Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - LEAD-VOCALISTS alebo SPEVáCI

LEAD-VOCALISTS alebo SPEVáCI

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Kto bol/je podµa vás najlep?ím spevákom IRON MAIDEN?

Hlasovanie končí za Streda Máj 18, 2005 10:02 pm

Paul Day
0
Nehlasovalo
Dennis Wilcock
0
Nehlasovalo
Paul di Anno
1
20%
Bruce Dickinson
4
80%
Blaze Bayley
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 5

Re: hm...

Poslaťod Madness v Streda August 30, 2006 5:11 pm

Nizsie tonx mal Bruce vzdx max.genialne a ma ich aj teraz super :twisted: nepoznam osobne lepsieho spevaka v Oblasti metalu :!: 8)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Dragontears v Streda August 30, 2006 7:36 pm

hammerheart píše: ... pocut to najlepsie v refrene - prave tu Blazeov hlas priam krasne zvoni ...

lepsi vtip jsem posledniho pul roku neslysela :D

Madness píše:
Ale je mi luto Bruce uz nema davno takx hlas ako kedxsi co mu sa niet divit nedavno oslavil 49 :!:

ne ze bych byla puntickar, ale to bude mit az pristi rok :wink:
btw udelej si neco s tou klavesnici, je to k zblazneni to po tobe louskat, a kdyz tu vidim Txrannx v teto podobe, tak me to neskutecne drazdi :evil:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Madness v Streda August 30, 2006 7:44 pm

och ja babrak vzdx musis najst chxbu a ides mi stxm dost na nervx ok :?: :twisted: ale hadat sa rozhodne nechcem tak som sa sekol no a :?:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Dragontears v Streda August 30, 2006 7:54 pm

Madness píše:och ja babrak vzdx musis najst chxbu a ides mi stxm dost na nervx ok :?: :twisted: ale hadat sa rozhodne nechcem tak som sa sekol no a :?:

tak chyby tykajici se cehokoliv kolem Bruce nejak tezko travim :wink: ale kvuli tomu snad neni duvod se hadat ? v kazdem pripade si po Psovi druhy, na jehoz nazory nebudu reagovat, kdyz ti to jde na nervy :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod PesZ v Streda August 30, 2006 8:12 pm

Ono taky při zpěvu na živo je větší "tlak" a není to tak v klidu jako ve studiu, gdy se to dá zazpívat několikrát a následně vybrat to nejlepší. Navíc Bruce je jedinej, kterej se po pódiu prohání, to je nezanedbatelnej fakt.

Btw album Killers nemám rád, písničku Clansman nemám rád a Man on the Edge nemůžu ani vystát :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Belenor v Štvrtok August 31, 2006 7:15 am

Kua, jsem se v tom asi zamotal :-) Jsem zaměnil Man on the Edge za Lord of the Flies - Jak zvládl mote si vlastně nevybavuji :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Lord Of Light

Poslaťod The_Qwertz v Štvrtok August 31, 2006 7:20 am

Neviem, ci sa mi to len zda, ale v piesni Lord Of Light zaciatok nezvlada. Povedal by som, ze sa to snazi dat co najvyssie, ale uz mu to nejde ako kedysi. Podla mna to kludne mohol zaspievat svojimy "nizkami". Takisto uvod v The Legacy je taký ... divný.

Ako tak pocuvam album, prvych 5 piesni je bezchybnych a For The Greater ... je totalne bez chyby.
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Belenor v Štvrtok August 31, 2006 7:42 am

Hmm, v lordovi má hlasivky už pěkně našponované, něco jako lord of the flies na koncertě. V the legacy máš na mysli ten tichý úvod? nevím, o čem je, ale má to takový až bardovský nádech jak nějaká fantasy balada (marigold atp.)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod hammerheart v Štvrtok August 31, 2006 8:25 am

To Madness: pozeram, ze holcicka je zasa najmudrejsia na svete. Keby si aspon trocha studovala techniku spevu, tak pochopis, o com som hovoril pri Blazeovom prevedeni skladby Sign Of The Cross.
No a pokial hovorite o odchadzajucej forme Bruceovych hlasiviek, tak sa skutocne vzhladom na jeho vek niet comu cudovat. Kazdopadne ale spieva urcite lepsie nez v roku 1993 pri jeho odchode z Maiden - tie zivaky, co vysli su zaspievane uplne katastrofalne a najvacsi podiel na tom mal prave jeho styl spevu, nakolko sa na albume snazil pritvrdit hlas, co mu zasiahlo hlasivky.
Na najnovsom albume si myslim, ze najvacsie "trapenie" zaziva v prvom refrene "These colors don't run" ... toto fakt nechapem, preco neprehrali nanovo, lebo tie dalsie su uz OK.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod hammerheart v Štvrtok August 31, 2006 8:28 am

Sorry Madness, to malo patrit DRAGONTEARS!
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Jevo v Štvrtok August 31, 2006 2:21 pm

Ale aj tak ja osobne si myslim, ze Bruce mal najlepsi hlas so Samson a na albume The Number Of The Beast... mne sa tam jeho spev neskutocne paci. Ak teraz ma v hrdle zlato, tak ani len netusim, co tam mal vtedy :wink:
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Dragontears v Štvrtok August 31, 2006 8:14 pm

hammerheart píše:To Madness: pozeram, ze holcicka je zasa najmudrejsia na svete. Keby si aspon trocha studovala techniku spevu, tak pochopis, o com som hovoril pri Blazeovom prevedeni skladby Sign Of The Cross..

o cem to zase zvanis ? zklidni nerv, nepotrebuju si pri vyjadreni vlastniho nazoru hrat na nejmoudrejsi na svete, od toho jsou na tomto foru jini typci :wink:
Bayleyho hlas mne nijak neuchvacuje, proto mne to tvoje prirovnani pobavilo. A pokud jde konkretne o Sign Of The Cross - mozna ze ten Bruceuv jak rikas "dost lezerny dojem" prameni z toho, ze zpiva na co ma ( a ze podle mne ma na hodne) coz se o Blazeovi rozhodne rict neda ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

...

Poslaťod The_Qwertz v Utorok September 05, 2006 3:22 pm

No jo no suhlasim s Dragontears, hoci Blaze technicky nespieval zle, chybal mu rozsah a praca s textom. A este mi unho dost chyba ten Brucov "skrekot" ( :D ) a sem tam praca s hlasom - zmena podtonu (zurivy hlas, pokojny,...). Proste s nim sa mi Naiden zdaju byt strasne monotonny. Nema to nijaky smrnc.
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Belenor v Utorok Október 24, 2006 10:11 am

Že vůbec otevírám toto mrtvé téma - sehnal jsem si Silicon Messiah a The Tenth Dimension a utvrdilo mě to v mém názoru, že je Blaze minimálně stejně dobrý jako Bruce. Bohužel hodně dělá hudební stránka a když má člověk zpívat něco, napsané pro jiný hlas, logicky může mít problémy. Jediné, v čem je Bruce lepší, je jeho showmanství na koncertech, Blaze je takový dřevěný :-)

Mimochodem - zmíněná dvě alba doporučuji i odpůrcům Blaze, aby alespoň kydali na někoho, od koho slyšeli i něco víc, než jen TXF a VXI.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Madness v Utorok Október 24, 2006 4:26 pm

Tak Tenth Dimension je neskutocnx album to je fakt :!: :!: Podla mna to naj od Blazea,kto to nema doporucujem zohnat...ale ze bx bol Blaze lepsi spevak ako Bruce... :roll: ale na solo veciach sa mi Blazeov hlas viac paci nez u Maiden...Ale Bruce je Bruce :!: (Bruce Bruce) :wink: Kill and Destrox :!: :)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron