Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vam najsympatickejsi clen?

Vam najsympatickejsi clen?

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Ktory zo sucasnych clenov IM je vam najsympatickejsi?

Steve
22
23%
Bruce
28
30%
Dave
11
12%
Nicko
10
11%
Adrian
11
12%
Janick
12
13%
 
Celkom hlasov : 94

Poslaťod Sir Qwerty v Utorok Máj 08, 2007 11:22 am

Pro mě jednoznačně Steve, skvělý basák, skladatel a neuvěřitelně charismatickej chlapík.
Sir Qwerty
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Nedeľa Marec 18, 2007 4:40 pm

Poslaťod Brighter v Utorok Máj 08, 2007 10:23 pm

Painkiller03:Pre mna je "najsympatickejsi" Nicko pretoze ked koncertuju z neho ziari tolka energia a chut .... a tie jeho vyrazi za bicim Smile ....Ale vseci su n1


pre mna je to tiez nicko, ako si povedal naozaj srsi z neho obrovska energia a srdce, potom je to janick-ten je fakt fantasticky hra skvelo a tie jeho kusky s gitarou...ale tymto ziadno nepodcenujem ostatnych clenov...vsetci su podla mna na tom kvalitativne absolutne rovnako, kazdy dava do tvorby trocha svojho :git: v-v-v :mrgreen: ...a k DoD zvuku-ten podla mna neni zly..neviem ci mam nieco s usami ale podla mna je zvuk ok, a praveze sa mi pacia efekty gitar :wink:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Daan v Sobota Máj 26, 2007 11:38 am

jj, kazdy ma v sebe svoju vlastnu charizmu, tak sa to neda celkom objektivne posudit... 8) Ale hlasoval som za Dave Murraya, pretoze je to velmi skromny a slusny chlapik... 8)
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Poslaťod Painkiller03 v Sobota Máj 26, 2007 7:58 pm

Daan píše:jj, kazdy ma v sebe svoju vlastnu charizmu, tak sa to neda celkom objektivne posudit... 8) Ale hlasoval som za Dave Murraya, pretoze je to velmi skromny a slusny chlapik... 8)
jj Dave je tiez super az nechapem ako nemohol stratit tu svoju skromnost pri tolkych prachoch proste je to charakter ale aj ostatok kapely su n1
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Brighter v Nedeľa Máj 27, 2007 10:08 am

Painkiller03 píše:
Daan píše:jj, kazdy ma v sebe svoju vlastnu charizmu, tak sa to neda celkom objektivne posudit... 8) Ale hlasoval som za Dave Murraya, pretoze je to velmi skromny a slusny chlapik... 8)
jj Dave je tiez super az nechapem ako nemohol stratit tu svoju skromnost pri tolkych prachoch proste je to charakter ale aj ostatok kapely su n1


ja si myslim ze sa nezmenil kvoli svojej vychove.jeho rodina bola chudobna a v tej dobe sa naucil vazit si malickosti a od nicoho neocakaval vela.fakt je to charakter.
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Daan v Nedeľa Máj 27, 2007 1:06 pm

Brighter píše:ja si myslim ze sa nezmenil kvoli svojej vychove.jeho rodina bola chudobna a v tej dobe sa naucil vazit si malickosti a od nicoho neocakaval vela.fakt je to charakter.

jop, mas uplnu pravdu... A je obdivuhodne, ze napriek tomu, ze nebol financne na tom dobre a detstvo mozno nemal najlepsie, dokazal sa dostat tam kde je, len vdaka voli a radosti z hry na gitaru... :P
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Poslaťod Pilgrim v Nedeľa Máj 27, 2007 6:27 pm

podla mna su vsetci uplny borci ale NICKO je ozaj super!!!taktiez obdivujem steava-to co vie napisat on nevie uz nikto na svete okrem adriana,kusky ktore robi janick...,daveova rodost zhry a nasadenie,bruce tomu tiez paradne dava PROSTE SU TO BORCI!cest]
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Poslaťod phoenix v Nedeľa Máj 27, 2007 8:09 pm

Pilgrim píše:podla mna su vsetci uplny borci ale NICKO je ozaj super!!!taktiez obdivujem steava-to co vie napisat on nevie uz nikto na svete okrem adriana,kusky ktore robi janick...,daveova rodost zhry a nasadenie,bruce tomu tiez paradne dava PROSTE SU TO BORCI!cest]


sa nasli co, toto je fakt skvela zostava perfektne sa k sebe hodia :-D
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod thomason v Nedeľa Máj 27, 2007 8:15 pm

vseci šiesti su sympataci... k tomu niet co dodat...
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa Máj 27, 2007 8:57 pm

Ja si myslim ze taka kapela ako je IM uz nikdy nevznikne .... no mozna myslim pesimisticky, ale tak pohromade skvelych muzikantov a chlapov tu uz nebude
nech im to vydrzi dlhoooooooooooooo
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Brighter v Nedeľa Máj 27, 2007 9:29 pm

Painkiller03 píše:Ja si myslim ze taka kapela ako je IM uz nikdy nevznikne .... no mozna myslim pesimisticky, ale tak pohromade skvelych muzikantov a chlapov tu uz nebude
nech im to vydrzi dlhoooooooooooooo


ten nazor mam aj ja.su to ozaj seriozny chlapici.ale neviem si predstavit, ze jedneho dna skoncia, ze jedneho dna nahraju posledny album,vydaju poslednu vyberovku a zahraju posledny koncert (tipol by som ze v londyne)..ale aj tak sa na nich nezabudne a v nasich srdciach a srdciach nasich metalovych potomkoch budu navzdy..tomu verim ze nikdy nezahynu
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa Máj 27, 2007 9:33 pm

Brighter píše:
Painkiller03 píše:Ja si myslim ze taka kapela ako je IM uz nikdy nevznikne .... no mozna myslim pesimisticky, ale tak pohromade skvelych muzikantov a chlapov tu uz nebude
nech im to vydrzi dlhoooooooooooooo


ten nazor mam aj ja.su to ozaj seriozny chlapici.ale neviem si predstavit, ze jedneho dna skoncia, ze jedneho dna nahraju posledny album,vydaju poslednu vyberovku a zahraju posledny koncert (tipol by som ze v londyne)..ale aj tak sa na nich nezabudne a v nasich srdciach a srdciach nasich metalovych potomkoch budu navzdy..tomu verim ze nikdy nezahynu


tak to teda ano to urciteasdf
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Brighter v Nedeľa Máj 27, 2007 9:34 pm

mimochodom este stale som nedal nikomu hlas...fakt sedim tu uz neviem kolko a rozmyslam ale absolutne si neviem vybrat komu ho dat, vsetci su suprovy kazdy ja uplne iny..neviem fakt :oops:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa Máj 27, 2007 9:37 pm

sory tam za tu chybu to sa mi jaksi prsty pomotali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja som hlasoval hned jako som to tu videl a to pre Stevea
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod The Andrew v Nedeľa Máj 27, 2007 9:39 pm

Brighter: tak tak...já taky váhám a nevim...ale asi dám Bruce 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron