Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Uz len tie peniaze...

Uz len tie peniaze...

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod zdenoeddie v Streda December 06, 2006 1:51 pm

zbytocne to tu rozoberate.Zo zaciatku ked hravali to bolo 99% z nadsenia,teraz je to 99% o prachoch.Uplne suhlasim s IMS.
Maly priklad:Ja osobne chodim do skoly lebo ma to bavi,to co sa ucim a s cim budem v buducnosti pracovat.Ked skoncim skolu,urcite len tak niekomu zadarmo nebudem robit pracu a davat svoje rozumy........
Dufam ze na pochopenie to staci.

Inac vyjadrujem lutost a sustrast nad poslednymi cinnami co sa tyka www.im.com alebo aj celeho ich merchandisku.Je to zderstvo. :cry:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

hmm

Poslaťod The_Qwertz v Streda December 06, 2006 7:41 pm

aj Windows a cely Microsoft je totalne, ale TOTALNE zderstvo, a predsa su ich vyrobky vyborne (teda skor ako OS myslim na Office - to uznala aj drviva vacsina Linuxakov a vsetci vyvojari Applu ako najlepsi Office Soft na svete). A pozrite sa na cenu professional verzie Officu.... zderstvo, ale CISTE zderstvo...

A napriek tomu su najlepsi... niekedy to tak uz proste byva, a treba sa s tym zmierit. A okrem toho - nikto, kto si vypocuje AMOLAD, nemoze povedat, ze to robili bez nadsenia. podla mna MINIMALNE 40-50 percent nadsenia tam bolo.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Železná Panna v Streda December 06, 2006 7:48 pm

tak na AMOLAD bolo nadsenia az az, ved aj sami to vraveli :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

btw

Poslaťod The_Qwertz v Streda December 06, 2006 7:55 pm

BTW. Na Mikiho Lasa som dostal original disk AMOLAD.

:shock: to bol teda shock :shock:

Ta kvalita hudby, ta sila, mohutnost, cistucky zvuk... omnoho lepsie ako tie lacne MP3 ripy z netu... :D
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Železná Panna v Streda December 06, 2006 8:13 pm

waw :shock: a ja chcem takeho mikiho! :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

...

Poslaťod sheryl1 v Piatok December 08, 2006 8:24 pm

kaslite na taketo debaty, ze ci niekto hra pre prachy alebo nie... nema to vyznam, vsetci vieme ze veeeelku ulohu v zivote hocjakej kapely zohravaju peniazky... uprimne, ani sa im necudujem, maju moznost zarabat si tym co ich bavi(lo?) a slusne im to vynasa a ak maju moznost mat viac, tak urcite siahnu po vsetkom... ale to tak robi kazdy, mozme byt radi ze maiden na turne zarabaju tak vela, mozu mat velku produkciu a fajnu scenu a nemusia sa strachovat o kazdy dolar alebo libru ako mensie kapely. ale na druhej strane si myslim ze za tie super albumy a live show a vobec za to ze sa viac ako 30rokov udrzali na vrchole si to zasluzia, tolke peniaze... a navyse, uz pomaly koncia a treba to vyuzit ze su v kurze, lebo kazda studna raz vyschne.... teraz nechcem aby to vyznelo ze im to zazlievam, to vobec nie, ja to chapem a ako fandovi mi to nevadi, lebo taky sme vsetci...
I will not make any deals with you. I will not be pushed, filed, stamped, indexed, briefed, debriefed or numbered. MY LIFE IS MY OWN!!!
Obrázok užívateľa
sheryl1
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pondelok Október 17, 2005 7:52 pm
Bydlisko: silent planet

Poslaťod PesZ v Piatok December 08, 2006 11:45 pm

Tak zase milionáři nejsou a jsou to poctivý peníze.
Jak říkal Janick v nějakým tom rozhovoru -> mohli by udělat popovej hit a vydělat těžký prachy, ale to není to, co dělaj oni.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: ...

Poslaťod IMS v Sobota December 09, 2006 2:12 pm

sheryl1 píše:kaslite na taketo debaty, ze ci niekto hra pre prachy alebo nie... nema to vyznam, vsetci vieme ze veeeelku ulohu v zivote hocjakej kapely zohravaju peniazky... uprimne, ani sa im necudujem, maju moznost zarabat si tym co ich bavi(lo?) a slusne im to vynasa a ak maju moznost mat viac, tak urcite siahnu po vsetkom... ale to tak robi kazdy, mozme byt radi ze maiden na turne zarabaju tak vela, mozu mat velku produkciu a fajnu scenu a nemusia sa strachovat o kazdy dolar alebo libru ako mensie kapely. ale na druhej strane si myslim ze za tie super albumy a live show a vobec za to ze sa viac ako 30rokov udrzali na vrchole si to zasluzia, tolke peniaze... a navyse, uz pomaly koncia a treba to vyuzit ze su v kurze, lebo kazda studna raz vyschne.... teraz nechcem aby to vyznelo ze im to zazlievam, to vobec nie, ja to chapem a ako fandovi mi to nevadi, lebo taky sme vsetci...


Suhlasim -!- -!- -!- -!-
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Sobota December 09, 2006 2:19 pm

PesZ píše:Tak zase milionáři nejsou a jsou to poctivý peníze.
Jak říkal Janick v nějakým tom rozhovoru -> mohli by udělat popovej hit a vydělat těžký prachy, ale to není to, co dělaj oni.


No milionari su urcite a tazke prachy zarabaju... Uz by ste to pochopit mohli :twisted:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Sobota December 09, 2006 5:15 pm

Jevo píše:To ta az tak serie? Ja na ich mieste, tiez nerozhadzujem prachy kade lahsie. A myslim, ze pre takeho zarabajuceho Brita nie je problem si kupit tricko za 50 libier


az na to, ze tricko stoji 17 liber ... a nezapomen, ze jejich plat je tak 1300-2000 liber mesicne ... takze 50 je pro ne uz celkem dost ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Jevo v Sobota December 09, 2006 6:50 pm

Crusader píše:
Jevo píše:To ta az tak serie? Ja na ich mieste, tiez nerozhadzujem prachy kade lahsie. A myslim, ze pre takeho zarabajuceho Brita nie je problem si kupit tricko za 50 libier


az na to, ze tricko stoji 17 liber ... a nezapomen, ze jejich plat je tak 1300-2000 liber mesicne ... takze 50 je pro ne uz celkem dost ...


HEHEHE :D :D Ja mat tak plat 1300 libier :D :roll: 8)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod PesZ v Sobota December 09, 2006 7:25 pm

Mno, nepřepočítávejte lístky a trička jako, že to de kapele. Těm z toho jde jen část. Musej zaplatit techniky (těch musej mít mrtě, když si vezmete jen třeba tu světelnou konstrukci) a jiné lidi, bez kterých by se koncert neobešel. Navíc musej rozhodně platit daně :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Železná Panna v Nedeľa December 10, 2006 9:51 am

ale ze su milionari, to sa neda popriet :twisted:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod PesZ v Nedeľa December 10, 2006 9:59 am

No, já s ehádat nebudu. Koneckonců... Je mi to fuk :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Dragontears v Nedeľa December 10, 2006 11:17 am

PesZ píše:....Koneckonců... Je mi to fuk :-).

zcela vyjimecne s tebou musim souhlasit, podstatne je, co jejich tvorba prinasi mne :wink: co prinasi jim, to uz je v tomto smeru nepodstatne.
V kazdem pripade - cely zivot tvrde makali, takze celkem popravu sklizi ovoce a vyhodne jej prodavaji. Proc ne ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

cron