Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - BRUCE AIR

BRUCE AIR

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod FreddieEddie v Nedeľa Marec 04, 2007 8:47 pm

:D :D len sa spytaj..........a ci by nechcel ist radsej do Banskej Bystrice 8) .......
...:::EDDIE WILL FIND YOU:::...
Obrázok užívateľa
FreddieEddie
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Štvrtok Február 15, 2007 8:16 pm

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Marec 04, 2007 9:03 pm

tak to mate fajn, na nic sa nepytaj co sa tyka koncertu lebo je to zbytocna otazka, on nic vediet nebude. bohuzial... a aj keby vedel moc prilezitosti na rozhovor s nim nebude :((
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Nedeľa Marec 04, 2007 11:05 pm

a ty si uvedom, ze v tom letadle bude 150 lidi (i kdyz asi vic, 757 je vetsi) ... kazdopadne ja zit v anglii, tak letim taky, ale letet z prahy do lnd, pak do belehradu a zase zpet je uz pro me samotneho trosku komplikovane ... predpokladam ze ty a kamosi zijete v UK ... pokud ne, tak jste dobry silenci a nebo prachaty pravnici ;)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Železná Panna v Pondelok Marec 05, 2007 12:42 am

Jo, vtedy ked sa slo zo Stocholmu, bola jedna znama (internetova) tiez. Ona je z Londyna, teda sla z Londyna do Stockholmu do Milana, a tak nazad... ze bolo perfektne, s Bruceom sa vyfotila, aj pokecat stihla.

EDIT. prave som ju s manzelom zbadala na tom videu v 1 minute, 58 sekunde :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Crusader v Pondelok Marec 05, 2007 12:55 am

riccci666 píše:cau crusader,

neviem ako to bude, ale to foto s Brucom v lietadle mat budeme to ti garantujem. ci sme sialenci to posudit neviem, ale pravnici rozhodne nie sme :)) inak tie naklady nie su male, ale za tu akciu mi stoja. stoji to cele aj so spiatocnou letenkou Blava - London 20000 Sk, co je mimochodom menej ako nas stalo finale v Goteborgu 2002. inak zijeme na Slovensku a Ryanairom je to cele za 3 litre. v cene 349 libier mame samozrejme let, hotel, koncert a vsetky presuny z letiska, hotela a haly. takze si myslim, ze je to od Bruca velmi fer cena. samotnym zazitkom bola uz komunikacia s ludmi z londyna, ktori to vybavuju. su velmi cool a velmi ocenili, ze ideme zo slovenska do londyna, aby sme mohli letiet s brucom

UP THE IRONS!!!


Tak to mas dobre, ze mas takove kamose co to daji, pro me penize nejsou problem, ale sam bych proste neletel a neznam nikoho, kdo by to dal ... a je fakt, ze ta cena neni tak strasna, i kdyz to bude vic nez 349 pounds, kdyz k tomu prictes ty ruzne poplatky - ale i tak good :)
Dost blbe je, ze se leti brzo rano, takzete to trosku komplikace. Ale muzete preckat na letisti, gatwick je celkem good ... No ja si loni nadelil Londyn a letos je to Rim ... tam bude poradnej stadion a Motorhead :-)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Pondelok Marec 05, 2007 12:46 pm

viem ako to v Bruce air chodi, mam nejake dvd doma, videl som co som mal, poznam vela ludi ktori lietaju pravidelne.
spolocne foto bude, v lietadle je to tiez v pohode a ak budes rychli tak sa ti postasti aj foto s bruceom v kabinke ale po case mu to vzdy uz vadilo a ludi tam nepustali, na palube je cas na kecanie len ked podpisuje veci a to je fofr takze tie odpovede take kvalitne nie su.. budete stastlivci ak sa vam ho podari odchytit v hale, to uz sa cosi da ale hovorim, bruce ti dnes s tazkostou povie aky album IM nahrali v akom roku a co ti k takemu koncertu? on o tom nema skoro vobec prehlad a urcite ti povie klasicke frazy ze by tu chceli hrat a podobne, takze ja by som to vyuzil na ine veci, ale tie zas teba nemusia zaujimat chapes.. ja snad budem mat takuto moznot v juny.. :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Rick v Sobota Marec 31, 2007 5:22 pm

tiez by som chcel ist,musi to byt velka zabava,co som videl to video tak sa ludia skvele bavili,bruce je proste rulez,skoda,ze sa nenajde viac takych ludi ako je on(ktori maju letecky vodicak)
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Zdenius v Sobota Marec 31, 2007 6:56 pm

no tak prezrad ake lahke bolo sa s bruceom v klude porozpravat... :) :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Rick v Sobota Marec 31, 2007 7:10 pm

to myslis mna?ja som este neletel cez bruce air,ale z roznych videi viem,ze mr.dickinson hovori dost rychlo na to,aby to slovak-zaciatocnik v anglictine stihol pochopit do 5 sekund.a to nevraviac,ze by to obe strany po chvili prestalo bavit,takze radsej by som sa zhovaral o nejakych jednoduchsich veciach a nezachadzal by som do podrobnosti.ale za to ty zdeno nemas nejaku vtipnu skusenost s nejakym clenom IM?
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

cron