Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2021 New Album Senjutsu

2021 New Album Senjutsu

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Utorok August 10, 2021 5:54 pm

Nové video, nahraté ešte zo začiatku roka 2019, Bruce ešte o barlách hovorí, že Senjutsu je lepšie ako BOS, tak som zvedavý -v-

https://youtu.be/1pMFCtZGbgA
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Streda August 11, 2021 12:14 pm

Na svete máme už aj prvú track by track recenziu :o

https://loudwire.com/iron-maiden-senjutsu-track-by-track-guide-review/
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 12, 2021 4:50 pm

grmi666 píše:Na svete máme už aj prvú track by track recenziu :o

https://loudwire.com/iron-maiden-senjutsu-track-by-track-guide-review/



aj si to čítal???, ak hej, aké máš z toho očakávania, alebo nejaký feeling?? :)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Štvrtok August 12, 2021 7:17 pm

Demonaz píše:
grmi666 píše:Na svete máme už aj prvú track by track recenziu :o

https://loudwire.com/iron-maiden-senjutsu-track-by-track-guide-review/



aj si to čítal???, ak hej, aké máš z toho očakávania, alebo nejaký feeling?? :)


Neodolal som a musel som si to prečítať ... a ešte viac ma to nažhavilo. Už nerátam dni, ale hodiny do vydania :D
Podľa toho, čo som tam prečítal, autor recenzie spomína veľa podobností s albumom The Final Frontier (tento album mám veľmi rád) a sem tam sú odkazy aj na Blazeovu éru ... hlavne jedna pieseň má byť akýsi upgrade jednej pecky z Virtual XI :D Dnes som zas čítal ďalšiu recenziu, tušim to bola z Nemecka a tam Senjutsu prirovnávaju štylisticky k Brave New World :o Ale celkovo to podľa mňa vyzerá na album, ktorý opäť nebude len o jednom vypočutí.
A stále neviem, čo si mám myslieť o tých Harrisových mamutích skladbách ... bojím sa tých dĺžok a či tam zasa nebude veľa opakujúcich sa motívov a naťahovačiek. V tej recenzii mal autor podobné obavy, ale nakoniec vysvitlo po vypočutí, že Steveovi krivdil a berie späť :D

Každopádne sa neskutočne teším a poctivo pripravujem počúvaním celej diskografie :git:
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Štvrtok August 12, 2021 9:12 pm

Fuuuha, noo ja som to naschvál nečítal...veľa podobností s albumom TFF ma moc neteší, lebo ten album mám najmenej rád z éry 2000+...čo sa týka tých nemeckých recenzií, tak som niečo už zaregistroval a tam ma zas teší to prirovnanie k BNW. Ono samozrejme je to vždy len názor daného človeka a každý to berie inak a je úplne jasné, že to bude na viac vypočutí. Každopádne sa brútalne teším a chcem to už mať doma a počúvať to !-!
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Piatok August 13, 2021 6:53 am

Bude ťažké vydržať nepustiť si to skôr, ak bude nejaký leak :D ... tak aspoň dúfam, že by mohli pred vydaním zverejniť ešte ten jeden singel.
Snáď mi CD stihne prísť do tretieho, lebo ak nie, tak to bude veľmi ťažký víkend :D
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 8:03 am

Noo leaky podľa mňa budú, tomu sa asi nevyhneme. Ja mám ten problém, že 3.9 som na svadbe na východe, čiže si to určite vtedy nevypočujem, ale dúfam, že mi to tiež stihne toho 3tieho prísť a cez víkend si to pekne vypočujem :git: . Teraz ma práve napadlo, že musím zmeniť adresu doručenia na brácha, kedže ja nebudem doma :lol: ....

inak dnes sa začína predavať ten FC box, ide niekto do toho?? :D ...štve ma, že stále neukázali ako to všetko bude vyzerať
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod grmi666 v Piatok August 13, 2021 10:45 am

Tak to si tam po troške popíjaj, aby si mal cez víkend triezvu hlavu a užil si počúvanie :D :D

Za pár minút dávajú do obehu prvú dávku boxov, tak som zvedavý za ako dlho sa po nich zapráši :D Ja do toho isto nejdem z finančných dôvodov, radšej si pošetrím na nejaký koncert budúci rok. Mne zatiaľ vystačí CD Deluxe book a neodolal som tričku Belshazzar's Feast -!-
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok August 13, 2021 11:12 am

Tak ja som do toho išiel nakoniec po presviedčaní od brata, takže mne sa to podarilo objednať. Celé to spustili o 30 sekúnd skôr, no keď som vložil do košíka, tak mi hodilo, že chyba, nič nie je v košíku, ale po refresh stránky som videl, že to tam vložilo. Check out tiež chvíľu trval, ale podarilo sa zaplatiť, takže teraz už len čakám :git: -!-
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 11:31 am

666Balu666 píše:Tak ja som do toho išiel nakoniec po presviedčaní od brata, takže mne sa to podarilo objednať. Celé to spustili o 30 sekúnd skôr, no keď som vložil do košíka, tak mi hodilo, že chyba, nič nie je v košíku, ale po refresh stránky som videl, že to tam vložilo. Check out tiež chvíľu trval, ale podarilo sa zaplatiť, takže teraz už len čakám :git: -!-


Gratulujem !-! ... ako píšeš, spustilo sa to o pár sekúnd skôr a mne sa to tiež podarilo, potom som sa asi 10 minút rozhodoval, či to fakt objednám a stojí mi to za tých 400€, nakoniec som klikol na paypal, že idem do toho, začalo načítavať, potom vyhodilo, že mám počkať a potom som si to rozmyslel a vykašlal som sa na to :D, ale spravil som si screen, že sa mi to podarilo dať do košíka, lebo na FC hneď ľudia píšu, že hneď ako na to klikli, tak bolo sold out.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 11:33 am

grmi666 píše:Tak to si tam po troške popíjaj, aby si mal cez víkend triezvu hlavu a užil si počúvanie :D :D

Za pár minút dávajú do obehu prvú dávku boxov, tak som zvedavý za ako dlho sa po nich zapráši :D Ja do toho isto nejdem z finančných dôvodov, radšej si pošetrím na nejaký koncert budúci rok. Mne zatiaľ vystačí CD Deluxe book a neodolal som tričku Belshazzar's Feast -!-



jasné, žiadne slopanie, na to ja moc nie som, takže budem určite v pohodke 8), ale teším na na piatok, keď si budem čítať komentáre a prvé pocity fanúšikov :)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok August 13, 2021 11:37 am

Demonaz píše:
666Balu666 píše:Tak ja som do toho išiel nakoniec po presviedčaní od brata, takže mne sa to podarilo objednať. Celé to spustili o 30 sekúnd skôr, no keď som vložil do košíka, tak mi hodilo, že chyba, nič nie je v košíku, ale po refresh stránky som videl, že to tam vložilo. Check out tiež chvíľu trval, ale podarilo sa zaplatiť, takže teraz už len čakám :git: -!-


Gratulujem !-! ... ako píšeš, spustilo sa to o pár sekúnd skôr a mne sa to tiež podarilo, potom som sa asi 10 minút rozhodoval, či to fakt objednám a stojí mi to za tých 400€, nakoniec som klikol na paypal, že idem do toho, začalo načítavať, potom vyhodilo, že mám počkať a potom som si to rozmyslel a vykašlal som sa na to :D, ale spravil som si screen, že sa mi to podarilo dať do košíka, lebo na FC hneď ľudia píšu, že hneď ako na to klikli, tak bolo sold out.


Diks, uvidíme ale čo tam vôbec bude :lol: potom postnem nejaké autentické foto....je to podľa mňa mega veľa, ja už som bol rozhodnutý, že na to kašlem...hej, to som čítal na fóre akurát a nechápem, u mňa to šlo ok...ale čo ma viac prekvapilo, tak tie prepočty na iné meny :shock: v PL im toi údajne zloty vyšlo o 40 ečiek ešte viac kks...a niekto dal screen, že 689 USD
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 11:41 am

666Balu666 píše:Diks, uvidíme ale čo tam vôbec bude :lol: potom postnem nejaké autentické foto....je to podľa mňa mega veľa, ja už som bol rozhodnutý, že na to kašlem...hej, to som čítal na fóre akurát a nechápem, u mňa to šlo ok...ale čo ma viac prekvapilo, tak tie prepočty na iné meny :shock: v PL im toi údajne zloty vyšlo o 40 ečiek ešte viac kks...a niekto dal screen, že 689 USD


nooo a to bol jeden z dôvodov, prečo som to nakoniec neobjednal, aj keď by som to fakt chcel, ale keď ani neviem ako to všetko bude vyzerať, tak som to nechal tak, ale stále to mám v košíku :lol: ........tomu ver, čítam to tam akurát, celkom masaker a nezávidím im to veru :roll:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod 666Balu666 v Piatok August 13, 2021 11:41 am

Demonaz píše:
666Balu666 píše:Tak ja som do toho išiel nakoniec po presviedčaní od brata, takže mne sa to podarilo objednať. Celé to spustili o 30 sekúnd skôr, no keď som vložil do košíka, tak mi hodilo, že chyba, nič nie je v košíku, ale po refresh stránky som videl, že to tam vložilo. Check out tiež chvíľu trval, ale podarilo sa zaplatiť, takže teraz už len čakám :git: -!-


Gratulujem !-! ... ako píšeš, spustilo sa to o pár sekúnd skôr a mne sa to tiež podarilo, potom som sa asi 10 minút rozhodoval, či to fakt objednám a stojí mi to za tých 400€, nakoniec som klikol na paypal, že idem do toho, začalo načítavať, potom vyhodilo, že mám počkať a potom som si to rozmyslel a vykašlal som sa na to :D, ale spravil som si screen, že sa mi to podarilo dať do košíka, lebo na FC hneď ľudia píšu, že hneď ako na to klikli, tak bolo sold out.


Pred chvíľou sa mi podarilo dať do košíka ešte jeden kus :lol: :lol: :lol: samozrejme som to vyhodil....asi to púšťajú tie, čo niekto nezaplatil alebo čo...ale je to sranda :)
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: *SPOILER* 2021 New Album Senjutsu

Poslaťod Demonaz v Piatok August 13, 2021 12:38 pm

666Balu666 píše:Pred chvíľou sa mi podarilo dať do košíka ešte jeden kus :lol: :lol: :lol: samozrejme som to vyhodil....asi to púšťajú tie, čo niekto nezaplatil alebo čo...ale je to sranda :)


keby si to objednal, zrušili by ti to :)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia

cron