Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2021 New Album Senjutsu

2021 New Album Senjutsu

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Oniiicek v Sobota September 04, 2021 9:19 am

Tak ja uz pocuvam original, Dobre urobeny obal - kvalitne rozlisenie, len mi tam chybaju obrazky kapely - ako je už štandard posledne roky, no ich foto by sa tam vynimali.
Album - som veľmi spokojný :-)

Obrázok
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Sobota September 04, 2021 9:30 am

Tak super, užívaj !-! ....čo sa fotiek týka, tak je to fakt škoda, že tam žiadna nie je. Na BOS aspoň ako taká bola.

Inak, že vraj Bruce včera hovoril, že dnes by mali vydať nejaký animovaný klip na STRATEGO, tak som zvedavý 8)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Oniiicek v Sobota September 04, 2021 9:45 am

Ako najskor som mal zmiesane pocity z tychto papierovych obalov - knižiek, ale Maiden ich ma kvalitne, aj to niečo váži, sú pevné a obrazky ostré. A je to také malé - veľké dielo v rukách. Keby tam ešte bola kapela, tak by to bolo také ucelené.
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Pilgrim v Pondelok September 06, 2021 5:02 pm

tiez som objednaval z EMP takze stale cakam na svoj balik. dnes som si nasiel konecne cas tak som to zatial stiahol no a uz mi to hra 4ty krat :D pre mna zatial jednoznacne vrchol albumu Hell on Earth a Senjutsu. celkovo je album vyborny, chce to ale poriadne napocuvat, je tam vela silnych pasazi a pri tej dlzke to zaberie trochu casu. najblizsie tyzdne budu velmi pekne s touto novou muzickou.
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Pondelok September 06, 2021 5:41 pm

Tak ja už mám za sebou 5 vypočutí, a musím povedať, že v mojom osobnom rebríčku patrí tento album medzi top 3, čo sa týka nahráviek po reunione. Prvý posluch bol trochu nervózny, lebo som nevedel, čo mám čakať... ale potom to už išlo ako po masle -!- Tak ako som sa obával tých dlhých Harrisoviek, tak u mňa patria medzi najlepšie skladby na albume (Parchment, Hell, Celts, Lost) plus Time Machine je tiež neskutočná bomba !-! Pomaly, ale isto sa stávam na tomto albume závislý :D Nie a nie dostať z hlavy tie melódie a riffy :git:
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Dragontears v Pondelok September 06, 2021 5:47 pm

presne jak pise Pilgrim, ja pres weekend zjistila, ze nejsem schopna poslechnout cely album v jednom zatahu, nektery mista jsou tak emocne nabuseny, ze to musim na chvili vypnout a nejakou dobu to v sobe zpracovat.
A toto se mi teda jeste nikdy u jejich alba nestalo -!- ale jasne ze je to znamka velmi dobre odvedene prace
a muj prubezny rebricek ? jednoznacne vitezi Hell On Earth (tu jsem ze zacatku vypinala i 3x behem poslechu :lol: ) pak Darkest Hour (pro mne typicka "Bruceovina" ) a titulni song, ten mne docela prekvapil, treba ten uvod, ta atmosfera kdyz si predstavim na zacatku koncertu ... tma, svetylka a toto se spusti ... jejda skoro mi tecou slzy :oops:

no a abych uklidnila ty z vas, co objednali z EMP - mne zradila jedna prepravni firma, resp jeji pobocka, ktera si necekane a hlavne bez upozorneni na par dni vzala dovolenou, tudiz ani ja jeste svuj vzacny exemplar nemam -v-
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Oniiicek v Pondelok September 06, 2021 7:09 pm

Dragontears píše:presne jak pise Pilgrim, ja pres weekend zjistila, ze nejsem schopna poslechnout cely album v jednom zatahu, nektery mista jsou tak emocne nabuseny, ze to musim na chvili vypnout a nejakou dobu to v sobe zpracovat.


ja mam zas opacny problem :D album mi neskutocne rychlo ubehne, aj napriek jeho dlzke :D...Za posledne roky som ziadny ich album nedokazal cely vypocut...
Neskutočne ma baví a hodnotím ho ovela vyssie ako Book Of Souls...Je neskutocne emocny, koncepcne vyborne spracovany a dokazem ho pocuvat vecer pred spanim :D

Zavisi aj od nalady, ale u mna 1.) Brave New World, 2.) AMOLAD a SENJITSU :D , 3.) DOD, 4.) Final Frontier, 5.) TBOS
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Pondelok September 06, 2021 9:31 pm

Tak ja som to nevydržal a stiahol som si to :D keďže EMP mi stále nedorucili LP a CD book.... Okrem toho samozrejme FC box sa tiež oneskoril kvôli zlým bookletom, čiže ppc, hlavne, že 400 eur...

Co sa týka albumu, tak za mňa je to pecka... Určite najviac hell on earth ale celkovo má album uchvátil. Zatiaľ som síce len 3krat vypočul, prvé bolo také rozpačité, ale čím ďalej, tým lepšie, keď človek počuje všetky detaily :git:
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod lacike28 v Utorok September 07, 2021 2:02 pm

Konecne. Konecne album, ktory nema slabe miesto. Konecne album, ktory si idem od zaciatku do konca bez toho, aby som preskocil nejaku skladbu. Perfektne to sklbili. Inak, mozno ste postrehli, debut UK chart #1. US chart iTunes debut #2 a teraz su #3. Myslim si, ze predaje budu mat velmi dobre, taktiez download a streaming. Velmi dobre zvladli a zvladaju marketing okolo neho. A tema Samuraja, skvele. Proste si to uzivajme. Mame konecne perfektny, kvalitny album pod velllmmmi dlhej dobe. Za mna topka urcite Hell on Earth.
lacike28
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Utorok Júl 13, 2010 4:41 pm

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Utorok September 07, 2021 2:20 pm

Ja som si to tiež musel stiahnuť, lebo taktiež mi to stále neprišlo :( .
Počúval som zatiaľ 3krát, pekne v kľude na slúchadlách aaaaaa ešte sa nevyjadrím, aby to nebolo uponáhľané, čiže si to chcem poriadne napočúvať a potvrdiť si to, čo to so mnou spravilo :shock: -!-
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Streda September 08, 2021 4:51 pm

Konečne dnes prišla prvá várka... A teda je to krásne, hlavne LP ma prekvapilo... Fakt pecka! A FC box údajne v pondelok, tak som zvedavý -!-
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Streda September 08, 2021 5:36 pm

mne dnes tiež konečne všetko prišlo, tak sa teším 8)

a video na Stratego teda nakoniec až dnes o 21:00 !-!
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Streda September 08, 2021 6:34 pm

666Balu666 píše:Konečne dnes prišla prvá várka... A teda je to krásne, hlavne LP ma prekvapilo... Fakt pecka! A FC box údajne v pondelok, tak som zvedavý -!-


Nechcem strašiť, ale na IM fóre sa veľa ľudí sťažovalo na ten FC box ... hlavne na to, v akom stave im to prišlo. Niktorým to prišlo pekne dotlčené a poškodené .... tak snáď to nebude tvoj prípad. Celkom to zamrzí za tie peniaze :|
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Streda September 08, 2021 9:29 pm

grmi666 píše:
666Balu666 píše:Konečne dnes prišla prvá várka... A teda je to krásne, hlavne LP ma prekvapilo... Fakt pecka! A FC box údajne v pondelok, tak som zvedavý -!-


Nechcem strašiť, ale na IM fóre sa veľa ľudí sťažovalo na ten FC box ... hlavne na to, v akom stave im to prišlo. Niktorým to prišlo pekne dotlčené a poškodené .... tak snáď to nebude tvoj prípad. Celkom to zamrzí za tie peniaze :|


Viem, čítal som, stále však dúfam, že nakoľko naše museli pre baliť a vymeniť booklety, tak to skontrolovali a počas dopravy sa to už nezni i veľmi :lol: vyzerá, že v pondelok budem informovať :D
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Streda September 08, 2021 10:26 pm

666Balu666 píše:Viem, čítal som, stále však dúfam, že nakoľko naše museli pre baliť a vymeniť booklety, tak to skontrolovali a počas dopravy sa to už nezni i veľmi :lol: vyzerá, že v pondelok budem informovať :D


Kámo veď práve, že všetky tie FC boxy museli prebaliť, tak odstránili fóliu, hodili dovnútra booklet a poslali, čiže fólia tam už nebude a veľa ľudí pindalo, že to bolo na hovno zabalé. Kontrola kvality úplne na hovno, kedže ľudia mali aj vnútro dokrkvané a dotrhané, no katastrofa. Ako nechápem prečo to nevyplnili takou tou penou alebo čo to je, čo bolo napríklad v Eddie's Archive. Namiesto toho tam dali kartón z výrezmi na tie veci a niektorí ľudia hovoria, že to tam je strašne na tesno a ťažko sa im to vyťahuje a tým sa im aj ten kartón vie poškodiť. Za 400€ by to malo byť v 110% stave.

Mne dnes prišli veci kde som mal aj klasický deluxe box a bolo to parádne zabalené, všetko nádhera.

Držím palce, aby ti tvoj FC box prišiel v poriadku 8)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron