Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Blaze (solo)

Blaze (solo)

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Gumolit v Pondelok Február 26, 2007 6:13 pm

mne sa paci Blazov hlas. Ale styl spievania... nic a do IM velmi nepasuje.
Ale mne sa zda, ze IM robia skladby, ktore vsetcia aktualni clenovia zvladaju, ale ked hraju skladby vzniknute v casoch absencie niektoreho clena v kapele, ma ten clen s tou skladbuu problemy.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Rick v Pondelok Február 26, 2007 6:22 pm

blazea netreba podcenovat,i ked maidenovsky styl v jeho podani nebolo to prave orechove...samozrejme,ze ma svoje kvality a ja mu prajem,ze ked mu to nevyslo s IM,nech sa mu dari aspon na solovej tvorbe.
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

jj

Poslaťod matii v Pondelok Február 26, 2007 6:48 pm

Como estais amigos nebo Dont look to the eyes os strangers a When two words collide patří dodnes k mým nejoblíbenějším, vlastně celé album si rád poslechnu, ani se tam Bruce nesnažím domyslet.

Naopak X-factor zrovna nemusím, stejně jako Killers sem mu nepřišel na chuť (ale to je věc názoru, jinejm lidem se líbí velice)
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Re: jj

Poslaťod Belenor v Utorok Február 27, 2007 9:26 am

matii píše:Naopak X-factor zrovna nemusím, stejně jako Killers sem mu nepřišel na chuť (ale to je věc názoru, jinejm lidem se líbí velice)


Třeba mně, velice. Holt jak píšeš, věc názoru. Takže nechápu lidi, co říkají "tohle album je sračka" a "tohle je to nejlepší". Někdo to může mít opačně, což řada lidí prostě nechápe (tedy - dělám to taky, no :-).
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Re: jj

Poslaťod Rick v Utorok Február 27, 2007 9:31 am

Belenor píše:
matii píše:Naopak X-factor zrovna nemusím, stejně jako Killers sem mu nepřišel na chuť (ale to je věc názoru, jinejm lidem se líbí velice)


Třeba mně, velice. Holt jak píšeš, věc názoru. Takže nechápu lidi, co říkají "tohle album je sračka" a "tohle je to nejlepší". Někdo to může mít opačně, což řada lidí prostě nechápe (tedy - dělám to taky, no :-).


to je pravda,ze kazdemu sa paci nieco ine...na to su fora,aby ludia vyjadrili a podelili sa s inymi ludmi o svoj nazor.
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Re: jj

Poslaťod Belenor v Utorok Február 27, 2007 10:53 am

Rick píše:to je pravda,ze kazdemu sa paci nieco ine...na to su fora,aby ludia vyjadrili a podelili sa s inymi ludmi o svoj nazor.


Jasně, jde o to, jak to říkají :-) Proto radši chodím na jiné IM fórum, protože mi tam přijdou lidé méně vázaní na Velkého Bruce a není problém tam říct, že mi X-Factor přijde jako nejlepší :-) (Očekávám reakce "Tak proč sem lezu" či "Tak sem nelez", takže si je případní mohou ušetřit :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron