Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dianno - rakovina

Dianno - rakovina

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Dianno - rakovina

Poslaťod Zdenius v Pondelok Apríl 11, 2005 9:27 am

:cry: :cry:
cez vikend sa mi dostalo do ruk specialne cislo vydane fan clubom NOTB z francuzka a cital som si tam rozhovor s Paulom.. zaujimave informacie o jeho planoch a podobne... no a zacal tam nieco hovorit o planoch na turne, ze rad pridava nove skladby do setlistu a vyhadzuje stare, pretoze je z toho unaveny (zo skladieb IM) a ze sa bude snazit koncertov co najdlhsie, je to vraj otrava, ale rad vystupuje. no a vyjadril sa este v tom zmysle, ze dokial sa da a ze nedavno bol na chemoterapii, a ze zatial vsetko dopadlo dobre, ale clovek nikdy nevie..

no a vieme vsetci ze to nie je ziadna dobra sprava, tak dufam ze to bude nadalej dobre :shock: :(
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Pondelok Apríl 11, 2005 10:34 pm

No takato sprava ma vzdy vie dost zarazit, dufam, ze sa z toho dostane. Len ma tak napadlo, ze asi nema najlepsie vztahy so skupinou, pretoze ho vobec nespomenu ani na stranke a ked si pozrieme, aku pozornost venuju Clivovi a jeho chorebe :roll:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Utorok Apríl 12, 2005 2:52 pm

tak ked Paul na nich neustale nadava... ale samozrejme vraj vztahy maju dobre! v tom istom rozhovore o tom bola rec, vraj nedavno sa stretol so Steveom na letisku a pokecali, potom sa stretol s Manuom v Eddieho Bare a tam na Paula cakal odkaz "ty parchant, kedy sa mi uz ozves a dozviem sa co teraz robis" od Stevea :D vraj by sa velmi rad pozrel na tohtorocne turne a hocikedy by rad robil Maidenom predskokana.

zaujimavo sa Paul vyjadril k Blazeovi a k vystupenie v turecku, kde s Blazeom odspieval niekolko skladieb na podiu: vraj sa mu to vobec nepacilo, bol to napad (uz si nepamatam - Z) asi usporiadatela, vraj Blaze si nepamatal ani slova poriadne. Ako spevaka moc Blazea nema rad, ale ze ako chlapik moze byt fajn. a vraj by odporucil Blazeovi nepocuvat moc rady druhych, pretoze nie vzdy mu to moze byt prospesne.. :oops:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Streda Október 26, 2005 6:37 pm

http://www.pauldianno.com/pix/moscow/

Neskutocna zmena, takmer by som ho ani nespoznal :shock:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Október 27, 2005 7:38 am

v pohodee. vzdy ho spoznam, on si uz vlasy nenecha narast :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Október 27, 2005 11:47 am

Zdenius píše:v pohodee. vzdy ho spoznam, on si uz vlasy nenecha narast :)


...je to pravda, ze ma manzelku z Bulharska?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Piatok November 25, 2005 1:08 pm

hovoril nieco take v nejakom rozhovore, ale ci s nou este zije.. jemu verit to je take vseliake...
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia

cron