Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Mam druzicovy zaber Harrisovho domu:-)

Mam druzicovy zaber Harrisovho domu:-)

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Mam druzicovy zaber Harrisovho domu:-)

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 1:20 pm

Normalne som neveril, ze sa to na nete da najst ... stacilo nahodit presnu adresu na konkretnu stranku a zaber bol na svete. Akurat je skoda, ze z jeho pozemku je na snimku vidiet akurat garaz ... fotbalove ihrisko, bazen a dom su uz v retusovanej casti fotografie ... zeby to bol zamer ovplyvneny samotnym Stevom?:-)
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Re: Mam druzicovy zaber Harrisovho domu:-)

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 1:23 pm

hammerheart píše:Normalne som neveril, ze sa to na nete da najst ... stacilo nahodit presnu adresu na konkretnu stranku a zaber bol na svete. Akurat je skoda, ze z jeho pozemku je na snimku vidiet akurat garaz ... fotbalove ihrisko, bazen a dom su uz v retusovanej casti fotografie ... zeby to bol zamer ovplyvneny samotnym Stevom?:-)


Predpokladam, ze si to hladal v Google Earth. Moj dom bol tiez v casti, kde bola fotografia v horsej kvalite a o dve ulice bola kvalita lepsia. Ale asi pred 2 tyzdnami to vylepsili.

Posli suradnice :-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 1:26 pm

Sorry, ale suradnice poslat nemozem ... osobne som to totizto slubil Steve-ovi, ze nikomu neprezradim, kde byva. Ale ked pridem na to, ako vlozit obrazok, tak to tu nahodim.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 1:33 pm

hammerheart píše:Sorry, ale suradnice poslat nemozem ... osobne som to totizto slubil Steve-ovi, ze nikomu neprezradim, kde byva. Ale ked pridem na to, ako vlozit obrazok, tak to tu nahodim.


Skus cez tlacidlo Print Screen na klavesnici.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 1:35 pm

Ja ho potrebujem ale vlozit sem do tohoto fora ... v PC ho uz ulozeny mam.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 1:36 pm

hammerheart píše:Ja ho potrebujem ale vlozit sem do tohoto fora ... v PC ho uz ulozeny mam.


posli mi ho na mail, ja ho tu dam.
Naposledy upravil Majusko666 dňa Streda Jún 21, 2006 4:12 pm, celkovo upravené 2
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 1:46 pm

Uz som ti to poslal, tak to skus nahodit.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 1:50 pm

Obrázok
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 1:54 pm

Super, toto sa este budem musiet naucit:-) Inak mozem povedat, ze cela ta lokalita je poriadna rit a od cesty to nie je vobec vidiet. Esteze sme narazili na zhovorcivych susedov, ktori nam dokonca nabonzovali aj presnu adresu, ha..ha..
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 2:07 pm

hammerheart píše:Super, toto sa este budem musiet naucit:-) Inak mozem povedat, ze cela ta lokalita je poriadna rit a od cesty to nie je vobec vidiet. Esteze sme narazili na zhovorcivych susedov, ktori nam dokonca nabonzovali aj presnu adresu, ha..ha..


Ja som sa v tej lokalite asi pred 2 mesiacmi autom motal, ale nemal som tu odvahu sa pytat ludi, kde byva. A aj keby som vedel, tak neviem, ci by som nabral tu odvahu mu zaklopat na dvere... :evil:
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 2:28 pm

No mozem ti otvorene povedat, ze teraz by som tu odvahu uz nenasiel asi ani ja:-) ... vtedy som mal iba 19 a bol som strasne velky fanda, takze mi to asi pomohlo prekonat tieto veci. Kazdopadne sa ale rozhodne za nim este chystam, ale to chcem najprv vybavit nejaky koncert v blizkosti, aby som mal dovod za nim ist a osobne ho pozvat. Nechcem tam dojst len tak, ze som ho 9 rokov nevidel a tak som ho prisiel trapit, ha..ha..
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 2:41 pm

hammerheart píše:No mozem ti otvorene povedat, ze teraz by som tu odvahu uz nenasiel asi ani ja:-) ... vtedy som mal iba 19 a bol som strasne velky fanda, takze mi to asi pomohlo prekonat tieto veci. Kazdopadne sa ale rozhodne za nim este chystam, ale to chcem najprv vybavit nejaky koncert v blizkosti, aby som mal dovod za nim ist a osobne ho pozvat. Nechcem tam dojst len tak, ze som ho 9 rokov nevidel a tak som ho prisiel trapit, ha..ha..


Tak ten koncert v blizkosti si teda aj ja pridem pozriet. Dufam, ze sa coskoro podari. Je tu zopar agentur, ktore organizuju koncerty slovenskych kapiel, takze by to nemal byt az taky velky problem.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 3:02 pm

Tak to je pre mna novinka. Mozes mi na nejaku nechat kontakt? Vdaka.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod agdabavipain v Streda Jún 21, 2006 3:22 pm

zona A hrala tohto roku v londone. a este raz bude na jesen. a dokonca odohraju viac koncertov po celom slovensku. myslim, ze to je to naj zo slovenska. ziadna ina kapela na slovensku nema ksicht a uz vobec nie charakter ako manici zo Zony.
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 3:53 pm

hammerheart píše:Tak to je pre mna novinka. Mozes mi na nejaku nechat kontakt? Vdaka.


Skus pozriet na www.pishter.com Chalaniska organizuju kazdy mesiac ceskoslovensku party na King's Cross. Spolupracovali aj na koncertoch Mullera, HEX, IMT Smile atd...

Mimochodom, podla tej fotky som ten dom nasiel... ma porazi, ked si predstavim, ze som siel asi 50 metrov od jeho domu bez toho, aby som to vedel :twisted:
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 39 hostia

cron