Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Obal albumu A Matter Of Life And Death

Obal albumu A Matter Of Life And Death

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Martin v Štvrtok Júl 06, 2006 5:57 pm

tak hlavní je hudba, obal je to poslední co mě může trápit, samozřejmě na starý obaly to nemá. Na mě působí netypicky na IM, ale hlavně at bude dobrej obsah a to přeci říkaj že bude lepší než DoD a BNW :lol: :lol: (třeba reklamní trik)
Martin
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Utorok Jún 27, 2006 1:28 pm

ad

Poslaťod PesZ v Štvrtok Júl 06, 2006 9:54 pm

Myslím, že to říkal u každýho alba, tak to je fuk :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Júl 09, 2006 12:36 am

IMS píše:Podla mna by sme mali prestat stale porovnavat sucasnost kapely s jej minulostou, ta je uz davno prec (najlepsie to pochopite, ked si precitate biografiu) Kapela sa proste vydala inym smerom, ako isla v minulosti, a mi to musime respektovat, takze necakajme uz zrejme nikdy krasne kreslene obaly osemdesiatych rokov... Mne sa ten obrazok celkom paci, urcite je krajsi a prepracovanejsi, a viac suvisi s albumom, ako na DoD, pretoze obal albumu DoD som doteraz poriadne nepochopil a bola to podla mna uplne odfklaknuta praca...


Tu ani nejde o porovnavanie s minulostou.... ale sami sebe nastolili latku kvality a je to trochu mrzute, ked sa dobrovolne pod nu dostavaju. Ale dufam, ze sa to tyka len toho obalu. O 5 tyzdnov uvidime, ako sa popasovali s hudbou. Verim, ze nesklamu...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

ad

Poslaťod PesZ v Nedeľa Júl 09, 2006 11:31 am

majusko> To je věc názoru. Například mně se ty slavný 80. léta zas tak nelíbí. Alba Piece of Mind, Powerslave, Somewhere a Seventh Son rozhodně nepatří mezi moje oblíbený (i gdyž i tam jsou kousky, který jsou fakt bomba).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: ad

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 09, 2006 12:31 pm

PesZ píše:majusko> To je věc názoru. Například mně se ty slavný 80. léta zas tak nelíbí. Alba Piece of Mind, Powerslave, Somewhere a Seventh Son rozhodně nepatří mezi moje oblíbený (i gdyž i tam jsou kousky, který jsou fakt bomba).


No mas pravdu, ze je to vec nazoru, ale treba sa nato divat objektivne a trochu s nadhladom. 80. roky sa ti pacit nemusia, ale bol to proste zlaty vek a najvacsi vrchol Iron Maiden, ci sa ti to paci alebo nie. A bol to vrchol po vsetkych strankach...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

ad

Poslaťod PesZ v Nedeľa Júl 09, 2006 4:04 pm

IMS> Jo, to je pravda, tenkrát v podstatě nic jinýho nebylo, dneska už je tisíce kapel.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: ad

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Júl 09, 2006 4:42 pm

PesZ píše:IMS> Jo, to je pravda, tenkrát v podstatě nic jinýho nebylo, dneska už je tisíce kapel.


uuuu... tak to by som netvrdil, ze v tej dobe nic nebolo. 80te roky boli plne uzastnych a dost uspesnych metalovych kapiel. Myslim, ze ich bolo ovela viac, ako dnes... Samozrejme, neratam tie dnesne, kvazimetalove skupiny typu HIM.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 09, 2006 5:56 pm

uff .... to co produkuji Him bych snad ani metalem nenazyvala :?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Júl 09, 2006 5:58 pm

Dragontears píše:uff .... to co produkuji Him bych snad ani metalem nenazyvala :?


je to gaymetal.... velmi nechutne...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: ad

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 09, 2006 6:27 pm

PesZ píše:IMS> Jo, to je pravda, tenkrát v podstatě nic jinýho nebylo, dneska už je tisíce kapel.


Skutocne neviem, kde si na takuto vec prisiel. Myslim, ze sa to neoplati ani komentovat, no ale budis...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

ad

Poslaťod PesZ v Pondelok Júl 10, 2006 10:32 am

Tak mi řekněte, co tenkrát bylo? Black a death se začínali teprve formovat, speed šel ven až ke konci...
A z heavy? Jediný, co se z heavy dá poslouchat jsou právě IM. Ostatní heavy mi připomíná spíš hard rock.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: ad

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Júl 10, 2006 10:46 am

PesZ píše:Tak mi řekněte, co tenkrát bylo? Black a death se začínali teprve formovat, speed šel ven až ke konci...
A z heavy? Jediný, co se z heavy dá poslouchat jsou právě IM. Ostatní heavy mi připomíná spíš hard rock.


ACDC, Judas Priest, Van Halen, Scorpions, Motley Crue, Def Leppard, Quiet Riot, Twisted Sister, Saxon, Kiss, Metal Church, Motorhead, Tool, Razor, Alice Cooper, Aerosmith, Cinderella, Queensryche, Anthrax, WASP..........

a to som teraz len z hlavy vymenoval. Ak tieto povazujes za hard rock, tak tam boli potom este take kapelky, ako Possessed, Sodom, Slayer, Morbid Angel a ine...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

ad

Poslaťod PesZ v Pondelok Júl 10, 2006 12:39 pm

majusko> Pardon, já sjem se nevyjádřil jasně. Mluvil jsem o svém subjektivním pocitu. Judas, AC apod. mi opravdu přijdou jak hard rock, ale to je tím, že jsou to kapely staršího data, než IM. Tenkrát ta hudba letěla šíleně dopředu a 5 let znamenalo výrazně jinej styl.
(btw gdyž se to vezme objektivně, tak třeba KISS heavy není vůbec)
A ty Slayer atd... Jasně, trash už byl pěkně zajetej, to je pravda.

Btw většina těhlech kapel hraje dodnes, tagže si enmyslim, že by bylo dřív víc kapel, než dnes, nebo jaxi to myslel?

Ono navíc v 80. letech, gdo nehrál rychle, jako gdyby nebyl (dneska se zas říká, že gdo nehledá půl hodiny na jevišti Gdur není umělec :-D).

Ale je to věc názoru a toho, komu se co líbí. Tady bude asi dost heavymetalových fanoušků, za kterýho se já osobně nepovažuju. Holt jsem mladej a tahle vlna šla mimo mne :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: ad

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Júl 10, 2006 12:57 pm

PesZ píše:majusko> Pardon, já sjem se nevyjádřil jasně. Mluvil jsem o svém subjektivním pocitu. Judas, AC apod. mi opravdu přijdou jak hard rock, ale to je tím, že jsou to kapely staršího data, než IM. Tenkrát ta hudba letěla šíleně dopředu a 5 let znamenalo výrazně jinej styl.
(btw gdyž se to vezme objektivně, tak třeba KISS heavy není vůbec)
A ty Slayer atd... Jasně, trash už byl pěkně zajetej, to je pravda.

Btw většina těhlech kapel hraje dodnes, tagže si enmyslim, že by bylo dřív víc kapel, než dnes, nebo jaxi to myslel?

Ono navíc v 80. letech, gdo nehrál rychle, jako gdyby nebyl (dneska se zas říká, že gdo nehledá půl hodiny na jevišti Gdur není umělec :-D).

Ale je to věc názoru a toho, komu se co líbí. Tady bude asi dost heavymetalových fanoušků, za kterýho se já osobně nepovažuju. Holt jsem mladej a tahle vlna šla mimo mne :-).


V 80tych rokoch bolo strasne vela heavymetalovych kapiel, ktore boli popularne kratku dobu. Bolo to presne take iste, ako dnes s pop hviezdami. Maju jeden hit a pre vacsinu ludi upadnu do zabudnutia. Prikladom su Vixen, Quiet Riot, Ratt, Warlock, Queensryche, Angel Witch, Praying Mantis, Fist, Mythra, Raven, Samson, Tygers Of Pan Tang, Michael Schenker Group a UFO, Warrant, Hanoi Rocks, Poison, Testament, Exodus, Destruction, Dark Angel a mnoho, mnoho dalsich.

80te roky bola era Heavy Metalu...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

ad

Poslaťod PesZ v Pondelok Júl 10, 2006 1:11 pm

Nj, ale stejně si myslim, že dneska je metalovejch kapel víc. (mno, k HIMu nemám potřebu vyjadřovat :-D).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 99 hostia