Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Sú to skvelé alebo hrozné obaly?

Sú to skvelé alebo hrozné obaly?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Iron v Nedeľa Júl 23, 2006 5:54 pm

hammerheart píše:Tak toto je celkom zaujimava informacia. Pozeral som si jeho stranku, ale nezda sa mi, ze by sa tym na nej nechcel tiez aj on pochvalit. Odkial si na to prisiel?


Jinak i na sve strance Melvyn "Death On The Road" ma. Ale ne v galerii, nybrz v novinkach:

http://www.melgrant.com/html/new.html
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Júl 23, 2006 8:48 pm

IMS píše:Jasne, to beriem, ze to uz s Derekom nebolo ono, ale co potom mali znamenat obaly ako X Factor a Virtual XI. To myslim, ze aj najhorsi jeho vytvor by bol lepsi. Neboli s nim spokojni, fajn, ale ako sa dali presvedcit na tieto obaly tak to uz fakt nerozumie a nikdy nepochopim


Obal albumu The X Factor je, myslim si, uplne dokonaly. Bola to zasa trochu ina kompozicia, iny styl, na aky sme boli zvyknuty. Vlastne, cely album TXF bol trochu vybehnutim z kolaje, ktore sa nie kazdemu pacilo, ale v mojom pripade sa stretlo po kazdej stranke s pozitivnou odozvou.

Co sa Tyka Mela Granta, myslim, ze najlepsiu pracu odviedol na obale Fear Of The Dark.

P.S.: Nema nahodou niekto viac fotiek toho modelu Eddieho, co bol na obale X Factor? Mam par fotiek, ktore som tu volakde na toto forum uverejnil, ale bol by som rad, keby som videl viac.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod rapid fire v Pondelok Júl 24, 2006 8:26 pm

Z X factoru jsem hned po jeho koupi nejak vyclenil asi 3 pisne (sign of the cross, man on the edge,lord of the flies) a nejak sem (nechapu proc) ostatni pisnicky z X factoru neposluchal. Kdyz sem se (asi před rokem) k X factoru vratil a poslechl jsem ho cely zjistil jsem, že ten ostatni material je pekelne dobry (hlavne the edge of darkness) a ted je to jeden z mojich nejoblibenejsich alb vubec. Obalu nejde nic vytknout, ten podtrhava tu dark atmosferu :twisted:
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod Crusader v Pondelok Júl 24, 2006 8:37 pm

To je presne to 'zrani', ktere jisteho cloveka zde rozzurilo. Jsem rad, ze ty si zivym dukazem ;-)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Pondelok Júl 24, 2006 8:49 pm

X Factor sa aj mne velmi paci, neviem to vysvetlit, ale proste ho povazujem za uplne dokonaly. Len neviem prist na chut tomu obalu a zrejmu ani nikde nepridem. Netvrdim, ze sa k albumu nehodi, ale urcite to nepovazujem za nejake vynikajuce umelecke dielo...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Iron v Pondelok Júl 24, 2006 9:14 pm

Ja mam take "The X Factor" moc rad. Na me proste pusobi kompaktne, temne. Kdybych to chtel trochu s nadsazkou prirovnat, tak predchazejici alba IM mi prijdou jako klasicky komiks, plny barev a akce, kdezto "The X Factor" je noir zalezitost, neco jako Sin City :)

A nevim proc, z nove desky mam podobne pocity, ale nechtejte po me, abych vysvetli proc :wink: Mozna je to obalem, dojmy z "Benjamina", klipem, asi proste vse dohromady. Zkratka to na me tak pusobi.
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod rapid fire v Utorok Júl 25, 2006 10:40 am

taky se mi to tak zdá, rozhodně to nebudou obvyklé "veselé" písně , které zname od Maiden. Ten Benjamin,na mě pusobi asi tak podobnym dojmem jako sign of the cross (temné intro, tvrdý začátek atd.) ale těžko říct třeba to bude nakonec nejtemnější pisen alba :twisted: , ale určitě tam budou i takové rychlejší veselejší skladby (doufam)
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 79 hostia

cron