetkom, alebo nikdy
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod karolinka12345 v Štvrtok Jún 17, 2010 3:31 pm

abslutne suhlasim s tymi co vravia ze terajsie koalicne strany volili hlupaci alebo ludia, ktori ani nevedeli preco ich volia. A aj ked ma vysledok volieb v podstate tesi, tak tych 35 percent smeru je hrozivych, dalsia vlada to bude mat tazke
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron