Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Top 100 Rock Bands of All Time

Top 100 Rock Bands of All Time

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Top 100 Rock Bands of All Time

Poslaťod fuckoff v Utorok September 09, 2008 12:10 am

http://www.avrev.com/top-100-bands-of-a ... /index.php
veľmi rád by som upozornil najmä na postavenie Metallicy(8) a milovaného ironu (93)čiže oblasť niekde black eyed peas alebo jacksons five,o pardon ty su daleko vpredu(78).to nieje hlasovanie fanusikov,čiže rečami ako metallica je komerčná odrhovačka neuspejete.je to odborné hlasovanie ludí ktorí sa v tom vyznaju,čiže určite nie takych ako väčšina na tomto fóre.Jerry Del Colliano Jr., Charles Andrews, Howard Schilling, Jack Sonni a Ken Lopez. :D
fuckoff
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pondelok September 08, 2008 11:58 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod TheClansman1 v Utorok September 09, 2008 12:17 am

a co tym chces povedat??? :D :D :D inak pre zaujimavost: "IRON MAIDEN se behem posledniho turne prodeji vstupenek na sve koncerty vyrovnali Rolling Stones nebo U2 a zastinili METALLICU, AC/DC nebo GUNS N ROSES" zdroj Spark 8/2008...
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod TheClansman1 v Utorok September 09, 2008 12:21 am

a este k tomu doplnim (kedze mi nejde opravit vlastny prispevok) ze tento fakt hovori urcite za viacej ako nejaky trapny rebricek :) ale kazdy ma svoj nazor a nikomu ho neberiem...takze ked mas radsej Metallicu ako IRON tak ti to neberiem ale neviem co si chcel dokazat tym rebrickom
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod fuckoff v Utorok September 09, 2008 12:28 am

no ale ja som musel,je v tom kus skodoradosti,sorac ale može zato osadenstvo tohto fora.ty vyzeras ako normalne uvažujuci človek.takže v poho ja nikomu neberem nazor len si branim svojich.inac som prekvapeny že rolling stones su 20,už nestoja zanic ale prinos pre hudbu maju skoro ako beatles
fuckoff
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pondelok September 08, 2008 11:58 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 09, 2008 9:13 am

fuckoff píše:no ale ja som musel,je v tom kus skodoradosti,sorac ale može zato osadenstvo tohto fora.ty vyzeras ako normalne uvažujuci človek.takže v poho ja nikomu neberem nazor len si branim svojich.inac som prekvapeny že rolling stones su 20,už nestoja zanic ale prinos pre hudbu maju skoro ako beatles


No, tabulka bola zostavena piatimi ludmi.... takze je dost subjektivna. Hodnotili sa veci, ako predaj nosicov v USA, skladby piesni, technickost hrania atd...

Len podotknem, ze napriklad R.E.M. ziskalo za songwriting MENEJ bodov, ako naprilad taky Audioslave, ci napriklad No Doubt, co je totalny bullshit. Nachadza sa tam strasne vela kapiel, o ktorych v Europe malokto pocul.

Existuje X ankiet, v jednej je na tom Metallica lepsie, ako IM, v jednej horsie. Nema zmysel sa o tom natahovat, nech si kazdy pocuva, co chce.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Michael v Utorok September 09, 2008 12:33 pm

Takovéhle žebřícky mi připadají naprosto zbytečné, mě je přece úplně jedno, co se těm pěti "odborníkům" líbí za hudba a kapely. Poslouchám to, co se mi líbí. Když se hodnotí komerčnější stránka hudby, jako prodeje singlů, či alb, je jasné, že IM na tom nebudou v porovnání s víc pop rockovějšíma kapelama středního proudu lépe. :evil:
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Brighter v Utorok September 09, 2008 2:19 pm

iron maiden tam nemá čo robiť už len preto že je to heavy metal nie rock :?
metallica podobne..neviem ale podla mňa porovnávať metallicu, iron maiden s r.e.m. a no doubt je uplna blbosť
prosto sú to metalové legendy a to je niečo úplne iné ako kapelky z rádia..
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod mickey.r v Utorok September 09, 2008 3:03 pm

fuckoff píše:no ale ja som musel,je v tom kus skodoradosti,sorac ale može zato osadenstvo tohto fora.ty vyzeras ako normalne uvažujuci človek.takže v poho ja nikomu neberem nazor len si branim svojich.inac som prekvapeny že rolling stones su 20,už nestoja zanic ale prinos pre hudbu maju skoro ako beatles



Mne je len čudné to tvoje meno. A to viac než rebríček zostavený hocikým. Žeby to malo čosi robiť s tvojou škodoradosťou?
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod strevo v Utorok September 09, 2008 5:12 pm

mna vobec nezaujmaju rebricky inych ludi, ja si pocuvam co chcem, myslim ze kazdy tu mame svoj vlastny rebricek :)
taketo rebricky podla nemaju velku vypovednu hodnotu...
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod clansman88 v Streda September 10, 2008 8:53 pm

strevo píše:mna vobec nezaujmaju rebricky inych ludi, ja si pocuvam co chcem, myslim ze kazdy tu mame svoj vlastny rebricek :)
taketo rebricky podla nemaju velku vypovednu hodnotu...
hodnotu by mali mozno kebyze sa opytali kazdeho na svete.... ale ani vtedy by ten rebricek neurcil NAJlepsiu kapelu :) to sa proste neda..su to bezvyznamne rebricky podla mna :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod IMS v Streda September 10, 2008 11:25 pm

Ankety typu "naj... " su vzdy holymi nezmyslami. Vzdy to bude len o subjektivnom hodnoteni jedincov, a ci uz sa tito jedinci povazuju za odbornikov alebo nie, je to jedno. Pri hudbe je podla mna len moznost ze sa ti to bud paci alebo nie. V hudbe je len jedno meritko a to su fanusikovia a od nich sa odvijajuci uspech kapely. Takze si myslim, ze nejake rebricky naj kapiel si tu mi mozeme zostavovat denne a ich vypovedna hodnota bude rovna nule.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dr.Drak v Štvrtok September 11, 2008 4:38 pm

Mňa rebríčky celkom zaujímajú ale každý má iné kritériá. Ako tak pozerám, Iron Maiden, Motorhead a Judas Priest sú hneď pri sebe. Oni mali málo radiových hitov a Metallica je preto vyššie, lebo mala väčší komerčný úspech. Takto to podľa mňa v tomto rebríčku je.
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod zdenoeddie v Sobota September 13, 2008 1:23 pm

Nikdy, nikdy a este raz nikdy som svoj zivot neriadil nejakymi rebrickami, nazormi "odbornikov" a inych -ikov. Riadim sa podla toho, co ma bavi, na co mam, a co mi prinasa radost a uspokojenie. To je to co sa nepaci ziadnemu modernemu chujkovi, co sedi tam niekde v prdeli, a riadi co sa bude hrat v radiach, ake knihy pisat a vydavat, atd.
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Dr.Drak v Sobota September 13, 2008 1:35 pm

No, keby sme sa riadili rebríčkami, tak neviem kam by sme dospeli...tie boli a budú len subjektívne , ak ide o ankety kde boli prieskumy, aj tak nemajú ako určiť najlepšie albumy. Jedine najobľúbenejší album skupiny opýtaných...rebrčíky sú o popularite, málo o kvalite. Ale pre mňa sú aj tak zaujímavé, hoci sa nimi vonkoncom neriadim ( to by som asi skončil pri počúvani St. Anger ) :lol:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Re: Top 100 Rock Bands of All Tme

Poslaťod Crusader v Utorok September 16, 2008 1:32 pm

fuckoff píše:no ale ja som musel,je v tom kus skodoradosti,sorac ale može zato osadenstvo tohto fora.ty vyzeras ako normalne uvažujuci človek.takže v poho ja nikomu neberem nazor len si branim svojich.inac som prekvapeny že rolling stones su 20,už nestoja zanic ale prinos pre hudbu maju skoro ako beatles



kdyby si myslel, tak bys mozna prisel ma to, ze prave IM byli Larsovym velkym idolem a vzorem, z cehoz prakticky vyplyva, ze pokud by nebylo IM, nebyla by ani metalika ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Ďalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron