Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Rozdiel medzi povodnymi a live piesnami

Rozdiel medzi povodnymi a live piesnami

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod The_Trooper85 v Pondelok Február 12, 2007 7:51 pm

Všechny LIVE songy jsou rychlejší, člověk to krásně pozna když si je zapnu a na snažim se je doprovazet na Basu, je tam zřetelný rozdíl. :git:
Obrázok užívateľa
The_Trooper85
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Piatok Júl 14, 2006 11:35 pm
Bydlisko: Lutín or (kolej OSTRAVA)

Poslaťod PesZ v Pondelok Február 12, 2007 9:39 pm

No, všechny ne, ale dost často. Ono taky koncert musí odsejpat, že? .-)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Február 12, 2007 10:23 pm

Dragontears píše:
hellpatrol píše:To je jedno ved nie je asi ani jedna pesnicka ktoru by maideni mali lepsiu na studiovke ........

budu malinko v opozici, jsou i vyjimky, treba takova Can I Play With Madness mi live pripada naprosto udesna !


mne napriklad pesnicka Wicker Man sa paci viacej na studiovke ako na RIR, ale na zivo je taktiez ta pesnicka masaker :git:
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod combat v Pondelok Február 12, 2007 10:34 pm

Niektore Live verzie su fakt krajsie ako studio, asi je to v tej drsnej nedokonlosti, take menej uhladene, ale kamos ma minule nasral, lebo povedal ze Bruce nevladze odspievat poriadne koncert, ze neni taky spevak ako sa o nom hovori a ze hlavne jeho caro je v tom ze sa k nim proste hodi...to si nemyslim ale on sa dost v hudbe vyzna, no neviem :?: :idea:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Február 12, 2007 10:56 pm

combat píše:Niektore Live verzie su fakt krajsie ako studio, asi je to v tej drsnej nedokonlosti, take menej uhladene, ale kamos ma minule nasral, lebo povedal ze Bruce nevladze odspievat poriadne koncert, ze neni taky spevak ako sa o nom hovori a ze hlavne jeho caro je v tom ze sa k nim proste hodi...to si nemyslim ale on sa dost v hudbe vyzna, no neviem :?: :idea:


mozno sa vyzna v hudbe ale bruce patri medzi top 10 spevakov na svete aspon podla mna, a na koncerte je jeho prejav viac nez exelentny :D
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Madness v Pondelok Február 12, 2007 11:07 pm

combat píše:Niektore Live verzie su fakt krajsie ako studio, asi je to v tej drsnej nedokonlosti, take menej uhladene, ale kamos ma minule nasral, lebo povedal ze Bruce nevladze odspievat poriadne koncert, ze neni taky spevak ako sa o nom hovori a ze hlavne jeho caro je v tom ze sa k nim proste hodi...to si nemyslim ale on sa dost v hudbe vyzna, no neviem :?: :idea:


ono Bruce ma takmer 50 takze nemozme cakat ze bude davat jak pred 20 rokmx samozrejme.na svoj vek a to co ma uz odspievane spieva stale az neuveritelne. :idea: 8) :evil:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Dragontears v Pondelok Február 12, 2007 11:58 pm

huuuuh tohle se mi fakt spatne posloucha ...... a co jako ze ma skoro 50 ?! zraje jak vino :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Jevo v Utorok Február 13, 2007 12:39 am

Dragontears píše:huuuuh tohle se mi fakt spatne posloucha ...... a co jako ze ma skoro 50 ?! zraje jak vino :wink:


Presne tak. Cim starsi, tym lepsi 8) !-!
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: ale

Poslaťod hellpatrol v Utorok Február 13, 2007 2:34 pm

The_Qwertz píše:Ale Hallowed nazivo hraju o dost rychlejsie, a od kedy maju Janicka aj Adriana tak mohutnejsie a nejako tak...hmmmm... "komplexnejsie"... A to sa mi na tom paci. Preto mam radsej Hallowed z koncertov...


Ja Hallowed Be Thy Name z albumu ani prilis nepocuvam na moj vkus je az prilis-prilis pomala ......... ale z koncertu to je o niecom inom Hallowed (Live) je moja najlepsia pesnicka od Maiden s Fear Of The Dark (Live) ....... najmä na Donigton 1992 to je paradicka tam je najlepsi Hallowed podla mna.
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Brighter v Utorok Február 13, 2007 4:06 pm

hellpatrol napísal:
Ja Hallowed Be Thy Name z albumu ani prilis nepocuvam na moj vkus je az prilis-prilis pomala ......... ale z koncertu to je o niecom inom Hallowed (Live) je moja najlepsia pesnicka od Maiden s Fear Of The Dark (Live) ....... najmä na Donigton 1992 to je paradicka tam je najlepsi Hallowed podla mna.



mne sa paci najviac Fear of the Dark z A real live one.... a Hallowed mam najradsej z Maiden England :twisted: :evil: a na 2. mieste je Beast over Hammersmith... :(
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod hellpatrol v Utorok Február 13, 2007 5:21 pm

Fear Of The Dark je perfektny z kazdeho zivaku ci je to A Real.. , Donington alebo RIR aj ked ten z DOTR sa na predchadzajuce az tak nechyta ............ ale Hallowed je u mna naj z Doningtonu a potom z RIR....
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Gumolit v Streda Marec 07, 2007 10:55 pm

Chcel by som sa spytat: Ked IM hrali skladby z albumov SIT a 7th Son, kto hral klavesy?
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Belenor v Štvrtok Marec 08, 2007 9:38 am

Gumolit píše:Chcel by som sa spytat: Ked IM hrali skladby z albumov SIT a 7th Son, kto hral klavesy?


Živě? Na kterém turné? Mám pocit, že to hrával Stevův technik, teď to hrává nějak prý Steve sám. No, vlastně jsem neměl ani psát, určitě ti odpoví někdo fundovanější (nebo se podívej do bookletu Rock in Rio, tam byl, myslím, napsaný ten technik)


A kruci, tak jsi mě donutil to najít :-) " Special thanks to Michael Kenney for live keyboards." - http://www.maidenfans.com/imc/?url=albu ... ink=albums
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

jj

Poslaťod matii v Štvrtok Marec 08, 2007 11:21 am

JJ je to tak, byl to Michael Kenney Stevovo technik na basovku.
Pěkně se u toho hraní zmaloval..nejlíp je snad vidět na Maiden England u songu ssotss
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod Crusader v Štvrtok Marec 08, 2007 3:55 pm

no nejlip ... jina ofic. ziva nahravka z toho tour nehraje, ale ty klavesy hraje Michael porad ... i kdyz schovanej uz podioveho zvukare
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

cron