Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Urobil Bruce dobre ked v 90-tych rokoch odisiel z kapely???

Urobil Bruce dobre ked v 90-tych rokoch odisiel z kapely???

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Brousitch v Utorok November 21, 2006 5:12 pm

Trochu souhlasím s Belenorem...
AMOLAD mně taky omrzel...písničky jsou to pěkné to ano..Brighter a For Greater jsou pecky ale ostatní mně ne a ne chytnout...ze začátku jsem to žral ale teď to tak akorát přetrpět než to dohraje...
To samé jsem měl ale i s X factor a Virtual...Všechny recenze na albumy vesměs říkali že jsou špatné a tím jsem se nechal naočkovat..albumy jsem si pustil akorát dvakrát a zaujali mně akorát sign of the cross a clansman...ale nedávno jsem začal posluchat zase všechny albumy od prvního a když jsem se dostal až k Virtualu tak mně to docela překvapilo..písničky jako Futureal, Dont look to the eyes of stranger, Lightning , Como estais amigos nejsou vůbec tak špatný...
Blaze zpívá v celku dobře ale přesně tak souhlasím že nesmí zpívat starý věci, protože semtam mi to připadalo jak prase na porážce (s prominutím). I ten image nebyl nic moc. Bruce při vystoupeních běhá skáče a hecuje publikum - Iron Maiden gonna get all of you , zato Blaze stál a na všechny se díval vražednym pohledem a tohle nebyl image Iron Maiden - IM gonna kill all of you..
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Belenor v Utorok November 21, 2006 5:21 pm

To je těžké, když řeknu, že Blaze těžko může zpívat Brucovy věci lépe než Bruce Blazovy, protože má Bruce vyšší hlas, tak akorát dostanu odpověď "tak vidíš, Bruce umí zpívat lépe". Mně Sign of the Cross z Ria přijde lepší než albová verze taky. Ale není to kvůli Brucovi. Je to kvůli tomu, že je to živě, svižněji zahráno. Ona mi většina songů přijde lepší živě. Takže bych tu neřekl, že Bruce překonává Blazovu verzi.

A souhlasím, že Blaze živě je tvrdý y či jak bych ho nazval :-) Viděl jsem ho na pár videích na youtube a myslím, že Blaze je spíše výborný skladatel a dobrý zpěvák (to mi nikdo nevyvrátí), ale spíše podprůměrný showman :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Jevo v Utorok November 21, 2006 5:50 pm

No poskladal fajn pesnicky, a uricte je dobrym spevakom, ale povedze si to na rovinu. Na Bozskeho Brucea nema :wink:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod PesZ v Utorok November 21, 2006 5:52 pm

Já AMLOAD poslouchám furt (jaxem již několikrát řekl, naučim se ho celý a zatím se mi to docela daří :-)). A X Factor i Virtual XI se mi líbí daleko víc, než třeba Killers nebo Somewhere.
Jinak Blazeho mám rád taky :-). A furt bych ho nesrovnával s Brucem, protože teď si jede svou sólovou dráhu, gde je fakt borec.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Jevo v Utorok November 21, 2006 5:55 pm

Az taky borec to zase nie je. Bruce ma predsa len lepsiu solovu karieru... Albumy ako Accident a Chemical Wedding su riadne pecky
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Brousitch v Utorok November 21, 2006 5:55 pm

Já to nechápu jak se stejně mohl Blaze zhoršit při přestupu. Když zpíval ve Wolfsbane tak měl výtečný hlas..některý výšky řval jako Bruce ve svých nejlepších letech..a najednou to při vystoupení nedá...tak nějaké roky uplynuly ale podívejte se na Bruce teď. 50 let a snaží se jako nikdo aby ze sebe dostal nejlepší..a Blaze to na vystoupeních akorát odhulákal..
--- : When you know that your time is close at hand.
Maybe then you'll begin to understand,
Life down there is just a strange illusion : ---
Obrázok užívateľa
Brousitch
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 342
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:18 pm
Bydlisko: Písek CZ

Poslaťod Madness v Utorok November 21, 2006 6:04 pm

Brousitch píše:Já to nechápu jak se stejně mohl Blaze zhoršit při přestupu. Když zpíval ve Wolfsbane tak měl výtečný hlas..některý výšky řval jako Bruce ve svých nejlepších letech..a najednou to při vystoupení nedá...tak nějaké roky uplynuly ale podívejte se na Bruce teď. 50 let a snaží se jako nikdo aby ze sebe dostal nejlepší..a Blaze to na vystoupeních akorát odhulákal..



turne the x factor bola parada nemal ziaden problem az ku koncu ale virtual tour bolo uz trapenie ,Blaze jednoducho nezvladal narocnost turne a jeho dlzku..
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod PesZ v Streda November 22, 2006 8:06 pm

A co máte furt s těma vejškama? Zpěvák není o tom, jestli umí vyzpívat miliardu oktáv, ale jestli dobře zazpívá to, co má.
A Blaze si na sólovku skládá věci na tělo a v tom je dobrej.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok November 23, 2006 10:48 am

PesZ píše:A co máte furt s těma vejškama? Zpěvák není o tom, jestli umí vyzpívat miliardu oktáv, ale jestli dobře zazpívá to, co má.
A Blaze si na sólovku skládá věci na tělo a v tom je dobrej.


to hej. akurat som si vcera prepocul celu jeho solo karieru od sillicon az po blood and belief. su to naozaj bohovske veci. ale ja bohuzial dnez uz jeho hlas nedokazem priradit k nicomu inemu nez k Maiden :)
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Jevo v Štvrtok November 23, 2006 3:37 pm

agdabavipain píše:
PesZ píše:A co máte furt s tìma vejškama? Zpìvák není o tom, jestli umí vyzpívat miliardu oktáv, ale jestli dobøe zazpívá to, co má.
A Blaze si na sólovku skládá vìci na tìlo a v tom je dobrej.


to hej. akurat som si vcera prepocul celu jeho solo karieru od sillicon az po blood and belief. su to naozaj bohovske veci. ale ja bohuzial dnez uz jeho hlas nedokazem priradit k nicomu inemu nez k Maiden :)


Mozno to su bohovske veci, ale co sa tyka solovych karier spevakov Iron Maiden jednoznacne vyhrava Bruce s Accident a Chemical Wedding
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

suhlasim

Poslaťod The_Qwertz v Piatok November 24, 2006 3:37 pm

1) Suhlasim s tym nazorom, ze Bruce je obrovsky ShowMan, a to je na tom to dobre, vies, ze ked pozeras na take Wildest Dreams, Wasted Years alebo Caught Somewhere In Time v LIVE prevedeni, urcite sa nebudes nudit. Kdezto pri Blazovi si sa modlil, aby uz bol koniec (nezeby pri Paulovi nie, ale...)

2) Hadat sa ci je lepsi Bruce alebo Blaze je ako hadat sa, ci je lepsi Linux alebo Windows - ani jeden neni lepsi, iba kazdemu viac vyhovuje iny... ale je to presne ako s uzivatelmi spomenutych OS - ani jeden nevie byt objektivny - proste ziadny obrovsky fanusik Bayleho nebude (on vlastne ani nemoze) byt objektivny. Ale kazdy clovek, ktory IM nikdy v zivote nepocul a dam mu vypocut skladby "Lord Of The Flies" vs. "Heaven Can Wait" alebo "Dance Of Death", bez vahania povie, ze Bruce...

Ale takisto ako Linuxaci budu vzdy MicroSoftu vycitat chyby v OS (ako keby Linux ziadnu chybu nemal - a to, ze 90 percent virusov je na MS operacne systemy, je len z toho dovodu, ze microsoft pouziva 80 percent ludi sveta, preto je logicky penaznym podvodnikom lepsie zarabat na 80 percentoch ludi ako na nejakych desiatych percentach, ktory pouzivaju Mac alebo Linux.... proste keby 80 percent svetoveho ludstva pouzivalo Linux, stavim sa s vami, ze XPcko bude najbezpecnejsi operacny system na svete ... ked uz si vylievame dusu v kauze operacne systemy :lol:), tak budu Blayzaci vzdy hovorit, ze Bayley je lepsi... A Brucovci ze Dickinson, ale ty maju aspon pravdu :lol: ... no a je na svete vecny spor.

BTW: ja nehovorim ze Bayley je najhorsi spevak na svete, nahodou dost casto podava(l - by som povedal) velmi dobre vykony, ale kvalitativny rozdiel medzi Brucom je asi ako medzi Mercedesmi a Skodami - Skody nikdy neboli zle auta, naopak velmi dobre aj cenovo, ale co sa tyka kvality, Mercedesy mali vzdy navrch...

Takze tak :D
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Belenor v Pondelok November 27, 2006 9:54 am

Naštěstí mi je ukradené, jestli je Bruce lepší nebo horší. Nakonec je stejně nejdůležitější výsledný dojem ze skladby a to je silně subjektivní. Jen mi vadí nekritické zbožňování čehokoliv či kohokoliv. Dobré srovnání s tím Linuxem - používám jak Win, tak Linux, a to podle toho, co potřebuju dělat (tj. na serveru mám linux a hry hraju na windows). A stejně tak akceptuju Blaze i Bruce, protože každý má něco do sebe. Blaze díky svému temnějšímu hlasu a Bruce díky svému showmanství.

Nicméně je zbytečné se tu navzájem přesvědčovat, nebo? nikdo názor nezmění. Jediné, co lze Blaze basherům doporučit, je odložit předsudky a nenávist a zkusit si poslechnout lépe Blazovy věci (a? sólo nebo IM). A já bych měl zkusit totéž s Brucem, ačkoliv co jsem jeho sólovky zatím slyšel, tak mi to přišlo horší než IM (u Blaze to mám s IM vyrovnané).

Mno, jdu si pustit X-Factor :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod PesZ v Pondelok November 27, 2006 11:04 am

Bel> Tak, tak :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Dragontears v Pondelok November 27, 2006 11:52 am

for Belenor: tady nejde o " predsudky, nenavist a nekriticke zboznovani " ale o kvalitu zpevu ! je to porad dokola, kdo nechce nepochopi :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Belenor v Pondelok November 27, 2006 2:08 pm

Dragontears píše:for Belenor: tady nejde o " predsudky, nenavist a nekriticke zboznovani " ale o kvalitu zpevu ! je to porad dokola, kdo nechce nepochopi :wink:


A ty jsi odborník na zpěv?
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia