Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - DVD Death on the road.

DVD Death on the road.

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

DVD Death on the road.

Poslaťod mickey.r v Piatok Jún 30, 2006 1:45 pm

Uz od vydania Death on the road sa toto DVD pokusam zakupit, ale predajca my stale tvrdi, ze DVD je v zlej kvalite a ze casom uplne padne. Nejaky problem z lisovanim. Preto som si ho doposial ani nekupil, ale uz by som si ho rad zakupil, takze moze my niekto tuto spravu potvrdit alebo vyvratit? :git:
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: DVD Death on the road.

Poslaťod Majo v Piatok Jún 30, 2006 1:50 pm

mickey.r píše:Uz od vydania Death on the road sa toto DVD pokusam zakupit, ale predajca my stale tvrdi, ze DVD je v zlej kvalite a ze casom uplne padne. Nejaky problem z lisovanim. Preto som si ho doposial ani nekupil, ale uz by som si ho rad zakupil, takze moze my niekto tuto spravu potvrdit alebo vyvratit? :git:


Je pravda, ze to z obchodov stiahli. Kvoli problemom s kvalitou jedneho z DVD. Skus eBay, je to momentalne asi jedine miesto, kde sa to da kupit... Oficialne este nebolo potvrdene, kedy sa planuje znovuvydanie tohto DVD.
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod mickey.r v Piatok Jún 30, 2006 2:42 pm

Ja viem kde ho este dostat kupit, len my nie je jasne, ci sa to oplati vzhladom na tu vadu disku. Alebo co sa tam prejavuje aká závada?
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Majusko666 v Piatok Jún 30, 2006 2:49 pm

mickey.r píše:Ja viem kde ho este dostat kupit, len my nie je jasne, ci sa to oplati vzhladom na tu vadu disku. Alebo co sa tam prejavuje aká závada?


Tak ta vada je dost subjektivna - zalezi od toho, na com si to pustas. Mne to napriklad na pocitaci hraje vsetko vpohode, ale na DVD prehravaci mi od polovice disku so stereo koncertom skace obraz a mrzne. Niekomu idu vsetky disky bezproblemovo.

Tu je o tom debata, ktoru sme pred nedavnom viedli.

http://forum.ironmaiden.sk/viewtopic.php?t=154&postdays=0&postorder=asc&start=75
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod mickey.r v Piatok Jún 30, 2006 4:16 pm

Vdaka za toto obsiahle info. Kvôli takej vade si ho urcite zakupim, ved ked ide bez problemov v 5.1 tak nie je co riesit. Diky
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Zdenius v Piatok Jún 30, 2006 6:17 pm

prave si ho prvy krat pozeram, dnes som ho kupil. bonus dvd mi ide dobre, Stereo DVD mi ide bez zvuku vacsinou od skladby Paschendale a DOlby DVD mi ide uplne v pohode.. ach jaj. na pC som to este nepustal... :?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia

cron