Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vzrastajúca popularita metalu

Vzrastajúca popularita metalu

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Famine v Streda August 08, 2007 10:57 am

ja som si jedno zelene AMOLAD musel spravit. Inak ma pekne stve ze predavaju pomenej alebo vôbec biele metalove tricka. Ked pozerám metalove dokumenty tak tam maju vačšinou biele tricka. Neviem co to furt musia v poslednej dobe na tych čiernych tlacit
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Brousitch v Streda August 08, 2007 11:09 am

Já si koupil kupodivu první IM triko a bylo bílo-šedé :lol: ale normálně z metalshopu. žádný šmejd.
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Brighter v Streda August 08, 2007 11:44 am

dzuso píše:mne čierna vyhovuje :)
sú rôzne batikované v metalshope aj v iných farbách celkom zaujímavé,ale o to zase drahšie! :( takže tak
Dosť ľudí počúva tvrdú hudbu , no v podstate hej ale aj tak 80 percent sú diskáči alebo raperi, hip-hoperi či jak sa to volá!


nemozem s tebou suhlasit. 80 percent urcite nie, metalistov je fakt dost len ti hiphoperi fakt davaju o sebe vediet, jeho spoznas na mile daleko ale ja by som na vela ludi metal vobec nepovedal. pochybujem ze z desiatich ludi pocuva 8 hip-hop alebo disko, urcite nie.
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Gangland v Streda Október 10, 2007 3:34 pm

No tak v mojom meste v BB je to s metalom trocha horšie......v škole za deň ledva vidím niekoho iného okrem mňa v čiernom nie to ešte v metalovom tričku...........samí hiphoperi čo nosia gate po ocovi a palacinkáre na hlave.......fakt sa to tu dosť kazí.......ma to až zaráža niekedy :evil: :x
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Jevo v Štvrtok Október 11, 2007 6:06 pm

Ja sa napr. ako metlak neobliekam. A ani spoluziaci ktori ho pocuvaju... takze sudit cisto podla vyzoru je subjektivne :wink:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod dzuso v Štvrtok Október 11, 2007 7:07 pm

Bolo to tu už viackrát spomínané- u nás napr. sú taký krátkovlasí típci,chodia v oblečení obyčajnom,klasickom a niektorí počúvajú pekný Deathík! Tak ako moji bratranci,aj keď teraz už začali pracovať na imidži!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

l

Poslaťod stahl.1 v Štvrtok Október 11, 2007 7:19 pm

dzuso píše:Bolo to tu už viackrát spomínané- u nás napr. sú taký krátkovlasí típci,chodia v oblečení obyčajnom,klasickom a niektorí počúvajú pekný Deathík! Tak ako moji bratranci,aj keď teraz už začali pracovať na imidži!


No moj spoluziak vyzera ako metlak a pocuva hip hop a dalsie blbosti
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Štvrtok Október 11, 2007 8:07 pm

dzuso píše:Bolo to tu už viackrát spomínané- u nás napr. sú taký krátkovlasí típci,chodia v oblečení obyčajnom,klasickom a niektorí počúvajú pekný Deathík! Tak ako moji bratranci,aj keď teraz už začali pracovať na imidži!


Image je na nic......... :roll: Nezaleží na tom, co nosíš na sobě ,ale jak tu tvou oblibenou muziku vnimáš a kolik si z ní odneseš v sobě ne, na sobe :!: :)

Osobně ja si trika Maiden do školy atd vybiram-mam rad takovy ty neobvykly motivy,jako treba crossed guns logo (treba takovy -http://www.666.cz/gothic-metal-punk/e-shop-detail-77781993-KAPELY-TRICKA-IRON-MAIDEN-TRICKO-666-FOOTBALL ) Takový ty klasicky s motivem alba nosí každej :)
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Poslaťod DaughterSlaughter v Štvrtok Október 11, 2007 8:48 pm

Ahoj :) nejdřív chci pozdravit forum , chvilku sem Vás sledovala a napadlo mě že Vás taky začnu otravovat :wink: takže všechny zdravim .
A k tématu , snad o sobě můžu tvrdit že sem metalista v každém směru. Samozřejmě nejdůležitější je ,do jakého rytmu nám srdce tluče :) ale já se ráda prezentuju jako fanoušk Maiden nebo jiných skupin. Bohužel že by popularita metalu byla nějaká valná ( teda alespoň těch co to vyjadřují i navenek ) se mi nezdá ... bohužel ,,hipec " vládne .... :x
I've got to keep running the course,
I've got to keep running and win at all costs,
I've got to keep going, be strong.
DaughterSlaughter
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štvrtok Október 11, 2007 8:13 pm
Bydlisko: Ostravský kraj

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok Október 11, 2007 9:01 pm

DaughterSlaughter píše:Ahoj :) nejdřív chci pozdravit forum , chvilku sem Vás sledovala a napadlo mě že Vás taky začnu otravovat :wink: takže všechny zdravim .
A k tématu , snad o sobě můžu tvrdit že sem metalista v každém směru. Samozřejmě nejdůležitější je ,do jakého rytmu nám srdce tluče :) ale já se ráda prezentuju jako fanoušk Maiden nebo jiných skupin. Bohužel že by popularita metalu byla nějaká valná ( teda alespoň těch co to vyjadřují i navenek ) se mi nezdá ... bohužel ,,hipec " vládne .... :x
ahoj ,vitaj tu u nas ...no ale popularita metalu postupne vzrasta ,pretoze ma vela zanrov a kazdy si v nom najde svoje ...
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Irons heart v Štvrtok Október 11, 2007 9:14 pm

DaughterSlaughter píše:Ahoj :) nejdřív chci pozdravit forum , chvilku sem Vás sledovala a napadlo mě že Vás taky začnu otravovat :wink: takže všechny zdravim .
A k tématu , snad o sobě můžu tvrdit že sem metalista v každém směru. Samozřejmě nejdůležitější je ,do jakého rytmu nám srdce tluče :) ale já se ráda prezentuju jako fanoušk Maiden nebo jiných skupin. Bohužel že by popularita metalu byla nějaká valná ( teda alespoň těch co to vyjadřují i navenek ) se mi nezdá ... bohužel ,,hipec " vládne .... :x


Jé , a dokonce krajanka :D vítej ! souhlasím s tím cos napsala ...

a pro Painkillera ono je pravda že je hodně druhů metalu , ale když to tak vezmeš , tak ať už to je Heavy , Speed , Power , Black , Nu .... metal , tak všichni nosej trika s oblíbenou kapelou :lol: a ono se to pak bere spíš jako celek ... se mi zdá :) teda pokud tím nemyslíš třeba Gothiky nebo tak :lol: :D :wink:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod steveharris v Štvrtok Október 11, 2007 9:23 pm

No tak ja si poslednu dobu nedam na seba nic ine ako triko a trigovicu z nakou kapelou....Najlepsie Iron Maiden 8) 8) .....Aj ja mam pocit ze hip hop tak trocha prevazuje...ale ja myslim ze oni z toho vyrastu.....ja som osobne prisel na to...ze hip hop uplne neznasam....kamaratovi zazvonil telefon a naka slovenska pí*ovina mu zvonila...som skoro umrel...keby to nebolo tak odveci...ach jaj........ale hadam ich to prejde...to chce len cas......v Tn ale vidim vacsinou samych hoperov... aspon vecer.....metalistov malo...velmi...ale teraz pred nedavnom bol metalovy koncik....to som bol aj docela prekvapeny kolko nas tu je...jaj to bol pocit....miesto kde nebol ziadny hip hop :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Sm@jlik v Štvrtok Október 11, 2007 9:55 pm

steve harris:ty si bol tiez na Galadriely v piane?
:D To bol popici koncert a hlavne posledne dve kapely.
Obrázok užívateľa
Sm@jlik
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Piatok Február 23, 2007 4:51 pm
Bydlisko: Trencin

Poslaťod steveharris v Štvrtok Október 11, 2007 10:46 pm

jj jasneeee :) :) ...Fakt sa mi lubilo aj ked to nebol uplne moj styl ale bolo to fakt v pohode....Ten manatark mi najskor nesel moc do usi ale potom som si na to zvykol a bola to paraaada..ale najlepsi podla mna boli galadriel
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Október 11, 2007 11:58 pm

DaughterSlaughter píše:Ahoj :) nejdřív chci pozdravit forum , chvilku sem Vás sledovala a napadlo mě že Vás taky začnu otravovat :wink: takže všechny zdravim .
A k tématu , snad o sobě můžu tvrdit že sem metalista v každém směru. Samozřejmě nejdůležitější je ,do jakého rytmu nám srdce tluče :) ale já se ráda prezentuju jako fanoušk Maiden nebo jiných skupin. Bohužel že by popularita metalu byla nějaká valná ( teda alespoň těch co to vyjadřují i navenek ) se mi nezdá ... bohužel ,,hipec " vládne .... :x

Zdar vitej mezi nami,konecne dalsi zenska 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron