Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - The X Factor vs Virtual XI

The X Factor vs Virtual XI

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

The X Factor vs Virtual XI

The X Factor
12
71%
Virtual XI
5
29%
 
Celkom hlasov : 17

The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Halloweed10 v Nedeľa September 13, 2009 2:00 pm

Ak je tato anketa blba alebo zbytočna kludne ju zmažte
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod karolinka12345 v Nedeľa September 13, 2009 5:02 pm

Ano, je dost blba:D to by sme mohli porovnavat vsetky dvojice albumov IM:D :D
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Halloweed10 v Nedeľa September 13, 2009 5:43 pm

tak nie ale X Factor a Virtual vyčnievaju , nemyslis? vsak nech ju zmažu :D ja som iba zvedavy
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Beast34 v Nedeľa September 13, 2009 9:59 pm

v com konkretnom vycnievaju?
.. moj hlas ma X factor
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Famine v Nedeľa September 13, 2009 10:02 pm

asi v tom vyčnievajú lebo albumy pred týmito naspieval Bruce ako aj po týchto naspieval Bruce :wink: inak X Factor!! !-!
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Brighter v Nedeľa September 13, 2009 10:26 pm

dal som X - factor. Cez všetko je to dobrý album, silná stránka je atmosféra. Fakt ked ho počúvam cítim sa ako v nejakom stredovekom kláštore, hlavne cez sign of the cross. No a VirtualXI mi nikdy moc nešmakoval, akurát pesničky When two worlds collide a clansman sú výnimky :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Halloweed10 v Pondelok September 14, 2009 5:04 pm

no ja som dal tiež hlas X Factoru velmi dobry album

to Beast34 - no rozdielnejšie su proste v tom že to niesu brucovske klasiky ako boli alba dovtedy a dost sa odlišuju od každych inych dosiek ,prakticky X Factorom sa začala rapidne zväčšovať minutáž
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Famine v Pondelok September 14, 2009 5:33 pm

skôr sa to začalo fear of the darkom zvyšovať minutáž na ktorom bolo 12 piesni... bolo to zapríčinene len tým že sa prechádzalo z Lpčiek na CDčka ako majoritným nosičom, na cdčka sa zmestí 2 krát viac a do tých čis boli dvojplatne výnimkou ako pravidlom :wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Dragontears v Pondelok September 14, 2009 7:26 pm

Beast34 píše:... v com konkretnom vycnievaju?...

z nejoblibenejsi trojice singeru ucinkuje na nich ten nejslabsi ... a zase to schytam :mrgreen:

ja bych z tech dvou alb udelala jedno vyberove, pak by se mi libilo cele :P tahle se nemuzu rozhodnout, ale nejsilnejsi song z nich je pro mne Sign ... ten bez problemu zvladnu i v Blazovo live provedeni
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Famine v Pondelok September 14, 2009 8:33 pm

prečo výberove? X factor je dobrý taký aký je. podla mňa ich najsilnejší album v deväťdesiatych rokoch. a v čom je podla teba Dragontears najslabší ten spevák? keď nezoberieme do úvahy že nie všetky koncerty odspieval práve najlepšie ale ako spieval na albume,... ani Paul Dianno nebol bohvieaký výškar čo sa týka spevu ten hlas mal taký chrapľavý a občas zavrieskal keď mnohí vyčítajú Blayzovi že nespieval výšky,...
A Blayze by asi ťažko niečo zmenil na dĺžke piesne the Angel and the Gambler alebo do piesne Dont look to the eyes of stranger by nejak nepridal gitarové riffy. keďže posledné slovo má vždy Steve (vraví sa tak). V knihe Run to the hills napríklad napísali o albumoch s Blayzom že sú jedny z najpoctivejších a o Xfactor myslím že najdospelejším a iróniou je že natočili taký album aký si Bruce prial natočiť keďže ho už prestávalo baviť spievať texty pojednávajúce o piramídach, cestovaní v čase, scifi tématike a politike...
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Halloweed10 v Pondelok September 14, 2009 8:46 pm

Famine píše:prečo výberove? X factor je dobrý taký aký je. podla mňa ich najsilnejší album v deväťdesiatych rokoch. a v čom je podla teba Dragontears najslabší ten spevák? keď nezoberieme do úvahy že nie všetky koncerty odspieval práve najlepšie ale ako spieval na albume,... ani Paul Dianno nebol bohvieaký výškar čo sa týka spevu ten hlas mal taký chrapľavý a občas zavrieskal keď mnohí vyčítajú Blayzovi že nespieval výšky,...
A Blayze by asi ťažko niečo zmenil na dĺžke piesne the Angel and the Gambler alebo do piesne Dont look to the eyes of stranger by nejak nepridal gitarové riffy. keďže posledné slovo má vždy Steve (vraví sa tak). V knihe Run to the hills napríklad napísali o albumoch s Blayzom že sú jedny z najpoctivejších a o Xfactor myslím že najdospelejším a iróniou je že natočili taký album aký si Bruce prial natočiť keďže ho už prestávalo baviť spievať texty pojednávajúce o piramídach, cestovaní v čase, scifi tématike a politike...


u mna je tiež X Factor najlepší v 90´´ ja som tuto anketu nemyslel ako nejaky utok na tieto alba alebo že sa mi nepačia nahodov su oba v poho len som bol zvedavy ako dopadne hlasovanie :D

no a k Paulovi : super spevak alba IM a Killers su dobree aj vysky vie davat (vedel) aale proste jeho hlas si už neviem predstavit na albach ako SIT & 7 Son ktore naspieval Greater Bruce Of God :D :D :lol:
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Dragontears v Pondelok September 14, 2009 8:51 pm

for Famine:
prečo výberove? jednoduse proto, ze se mi ( na rozdil od ostatnich maiden alb ) libi z kazdeho jen cast songu
a v čom je podla mna najslabší ten spevák? uffff na toto tema je tu vela diskuzi a ja fakt nechci zabrednout do dalsi ! kdo vi, ten vi :wink:
to co pises o Blazovi, ze by asi ťažko niečo zmenil na dĺžke piesne atd. to moc nechapu, jak to souvisi s tim, co jsem napsala :roll:
jedna vec je ale pravda, co pises - kdyz jsem slysela Sign poprve - a ted naprosto nic proti Blazovi - nemohla jsem to doposlouchat do konce, protoze mi okamzite bylo jasne, pro koho byl ten song napsany .... mne tam strasne chybel prave Bruceuv hlas a ten moment mne desne stval Steve, ze to nevytahl ze supliku pred jeho odchodem
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Famine v Pondelok September 14, 2009 9:05 pm

Helowee10: Ok :wink: to ja som reagoval že by mala byť z tychto albumov výberovka lebo X factor je dobrý taký aký je :P napríkld na Virtual XI by som si vedel predstaviť skladbu Virus ktorá je podla mňa veľmi silná mohli si ju nehať na neskoršie ako ju zaradiť na best offke je jej škoda poľa mňa,... aj skrátena verzia Angel and.. sa mi páči viacej skrátená najmä keď sú tam tie zvukové efekty ako výbuchy a tak heh :)

Dragontears: myslím že X factor tiežtreba aj viacej napočúvať ako v prípade Amoladu. No s tou dĺžkou piesne Angelu som myslel tak že vľa ľudom vadí ´žka tej piesne a jediný Blayze nebol na vine tej dĺžke a keďže to napísal Steve preto som myslel že sa ti nepčia niektore časti aj tejto piesne,... To je tiež na dlhu debatu kto by naspieval lepšie sign of the cross na albume aj tak tam nieje toho veľa čo naspievanie... :wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod karolinka12345 v Pondelok September 14, 2009 10:22 pm

Na X-Factor sa mi velmi paci blazeov hlas v "temnej" atmosfere albumu. Absolutne si neviem predstavit ze by Sign of the Cross naspieval na studiovke Bruce :D
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: The X Factor vs Virtual XI

Poslaťod Chesus v Sobota September 19, 2009 4:03 pm

U mna vyhrava Virtual. To bol totiž moj prvy metalovy album ,teda album ktory ma zviedol na cestu heavy metalu .) Ked som si kupil originalku Factor, bol som popravde trochu sklamany. Je to ozaj dobry album, ale viac ma určite dostal Virtual (aj vdaka svojej viac pochmurnej atmosfére). Špecialne skladba Clansman ktora je podla mna jednou z ich naj songov, alebo taktiež nadherna Como Estais Amigos .)
Mimochodom, nikdy som nechapal tych "fanusikov" co koli novemu spevakovi zanevreli na kapelu. Ano, Blaze nema take kvality ako Bruce. Ale no a ? Jeho hlas si tam našiel svoje miesto podla mna, a to dost dobre. Človek ktory sa považuje za fanušika Maiden, a kašle na albumy s Blazeom, nie je pravym fanusikom Ironu :evil:
Milujte sa a množte sa /,,/
Chesus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štvrtok September 17, 2009 9:14 pm
Bydlisko: Humenné

Ďalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron