Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Doug Sampson,Clive Burr alebo Nicko McBrain

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: NICKO n.1

Poslaťod Maro v Streda Júl 04, 2007 9:25 pm

Já osobně jsem pro Cliva jeho bici mi přijdou mnohem nápaditějši než Nickovy Run to the hills Killers Prisoner a další prostě nemají chybu a v jeho hře je spousta figlu a vychytávek kterých si lajk nevšimne já sám hraju na bici a chodim do lidové školy můj učitel který je opradu profik vam bezesrandy zahraje od MAIDEN asi vše si také více cenní Cliva je určitě přesnější než Nicko nevím jistě jestli je to záměr ale Mejdni s Nickem dost zrychlují i když technicky je určitě lepší než Clive.Ale je určitě hloupost tvrdit že třeba Nicko je nejlepší bubeník na světě Jazz se mi nelíbí ale většina bubeníků tohoto stylu by se za bubny majdnů nudilo.Je to jen můj osobní názor MAIDEN miluju a nedám na ně dopustit.
Up the Irons
Maro
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Nedeľa Marec 04, 2007 7:33 pm
Bydlisko: Ostrava

Re: NICKO n.1

Poslaťod Painkiller03 v Streda Júl 04, 2007 9:59 pm

Maro píše:Já osobně jsem pro Cliva jeho bici mi přijdou mnohem nápaditějši než Nickovy Run to the hills Killers Prisoner a další prostě nemají chybu a v jeho hře je spousta figlu a vychytávek kterých si lajk nevšimne já sám hraju na bici a chodim do lidové školy můj učitel který je opradu profik vam bezesrandy zahraje od MAIDEN asi vše si také více cenní Cliva je určitě přesnější než Nicko nevím jistě jestli je to záměr ale Mejdni s Nickem dost zrychlují i když technicky je určitě lepší než Clive.Ale je určitě hloupost tvrdit že třeba Nicko je nejlepší bubeník na světě Jazz se mi nelíbí ale většina bubeníků tohoto stylu by se za bubny majdnů nudilo.Je to jen můj osobní názor MAIDEN miluju a nedám na ně dopustit.
no ja som mal tu cest si sadnut za bicie ale stale nechapem ako vy bubenici dokazete jednou rukou mat iny rytmus a v druhej tiez ja som to skusal ale som sa nevedel sustredit na obidve ruky proste iba buchat ak blazon a to uz nehovorim o kopaku je to tazkeeee
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Re: NICKO n.1

Poslaťod jason46 v Streda Júl 04, 2007 10:28 pm

Painkiller03 píše:
Maro píše:Já osobně jsem pro Cliva jeho bici mi přijdou mnohem nápaditějši než Nickovy Run to the hills Killers Prisoner a další prostě nemají chybu a v jeho hře je spousta figlu a vychytávek kterých si lajk nevšimne já sám hraju na bici a chodim do lidové školy můj učitel který je opradu profik vam bezesrandy zahraje od MAIDEN asi vše si také více cenní Cliva je určitě přesnější než Nicko nevím jistě jestli je to záměr ale Mejdni s Nickem dost zrychlují i když technicky je určitě lepší než Clive.Ale je určitě hloupost tvrdit že třeba Nicko je nejlepší bubeník na světě Jazz se mi nelíbí ale většina bubeníků tohoto stylu by se za bubny majdnů nudilo.Je to jen můj osobní názor MAIDEN miluju a nedám na ně dopustit.
no ja som mal tu cest si sadnut za bicie ale stale nechapem ako vy bubenici dokazete jednou rukou mat iny rytmus a v druhej tiez ja som to skusal ale som sa nevedel sustredit na obidve ruky proste iba buchat ak blazon a to uz nehovorim o kopaku je to tazkeeee


to je len sila zvyku :D niekto ma proste na to ruky a niekto ich ma na niec ine :D
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod combat v Štvrtok Júl 05, 2007 11:18 pm

Clive bol sympaťák, skoda ze ochorel, mozno preto s IM na zaciatku nestihal na ich nekonecnych turne, ze uz mal priznaky choroby, a jeho hra, IM sa od jeho doby trochu zmenili, tazko povedat ako by vyzneli v jeho podani tie novsie veci... :?:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod PesZ v Piatok Júl 06, 2007 8:35 am

Maro> no, to už je pak umění pro umění. Daleko víc si vychutnám Nickovu, než Clivovu hru. Ale to je samozřejmě můj pohled a nikdo ti nezakazuje mít radši Cliva B-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod agdabavipain v Piatok Júl 06, 2007 1:18 pm

bez Nicka by dnes Maiden neboli tam, kde su. Cliveova hra bola perfekcionisticka, presna a prave preto bola brzdou pre hudbu. S Nickom nadobudla hudba IM este viac dynamiky a vzletnosti a kapela bola konecne dokonala. Preto po instrumentalnej stranke na Maiden neni co vylepsovat :)
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Brighter v Piatok Júl 06, 2007 3:53 pm

agdabavipain píše:bez Nicka by dnes Maiden neboli tam, kde su. Cliveova hra bola perfekcionisticka, presna a prave preto bola brzdou pre hudbu. S Nickom nadobudla hudba IM este viac dynamiky a vzletnosti a kapela bola konecne dokonala. Preto po instrumentalnej stranke na Maiden neni co vylepsovat :)


uplne s tebou suhlasim
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod The_Trooper85 v Sobota Júl 07, 2007 2:01 pm

Slyšel jsem kapelu ELIXIR a řikám si, kdo tady tak skvěle bubnuje a samozřejmně Clive Burr. Myslím tím album ELIXIR - LETHAL POTION LP z roku 1990. Skupina EIXIR patří do NWOBHM. :)

Sonic
SONICLP 9
1990

Paul Taylor (V)
Phil Denton (G)
Norman Gordon (G)
Mark White (B)
Clive Burr(D)


1. She's Got It
2. Sovereign Remedy
3. Llagaeran
4. Louise
5. Shadows Of The Night
6. All Together Again
7. Light In Your Heart
8. Visions Of Darkness
9. Edge Of Eternity
10. Last Rays Of The Sun
Obrázok užívateľa
The_Trooper85
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Piatok Júl 14, 2006 11:35 pm
Bydlisko: Lutín or (kolej OSTRAVA)

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 07, 2007 3:43 pm

proste to co tu resite jsou ciste spekulace, jestli by maiden byli tam kde jsou ... a proc by nebyli ? vede je Harris nebo McBrain ? ... zbytecna diskuze
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod The_Trooper85 v Sobota Júl 07, 2007 10:04 pm

Crusader píše:proste to co tu resite jsou ciste spekulace, jestli by maiden byli tam kde jsou ... a proc by nebyli ? vede je Harris nebo McBrain ? ... zbytecna diskuze


Crusader nerozčiluj se, forum je od toho aby se spekulovalo. :twisted:
Obrázok užívateľa
The_Trooper85
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Piatok Júl 14, 2006 11:35 pm
Bydlisko: Lutín or (kolej OSTRAVA)

Poslaťod Crusader v Nedeľa Júl 08, 2007 10:33 am

tak to si teda nemyslim, ze je to tu kvuli spekulovani ... spis si myslim, ze uz nevite coby ... btw co by bylo, kdyby tvoje babka zpivala jako freddie mercury ? byly by queen tam, kde jsou ted? a nevzali by radi lemmyho ? a co kdyby neumrej Hendrix ? Hral by u Cobaina v kapele ???
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa Júl 08, 2007 11:18 am

The_Trooper85 píše:
Crusader píše:proste to co tu resite jsou ciste spekulace, jestli by maiden byli tam kde jsou ... a proc by nebyli ? vede je Harris nebo McBrain ? ... zbytecna diskuze


Crusader nerozčiluj se, forum je od toho aby se spekulovalo. :twisted:

ale spekulaciami sa aj tak nic nevyriesi...a spekulaciami sa to casto ptm "strahavaju prestrelky" a vymeny nazorov a podobne a pritom je to zbytocne...
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa Júl 08, 2007 8:31 pm

Crusader - no ja si myslim ze tu ide o porovnavanie dvoch hudobnikov ale potom sa to zvrtlo na spekulaciu co by bolo ak ... ale mne to osobne nevadi ved tem je tu plno a je to kazdeho osobna vec kde chce diskutovat a komu sa to nepaci nech sa nepripaja do diskusie, ale z isteho uhla pohladu mas pravdu
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Brighter v Pondelok Júl 09, 2007 1:10 pm

Painkiller03 píše:Crusader - no ja si myslim ze tu ide o porovnavanie dvoch hudobnikov ale potom sa to zvrtlo na spekulaciu co by bolo ak ... ale mne to osobne nevadi ved tem je tu plno a je to kazdeho osobna vec kde chce diskutovat a komu sa to nepaci nech sa nepripaja do diskusie, ale z isteho uhla pohladu mas pravdu


ja si myslim ze neni nic zle na tom ked sa porozpravame o tom co by bolo keby... niektori to beru ako spekulaciu ale pre mna je to len zamyslenie: keby ...
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Brighter v Pondelok Júl 09, 2007 1:33 pm

Madness píše:
Brighter píše:Madness napisal:
napr ja.. zaram bez problemov tie veci co si pisal...ked hras nejaky cas....obycajny virbel...samozrejme treba sa to naucit..hehe..Osobne zahram od Maiden spustu sklatieb doverne...ale Where Eagles Dare mam trochu stale problem.A samozrejme je tu refren vo Wicker Man to je cista utopia

tak mi pls povedz ako to robis ak to hras na jednoslapke...


je to cit to je vdetko musis vediet jak na to.


od tej doby co som napisal ten prispevok som si teda o tej technike nieco zistil a nieco naucil.neni to take nemozne ako som vtedy pisal,dokonca uz som odvtedy celkom pochytil ten cit o ktorom si hovoril.da sa to urcite,aj nicko je len clovek.ale je sakramensky tazke ako rapidfire spomenul-spojit to s rytmusom tak fakt je to tazke a pokial si este vali take 4 minutky vkuse ako napr. v DOM alebo v C somewhere IT pomaly celu pesnicku,je to fakt tazke.nicko je kral :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia