Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2021 New Album Senjutsu

2021 New Album Senjutsu

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod eddie.c v Piatok August 13, 2021 12:53 pm

No po prvotním zklamání a naštvání, kdy mi to zahlásilo v 11:01 SOLD OUT! Jsem naštěstí chytnul to co někdo vyhodil z košíku :lol: Takže YES !!! nakonec to bude šťastný pátek 13. :git: -!-
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 2:16 pm

eddie.c píše:No po prvotním zklamání a naštvání, kdy mi to zahlásilo v 11:01 SOLD OUT! Jsem naštěstí chytnul to co někdo vyhodil z košíku :lol: Takže YES !!! nakonec to bude šťastný pátek 13. :git: -!-


Gratulácia aj tebe !-! a verím, že tie kúsky budú v správnych rukách či už u teba alebo u 666Balu666.
Ja som si to stále nechal v košíku a počas vysávania obývačky som stále rozmýšľal či to kúpiť alebo nie a keď som skončil, klikol som a už mi napísalo SOLD OUT (po 3 hodinách :D ), takže čo sa mňa týka, tak to asi takto malo byť :). Ono mňa by celý ten album stál viac ako 400€, lebo ešte za 250€, mám objednané všetky formáty okrem Silver Vinylu, takže by to bolo 650€ dokopy a to už nie je veru sranda :lol:

inak ešte pomimo nového albumu, tak Bruce bol v karanténe kvôli tomu, že bol v kontakte s osobou ktorá mala COVID a nakoniec sa aj on nakazil. Našťastie ma len mierny priebeh a to len vďaka tomu, že je očkovaný. Skoré uzdravenie chlape. !-!
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod eddie.c v Piatok August 13, 2021 8:06 pm

Demonaz píše:
eddie.c píše:No po prvotním zklamání a naštvání, kdy mi to zahlásilo v 11:01 SOLD OUT! Jsem naštěstí chytnul to co někdo vyhodil z košíku :lol: Takže YES !!! nakonec to bude šťastný pátek 13. :git: -!-


Gratulácia aj tebe !-! a verím, že tie kúsky budú v správnych rukách či už u teba alebo u 666Balu666.
Ja som si to stále nechal v košíku a počas vysávania obývačky som stále rozmýšľal či to kúpiť alebo nie a keď som skončil, klikol som a už mi napísalo SOLD OUT (po 3 hodinách :D ), takže čo sa mňa týka, tak to asi takto malo byť :). Ono mňa by celý ten album stál viac ako 400€, lebo ešte za 250€, mám objednané všetky formáty okrem Silver Vinylu, takže by to bolo 650€ dokopy a to už nie je veru sranda :lol:

inak ešte pomimo nového albumu, tak Bruce bol v karanténe kvôli tomu, že bol v kontakte s osobou ktorá mala COVID a nakoniec sa aj on nakazil. Našťastie ma len mierny priebeh a to len vďaka tomu, že je očkovaný. Skoré uzdravenie chlape. !-!


Díky :) Zrovna teď je to opět ke koupi :!: :!: :!: Tak ještě můžeš pouvažovat -!-
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 11:37 pm

eddie.c píše:Díky :) Zrovna teď je to opět ke koupi :!: :!: :!: Tak ještě můžeš pouvažovat -!-


Vieš čo, ani som nebol doma, takže som to už vôbec neriešil. Teším sa na svoje formáty, ktoré mám objednané a taktiež na tvoje a Baluho info, alebo fotky toho FC boxu 8)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Crusader v Nedeľa August 15, 2021 9:37 pm

eddie.c píše:No po prvotním zklamání a naštvání, kdy mi to zahlásilo v 11:01 SOLD OUT! Jsem naštěstí chytnul to co někdo vyhodil z košíku :lol: Takže YES !!! nakonec to bude šťastný pátek 13. :git: -!-


neni sold out, oni pro kazdou zemi rezervovali urcity pocet, takze pro CZ a SK je stale dostupny.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Utorok August 17, 2021 9:03 am

Crus má pravdu, pozeral som a v pohodke sa dá ten box kúpiť, takže kto má záujem má stále šancu :)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Streda August 18, 2021 5:12 pm

Zajtra by mal vyjsť nový singel Stratego !-! Som zvedavý, či to tak naozaj bude. Tak čo páni, ak singel vyjde ... vypočujete si ho alebo počkáte už do toho 3.septembra? :D
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Streda August 18, 2021 10:10 pm

grmi666 píše:Zajtra by mal vyjsť nový singel Stratego !-! Som zvedavý, či to tak naozaj bude. Tak čo páni, ak singel vyjde ... vypočujete si ho alebo počkáte už do toho 3.septembra? :D


Nooo podľa tých KingdomLeaks by to tak malo byť, tak uvidíme :)

Každopádne Daniel tweetol dnes večer toto
Obrázok

takže niečo na tom predsa bude 8).....a či si ho vypočujem, tak najradšej by som si počkal na celý album, ale ako sa poznám, tak to asi nevydržím :lol:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Streda August 18, 2021 11:27 pm

Demonaz píše:Každopádne Daniel tweetol dnes večer toto
Obrázok


Danielove tweety a nápovedy mi chýbali, tak som rád, že dal zasa o sebe vedieť :D

Potešilo ma keby k singlu vyšiel aj nejaký videoklip. Prosím, už žiadny animák, ale nejaké zábery s kapelou :git: Aj keď tomu moc neverím ...

Dnes sa mi bude asi ťažko zaspávať od vzrušenia a očakávania novej muziky :D
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok August 19, 2021 9:42 am

Takže už oficiálne dnes o 19:00 nášho času premiéra singlu Stratego -!-

Obrázok
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 19, 2021 12:59 pm

grmi666 píše:Takže už oficiálne dnes o 19:00 nášho času premiéra singlu Stratego -!-

Obrázok


tak informácie a indícia od Daniela opät nesklamali !-! ....
Teraz otázka, vypočuješ si to, alebo počkáš až na album?? :D ....ja to asi do albumu nevydržím :lol:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok August 19, 2021 1:42 pm

Demonaz píše:tak informácie a indícia od Daniela opät nesklamali !-! ....
Teraz otázka, vypočuješ si to, alebo počkáš až na album?? :D ....ja to asi do albumu nevydržím :lol:


Už som si nastavil pripomienku na siedmu a dal chladiť TROOPER do chladničky :lol: :lol: By ma opekalo riadne, ak by som si to nepustil :D
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 19, 2021 4:35 pm

grmi666 píše:
Demonaz píše:tak informácie a indícia od Daniela opät nesklamali !-! ....
Teraz otázka, vypočuješ si to, alebo počkáš až na album?? :D ....ja to asi do albumu nevydržím :lol:


Už som si nastavil pripomienku na siedmu a dal chladiť TROOPER do chladničky :lol: :lol: By ma opekalo riadne, ak by som si to nepustil :D


hahaha :lol: kokos, ja to na 7mu pravdepodobne nestihnem, idem s klientom do banky riešiť hypošku :lol:, ale večer si dám pekne slúchadlá a idem na to -v-
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Pilgrim v Štvrtok August 19, 2021 8:46 pm

caute, tak som sem po dlhej dobe zavital. no co napisat, Writing super, uz pekne zaliezla pod kozu no a teraz si davam uz asi 8 krat Stratego no a podla mna parada, zvuk vyborny, jedine co mi trochu vadi su tie syntaky, mohli byt trochu tichsie inac super. na album sa neskutocne tesim, vcera som objednal box, lp a deluxe cd :D tak nech uz je to doma a valime to na plne vajca!
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok August 19, 2021 9:51 pm

Stratego je pecka!! Výborný song a ten feel BNW je evidentný, čo ma teší :D Kombo Gers/Harris a ich rukopis ma vždy baví a tu to nie je inak !-! Trochu mi vadí, že ten spev je zas dosť utopený ... hlavne v prvej slohe som ledva dačo rozumel, o čom Bruce spieva. A tie syňťáky by tam asi ani nemuseli byť, možno keby inakšie zneli ... ale zvyknem si :D
Ak to bude ďalej takto pokračovať, tak to môže byť jeden z tých lepších albumov po reunione -!-
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia

cron