Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - -----3 NAJHORSIE HEAVYMETALOVE SKUPINY-----

-----3 NAJHORSIE HEAVYMETALOVE SKUPINY-----

Hlasuj alebo vytváraj vlastné ankety

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 03, 2007 12:26 pm

PesZ píše:...Navíc mi Blaze zas tolik nevadil.

v zadnem pripade tu nehodlam znovu otvirat diskuzi na tema Bayley .... bavime se pouze o tom, zda je ci neni zpev pro vykon kapely dulezity ( Blaze je v tomto celkem citankovy pripad, samozrejme pro objektivni a znale fans :wink: )
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Crusader v Nedeľa Jún 03, 2007 2:19 pm

no nevadil tem, co ho mozna nezazili live :) (prece jen ve studiu se da lecos zachranit) - protoze on je snad jediny traged v historii metalu, ktereho jsem mel tu cest ....
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod TheClansman1 v Nedeľa Jún 03, 2007 2:42 pm

Painkiller03 píše:
Dragontears píše:
PesZ píše: Jinak já na zpěv moc nekoukám, víc mě zajímaj nástroje.

zpev je ale soucast - a podle mne dost podstatna - vykonu kazde kapely !
to prece vidis i na samotnych maiden a jejich obdobi s Blazem, k cemu byli vyborni muzikanti , kdyz vedle nich po podiu poskakoval spatny zpevak ....
presne moje slova... kapela moze byt skvela ale ked im to pokazi spevak pada kvalita kapely ....proste kvalitny spev je navyhnutny pre dobru kapelu


to je velmi diskutabilne... mozno podla vas je children co sa tika spevu "hruza" ale mne tam ten spev pasuje... ked chcete rozpravat o kvalite spevu tak podla vas potom death a black metal su nic??? ale prave predsa ten spev robi death metal death metalom!! a black metal - black metalom.... a co sa tyka chidlren tak ten spev je niekde medzi black a death metalom a prave ten spev robi children tym co su dnes... a preto nemusite children zhadzovat len kvoli spevu len preto lebo vam sa paci heavy, power metal kde taky spev nenajdete... ti co maju radi extremny metal pre nich je ten spev najlepsi aky moze byt v children a ja napr. si nedokazem predstavit keby tam bol spev ako v maiden... ale hovorim kolko ludi tolko chuti a nechapem preco by sa mali vies hadky ktore aj tak nikam nepovedu pretoze nemyslite si ze hadkou docielite toho ze teraz niekomu komu sa pacil children tak sa mu znechuti :wink:
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 03, 2007 3:51 pm

for TheClansman1:
a jeeje, zase cteme neco mezi radky co tam neni :)
predevsim sem vubec neplet death a black, protoze rec ted a tady je predevsim o HEAVYMETALU a hodnotime pouze to, zda JE nebo NENI zpevak pro chod kapely dulezity
( protoze pro Psisko neni ) neresime jestli se k danemu stylu nekdo "hodi" nebo "nehodi" .....
btw nikde nevidim zadnou hadku, vidim pouze diskuzi par lidi nad tematem ( coz je pro mne podstatny rozdil :wink: )
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod PesZ v Nedeľa Jún 03, 2007 9:35 pm

Vesměs musím souhlasit se všemi. Třeba mně se vůbec nelíbí zpěv Paula Di'Anna nebo ten, kterej je u AC/DC apod. Jinak pokud je řeč o heavy metalu, tak třeba kapela Into Eternity, nebo starší In Flames apod. jsou/byli heavy metal, jen s drsnějším zpěvem. Cradle of Filth jsou taky hodně heavymetalový. Těžko říct, kde je ta hranice.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Jún 04, 2007 8:15 am

Dragontears píše:for TheClansman1:
a jeeje, zase cteme neco mezi radky co tam neni :)
predevsim sem vubec neplet death a black, protoze rec ted a tady je predevsim o HEAVYMETALU a hodnotime pouze to, zda JE nebo NENI zpevak pro chod kapely dulezity
( protoze pro Psisko neni ) neresime jestli se k danemu stylu nekdo "hodi" nebo "nehodi" .....
btw nikde nevidim zadnou hadku, vidim pouze diskuzi par lidi nad tematem ( coz je pro mne podstatny rozdil :wink: )


tak t teme :D pre mna je spev velmi dolezity... ja kladiem asi na spev najvacsi doraz... potom su az gitary a tak... a co sa tyka ci je spev dolezity pre hudbu tak odpoved je jednoznacna ze JE... ale opat hovorim kolko ludi tolko chuti :wink: je i vela ludi ktory maju radi gitarovu hudbu (marty friedman, joe Satriani, Steve Vai a pod) kde spev nie je ...
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod zdenoeddie v Utorok Jún 05, 2007 2:21 pm

Metallica,Metallica,Metallica a vsetko ostatna muzika na *i*u
-!- -!- -!- -!- -!- -!-
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod BruceD v Utorok August 07, 2007 1:29 pm

Manowar, Metallica a posledni...no je spousta nesmyslů třeba v black metalu a deathu-tam mi to skoro všechno přijde stejny(a co mě na tom nejvic se*e je to,že skoro všechny tyhle voloviny ve Sparku dostanou spoustu bodů...jak kdyby bylo jedno že je to šmejd, ale jak je tam krev a střeva popřídadě napíchutej křesťan a vypálenej pentagram vtak to má automaticky 4 a víc hvězdiček), ale jestli mám brát trochu profláklejší kapely, tak ještě korn...tu kapelu prostě nesnášim...neříkám, že jsou to špatný hudebníci, ale to co hrajou je děsný :!:
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Železná Panna v Utorok August 07, 2007 4:39 pm

BruceD píše:no je spousta nesmyslů třeba v black metalu a deathu-tam mi to skoro všechno přijde stejny(a co mě na tom nejvic se*e je to,že skoro všechny tyhle voloviny ve Sparku dostanou spoustu bodů...jak kdyby bylo jedno že je to šmejd, ale jak je tam krev a střeva popřídadě napíchutej křesťan a vypálenej pentagram vtak to má automaticky 4 a víc hvězdiček),


:roll: :roll: :roll:
Ty ale dristas... Vidno, ze si pocuvaniu tejto hudby venoval fakt vela casu a ze sa v nej fakt vyznas :roll: Pokial sa ti to nepaci, ok, no da sa to povedat aj lepsim sposobom a netrepat dve na tri.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod iamrockerfun v Utorok August 07, 2007 4:50 pm

mne osobne ako metalistovi a hard rokerovi nesedi Grandz a NuMetal. ako hudobne styly.
a kapely ... hmm ... dost tazko ... velmi vela ale tie naj co ich nemozem ani pocut
HiM
Manowar
popKorn
Slipknot
Limp Bizkit
Drinking Park ci vlastne Linkin
Soad
Staind
Marlyn Manson
... atd.
ja by som povedal ze to ani metal nieje ... to su rychlokvasene sracky.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

a

Poslaťod jason46 v Utorok August 07, 2007 4:52 pm

Železná Panna píše:
BruceD píše:no je spousta nesmyslů třeba v black metalu a deathu-tam mi to skoro všechno přijde stejny(a co mě na tom nejvic se*e je to,že skoro všechny tyhle voloviny ve Sparku dostanou spoustu bodů...jak kdyby bylo jedno že je to šmejd, ale jak je tam krev a střeva popřídadě napíchutej křesťan a vypálenej pentagram vtak to má automaticky 4 a víc hvězdiček),


:roll: :roll: :roll:
Ty ale dristas... Vidno, ze si pocuvaniu tejto hudby venoval fakt vela casu a ze sa v nej fakt vyznas :roll: Pokial sa ti to nepaci, ok, no da sa to povedat aj lepsim sposobom a netrepat dve na tri.


aj black a death su nejake umenie...a v sparku sa mozno na taketo kapely zameriavaju..a je jedno ci je tam krv alebo co...je to len nejaky obrazok....a aj tak vacsina si myslim ze ten satanizmus nebere az tak uuuuuuuplne vazne..ze je to z casti aj zabavu...nech su tam hocijake pentagrami a co ja viem co este.... :roll:
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod BruceD v Utorok August 07, 2007 5:03 pm

Hm...Nechci se hadat, ale ano myslim, ze se v ty hudbe vyznam..Vzhledem k tom,u, ze muj kamos to hodne posloucha, tak znam vsechny ty veci od immortal, Vader, Emperor, Satyricon, Gorgoroth az po cannibal corpse, morbid angel, venom a ja nevim co jeste...Nechtel jsem, aby to vyznelo ze je to vesechno sracka...ale ukazte mi nekdo jednu dve recenze, kde jsou tyhle hudebni styly zkritizovany...nebo si fakt myslite, ze vsechen black/death je super???? :lol:
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Železná Panna v Utorok August 07, 2007 5:06 pm

Ono nie je black ako black, nie je death ako death. Napriklad taky Gorgoroth, to teda je fakt na psychiatriu, ale nemozes hadzat vsetko do jedneho vreca. Taktiez kazdy obal neobsahuje pentagramy, atd. A co sa tyka textovej stranky, taktiez kazdy nespieva o vnutornostiach. Len treba otvorit oci a usi a nemat predsudky :roll: Aj v deathmetale je krasa, len ju treba vediet objavit.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Železná Panna v Utorok August 07, 2007 5:08 pm

BruceD píše:Hm...Nechci se hadat, ale ano myslim, ze se v ty hudbe vyznam..Vzhledem k tom,u, ze muj kamos to hodne posloucha, tak znam vsechny ty veci od immortal, Vader, Emperor, Satyricon, Gorgoroth az po cannibal corpse, morbid angel, venom a ja nevim co jeste...Nechtel jsem, aby to vyznelo ze je to vesechno sracka...ale ukazte mi nekdo jednu dve recenze, kde jsou tyhle hudebni styly zkritizovany...nebo si fakt myslite, ze vsechen black/death je super???? :lol:


Tu nikto netvrdi, ze kazdy death/black je super...sraciek je tam teda taktiez dost. A myslim, ze sa death a blackove veci kritizuju v rovnakej miere ako ostatne.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod BruceD v Utorok August 07, 2007 5:11 pm

Železná Panna píše:Ono nie je black ako black, nie je death ako death. Napriklad taky Gorgoroth, to teda je fakt na psychiatriu, ale nemozes hadzat vsetko do jedneho vreca. Taktiez kazdy obal neobsahuje pentagramy, atd. A co sa tyka textovej stranky, taktiez kazdy nespieva o vnutornostiach. Len treba otvorit oci a usi a nemat predsudky :roll: Aj v deathmetale je krasa, len ju treba vediet objavit.



No já neříkám, že ne...Mám doma kompletní Death a líbí se mi taky třeba Hypocrisy a spousta jinejch...mě jde spíš o ty recenze...prostě mi přijde, že jsou neobjektivní...přece to všechno co tam recenzujou nemuže bejt tak úžasný, inovativní a já nevim co ještě(Protože když recenzují heavy/speed/power, tak většinou neopomenou něco ve stylu "to už tu bylo")
She came to me with a serpent's kiss,
As the Eye of the Sun Rose on her lips,
Moonlight catches silver tears I cry,
So we lay in the black embrace,
And the Seed is sown in a holy place
And I watched, and I waited for the dawn.
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Anketa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron