Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Mam druzicovy zaber Harrisovho domu:-)

Mam druzicovy zaber Harrisovho domu:-)

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod hammerheart v Streda Jún 21, 2006 3:58 pm

Vdaka za adresu - ozvem sa tam co najskor. No myslim, ze podla fotky sa neda urcit lokalita, lebo tam to vyzeralo vsetko rovnako.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Streda Jún 21, 2006 4:01 pm

hammerheart píše:Vdaka za adresu - ozvem sa tam co najskor. No myslim, ze podla fotky sa neda urcit lokalita, lebo tam to vyzeralo vsetko rovnako.


Je to urcite ta ista lokalita, fotka je totozna. Ale neboj sa, nikomu ani muk.

Vela stastia s tym koncertom.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 21, 2006 8:18 pm

agda: a hovori ti nieco kapelka Snovonne? ja som v nich (nej) nasiel to co som tu dlho hladal... 8)
nedavno som pozeral Horkyze.. na CT1 a oni su v Cechach dost popularny, mozno ich koncerty su zabava (jeden krat som ich videl, ale nic to so mnou neurobilo), ale ako sa tam prezentovali to bolo cosi otrasne a oni si proste nezasluzia nejak prerazit uz len s takymto spravanim. neviem ci takyto postoj nemam ani voci zone A, iked ked som ich prvy krat videl na VTV tak som mal otovrene usta co sa to tam dialo, ale ja radsej podporujem profesionalnejsie spravanie...

ta fotka je zaujimava, ja mam doma vela fotiek steveovho domu, dokonca aj fotku zahrady a tak, neviem neviem ja by som mu tam neliezol, hlavne teraz uz neviem ci je ta spravna doba ked je starsi a tak.. ale zelam vela stastia a bodaj by sa ti podarilo dostat do UK s kapelou a aj so steveom sa este stretnut...
toto foto by som napr. nedaval na ofic. forum, tu to nevidi tak vela ludi ako by to bolo v onom pripade na IMOC a nech ma steve trochu sukromia
:wink:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Jún 22, 2006 10:10 am

Zdenius píše:ta fotka je zaujimava, ja mam doma vela fotiek steveovho domu, dokonca aj fotku zahrady a tak, neviem neviem ja by som mu tam neliezol, hlavne teraz uz neviem ci je ta spravna doba ked je starsi a tak.. ale zelam vela stastia a bodaj by sa ti podarilo dostat do UK s kapelou a aj so steveom sa este stretnut...
toto foto by som napr. nedaval na ofic. forum, tu to nevidi tak vela ludi ako by to bolo v onom pripade na IMOC a nech ma steve trochu sukromia
:wink:


Tak keby tato fotka bola na IMOC, tak by sa Steve davu ludi uz nezbavil. Trosku som tu fotku ostrihal, lebo nebol velky problem lokalitu najst na Google Earth. Teraz je to uz trosku tazsie. Ale aj tak, s trochou trpezlivosti sa to da.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Štvrtok Jún 22, 2006 11:27 am

Akoze nic v zlom, ale aj tak si neviem predstavit, ako by si to podla fotky hladal, ked UK je tak rozsiahla oblast? Ale OK, ak si myslis, ze vies, kde to je, tak ti to neberiem.
Inak uz som napisal tej agenture, tak som zvedavy, co mi odpisu. Ak sa to podari, tak ti garantujem, ze Harrisa na tu akciu dotiahnem:-)
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Jún 22, 2006 11:30 am

hammerheart píše:Akoze nic v zlom, ale aj tak si neviem predstavit, ako by si to podla fotky hladal, ked UK je tak rozsiahla oblast? Ale OK, ak si myslis, ze vies, kde to je, tak ti to neberiem.
Inak uz som napisal tej agenture, tak som zvedavy, co mi odpisu. Ak sa to podari, tak ti garantujem, ze Harrisa na tu akciu dotiahnem:-)


Staci, ked viem, v ktorom grofstve byva. No a to rozptylenie na pravej strane + osvetlenie fotky mi stacilo na orientaciu... stacilo mi asi 5 minut, kym som si celu cast poriadne prezrel, porovnal fotky (dokonca aj to cervene auto vlavo na ceste tam stale je) a mal som to. Taky maly Sherlock Holmes zo mna je :-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Júl 09, 2006 12:52 am

hammerheart píše:Akoze nic v zlom, ale aj tak si neviem predstavit, ako by si to podla fotky hladal, ked UK je tak rozsiahla oblast? Ale OK, ak si myslis, ze vies, kde to je, tak ti to neberiem.
Inak uz som napisal tej agenture, tak som zvedavy, co mi odpisu. Ak sa to podari, tak ti garantujem, ze Harrisa na tu akciu dotiahnem:-)


Ozvali sa ti uz? Skoro kazdy den pocuvam tu tvoju kapelku, tak som trochu nazhaveny...

Pocuvaj, na vasej stranke som videl nejaky kontakt na cloveka v UK. Da sa tu kupit vase CD?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod hammerheart v Nedeľa Júl 09, 2006 4:08 pm

Do tej agentury som uz samozrejme pisal, no zda sa, ze ma tam maju na haku ... kedze neodpisali ani pol slova. Ano, cez ten kontakt sa da zohnat nase CD v UK, ale bude to aktualne az nejako koncom augusta ... ale predbeznu objednavku mozes poslat:-)
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

cron