Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ach tie 80. roky a ževraj najlepšie kulisy

Ach tie 80. roky a ževraj najlepšie kulisy

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Streda Júl 26, 2006 6:00 pm

Vec vkusu :) i me se libi a to DOST, oni uz z toho tak odvazany nejsou ... kazdopadne to byla nejdrazsi deska ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Iron v Streda Júl 26, 2006 6:03 pm

rapid fire píše:vy ste snad od nekad spadli ne? :shock: Somewhere in Time je (nejen) podle me povazovano za jedno z vubec nejlepších alb co kdy maiden udelali :evil: a i kvuli tomu syntezatorovemu zvuku :!: Hlavne je to ale opravdu vyjimecne vyrovnane po vsech strankach vyborne album :twisted:


No vidis, a ted mi rekni, proc bych z nej mel mit nutne stejne pocity jako ty? :) Proste nepatri do me osobni "Iron Maiden TOP5" i kdybych tisickrat chtel. Zkratka nesedlo mi, i kdyz pravda s postupem casu se jeho pozice hodne vylepsila. Ale myslim, ze tohle je uplne v poradku. Kazdy ma v diskografii Maiden sve favority a jestlize se nazory na ne tak lisi, jenom to dokazuje, ze jde o alba zajimava a zrejme kazde z nich muze dost lidi oslovit.

A ani kvuli tomu nemusim nekam padat :wink:
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod rapid fire v Streda Júl 26, 2006 8:09 pm

to padani bylo obrazne receno :) jasne ze se ti nemusi libit, to nikomu neberu. A prave toto je priklad toho proc jsou maiden tak skveli, ze si kazdy vybere v diskografii neco co ho zaujme :wink:
up the irons :!:
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod Iron v Streda Júl 26, 2006 8:15 pm

rapid fire píše:to padani bylo obrazne receno :)


Jasne, vzdyt ja to taky tak bral :)
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

ad

Poslaťod PesZ v Streda Júl 26, 2006 10:56 pm

Já nemám v TOP desky, ale písničky. Protože třeba na The Number... se mi jich moc nelíbí, ale je tam Hallowed, kterou fakt žeru :-).
To samý třeba Piece of Mind. Flight of Icarus - krása, Trooper - nářez, halvně na živo; Still Life - však já si jendou naučim, až budu mít čas (=nebudu línej :-)).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re:

Poslaťod Prowler16 v Štvrtok Január 01, 2009 10:44 pm

rapid fire píše:vy ste snad od nekad spadli ne? :shock: Somewhere in Time je (nejen) podle me povazovano za jedno z vubec nejlepších alb co kdy maiden udelali :evil: a i kvuli tomu syntezatorovemu zvuku :!: Hlavne je to ale opravdu vyjimecne vyrovnane po vsech strankach vyborne album :twisted:

samozrejme že je to skvelý album a jedno z naj,ten nový zvuk :D
Prowler16
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Nedeľa November 30, 2008 9:46 pm
Bydlisko: 22 ACACIA AVANUE

Re:

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Štvrtok December 03, 2009 3:53 pm

hammerheart píše:Ja neviem, myslite si o mne co chcete, ale aj tak to cele s Maiden podla mna uz ide posledne roky dole vodou. Nahravky uz nie su tak energicke, obaly na CD su podpriemerne, ako vravi Zdenius tricka uz tiez za vela nestoja (posledne co som si kupil je Out OF The Silent Planet) a podiova show je tiez len slaby priemer. Kde su tie casy Live after Death tour, alebo Seventh Tour? Ta prepracovana kulisa a podobne. Teraz len namaluju nejake platno s motivom z obalu a v strede koncertu sa poprechadza Eddie na par sekund a to je vsetko. Hlavne ako vzdy pre turne povedia, ze je nacase, aby znova oprasili tu bombasticku scenu z minulosti.

S tohto odkazu niesom nadčený :?
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

Re: Re:

Poslaťod Oniiicek v Piatok December 04, 2009 10:08 am

The-X-Factor-Blaze píše:
hammerheart píše:Ja neviem, myslite si o mne co ch99cete, ale aj tak to cele s Maiden podla mna uz ide posledne roky dole vodou. Nahravky uz nie su tak energicke, obaly na CD su podpriemerne, ako vravi Zdenius tricka uz tiez za vela nestoja (posledne co som si kupil je Out OF The Silent Planet) a podiova show je tiez len slaby priemer. Kde su tie casy Live after Death tour, alebo Seventh Tour? Ta prepracovana kulisa a podobne. Teraz len namaluju nejake platno s motivom z obalu a v strede koncertu sa poprechadza Eddie na par sekund a to je vsetko. Hlavne ako vzdy pre turne povedia, ze je nacase, aby znova oprasili tu bombasticku scenu z minulosti.

S tohto odkazu niesom nadčený :?


Teraz je všetko inak ako predtým...Je to ťažko porovnávať. Mne sa skôr skupina Iron nehodí na festival. Pódiovú show a pódiá majú dosť prepracované. Ved keď si zobereš tak aj AMOLAD bolo dosť prepracované pódium, trochu odľahčené od toho všetkého bolo pri albume Brave New World. Mne sa sa zdá že pódiá aké máš ty na mysli mali len k turné, kde hrali k výberovkám a nie k normálnym štúdiovým albumom. A podľa mňa ani také prepracované pódia nemusia mat - no mozno práve to pritahuje vacsiu masu ludi nez ich hudba a práve este viac v tejto dobe, kedy sú ľudia práve na takéto veci nároční...

A mne sa brucovo vystúpenie a show tak isto páčilo najviac po príchode do IM, či už roky 80/81 99/00...A to nadväzuje aj na ďalšiu tému, či Bruce urobil dobre keď odišiel - podľa mňa áno, každá zmena je život a jeho okorenenie a všetko zlé má aj opačnú stránku, len ju treba chieť vidiet :) ...No Bruce po príchode do IM bol plný energie...Stereotyp zabíja aj dobrých muzikantov, resp. aj všetkých ľudí...No na svoj vek a tolko rokov pri koncertovaní to chlapci zvládajú podľa mňa super a sú teraz vo fáze kedy ani neklesajú ani nestúpajú.... -v-

PS: Kašli na takéto blbosti a užívaj si života na koncertoch IM aj mimo nich, lebo naozaj nič netrá večne...a zober si k srdcu piesen Wasted Years... :wink: !-!
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Re:

Poslaťod Dragontears v Piatok December 04, 2009 10:41 am

The-X-Factor-Blaze píše:
hammerheart píše:Ja neviem, myslite si o mne co chcete, ale aj tak to cele s Maiden podla mna uz ide posledne roky dole vodou. Nahravky uz nie su tak energicke, obaly na CD su podpriemerne, ako vravi Zdenius tricka uz tiez za vela nestoja (posledne co som si kupil je Out OF The Silent Planet) a podiova show je tiez len slaby priemer. Kde su tie casy Live after Death tour, alebo Seventh Tour? Ta prepracovana kulisa a podobne. Teraz len namaluju nejake platno s motivom z obalu a v strede koncertu sa poprechadza Eddie na par sekund a to je vsetko. Hlavne ako vzdy pre turne povedia, ze je nacase, aby znova oprasili tu bombasticku scenu z minulosti.

S tohto odkazu niesom nadčený :?

reagujes ovsem na nazor napsany pred temer 3,5 lety, mezitim se mnohe zmenilo a mozna i hammerheart to dnes vidi jinak ... urcite by mne zajimal jeho nazor z r 2009 :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Re:

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Piatok December 04, 2009 9:58 pm

Dragontears píše:
The-X-Factor-Blaze píše:
hammerheart píše:Ja neviem, myslite si o mne co chcete, ale aj tak to cele s Maiden podla mna uz ide posledne roky dole vodou. Nahravky uz nie su tak energicke, obaly na CD su podpriemerne, ako vravi Zdenius tricka uz tiez za vela nestoja (posledne co som si kupil je Out OF The Silent Planet) a podiova show je tiez len slaby priemer. Kde su tie casy Live after Death tour, alebo Seventh Tour? Ta prepracovana kulisa a podobne. Teraz len namaluju nejake platno s motivom z obalu a v strede koncertu sa poprechadza Eddie na par sekund a to je vsetko. Hlavne ako vzdy pre turne povedia, ze je nacase, aby znova oprasili tu bombasticku scenu z minulosti.

S tohto odkazu niesom nadčený :?

reagujes ovsem na nazor napsany pred temer 3,5 lety, mezitim se mnohe zmenilo a mozna i hammerheart to dnes vidi jinak ... urcite by mne zajimal jeho nazor z r 2009 :wink:

Vsimol som si ze ma vyše tri roky .. ale viem ake koncety boli aj pred troma rokmi .. a nemyslím si že by to s nimi šlo dole vodou
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

Re: Ach tie 80. roky a ževraj najlepšie kulisy

Poslaťod Crusader v Sobota December 05, 2009 1:38 pm

On spis hammerheart o nich vi prd, jinak by vedel, ze ani v 82, 84 a dokonce ani 85 nemeli nejak extra velke podia ... nej vyprava byla asi u 7th son, ale ani to nebylo nejak EXTRA velke podium, takze ty kecy jak maji ted male podia jsou mimo misu, protoze z tech co to pisou nebyl NIKDO na zadnem koncerte v 80 letech - ono to video proste zkresluje :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia

cron