Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2018 Legacy Of The Beast World Tour

2018 Legacy Of The Beast World Tour

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Crusader v Utorok Júl 10, 2018 5:27 pm

Zdenius píše:jj hosani, nie je to dnes len ebay ebay... -v- :mrgreen:


jiste, nekdo chodi zebrat do Italie :-D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Madness v Streda Júl 18, 2018 2:00 pm

Inak maiden na to pekne mrdaju....uz ani ziadne tlacove konferencie nerobia pocas tour...rozhovor kdy by bola cela kapela som nevidel ani nepamatam..z posledneho turne ani len bluray alebo iba obycajne dvd nebolo....nic naviac nerobia...ak z tohto turne nebude blu/dvd tak to celkom poseru....cital som ze sa niekto vyjadril ze by sa im to neoplatilo preto to nerobili...im? takej legende? no urcite by na tom neprerobili.....mnozstvo fanusikov na celom svete by si kupilo dalsi kusok do zbierky....posledne koncerty stale robia na kazdom koncerte to iste...je smutne ze si to uz kapela nevie prirodzene uzivat....rovnake pozy dokola...divadlo proste....neverim ze Bruce este nieco citi ked spieva hallowed..okrem toho ze sa uz namaha nenormalne...ten song odspieval tolko krat ze to snim po emocnej stranke uz nic nemoze robit okrem toho ze toho uz ma plne zuby :mrgreen: ale hraju to stale celkom presvedcivo....ten zaujem.....nechapem preco dokola hraju run a podobne ohrane veci....aces na zaciatok...to tu bolo uz milion krat....fakt mam dojem ze sa strasne prisposobuju len ludom....na kazdom koncerte "dobra nalada" to ano sak fans nemozu vidiet ich znudene ksichty.... :D ale urcite uz len cakaju na koniec tour vsetci..hlavne Bruce.... :P mohli zaradit omnoho viac neprevarenych pesniciek....co by sa stalo? menej ludi by im prislo na koncerty? o tom dost pochybujem.
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod eddie.c v Streda Júl 18, 2018 2:34 pm

Madness píše:mohli zaradit omnoho viac neprevarenych pesniciek....co by sa stalo? menej ludi by im prislo na koncerty?.


Ne, ale remcali by, jak to že nehrajou Run to the hills a Hallowed :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nech toho...buď rád za to v jaké jsou formě a že nám pořád dělají radost 8) Neřeš pičoviny... :roll:
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Madness v Streda Júl 18, 2018 4:53 pm

pozeram na to tak ako to je...picoviny su to mozno podla teba.........a nikdo by neremcal ani keby tam Bruce dal nieco od Martina Jakubca tym si bud isty.
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Crusader v Streda Júl 18, 2018 5:31 pm

Oni zadne tlacove konference NEPOTREBUJI, pochop to :-) a sam si dukaz, ze lidi budou picovat vzdycky, protoze neni clovek ten, aby se zavdecil lidem vsem.

Jednou nedali FOTD a lidi se mohli posrat ... podruhe zahrali celou desku AMOLAD a amici to skoro nerozchodili, tak se nediv, ze uz dalsi experimenty riskovat nehodlaji.

a z posledniho tour si dostal zaznam UPLNE zadara, tak co bys jeste chtel? Ono kdyz by ho vydali, nekdo by zase picoval ze jim jde jen o prachy ... lidem se fakt NEZAVDECIS!!!!!!

A ver, ze oni sami nejlip vi, jake jsou prodeje a jestli se vubec neco vyplati vydavat ... zjevne tech sberatelu zase tolik nebude, vydavani studiovek je nezivi uz tak 15 let, presto je porad vydavaji na CD/LP i kdyz prodeje jsou oproti minulosti nicotne ... protoze vsechno mas na Spotify/Google music/Apple music... je JINA doba - SMIR SE S TIM.

a na zaver - bud vubec rad, ze se na to davno nevysrali a neuzivaji si sve vydelane miliony nekde v karibiku :-D protoze kdyby je to nebavilo, vydelano maji vsichni uz na 2 a vice zivotu :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Madness v Streda Júl 18, 2018 7:39 pm

myslim ze taka kapela ako maiden si to dovolit moze robit veci podla seba.....to mi nikto nevykeca ze nie....skratka je to uz hlavne biznis....ty sam si kedysi vravel ze nerobia len na seba ale na hromadu dalsich ludi a maju zmluvu stale a nemozu stym seknut ani keby chceli.....to ze ich to vobec nebavi ja nevravim ze nie... ale ze toho uz maju celkom dost je fakt....ved Nicko uz je stary dedek Steve ma 62.....emocie vedia predat na podiu....da sa povedat ze profi hudobnici su tak trocha aj herci...a nevrav ze nie...kapela ma na kazdom koncerte dobru naladu...ako je to mozne ? nikto nema vzdy dobru naladu a tiez sa im urcite casto hrat nechce ale je to praca treba to predat.....pamatam sa na koncert v ziline v ramci book of souls...ako Dave na chvilu vypadol zo svojej role dobrej nalady a par minut len tak stal bez duse na podiu a vypadal ze chce umriet :mrgreen:
minutu na to sa uz usmieval od ucha k uchu a rozdaval skvelu naladu.....ano ludom sa nazavdacis ale myslim ze maiden je taka velka kapela ze by si to mohla dovolit...americania drzkovali to ano....ti drzkuju na vsetko.... :D
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Crusader v Streda Júl 18, 2018 8:38 pm

Uvedom si, ze o biznis jde u VSECH v PRVNI rade, proto je to showbusiness a ne charita! Pokud promo nepotrebuji, tak ho nedelaji ... tj. pokud jsou predprodeje dobre, nedelaji se uz ani plakaty. Dneska je veskere teziste propagace na internetu - Facebook, Instagram, Twitter - to jim evidentne staci.

Smlouvu ktera je vazala od roku 99 s jistym investicnim fondem z Japonska meli na 15 let, tak si spocitej ze uz je davno pase. Ted uz vydelavaji jen na sebe a sve lidi a tech take neni uplne malo. Nicmene seknout s tim uz muzou klidne hned, ale ani s tim pestovanim zeleniny doma na zahradce si cely rok nevystacis :-D

K tomu baveni - je to jine kdyz si na tour a kdyz sedis doma - kdyz si doma, chces byt na tour a naopak - to je v tehle brandzi normalni, ale je to jen o tom, jak si to nastavi. Kdyz maji dost casu na odpocinek, tak tour neni az takovy problem. Pokud jde o poznamku ze jsou herci - kdo z muzikantu neni? Kdo by se sel podivat na nekoho, kdo se postavi na znacku a zacne to sypat jako z CD? Nikdo! Zminujes dobrou naladu - to je mozne prave diky dobre rozvrhnutym Day Off, kdy si zahraji fotbal, zajdou na ryby/golf ... zajedou domu. Je jasne ze kdyz budou mit kazdy vecer koncert, prestane je to za chvili bavit a po 2 tydnech padnou na hubu.

Taky si uvedom, ze s vyjimkou Bruce ostatni moc te cinnosti doma nemaji, tak po pul roce sezeni doma na zadku se na tour proste tesi ... asi jako by se tesil kazdy, kdo neni vylozena lemra. Nebo si myslis ze Steve ma jeste potrebu si vydelat po tour s Maiden jeste s British Lion? To by mu za tech par drobnych ani nestalo, kdyby ho to nebavilo. Nicko mel taky svoji coverband v USA ... protoze co doma?

Zilina byla presne ten pripad, kdy to volno po Praze nemeli a vsechny takove koncerty jsou problem, protoze ve svem veku minimalne ten jeden den mezi koncerty proste potrebuji. Na druhou stranu musis uznat, ze lidi v jejich veku kdyz prestanou "delat", tak vetsinou umrou a muzikantu co sli do duchodu je skutecne minimum, vetsinou se umira na podiu :D coz se skoro povedlo Lemmymu.

tady mas par cisel z aktualniho tour http://loudwire.com/how-much-money-iron ... ck=tsmclip

pokud te zajima jejich financni situace, da se to vsechno vygooglit ... budes mozna prekvapen kolik firem kolem Maiden je :-)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Beast34 v Sobota Júl 21, 2018 5:42 pm

Madness píše:Inak maiden na to pekne mrdaju....uz ani ziadne tlacove konferencie nerobia pocas tour...rozhovor kdy by bola cela kapela som nevidel ani nepamatam..z posledneho turne ani len bluray alebo iba obycajne dvd nebolo....nic naviac nerobia...ak z tohto turne nebude blu/dvd tak to celkom poseru....cital som ze sa niekto vyjadril ze by sa im to neoplatilo preto to nerobili...im? takej legende? no urcite by na tom neprerobili.....mnozstvo fanusikov na celom svete by si kupilo dalsi kusok do zbierky....posledne koncerty stale robia na kazdom koncerte to iste...je smutne ze si to uz kapela nevie prirodzene uzivat....rovnake pozy dokola...divadlo proste....neverim ze Bruce este nieco citi ked spieva hallowed..okrem toho ze sa uz namaha nenormalne...ten song odspieval tolko krat ze to snim po emocnej stranke uz nic nemoze robit okrem toho ze toho uz ma plne zuby :mrgreen: ale hraju to stale celkom presvedcivo....ten zaujem.....nechapem preco dokola hraju run a podobne ohrane veci....aces na zaciatok...to tu bolo uz milion krat....fakt mam dojem ze sa strasne prisposobuju len ludom....na kazdom koncerte "dobra nalada" to ano sak fans nemozu vidiet ich znudene ksichty.... :D ale urcite uz len cakaju na koniec tour vsetci..hlavne Bruce.... :P mohli zaradit omnoho viac neprevarenych pesniciek....co by sa stalo? menej ludi by im prislo na koncerty? o tom dost pochybujem.


Nehnevaj sa ale trepes... podla coho sudis ze na to mrdaj, ze ich to nebavi.. ako mozes vediet co citi Bruce ked spieva alebo nie.. praveze po tych srackach ktorymi si presiel si to uziva (aj zivot samotny) naplno... myslis ze keby ich to nebavilo tak by proste nesrali na to? Myslis ze Bruce by nemohol len tak odstat a odverklikovat pesnicky keby ho to nebavilo tak ako to robil v 93 ked bol na odchode? myslis ze by nesedeli doma keby na to srali? chlapci maju davno zarobene.. myslis ze Steve potrebuje chodit hravat po malych puboch s British Lion? .. asi tazko..

Posledne koncerty stale to iste? Bol si sa aj pozriet na nejaky ten koncert ci sudis len podla playlistu z netu? Vsak tie skladby ktore hravali castejsie doplnili nejakym "dramatickym" prvkom minimalne.. priklad spitfire... trooper zacali robit fight s eddiem.. plus musketa s vlajkou krajiny kde hraju... plamenomety v ikarusovi.. wicker man vokaly s Adrianom plus improvizacia riffu na konci sola.. to ako je odprezentovany Sign of the cross ani nehovorim.. to je topka... Stage sa meni z bojiska na katedralu, potom na nejaky underworld a podobne.. Na margo ze hraju stale to iste: hraju where eagles dare (naposledy tusim v 2005), clansman & sign of the cross (2001-02), flight of icarus (1987!!!!), for the greater good of god (2007).. Tak ja neviem.. raz p*cujete ze sa hra vela skladieb z noveho albumu, teraz p*cujete ze sa hra vela best of veci.. tak co maju teda k*rva hrat?

Bruce sa namaha? Tak ja neviem asi som videl nejake ine koncerty ako ty.. ale ked si porovnam Bruceov vykon na tomto turne tak spieva daleko lepsie ako spieval v obdobi Maiden England tour resp. Final Frotnier tour (a tych starych klasickych v 80ich rokoch ani nevravim.. ale tie poznam iba z bootlegov, ale schvalne si pusti Aces High z Live after Death a porovnaj to aj s trebars bootlegom zo Stockholmu.. momentalne spieva neporovnatelne lepsie)

A teraz schvalne... ako by si si to predstavoval aby to splnilo tvoje ocakavania? co by mali podla teba robit, co by mali hrat? nemyslim to v zlom.. fakt sa pytam.

PS: co sa tyka Live Chaper a nevydanim na BD/DVD plne suhlasim... rad by som si kupil resp. zaplatil za HD kvalitu. Oni argumentuju tym ze sa im to neoplati (takto to nechali zavesene na YouToube a vlastne za "nic" generuju prachy z prehratia videa, nemusia riesit akekolvek naklady na vydanie) + argumentuju tym ze to nie je plnohodnotne nahrate.. co svojim sposobom moze byt pravda.. zatial co audio je spickove, niektore songy proste trpia tym ze su tam menej kvalitne zabery.. ale ako vravim kupil by som si to aj tak.. hold.. zohnal som si to pekne cele v HD a mam vybavene.. CD som si samozrejme kupil
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Madness v Sobota Júl 21, 2018 8:49 pm

Ja som fanusik maiden zhruba 23 rokov kamo...od detstva....na ich koncerte som bol uz dost krat..mam vsetko na originaloch...pocuvam ich pravidelne tak isto aj Brucove solo veci este nieco ? je to moja zivotna kapela stale aj ked si sem tam takto na nieco zadrzkujem...nazor prejavit zatial nieje trestne....ze Bruce spieva lepsie ako na maiden england to snad nemozes mysliet vazne.....beries podla oficial vydania toho koncertu kde bol Bruce chory ako svina stale tam smrkal do kapesniku a pod? :mrgreen: jaaj....Bruce spieva stale skvelo na svoj vek ale ako za mlada uz davno nie....to ze je to prenho dnes uz utrpenie tie vysoke pasaze to je proste fakt....da sa to pocut a aj vidiet ked Bruce take nieco odspieva ako sa potom obcas tvari...ze mu nieje vsetko jedno.....ja nevravim ze ich to uplne nebavi....albumy su stale dobre ale na podiu je to vsetko skor na efekt a viac divadlo ako spontanne uzivanie si hrania.....Steva si myslis ze este bavi ta otvorena tlama a strielanie z basy co robi cely zivot dokola ?.....tie otvorene usta a ten vyraz tvare to robia skor futbalisti ale normalny clovek sa tak nesprava.... proste poza.....keby si hral nejake solo milion krat tiez by si uz nic pritom necitil....preco nedaju alexandra...infinite dreams....cas sa krati kedy to chcu hrat ?a dalsie nehrane veci.... ano sak nevravim par songou sa zaradilo teraz ale ako celok je to zas to iste...nejake sermovanie s eddiem pri trooper to mi ani nevrav...aj tak to zas na kazdom koncerte robi stale dokola rovnako....Steve pri Hallowed pri prechode na tu rychlu pasaz vzdy spravi to iste ten jeho prechod cez reprak s nohou....pri trooper to iste ale trocha rychlejsie...Janick uz asi 15 rokov dokola pri Daveovom sole pri fear of the dark mu ukazuje palec hore a tie gesta co vzdy...vzdy....Dave dal pri trooper teraz zmenu uz sa nechodi prejst k Nickovi pri jednej a tej istej pasazi ale tiez to velmi vela rokov robil rovnako.....na kazdom koncerte....Stevova otocka pocas powerslave pri jednej pasazi ...rozbeh...vzdy na rovnaku stranu...v rovnakom momente...ako na klucik...skratka pohybovy scenar...fakt viac divadlo ako spontanne chovanie sa na podiu....ale to clovek si trocha musi viac vsimat...a ze sa na to este nevysrali? clovek ako vieme je tvor nenazrany :D aj ked ma dost chce stale viac....maju posledne roky kedy este takto vladzu tak toho jednoducho vyuzivaju...logika... :) :mrgreen: :twisted:
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Beast34 v Nedeľa Júl 22, 2018 8:47 am

samozrejme ze mas pravo na nazor a ja mam pravo nesuhlasit :D okej.. na margo maiden england - ja som narazal na tento maiden england 2012-2014 aby som to porovnal v ramci jednej dekady.

Prave som vyhral first to the barrier do Zahrebu takze si nejdem kazit naladu :D
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Crusader v Nedeľa Júl 22, 2018 3:35 pm

Jenze ono to bylo divadlo i v 80tych letech, presnej pohybovej scenar tam byl vzdycky ... protoze uz nechteli mit ohorele vlasy a oboci od pyro :D a konecknocu, maji to tak vsechny kapely, co predvadi nejakou podiovou show, ono to ani jinak nejde - improvizovat si muzes nekde v klubu, ale ne na stage, kde ma vse svuj pevny rad, vc. programovanych svetel, pyro, Eddieho apod. Takze vlastne picujes na neco, co je uplne bezne :-D

a jenom mi prosimte nepis o Metallice a jejich priblbem Jozinovi z Bazin, protoze je x jinych a dustojnejsich zpusobu, jak zbytek kapely muze nacerpat zpet ztracenou energii nez nablblym zpevem odrhovacky.

Vzpomen si treba na Pink Floyd, jak jeli uplne presne podle scenare ... dela to i Ozzy a to zadnou podiovou show nema, proste proto, ze by se v tom jinak ztratil. Zrovna tak se muzes vysmivat kapelam jako Motorhead, Dio, Black Sabbath, Deep Purple, Rainbow za jejich guitar and drum sola... zrovna tak nevim, ze by AC/DC predvadeli nejake improvizovane show.

Jen si porad nenapsal, jak by sis to teda predstavoval ty :-) Pokud mas 100 minut na 16 songu, tak nemas moc cas na improvizace... Jak by ses vyporadal s casem a logistikou, kdyz bys nejel podle scenare, to by me teda hodne zajimalo :-)

Hlavne si uvedom, ze kdyz hraji treba v Berline, tak hraji primarne pro lidi z Berlina a nepredpokladaji, ze jsou tam i taci, co videli X koncertu z daneho tour a bude jim vadit, ze uvidi to same. Takze vzdy v kazdem meste predvedou presne tu samou show, protoze kdyby ne, lidi by to opicovali stylem - proc tady bylo tohle a u nas ne atd...

A kdyz uz je poslouchas 23 let, na kolika koncertech si teda byl ze tak drsne soudis? Pokud te zajima moje statistika, je to 30 let, v pondeli budu mit 77 koncert + 4 solove Brucovo. A chodim na ne prave proto, ze presne vim co uvidim ... na nejake experimenty skutecne moc zvedavy nejsem, bohate mi stacil ten z 90tych let s Blazem :-D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Madness v Nedeľa Júl 22, 2018 5:10 pm

kolko krat som bol na maiden to ti moze byt u prdele...niesme na zakladnej skole a na nejake porovnavanie na to fakt niesom.... :D :mrgreen: ako dobre Crus ved ano urcite mas v niecom pravdu....nevravim ze nie.....ale urcite nemusia niektore veci na kazdom koncerte spravit rovnako....vravis o tom pyro no...zas povedzme si pravdu ze to pyro tam nelieta non stop cely koncert ... :D a za ten cas uz dobre vedia a maju to nastudovane ked su na turne kde sa co odpali....pokial ide o toto turne tak okrem Bruca si zbytok kapely zas az takeho majzla na pyro davat nemusi....a kludne mozu nieco spravit inak...napr tak ako to skutocne citia :D :mrgreen: ano divadlo...ved ano z casti to divadlo je ale ako vravim zas az tak 100% sa toho nemusia drzat....su to predsa profici a na tom podiu by mali byt ako doma...a ked ako vravis je to vsetko o pohybovom scenare tak to musi byt sakra velka nuda robit nieco tak ako musis a nie tak ako citis.... :D dalsi dovod toho ze uz toho maju plne kecky podla mna.... :D
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Crusader v Nedeľa Júl 22, 2018 8:35 pm

Jo zbytek kapely si hlavne musi davat majzla na to, kdy ma kdo co hrat ... a u nekterych songu bylo porad videt, jak si to posunky predavaji ... viz The Red and the Black.

za dalsi, musi si hlidat kudy chodi i kvuli kabelum, nebo efekty - jak sis vsiml, nemaji pedal boardy, prepina jim to technik presne podle scenare - takze tech veci je tolik, ze na velke improvizace neni misto - jen na ty male - viz. Adrianova sola u Wickermana, nebo kdyz se Bruce nudil u The Evil That Men Do v Praze, kdy vyzul Janicka...

a hlavne, v jejich veku musi hlavne hospodarit s dechem :-D V podstate vsechno co se ti nelibi je souhrn veci, kterym se rika profesionalita :-)

vse je peclive naplanovane a promyslene a to vcetne setlistu hlavne proto, aby celou show utahli i jako dedci a nemusely se delat prestavky na to, aby se z toho zaprahu vzpamatovali, protoze delat tohle v 60 musi strasne bolet... ale zaroven ver, ze je to nabiji. Jako svym zpusobem kazda droga :D

Ty delas velkou chybu, beres vse ze sveho pohledu, ale az ti bude 60, kazdy den budes v jinem meste, budes nosit v hlave tisic veci, tak si urcite uz nebudes pamatovat kde a kdy vyslehne plamen nebo odpali svetlice. Proto je jednodussi se naucit kde mas stat a delat to tak kazdy koncert, protoze veskere zmeny vedou k chaosu a problemum. Jsou to prece jen lidi!

To kolikrat si byl na IM me zajimalo cist z duvodu, ze si byl z toho tak znudeny - sorry ale mam dojem, ze na to cumis jen z videii a to fakt NENI to same, jako byt na tom koncertu osobne. To se absolutne neda srovnavat...

Pises o nude - nevim cim se zivis, ale predpokladam ze budes denne delat porad to same a nuda to byt nemusi, vem si piloty letadel, profesionalni ridice - jsou lidi, kteri nepusti volant z auta z ruky a nez by leteli 1500 km, tak si to musi odridit a taky muzes rict - proboha proc, to musi byt strasna nuda ... Koneckoncu ten scenar je opet jen podle toho, jak to vyhovuje jim a jak to citi, to jim nikdo cizi neurcuje.

Zapominas na jedno - ta jejich show, to je 50%, dalsich 50% jsou lidi a ti jsou pokazde jini - nuda to muze byt treba na Slovensku nebo v Praze (ale zrovna ted si tu Prahu skutecne uzivali - to my, kteri je vidime tolikrat uz pozname), ale urcite ne v Londyne, Parizi, Stockholmu, Helsinkach nebo Barcelone :-) ale to bys na ty koncerty musel chodit taky, abys to pochopil ... abys chapal, proc tam nekteri jdeme i 10x :-)

no a ted se zase zeptam znova ... co bys tedy chtel, aby delali? chaos? oni ale nehraji PUNK :D Ono i ty songy co zive nehraji nehraji z nejakeho duvodu, treba Infinite i zkouseli, ale zjistili ze to zive uz nefunguje, jako moc nefunguje The Evil That Men Do a podle sledovanosti videii je to slabsi i u Wickermana nebo The Number of the Beast - v roce 2005 tech songu ze zacatku tour z podobneho duvodu vyhazovali hned nekolik - Ono totiz nektere songy moc zpomalit nejde, aby je jeste Nicko zvladal... bohuzel bude to vzdycky zavisle na te odezve od fans, proto se nikdy nezbavime FOTD.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok Júl 23, 2018 9:34 am

Uprimne, mna by take veci riesit ani nenapadlo. Asi nie som pravy fanusik :?
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: *SPOILER* 2018 Legacy Of The Beast World Tour

Poslaťod Dragontears v Pondelok Júl 23, 2018 10:12 pm

Beast34 píše:
Prave som vyhral first to the barrier do Zahrebu takze si nejdem kazit naladu :D

je prijemne potkat v prvni lajne nekoho neznudeneho -!- super tesim se :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron