Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Tvrdi chlapi...

Tvrdi chlapi...

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Tvrdi chlapi...

Poslaťod IMS v Pondelok Jún 19, 2006 6:35 pm

Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod hammerheart v Pondelok Jún 19, 2006 6:41 pm

Teraz uz aspon budem vediet, ze do Chile si treba so sebou zobrat aj dazdnik proti pluvancom:-) ... inak skutocne raritna vecicka ... by som nepovedal, ze sa Blaze a Stefan mozu takto rozculit:-)
Naposledy upravil hammerheart dňa Pondelok Jún 19, 2006 6:49 pm, celkovo upravené 1
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Famine v Pondelok Jún 19, 2006 6:46 pm

Ja som si myslel že tam Blaze do toho hladiska vlietne :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Zdenius v Pondelok Jún 19, 2006 9:57 pm

ked som to prvy krat videl, asi tak v roku 1998 tak som mal z toho cely den pokazeny. by som toho buzeranta zabil. ale to bol celkovo divny koncert, iked mal svoje svetle stranky tiez, a s tym ze to bolo z dovodu ze napr. blaze zle spieval sa asi podvedomky lucim, nakolko tie pluvance lietali hned na zaciatku, po predkapele tam niekto hodil zeleznu tyc, ktora keby niekoho trafila tak fakt koniec, a mimohcoodm predkapelu dopluli este viac :)
ani nie koli tomu ako blaze spieval ten vecer, ale celkovo to bolo mierene na to ze bruce nie je clenom, alebo to malo co do cinenia s vtedajsou polit. situaciou atd
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Ja neviem

Poslaťod hammerheart v Utorok Jún 20, 2006 9:18 am

Myslim, ze ak by to bolo mierene proti tomu, ze Bruce uz nie je clenom, tak tam ti ludia vobec nepridu ... nemyslim, ze v Chile si niekto moze dovolit kupit drahy listok na koncert len z recesie???
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Re: Ja neviem

Poslaťod Majusko666 v Utorok Jún 20, 2006 9:27 am

Na kazdom koncerte su "agenti - provokateri". Nechapem, co tychto ludi vedie k tomu, aby inym kazili koncertny zazitok. Mozno maju nejaku uchylku. Ale zaroven nechapem ludi, co okolo toho chlapika stali. Mohli mu dat jednu do nosa, aby si rozmyslel, z ktoreho otvoru bude pustat tekutiny. Podobne, ako sa vysporiadali s chlapikom, co na inom koncerte hodil pivo na mixazny pult (vid. Death On The Road DVD)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Utorok Jún 20, 2006 10:03 am

hej, ja keby som niekoho takeho videl tak fakt bitka jak svina :evil:

no mozno ti ktori nechceli o blazeovi ani pocut tam neboli, nakolko maideni v roku 2001 tam hrali na stadione... ja si tiez viem predstavit seba ako takeho provokatera na koncerte napr. ehm Metaliky, ale tam sa nikdy nedostanem lebo prachy miniem vzdy vopred na Maiden :)

bud to bolo proti blazeovemu spevu, proti kapele za to ze tam nie je Bruce, proti tomu ze to briti.. no to vie uz len ten luzer... myslim ze mam aj rozhovor s kapelou po tomto koncerte, neboli moc nadseni, tiez v roznych tv novinach davali o tom reportaze co sa tam dialo... uff
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Utorok Jún 20, 2006 10:08 am

Zdenius píše:hej, ja keby som niekoho takeho videl tak fakt bitka jak svina :evil:

no mozno ti ktori nechceli o blazeovi ani pocut tam neboli, nakolko maideni v roku 2001 tam hrali na stadione... ja si tiez viem predstavit seba ako takeho provokatera na koncerte napr. ehm Metaliky, ale tam sa nikdy nedostanem lebo prachy miniem vzdy vopred na Maiden :)

bud to bolo proti blazeovemu spevu, proti kapele za to ze tam nie je Bruce, proti tomu ze to briti.. no to vie uz len ten luzer... myslim ze mam aj rozhovor s kapelou po tomto koncerte, neboli moc nadseni, tiez v roznych tv novinach davali o tom reportaze co sa tam dialo... uff


Asi by bolo najlepsie, keby ho Blaze vytiahol z davu a dal mu par poza usi. Tak, ako Bruce na Dive! Dive! Live!, kedy vybehol nejaky pokemon (v tricku Metallica) na podium. Bruce ho chytil pod krk a odtiahol do zakulisia. Na par sekund zmyzol, ktovie, co tam s nim robil :-) Ale Earls Gray mu urcite neserviroval :-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Utorok Jún 20, 2006 6:02 pm

bruce sa tvaril sportovo iked nebol asi rad, hlavne ked sa vratil zo zakulisia, kde bezal tiez nejaky roadie... tragedia ze ten chalan mal hlavne tricko MTVtallicy..
ale videl som aj horsie veci v historii maidenov...
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

cron