Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Urobil Bruce dobre ked v 90-tych rokoch odisiel z kapely???

Urobil Bruce dobre ked v 90-tych rokoch odisiel z kapely???

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Michael v Sobota November 18, 2006 11:11 am

Už to bylo mnohokrát napsané,že Bruce odešel prostě proto,že ho heavy metal jaksi přestal bavit a chtěl začít s novým stylem,jak poté ukázal
se Skunkworks (1996).A myslím si,že se chtěl prostě trochu osamostatnit
a rozhodovat o věcech sám,což mu sólova kariéra vcelku umožňovala.
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod hellpatrol v Nedeľa November 19, 2006 3:21 pm

Ci urobil dobre?? to je uz dnes jedno hlavne je ze sa vratil a IRON MAIDEN su opät vo forme.
!! UP THE IRONS !! UP THE METAL !!
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod Rick v Nedeľa November 19, 2006 5:20 pm

nie je to nic extra ale da sa to prepocut.. :twisted: :evil: :twisted: :roll:
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Lister v Nedeľa November 19, 2006 10:53 pm

Myslík si že je zbytečné přemýšlet nad tím co by bylo kdyby...V době kdy Burce u IM nebyl skupina zažila pro některé nejčernější období své existence ale o to bouřlivější byl Bruceův návrat a comebackovka Brave new world.Buďme rádi že to bylo tak jak bylo,protože kdyby v roce 1992 Bruce neodešel,tak by se směr skupiny MOHL vyvíjet úplně jiným směrem.UP THE IRONS :)
Lister
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sobota Júl 15, 2006 10:09 am
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Madness v Pondelok November 20, 2006 12:29 am

Lister píše:Myslík si že je zbytečné přemýšlet nad tím co by bylo kdyby...V době kdy Burce u IM nebyl skupina zažila pro některé nejčernější období své existence ale o to bouřlivější byl Bruceův návrat a comebackovka Brave new world.Buďme rádi že to bylo tak jak bylo,protože kdyby v roce 1992 Bruce neodešel,tak by se směr skupiny MOHL vyvíjet úplně jiným směrem.UP THE IRONS :)


Bruce to mal premxslene :lol: si pis ze vedel uz v case odchodu od Maiden ze sa o nejakxch par rokov vrati...... -!- !-!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Jevo v Pondelok November 20, 2006 12:59 am

Madness píše:
Lister píše:Myslík si že je zbyteèné pøemýšlet nad tím co by bylo kdyby...V dobì kdy Burce u IM nebyl skupina zažila pro nìkteré nejèernìjší období své existence ale o to bouølivìjší byl Bruceùv návrat a comebackovka Brave new world.Buïme rádi že to bylo tak jak bylo,protože kdyby v roce 1992 Bruce neodešel,tak by se smìr skupiny MOHL vyvíjet úplnì jiným smìrem.UP THE IRONS :)


Bruce to mal premxslene :lol: si pis ze vedel uz v case odchodu od Maiden ze sa o nejakxch par rokov vrati...... -!- !-!


Myslis? :idea:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Belenor v Pondelok November 20, 2006 9:09 am

Z mého úhlu pohledu je dobře, že Bruce na chvíli vypadl. X-Factor by asi jinak nevznikl, což by byla velká škoda, protože to je album přesně dle mého gusta. A je dobře, že pak Blaze vypadl, protože by asi jinak neudělal The Tenth Dimension, což by byla velká škoda, protože to je album přesně dle mého gusta. S odstupem času u mě vedou alba X-Factor a Killers, u A Matter of Life and Death jsem se ještě zcela nerozhodl, zda mi přijde tak dobré, jako mi přišlo v prvním týdnu po koupi. Nějak moc rychle mě omrzelo. Každopádně je to tu zas - Blaze a Paul před Brucem. A jéje.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod PesZ v Pondelok November 20, 2006 10:58 am

Já mám AMLOAD pořád nejradši. Asi i z části proto, že se ho chci anučit celej :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod agdabavipain v Pondelok November 20, 2006 12:12 pm

Jevo píše: Bruce to mal premxslene :lol: si pis ze vedel uz v case odchodu od Maiden ze sa o nejakxch par rokov vrati...... -!- !-!


Myslis? :idea:[/quote]

no jasne. patri ku kapele tak jak Gillan k Deep Purple
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Jevo v Pondelok November 20, 2006 5:13 pm

Alebo Hartford k Judas Priest...
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Železná Panna v Pondelok November 20, 2006 6:47 pm

nj
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod PesZ v Pondelok November 20, 2006 7:01 pm

Nebo Křemílek k Vochomůrkoj :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

?

Poslaťod The_Qwertz v Utorok November 21, 2006 3:30 pm

Bruce bol jediny clovek, ktory ma inspiroval pocuvat Metal.

Totiz predtym, ako som zacal pocuvat metal, som mal o nom VELMI zlu mienku... vzdy, ked som pocul slovo metal, ako prve, co ma napadlo, boli zhuleni a potetovani frajeri, ktorych spevaci vo svojich skrekotavych zvukoch (co mali pripominat spev) nadavali v kazdom druhom slove.

Potom som zacal pocuvat Metallicu, Black Album bol ale jediny, o ktorom som mal vysoku mienku, zvysne podla mna za vela nestali. Stale som vsak Metal neznasal...

No a potom som si raz vypocul Iron Maiden. Konkretne to bol album Dance Of Death, piesen s rovnakym nazvom. Vtedy som si povedal - metal je super vec... Zacal som sa vracat do minulosti, TNOTB, POM, Power, Killers atd.

No a vtedy som pochopil, ze Metal neni uvrestana koncentrovana nadavka (ako SOAD), ale spoznal som pravy Metal... A keby nebolo Bruca, verte mi, ze by som si to o heavymetale myslel dodnes...

Ked som neskor pocul Blaza, pripadalo mi to tak, ako pred mojimi "metalfan" rokmi, akurat az na tie nadavky... A vlastne sa to ani neda indentifikovat ako vrestanie, to bolo podla mna skor hlboke zavyjanie... s piesnami to islo dole (oproti starsim Brucovim), ja dodnes nechapem ako niekto moze mat v oblube piesne ako "The Angel...". Proste podla mna by som to aj ja zaspieval minimalne tak dobre ako on, ved prave spev je o tom, ze mas rozsah, s ktorym vies narabat, a kedze on spieva v rozsahu poltonu, kludne by to zaspieval kazdy druhy gitarista, aj taky, ktory sa povedzme nenarodil pre spev (napr. ja).

Takze som VELMI rad, ze Bruce sa vratil...
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Belenor v Utorok November 21, 2006 4:43 pm

No vidíš.

Brácha dlouho doma pouštěl metal a měl jsem to za kravál a hudební brak (zrovna jsem ujížděl na Oldfieldovi). Dělal jsem si srandu, když pouštěl Iron Maiden a zesměšňoval je (např. Fear of the Dark - pijte vodu, pijte pitnou vodu, atd...). Měl jsem vazbu metal = satanisti a zločinci, dlouho jsem nesnášel The Number of the Beast, maje ji za satanistickou.

Ale pak jsem zjistil, že vlastně ten Sign of the Cross je docela zajímavý. Začal jsem se jej učit na kytaru. A Edge of Darkness, a 2 A.M., a Virus. Jéje, a von je to samý Blaze. Mno. Je to dosti subjektivní. Mně vyhovuje Blazova hlubší poloha. To, že nemá rozsah jako Bruce (bude to trochu více než půltón, spíše tak dvě oktávy :-), vadilo POUZE když se pokoušel zpívat Brucovy věci.

Virtual XI není takový zázrak jako The X-Factor. Ale úplně stejně bych hodnotil Fear of the Dark či No Prayer for the Dying. Zhruba stejné procento věcí, které se mi z těchto alb líbí. Ale The X-Factor a třeba The Tenth Dimension jsou velmi kvalitní alba. Naštěstí je spousta fandů IM, kteří si uvědomují, že Blaze není špatný, je jen jiný než Bruce. A Bruce si vážím za to, že je ochoten zpívat věci právě z X-Factoru a Virtual XI, to asi znamená, že to nebude taková hrůza, ne? Protože si nemyslím, že by si Bruce nechal od Steva zrovna rozkazovat.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Jevo v Utorok November 21, 2006 5:09 pm

Bruce ma vlastny rozum a Steve mu nema co rozkazovat... nemaju 15 a nie su to pubertiaci.

A moj nazor je taky, ze Bruce rozhodne zaspieva Blazeove veci lepsie ako Blaze Bruceove... a taky Sign Of The Cross z RIR je v Bruceovom podani este lepsi, ale je to len moj nazor. Ale zase Lord Of The Flies na Death on The Road nie je nic moc... :?
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron