Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Oniiicek v Pondelok September 07, 2015 10:06 pm

No mne nesadol nejako vôbec TFF, až na 3-4 songy neviem celkovo som mal z toho albumu zmiešané pocity od obalu až po dosť songov...naopak tento nový album ma dostal na prvé počutie, je pre mňa chytľavejší páči sa mi 9 z 11 :-)...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Čelda v Pondelok September 07, 2015 11:53 pm

Madness píše:a napr. Crusader nam neda svoj nazor na album? to som celkom prekvapeny.


Ale určitě napíše... ALE... myslím, že teprve až to album bude znát. Což určitě v případě IM nejde za pár dnů, natož hodin.
Osobně si myslím, že se čím dále více ukazuje tvrzení, které tvrdí již dlouhá léta právě "Crus": totiž to, že Bruce Dickinson bez IM může velmi dobře existovat a působit, ale opačně ztrácí IM své kouzlo. Navíc i autorsky vane "svěží vítr" z Bruceho plachet a dle mne jsme se konečně od dob "Moonchild" dočkali otvíráku nové desky "jak se patří". Ale čím to??? Protože jde o skladbu určenou původně pro novou Bruceovu sólovku, což sám potvrzuje v rozhovoru k nové desce, a která sama jako by byla pokračováním jeho Tyranny... Intro mi evokuje její úvod, pak živočišnost, o jaké psala "Dragon" a kterou slyšíme z jeho sólovek, a v neposlední řadě melodický refrén, který mi osobně připomene třeba milovanou "Devil On A Hog"...
P.S. Těšme se na názor "Cruse", není tu zatím proto, že by neměl co říci, čeká totiž spíše na to, až bude přesvědčen o tom, co přesně má říci... :D :wink:
Čelda
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Utorok August 17, 2010 1:12 am
Bydlisko: Plzeň

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod mato Kreator v Utorok September 08, 2015 3:11 pm

vcera sa v headbanger Fm fajne hadali :roll: ak dakto nepocuval moze si vypocut tu: https://www.mixcloud.com/radiofm/headbanger_fm-792015/

Emp ma v ponuke tento casak bohvie ocom vsetkom je ale hadam bude fajn :wink:
http://www.emp-shop.sk/art_320048/campa ... ronmaiden/

http://www.slam-zine.de/rockclassics/#!/page_Portfolio
04.28.17. Frankfurt,GER
04.29.17. Frankfurt,GER
05.04.17. Nottingham,UK
05.08.17. Manchester,UK
05.10.17. Sheffield,UK
05.14.17. Newcastle,UK
05.20.17. Liverpool,UK
05.21.17. Birmingham,UK
Obrázok užívateľa
mato Kreator
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 281
Registrovaný: Štvrtok November 22, 2012 1:09 pm
Bydlisko: 22Acacia Banska Bystrica

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Madness v Utorok September 08, 2015 4:03 pm

tak album som uz vypocul a musim povedat ze zle to teda nieje niektore skladby su vazne skvele a aj ako celok je to dobre ale este par krat si to samozrejme pustit treba.trocha viac napaditejsie sola mi tam chybaju inak je to ok ale prva polovica albumu je o cosi lepsia.no a pokial ide o zaverecnu Brucovu skladbu a zaroven najocakavanejsiu skladbu a historicky najdlhsi song maiden tak musim povedat ze od toho som cakal vazne viac.az na tu ustrednu pianovu melodiu mi to prislo cele nejake rozhadzane a nemelodicke neucelene...uvidime co to povie po viac pocutiach...ta vyhravka zvlastna ktora sa tam opakovala viac krat a pripominala mi jednu vyhravku z amolad tak ta sa tam vobec nehodila a song ubehol inak celkom rychlo ani sa nezdalo ze to ma cez 18 min.takze aj lepsia uzatvaracka albumu byt mohla trocha.ale ako celok to hodnotim je to dobre a myslim ze to porastie dalej.zvuk sa mi paci... ff mal zvuk priam otrasny.
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Zdenius v Utorok September 08, 2015 11:17 pm

kazdy napisal, ze naj su dve skladby... co je dost vazna vec, ale album sa po viac pocutiach dostava viac pod kozu...

ja som trosku skepticky, ci bruce bude schopny dat tieto skladby na tour bez monitora na podiu, resp citania textov pocas sol.. A empire urcite nebude hrana
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod eddie.c v Streda September 09, 2015 7:35 am

Co se týče mě, tak hlavní je, jak k poslechu desky přistupujete. Je třeba si uvědomit, že MAIDEN už dávno nejsou tou kapelou jako v 80-tých letech! Je třeba se smířit s tím, že už nikdy nesloží žádné další PIECE OF MIND nebo POWERSLAVE...hrajou prostě jinou náročnější a více progres hudbu vzor poslední 2 desky. Kdo si toto uvědomí a jde poslouchat novou desku s tímto na mysli, tak nemůže být v žádném případě s THE BOOK OF SOULS zklamaný :!: Jak psal Zdeno a jiní, deska roste s každým poslechem :!: a má rozhodně víc než jen 2 vrcholy.
Za mě osobně vítězí IF ETERNITY SHOULD FAIL, DEATH OR GLORY, SHADOWS OF THE VALLEY a EMPIRE OF THE CLOUDS to je kapitola sama o sebe...chce to fakt více poslechů, tahle hudba si to vyžaduje. Zapomeňte na THE TROOPER a nalaďte se na MAIDEN vzor 2015. Mimochodem k těm koncertům...v aktuálním TERAZ ROCKU se Dave vyjádřil, že pokud pojedou příští rok na Turné (v době rozhovoru ještě nevěděl), tak EMPIRE 100% zazní :!: :D :git: a jestli k tomu bude potřebovat Bruce čtecí monitor, tak ať si ho tam klidně dá! Mě to teda vůbec nevadí. Má na to věk i nárok. Používají ho mnohem mladší a na celý koncert, takže proč ne.
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Čelda v Streda September 09, 2015 8:22 am

Myslím, že názor a vkus eddie.c s jeho krátkou recenzí je velmi správný a pěkný. Díky za příspěvek.
Čelda
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Utorok August 17, 2010 1:12 am
Bydlisko: Plzeň

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod thomason v Streda September 09, 2015 9:07 am

eddie.c píše:nalaďte se na MAIDEN vzor 2015.

skor by som povedal, že na vozr IRON MAIDEN 2000 :wink:
pravdu povediac mne vzor IM 2000 sedí viac, co moze byt sposobene tym ze som IM objavil az s albumov BRAVE NEW WORLD (srdcovka). Kapela je konecne kompletna, je to najdlhsie hrajúca a najviac produkujúca line-up -!- Tri gitary davaju vacsi priestor pre tvorbu. Ked si pustim stare skladby 80s & 90s vs tie iste skaldby v novom trojgitarovom prevedení - ovela viac sa mi pacie tie nove verzie :git: Wasted Years, Rime Of The Ancient Mariner atd. atd.
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod mickey.r v Streda September 09, 2015 12:25 pm

Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod mickey.r v Streda September 09, 2015 1:27 pm

Môj pohľad:
Na prvé počutie – ježišimária. Avšak po niekoľkých počutiach hodnotím album pozitívne a radím ho hneď vedľa AMOLAD, myslím v ére po 2000 a zrejme zlomí rekord v predajnosti.
Nemyslím si, že album má iba dve dobré skladby. Je celý dobrý, len by som možno trošku poprehadzoval skladby. Ako prvú by som dal Speed of light a to preto, že mi do albumu nejako príliš nesedí a keby bolo na mne tak by som ju vyhodil úplne. Nie žeby bola zlá, to nie ale mi tam proste nepasuje voči ostatným veciam. No a Empire by som posunul viac do vnútra albumu, neviem síce prečo ale tak to cítim. Páči sa mi, že na albume je viacero rifov, ktoré už zazneli na predchádzajúcich albumoch. Počujem tu IM, POM, P, SOT. Nie je to prehnané, preto ma to neotravuje ba naopak, baví. Ďalej ma obrovsky potešilo, že album nemá "slaďák" ako v minulosti, čo mňa osobne v tvorbe IM serie. Keď som však začul The man of sorrows, vravím si je to v riti, zase slaďák. Chvalabohu sa to vykľulo inak a považujem túto skladbu za skvelú a nesmierne ma baví. Bruce tu má navyše skvelý hlas. Možno práve túto vec by som posunul nakoniec namiesto Empire. Úvodná skladba Eternity je fakt veľmi dobrá i keď mne do intra moc Bruceov spev nesedí a nechal by som to iba na inštrumentoch, možno ešte nejako dotvorených. Adrian by si s tým vedel rady. Takto mi to pripomína predchádzajúci album, ktorý som doteraz nestrávil, možno preto mi to vadí. Tiež ma veľmi potešilo zopár bluesových gitarových sól, čo mi veľmi reže a dodáva to skladbám iný punc. Lebo inak tie klasické gitarové sóla sú už dosť čitateľné a neprogresívne. Jednu vec by som však albumu vytkol a to, že niekedy to Bruce až preháňa z výškami a miestami je to až pritiahnuté za gule. To asi moc na koncertoch nepôjde, uvidíme. Tiež oookanie v inak výbornej skladbe The red and black mi nesedí. Žeby pokus o koncertnú skladbu, aby si diváci zaspievali s kapelou? No a Empire, tak často omieľaná pred vydaním, že to musí byť bomba atď. Asi som márne čakal nového Phantoma, či Rime alebo 7th. Stále som čakal, že sa tá skladba rozvinie do obdobnej polohy, avšak márne. Napokon som k nej začal pristupovať inak a prišlo to. Je to fakt pekná a dobrá skladba, nie však výnimočná, teda ak si odmyslím jej dĺžku, ale je iná než čo sme doteraz počuli a to je dobre. Tými výnimočnými pre mňa vždy zostanú už spomínané veci + HBTN ako No.1. Hudobnou myšlienkou mi Empire pripadá ako veci od Dream Theater. Je to zaujímavý počin, ktorý si musím ešte viac nechať prejsť hlavou.
Dodávam však, že ak sa album niekomu nepáči musí ho trošku poprežúvať a napokon si ho bude púšťať viackrát denne ako ja. Preto som s albumom spokojný a tiež som spokojný, že vyšiel môj predpoklad, že každý druhý album v novej ére bude za niečo stáť, preto som sa aj tešil. Obal nehodnotím. Už som si nejak zvykol, že odchodom Dereka to bude vždy na hovno.
A ešte som strašne zvedavý ako budú znieť skladby na živo, lebo Maiden to je hlavne živá kapela, ktorá naživo svojim skladbám zvýši kredit o min. 30-50%.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Crusader v Streda September 09, 2015 5:55 pm

Madness píše:a napr. Crusader nam neda svoj nazor na album? to som celkom prekvapeny.


Mam dovolenou v horach, takze jen hory a nic jinyho ... a sem tam se nechavam opijet od mistnich :-D Kazdopadne uz jsem tu psal v minulosti, ze me obecne studiovky nejak nebavi, mam tam sve favority a budu doufat ze si je vychutnam z prvniho ziveho bootu ...

Rozhodne se nebojim, ze by si ty texty Bruce nepamatoval, na Boeing tech textu musi znat mnohem vic :-D jde jen o to, jak moc se mu to bude chtit ucit ... on neni vypitej Ozzy.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Gagne v Streda September 09, 2015 7:27 pm

Mně se ta deska líbí, hodně líbí. Vydržel jsem s poslechem až do data vydání (pořídil jsem deluxe CD a vinyl), chtěl jsem si to vychutnat se vším všudy; vytáhnout si "knížku" z obalu, prolistovat si booklet, vyndat CD, během poslechu si pročítat texty. Jak mě TFF na první poslech neoslovilo, tak u této desky mě na první poslech zaujala většina skladeb. Nejvíce se mi na poprvé líbili skladby č. 1, 3, 6, 9 a 11. Při dalším a dalším opakování jsem začal vstřebávat i věci, které mě hned prvně nedostali a u písní, které už se mi líbili jsem začal objevovat další +. Nebojím se říct, že TBOS je hned po BNW nejlepší věc z éry 1999-present. Všeobecně mám tohle období nejradši. Ne že bych neměl rád klasiky z 80. let, ale k IM jsem se dostal právě až v tomto novějším období, jsem přece jen mladší ročník. Délka skladeb a celé desky mě vůbec neděsila, spíš naopak. Mám rád delší, propracovanější a na poslech složitější věci.

1. If Eternity Should Fail *
parádní věc na úvod, je tam zcela evidentní Brucův rukopis, skvělý až překvapivě chytlavý refrén úžasně podbarvený melodickou kytarou, intro mi trochu připomínalo Satellite 15 ale naštěstí není tak zdlouhavé a skladba se brzy rozjede, outro nemá chybu a mile mě překvapilo, první vrchol alba

2. Speed Of Light *
"stará známá" už naposlouchaná věc, rychlá přímočará s poměrně dobrým refrénem, nejlepší singl od Wickermana, na živo bude podle mě skvělá, ve srovnání k celému albu je však jedna z nejslabších

3. The Great Unknown
velká neznáma? kdepak, podle nálady které je ve skladbě cítit by se mi hodila na AMOLAD, na první poslech se mi líbila nejvíc z celé desky hlavně Brucův hlas v nižších polohách

4. The Red And The Black *
Steve se tady s tou basou pěkně vyřádil už od úvodního skvělého intra až do poslední vteřiny, je to klasický Harrisovský epos ve stylu To Tame A Land, Alexander The Great, Sign Of The Cross...., co se týká toho "chorálu" tak ten mi sedí ani u stuidové verze Heaven Can Wait ale naživo se to dá skvěle prodat, každopádně 13 minut uteče jak voda a podle mě se jedná o jeden z vrcholů celého alba

5. When The River Runs Deep
tady jsem trochu nevěděl co čekat, ale skladba mě po více posleších velmi velmi zaujala, hodně se mi líbí úvodní riff tak typický pro Adriana (jako bych se ocital na Somewhere In Time) a přechod z rychlého tempa do poněkud pomalejšího refrénu je naprosto dokonalý, skladba celkově skvěle odsýpá

6. The Book Of Souls *
už podle autorské dvojice jsem měl velká očekávání od titulní skladby, představoval jsem si výpravnou píseň ve stylu "let me telll....." jako např. Dance Of Death, The Legacy nebo The Talisman od stejné dvojice, moje očekávání byla ještě převýšena naprosto úžasným textem a fenomenálním výkonem Bruce, další z vrcholů (ne-li ten největší) alba

7. Death Or Glory *
skvělá rychlá klasická vypalovačka které bude určitě dobře znít na koncertech, nad frází "climb like a monkey" jsem taky trochu pousmál, možná jsem čekal že bude přeci jen trochu rychlejší něco jako Aces High už díky podobné tématice, rozhodně je ale víš než Speed Of Light

8. Shadows Of The Valley
tady stále tápu, na první poslech mě moc nezaujala a musím přiznat že jsem si ani nevšiml té podobnosti na začátku s Wasted Years (až na druhý poslech jsem to zaregistroval), čím víc jí poslouchám tím se mi dostává víc pod kůži ale možná to bude chtít ještě čas, úplně se mi tam nelíbí poloha Brucova hlasu v refrénu (mohl by ubrat), prozatím je to pro mě jedna ze slabších

9. Tears Of A Clown *
náladou smutná a však velmi příjemná, zaujala mě hned na první poslech konkrétně vyvedeným refrénem, sóla patří asi k nejlepším na celém albu, na živo by mohla mít dobrou odezvu od publika

10. The Man Of Sorrows
podobě jako u Shadows Of The Valley mě takhle věc napoprvé moc nedostala, při opakování se začíná líbit víc a víc ale asi je na mě až moc utahaná, také jedna ze slabších

11. The Empire Of The Clouds
jak už řekli mnozí tohle je kategorie sama pro sebe, bombastická věc kterou bych od IM v životě nečekal, připomíná mi to spíš píseň od Dream Theater ovšem ne tak perfektně vyladěnou jako v jejich případě, je pravda že by prostřední istrumentální pasáž mohla být kratší ale já s tím zas tak velký problém nemám a hlavně se vůbec nezdá že jde o 18-ti minutovou skladbu, úvodní a závěrečná melodie je jedna z nejhezčích jaké jsem kdy slyšel a ve spojení s úžasným ale vlastně velmi smutným textem mě dohnala skoro až k slzám (teď se mi určitě všichni smějete), tady mě Bruce prostě dostal do kolen, poslední vrchol alba

* podle mě zazní LIVE

Iron Maiden mi tentokrát udělali obrovskou radost a je to deska přesně pro moje uši. Nikdo nemůže očekávat, že budou vydávat stejné desky jako v 80. letech. Je přece rok 2015 a současná hudba IM je zkrátka zaměřená tímto směrem. Je těžké se po 40 letech v něčem neopakovat , přicházet stále s převratnými novinkami, to prostě nejde. Na této desce je ovšem mnohem víc skvělých nových nápadů než podobností s předcházející tvorbou. Pokud si budu chtít pustit hudbu pouze jako kulisu při nějaké domácí činnosti tak s radostí sáhnu po Piece Of Mind nebo Seventh Son Of A Seventh Son, ale pokud si budu chtít opravdu hudbu vychutnat, tak jednoznačně vezmu do rukou The Book Of Souls.
Naposledy upravil Gagne dňa Streda September 09, 2015 9:12 pm, celkovo upravené 1
8. 8. 2008 - Praha (CZE)
10. 2. 2009 - Beograd (SRB)
17. 8. 2010 - Codroipo (ITA)
11. 6. 2011 - Praha (CZE)
18. 6. 2013 - Berlin (GER)
29. 7. 2013 - Praha (CZE)
8. 6. 2014 - Brno (CZE)
31. 5. 2016 - Berlin (GER)
5. 7. 2016 - Praha (CZE)
Obrázok užívateľa
Gagne
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 248
Registrovaný: Nedeľa Máj 06, 2007 4:23 pm
Bydlisko: Isle Of Avalon

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Majusko666 v Streda September 09, 2015 7:30 pm

Zdenius píše:ja som trosku skepticky, ci bruce bude schopny dat tieto skladby na tour bez monitora na podiu, resp citania textov pocas sol.. A empire urcite nebude hrana


Myslim, ze po tom, co kritizoval Halforda za to, ze pouziva citacky, si to nemoze dovolit :-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Belenor v Streda September 09, 2015 9:28 pm

Gagne píše:... dohnala skoro až k slzám (teď se mi určitě všichni smějete)


Myslím, že by se ti smál akorát blbec. Osobně si myslím, že to je právě známkou silné skladby, která daného posluchače zasáhla na správném místě. Sám jsem byl naměkko třeba u Neverlandu od Marillionu (jeden z mála songů, kde mě text opravdu oslovil - obvykle mi texty nic neříkají) nebo u Octavaria (prostě boží závěr). Pravda, nevzpomínám si, že by se mi to stalo u Iron Maiden, ale to nic neznamená (možná na koncertě radostí při Rime of the Ancient Mariner? :-).

Btw. pěkné povídání o albu. Sice místy s hodnocením songů nesouhlasím, ale to je na hudbě krásné, že na každého působí jinak. Já jsem hlavně rád, že to nemá úplně zprasený mastering, i když by to taky mohlo být lepší. Teď jsem si nakoupil několik různých alb a u některých (třeba Bridges Across Forever od Transatlantic) mě fakt štve, jak tomu masteringem zatli tipec. DR6 už je skutečně moc (málo) a bolí z toho hlava/uši. Poté, co jsem ochutnal sólovky Stevena Wilsona, tohle nějak víc vnímám. Nejhorší je pak Ulrich, který snad o Death Magnetic dokonce tvrdil, že je zvuk přece ok :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Re: 2015 NEW ALBUM *THE BOOK OF SOULS*

Poslaťod Beast34 v Streda September 09, 2015 10:05 pm

eddie.c píše:jestli k tomu bude potřebovat Bruce čtecí monitor, tak ať si ho tam klidně dá! Mě to teda vůbec nevadí. Má na to věk i nárok. Používají ho mnohem mladší a na celý koncert, takže proč ne.

Haha teraz uz nemoze :D tusim rok dozadu nakladal Halfordovi aj Ozzymu ze ich pouzivaju -v- -!-
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia

cron