Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden na Slovensku!

Iron Maiden na Slovensku!

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Budu Maiden v SR?

Ano
9
29%
Nie
22
71%
 
Celkom hlasov : 31

Re: mno

Poslaťod agdabavipain v Pondelok Február 19, 2007 5:47 pm

Crusader píše:
The_Qwertz píše:Mno, u nas v Steel Arene sme Deep Purple uvitali na velmi solidnej europskej urovni... ale o takom dacom ten banskobystricky amfik, urceny pre vystupenia folklornych skupin, zrejme nepocul...



Jsi trosku mimo, banskej amfik je BEST, viz koncert v roce 2000 - bylo to natriskane (a pres mizerne poradatele paradni koncert), IMS myslel ten stolet stary zimni stadion, kde byli v roce 2003 ... nicmene je to porad jen o penezich, takze takove ty reci ze by je nekdo chtel delat jsou hezke, ale pokud na ne nemaji love, tak dost zbytecne ....


presne tak. BB v r. 2000 bola absolutne super a naopak sme to natreli okolitym statom, ked prislo takmer 2x viac ludi ako sa ocakavalo.
v 2003 roku to bola normalka, bol to 2. koncert na turne, tak si chceli zabookovat nieco mensie na rozcvicku. ja v tom nevidim problem.
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

no...

Poslaťod The_Qwertz v Pondelok Február 19, 2007 6:18 pm

no neviem, nebol som tam. ale steel arena je lepsia :twisted:
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: no...

Poslaťod agdabavipain v Pondelok Február 19, 2007 6:27 pm

The_Qwertz píše:no neviem, nebol som tam. ale steel arena je lepsia :twisted:


neni. ja som tiez hrdy a rodeny Kosican uz niekolko generacii, ale radsej by som uprednstnil open air. ak sa dobre pamatam, tak amfiteater v KE byval vraj najvacsi cdi najlepsi. ved tam aj hral Pavarotti. keby sa mohla zopakovat Bystrica z r. 2000, to by bolo paradne hell
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: no...

Poslaťod Jevo v Pondelok Február 19, 2007 8:01 pm

agdabavipain píše:
The_Qwertz píše:no neviem, nebol som tam. ale steel arena je lepsia :twisted:


neni. ja som tiez hrdy a rodeny Kosican uz niekolko generacii, ale radsej by som uprednstnil open air. ak sa dobre pamatam, tak amfiteater v KE byval vraj najvacsi cdi najlepsi. ved tam aj hral Pavarotti. keby sa mohla zopakovat Bystrica z r. 2000, to by bolo paradne hell


jj, pravda... open air je predsa len lepsie ako v nejakom kovovom kotli. Na Purple bolo vraj dobre, ale zvuk bol nanic. A do amfiku by sa zmestilo viac ludi
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: no...

Poslaťod Madness v Pondelok Február 19, 2007 8:12 pm

Jevo píše:
agdabavipain píše:
The_Qwertz píše:no neviem, nebol som tam. ale steel arena je lepsia :twisted:


neni. ja som tiez hrdy a rodeny Kosican uz niekolko generacii, ale radsej by som uprednstnil open air. ak sa dobre pamatam, tak amfiteater v KE byval vraj najvacsi cdi najlepsi. ved tam aj hral Pavarotti. keby sa mohla zopakovat Bystrica z r. 2000, to by bolo paradne hell


jj, pravda... open air je predsa len lepsie ako v nejakom kovovom kotli. Na Purple bolo vraj dobre, ale zvuk bol nanic. A do amfiku by sa zmestilo viac ludi



Tak na amfiku v banskej bolo nejakxch 15 tisic ludi...uplna parada..
mensi problem s amfikom je ze moze zacat prsat a to je dost na rit...
v 2000 na amfiku bola pred koncertom prietrz mraciaen hrozilo ze ani koncert nebude nastastie vsetko dopadlo dobre a ked vxsli Maiden boli hviezdickx na oblohe :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Rick v Utorok Február 20, 2007 9:39 am

aj ja by som bol celkom rad,keby sa vratili do banskej.pocul som,ze na predchadzajucich dvoch koncertoch tam bola super atmosfera tak potom neviem,preco nam toto robia,lebo nie kazdy sa dostane do Ostravy...
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Faki v Utorok Február 20, 2007 11:05 am

BB. 2000 môžem aj ja potvrdiť, bol to super koncert (aj keď som mal aj slipy premočené od búrky...) Takže open air jednoznačne uprednostňujem... Zimný štadion mal príšerný zvuk, ale zas Maidens urobili perfektnú theatral show :git:
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod combat v Štvrtok Február 22, 2007 9:41 am

Bol som na par koncertoch v BB na amfiku, no nic moc... Ostrava bude urcite lepsia, i ked je to pre niekoho daleko..., ak by isli do steel areny aj tak idem do ostravy, ale respekt aj ine nazory :twisted:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod Rick v Pondelok Február 26, 2007 6:39 pm

mne ta ostrava aj celkom vyhovuje,mam to blizsie ako do banskej...ale doma je doma!!!!!!!!!!
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Re: mno

Poslaťod Crusader v Pondelok Február 26, 2007 11:53 pm

agdabavipain píše:v 2003 roku to bola normalka, bol to 2. koncert na turne, tak si chceli zabookovat nieco mensie na rozcvicku. ja v tom nevidim problem.


oni si urcite nic nebookovali, to je vec poradatele jakou ma prognozu na prodej vstupenek, vetsinou neni problem koupit malou halu a mit v zaloze v pripade velkeho zajmu ten amfik ... ale preci jen uz na amfik byla tenkrat zima ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: mno

Poslaťod agdabavipain v Utorok Február 27, 2007 3:07 pm

Crusader píše:
agdabavipain píše:v 2003 roku to bola normalka, bol to 2. koncert na turne, tak si chceli zabookovat nieco mensie na rozcvicku. ja v tom nevidim problem.


oni si urcite nic nebookovali, to je vec poradatele jakou ma prognozu na prodej vstupenek, vetsinou neni problem koupit malou halu a mit v zaloze v pripade velkeho zajmu ten amfik ... ale preci jen uz na amfik byla tenkrat zima ...


prognozy na IM su vzdy velke. nerozpravaj hluposti, ked este aj v 1995 mali vypredanu ovela vacsiu halu v ziline (cca 10 tisic?) bez akejkolvek propagacie. ak by si kapelu poznal, vedel by si, o com hovorim. turne vzdy zacinali v malych priestoroch, aby si to odskusali. dokonca kedysi hrali tajne koncerty v kluboch s tymto ucelom a tie aj napriek totalnemu utajeniu boli na smrt natlacene
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: mno

Poslaťod Crusader v Utorok Február 27, 2007 3:45 pm

agdabavipain píše:
prognozy na IM su vzdy velke. nerozpravaj hluposti, ked este aj v 1995 mali vypredanu ovela vacsiu halu v ziline (cca 10 tisic?) bez akejkolvek propagacie. ak by si kapelu poznal, vedel by si, o com hovorim. turne vzdy zacinali v malych priestoroch, aby si to odskusali. dokonca kedysi hrali tajne koncerty v kluboch s tymto ucelom a tie aj napriek totalnemu utajeniu boli na smrt natlacene


Tam 10 tis. nebylo ani omylem a vim dobre co pisu protoze jsem tam byl taky, navic mam i itinerar z toho tour, takze ti klidne prepisu vsechny kapacity xfactor tour ... (a nebyla to zadna slava).

Nevim kdo pise kraviny, ale na koncert v Ziline byly plakaty po celem Slovensku ! Jel jsem autem z BA do ZA a plakatu jsme napocitali aspon 50 !!! Kapelu skutecne znam, ale koncert v BB nemel se zkousenim NIC spolecneho, to uz davno nedelaji a tvoje argumentace je ciste demagogicka :) ... protoze objektivni by bylo priznat, ze ten koncert v BB z DoD tour vyprodany nebyl ... proste kupni sila a momentalni politicka situace asi udelala sve ... a radsi pujdou do male haly nez budou riskovat poloprazdny amfik - a o tom "na smrt" natlaceni bysme taky mohli diskutovat ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Crusader v Utorok Február 27, 2007 3:51 pm

Jeste k BB 2000 - kdyz jsem se v den koncertu ptal kolik se prodalo listku, tak primo v BB kde listky prodavali mi bylo receno 4000 ... dneska uz nikdo nespocita, kolik lidi se tam dostalo zadem, kdyz dav rozboril plot ... v tomhle ohledu byl jejich koncert asi taky vyjimecny s nejvetsim poctem neplaticu ;)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: mno

Poslaťod Crusader v Utorok Február 27, 2007 3:53 pm

agdabavipain píše:prognozy na IM su vzdy velke.


OK, pak jiste vis, kolik v roce 93 prislo do Blavy lidi ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Utorok Február 27, 2007 3:56 pm

ja len k tej ziline, myslim ze mala velmi slusnu propagaciu, v kazdom obchode mali obrovsky plagat a vysene boli tiez po mestach, dokonca aj v novom case bol velky 2str clanok a mali aj rozhovor v radiu Rock FM cez den, ten je aj niekde na nasom webe a vtedy hrali v radiu maiden casto. velmi vela toho bolo v tv mediach, u nas nebolo kde a ked bolo tak nieco sa myhlo a koncert v prahe mal reporty vsade a dokonca aj v TV novinach na NOVE pred koncertom a myslim ze nieco bolo aj na slovensku ale to som prepasol. ked som tam bol pred rokom na jednom futbale tak som zostal prekvapeny aka je ta hala vlastne mala, tam sa 10000 nezmesti, ale na koncerte Nightwish sa na to pozeralo inac, ale tam je to tak pre 5000-max 6000 a to uz je moc...
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 80 hostia