Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Všetko čo nepatrí nikam inam

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Famine v Štvrtok Október 14, 2010 5:36 pm

Oniiicek píše:
Dragontears píše:
Oniiicek píše: :lol: ...Tak to si pamatam na časy, kedy som nemal doma žiadne cd, pár nahratých kaziet od kamoša a čakal som na reláciu v rádiu, z ktorej som si mohol nahrať metalové pesničky...A to bolo niečo magické počuť z rádia - po pravde vtedy som sa z toho nejak viac tešil alebo čo...

ja myslela kdyz uz mate to euro, ze vam nejakych par centu z kapesnyho na porizeni mp prehravace zustane :lol:


Ale veru zostane, lenže akurát tak na MADE IN CHINA aj to z tých lacnejších... :) :D . Ale aspoň takto si môžeme užívať našu hudbu i keď 40% vecí v pesničke nepočujeme. A pivo -To najhoršie už stojí pomaly 1 euro (čapované)...Ale možno konečne už budeme mať triezvy pohľad na svet a hlavne reálny . Alebo žeby zostane už len na pivo ??? :lol:

keď chodíš do nóbl podnikov bodaj by nestálo pivo 1 euro :) u nás v meste stojí 70 centov aj
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Niromwell v Pondelok December 27, 2010 4:02 pm

Tak nejako sa mi dostala do rúk posledná časť toho štvordielneho plagátu, čo bol v Sparku, a neviem zohnať zvyšok. To vie potešiť :D
Niromwell
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Nedeľa September 07, 2008 6:07 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Mato.123 v Pondelok December 27, 2010 8:46 pm

Niromwell píše:Tak nejako sa mi dostala do rúk posledná časť toho štvordielneho plagátu, čo bol v Sparku, a neviem zohnať zvyšok. To vie potešiť :D

:D tak mne sa dostala do rúk tá istá časť ale mam aj zvyšné tri :P a tak pekne zdobí zvyšné volne miesto v mojej izbe :D
http://www.metalmania.cekuj.net - recenzie, rozhovory s menej známymi kapelami
My Top 5 :
1.The Clansman
2.These colours dont run
3.Afraid to shoot strangers
4.The Longest Day
5.The Aftermath
Mato.123
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Utorok Apríl 20, 2010 5:45 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod grmi666 v Pondelok Január 31, 2011 12:56 am

No vcera som sa trepal z Oravy do Prešova kvôli koncertu Helloween a Stratovarius a nakoniec sa to zrusilo ... Organizacia prepadla na plnej ciare ... vsak jasne toto je mozne len na Slovensku ...
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 31, 2011 1:01 am

grmi666 píše:No vcera som sa trepal z Oravy do Prešova kvôli koncertu Helloween a Stratovarius a nakoniec sa to zrusilo ... Organizacia prepadla na plnej ciare ... vsak jasne toto je mozne len na Slovensku ...


Managment Helloween to posral, kdyby byli profici tak to nenechaji zajit tak daleko a halu odmitnou hned a ne par hodin pred koncertem ... ale stalo se.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok Január 31, 2011 2:37 am

njn prepadak... este dobre ze som to mal len "za rohom", este okolo 1. v noci som v tescu stretal nasratych ludi co cakali na bus/vlak :( Som zvedavy teraz na ten nahradny termin... ci vobec... inak Jorg ma vraj raka, tak je to v pici uz nacisto :cry:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 31, 2011 12:58 pm

Crusader píše:
grmi666 píše:No vcera som sa trepal z Oravy do Prešova kvôli koncertu Helloween a Stratovarius a nakoniec sa to zrusilo ... Organizacia prepadla na plnej ciare ... vsak jasne toto je mozne len na Slovensku ...


Managment Helloween to posral, kdyby byli profici tak to nenechaji zajit tak daleko a halu odmitnou hned a ne par hodin pred koncertem ... ale stalo se.

Problém je niekde inde. Nebude asi náhoda, že s tým koncertom má čosi do činenia EPG. Ako dobre, že som nakoniec dala pred týmto koncertom prednosť niečomu inému.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 31, 2011 1:46 pm

gog&magog píše:
Crusader píše:
grmi666 píše:No vcera som sa trepal z Oravy do Prešova kvôli koncertu Helloween a Stratovarius a nakoniec sa to zrusilo ... Organizacia prepadla na plnej ciare ... vsak jasne toto je mozne len na Slovensku ...


Managment Helloween to posral, kdyby byli profici tak to nenechaji zajit tak daleko a halu odmitnou hned a ne par hodin pred koncertem ... ale stalo se.

Problém je niekde inde. Nebude asi náhoda, že s tým koncertom má čosi do činenia EPG. Ako dobre, že som nakoniec dala pred týmto koncertom prednosť niečomu inému.


No zase nebudte nespravedlivy k EPG :D ... v prvni rade to posral majitel/spravce puvodni haly kdyz vedel, ze tam ta akce bude a presto naplanoval rekonstrukci, otazka je jak za vcas ten umysl oznamil. V druhe rade je to managment kapely, kdo schvali halu ... delaji to tak i maiden. Samotnej promoter mozna zil v dojmu, ze kdyz kapela souhlasila s jinou halou ze je vse ok ... Je snad na SK vic promoteru krome EPG ? Pokud je jen jeden, tak se to skvele nadava :D Ale taky nemusi byt zadny ... a budou k vam jezdit maximalne maximum turbulenc se svym czech decho :D Z meho pohledu ma na situaci nejvetsi podil managment Helloween, ktery to mel zrusit podstatne driv ... ale samozrejme nejvic se bude nadavat na EPG, zvlast ti kteri nevi jak to funguje.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 31, 2011 8:40 pm

Zúčastnila som sa nie jedného koncertu a vlastné skúseností sú mi dôkazom - nikde inde, ešte ani v tom Rumunsku (na ktorý sa Slováci urazene odvolávajú ako na poslednú riť sveta, keď ich niekto nazve východnou Európou) neboli veci zorganizované tak katastrofálne, ako sa to už pravidelne deje v spomínanej spoločnosti. Iste, aj inde sa rušia koncerty, ale spôsob a početnosť je tu o niečom inom. A najviac som sa musela rehotať, keď som sa počas jediného víkendu zúčastnila dvoch koncertov. Potenciál pritiahnuť ľudí bol z môjho pohľadu u oboch porovnateľný. Bolo to v piatok a v sobotu, teda voľné dni, nasledované ďalším voľným dňom. Podstatné bolo, že páni z EPG mali prsty len v jednom podujatí. A výsledok - ani nie 30 ľudí (aj s kapelou) v jeden deň oproti narvanému klubu v nasledujúci večer.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 31, 2011 8:43 pm

Poradej koncerty v zemi kde se misto hal stavi hlavne kostely :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 31, 2011 9:08 pm

To nemá s náboženstvom nič spoločné. Títo kumpáni by neboli schopní zorganizovať ani nedeľnú omšu, keďže nech je dôchodca akokoľvek pobožný, nevedel by o nej (plagát by nebol v kostole, ani v Lidli nad paprikou, o ktorú sa tam dôchodcovia pravidelne bijú, ale v miestnom sexshope...).
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 31, 2011 9:18 pm

A podľa Tvojej poznámky mi došlo, že som nespomenula podstatný fakt - tie dva menované koncerty sa konali v tom istom Slovenskom meste.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Pondelok Január 31, 2011 10:22 pm

gog&magog píše:A podľa Tvojej poznámky mi došlo, že som nespomenula podstatný fakt - tie dva menované koncerty sa konali v tom istom Slovenskom meste.


Ja jsem pevne presvedcen, ze fans dobre vi kdy jejich kapela kde hraje ... mame prece internet (nebo na Slovensku ho snad kazdy nema?), tak na co nejake plakaty, to je v dnesni dobe uz vyhazovani penez, bud lidi na koncerty chodi a nebo ne, s tim ti plakaty nepomuzou. Kdyby to s EPG bylo az tak zle, davno zkrachuji ... a silne pochybuju ze se na SK bude nekdo bit o to aby delal promotera. Na klubovych koncertech pro 200 lidi nikdo nezbohatne a na vetsi koncerty ti 5000 zase nestaci a na vetsi akce stejne neni mimo open airu moc mist kde je poradat ... Myslim ze Slovensko je pro tenhle biznis docela male a temer vsechny koncerty, na kterych jsem na SK byl prodelaly.

Neni lepsi ze to dela EPG nez by to nedelal nikdo ? Me se libi ze je na SK kazdy kritizuje, ale nikdo z tech co vi jak to maji delat nema odvahu na to, aby ukazal ze to umi delat lip :lol: ...

V CZ je to sice lepsi, ale taky obcas je to pekny pruser, viz slavna Velryba Promotion a jejich Maiden v Ostrave. Nebo genialni Pragokoncert ktery na Yes do male sportovni haly nacpal 9000 lidi ... To ze se stane, ze jsou 2 koncerty v jednom meste tezko jako promoter ovlivnis (jasne, muzes to zrusit) ... viz kdysi v Praze Heaven and Hell a Ozzy Osbourne, muzes si tipnout kam neprisel "skoro" nikdo ... Presto ten kdo prodelal mel plakat na kazdem rohu.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod gog&magog v Pondelok Január 31, 2011 11:48 pm

Crusader píše:Ja jsem pevne presvedcen, ze fans dobre vi kdy jejich kapela kde hraje

Tak ja tie "moje" kapely nemám. Teda samozrejme, je mnoho kapiel, ktorých hudbu mám rada a ktoré by som chcela počuť na koncerte. O niektorých to platí viac, o iných menej. Nijako zvlášť ma ale nebaví sledovať podrobnosti zo života akéhokoľvek hudobníka. Venujem pomerne veľa času počúvaniu hudby, ale k prečítaniu si nejakého článku o hudbe, či už v tlačenej, alebo elektronickej podobe sa dostanem len zriedka. Áno sú takí, ktorí si odsledujú každučkú zmienku o kapele, ktorí musia mať tony novinových výstrižkov a suvenírov, ja k ním nepatrím a som presvedčená o tom, že nie som sama. A tiež nepatrím k tým, ktorí chodia len na koncerty svojich top kapiel. Hudba je jednou z vecí, ktorým rada obetujem svoj čas, jednoducho preto, že mi je čas takto strávený príjemný (o koncertoch to platí obzvlášť). Ale takých vecí je viac. Ak by som mala k dispozícii nekonečné množstvo času... skvelá predstava. Ibaže toľko času nemám, a to málo čo mám, venujem radšej niečomu pre mňa príjemnejšiemu, osožnejšiemu, dôležitejšiemu a pod., než sledovaniu podrobností o desiatkach kapiel. A teda som ten, komu je propagácia (či je to plagát, alebo vysvietený banner na nejakom fóre) určená.

Crusader píše:Myslim ze Slovensko je pro tenhle biznis docela male a temer vsechny koncerty, na kterych jsem na SK byl prodelaly

V tomto máš samozrejme pravdu. Nezabudni však na to, v akej dobe žijeme. Štátne hranice v rámci Európy pre bežného občana prakticky neexistujú, lístky objednáš cez net z domu. Nie je problém vycestovať do Budapešti, Viedne, Prahy. Finančne to nie je najlacnejšia záležitosť, pokiaľ si trebárs študent, alebo rodič, ktorý sa sám stará o dve deti. Ak však ide o nejakú z Tvojich top kapiel, tak tú jednorázovú investíciu prežiješ. Ale tu sa nebavíme o megakoncertoch s návštevnosťou 10 000+, ale o koncerte zasraného Helloweenu, ktorý má potenciál byť na Slovensku ziskový.

Crusader píše:Neni lepsi ze to dela EPG nez by to nedelal nikdo ? Me se libi ze je na SK kazdy kritizuje, ale nikdo z tech co vi jak to maji delat nema odvahu na to, aby ukazal ze to umi delat lip

Na to aby som dokázala povedať, že to nerobia dobre, sa nemusím púšťať do rovnakého biznisu. Keď Ti niekto predá plesnivé mäso, necháš to snáď tak, lebo Ty nie si mäsiar?
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Crusader v Utorok Február 01, 2011 12:41 am

1) u 10 kapel precteni tour listu zabere par minut, navic dneska temer vsechny kapely maji mail listy, takze kdyz se neco deje, dozvim se to take mailem. Muzes rict ze poslouchas kapel vic, na to ja ovsem nejak uz nemam cas, tak se venuju svemu top tenu. Nemam ani cas chodit na kapely, ktere nepatri mezi me oblibene :) Ani ja nemusim mit kazdej vystrizek od kapel co me zajimaji a presto informace kdy jedou tour mam :) Na to abych znal tour data nemusim sledovat zadne podrobnosti ...

2) Nevim kolik stoji dneska Helloween ale pred 10 lety to bylo 40 tis DM, na dnesni pomery (inflace etc.) by to bylo 25-30 tis euro + dalsi naklady, takze mozna pri 1500 lidech by se dostali na nuly, ale i kdyz sebevic chteli ... nemeli je kam dat a to je ten problem, ze je na slovensku vic kostelu nez hal ... v zime je tezko muzes strcit na nejakou louku a tohle bych EPG za zle nemel, vypekl je majitel haly ... a kde nic neni ani smrt nebere.

3) docela spatny priklad, ale budis, EPG s managmentem kapely nakonec zabranilo aby si to zkazene maso dostala ... Problem by nastal az by vam ta hala spadla na hlavu :D Opet ovsem opakuju ze schvaleni haly je vec managmentu kapely ... promoter navrhne, managment schvali. Managment se na to asi vysral a pak se jen divili co schvalili, za tohle ale nenadavejte EPG. Je zajimave ze veskere nadavky jdou na hlavu EPG a nikdo ani necekne na managment helloween .. proc asi ?

Mimochodem na podobnem pripadu vznikla Student agency - Jancura nebyl spokojen s urovni autobusove dopravy v CR, tak ukazal jak se to ma delat ... ale taky treba mohl jit jen vratit zkazene maso :D a jit pesky.

Existuje vubec na slovensku nektera hala, ktera neni v havarijnim stavu a ve ktere se daji delat koncerty ? Ja o zadne nevim :-) a dodnes nechapu, jak mohli maiden hrat na zimaku v BB. Vsechno co jsem zatim videl jsou sto let stare komousske zimni stadiony ... ale hala typu Ostrava Vitkovice nebo Sazka Arena proste nehrozi.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron