Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2014 Tour Brno

2014 Tour Brno

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Demonaz v Pondelok Jún 09, 2014 8:15 pm

Tak sa vyjadrím aj ja :D .....Koncert úplne super. Absolútne náhodné stretnutie ľudí odtiaľto veľmi potešilo :lol:. Poliaci sa opäť ukázali a hlavne na konci, keď sa chceli silou mocou tlačiť dopredu, ale nedali sme sa 8) . Obrázok
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Pondelok Jún 09, 2014 8:17 pm

Crusader píše:
Ghost byla takova pozerska diskoska pro deti, pred IM nemeli co delat ... Kde jsou casy co jim predskakovali Motorhead, My Dying Bride, Megadeth nebo Within Temptation ... takze v porovnani s nimi ten Anthrax v pesti byl uplne suprovej :D


Asi vím jak to myslíš, ale zároveň si myslím, že je rozdíl mezi smrtelně vážným pozerstvím, který předvádijou třeba priesti nebo manowar, než mezi tímhle "hraným" kde je to za účelem se odlišit. Je to věc názoru, ale oceňuju, že v dnešní době kdy originalitu jde těžko pohledat, příjde někdo, kdo se chce nějak vyčnívat z davu :)
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Demonaz v Pondelok Jún 09, 2014 8:19 pm

Ghost boli super, vedel som čo mám čakať, takže pohoda. Keby hrali po tme, tak by to bolo ešte lepšie.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Crusader v Pondelok Jún 09, 2014 8:53 pm

KUBBA-BRUCE-ARRY píše:
Crusader píše:
Ghost byla takova pozerska diskoska pro deti, pred IM nemeli co delat ... Kde jsou casy co jim predskakovali Motorhead, My Dying Bride, Megadeth nebo Within Temptation ... takze v porovnani s nimi ten Anthrax v pesti byl uplne suprovej :D


Asi vím jak to myslíš, ale zároveň si myslím, že je rozdíl mezi smrtelně vážným pozerstvím, který předvádijou třeba priesti nebo manowar, než mezi tímhle "hraným" kde je to za účelem se odlišit. Je to věc názoru, ale oceňuju, že v dnešní době kdy originalitu jde těžko pohledat, příjde někdo, kdo se chce nějak vyčnívat z davu :)


Ono je trosku rozdil, kdyz si tohle das jako ulet nekde v klubu a mas na to naladu, ale pred Maiden mi to nesedi - prijde mi to takove neadekvatni az nehodno/nedustojno headlinera (stejne jako Dragonforce :D). Hlavne v kontextu Stevovo kecu, jak zodpovedne ty supporty vybiraji, aby jejich fans nevadili - ale zda se, ze uz ani tohle nemaji pod kontrolou.

Me pred maiden vic pasuji podobne styly - kdyby pred nimi byly Emperor nebo Behemoth, par lidi by to mozna potesilo, ale vetsina co jde na heavy, na tohle neni zvedava - mnohem vic me sedli pred Maiden v loni napr. Amorphis a dal se snest i Sabaton ... protoze puvodni smysl supportu byl, aby lide poslouchajici Maiden poznali dalsi kapely podobneho stylu - takhle se priste v ramci "velke bzundy" muzeme rovnou dockat Michala Davida - nekomu to urcite prijde hodne vtipne a treba to i nekomu udela radost :D

a vlastne proc NE .. kdyz v Rakousku budou Maiden "predskakovat" Davidu Hasselhoffovi ... ale ja ne nej uz cekat nebudu :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Madness v Pondelok Jún 09, 2014 9:28 pm

koncert bol dost dobry.kapela slapala.ale stale som sklamany ze infinite dreams nebola zaradena do playlistu.uz ked nebola minule tour tak aspon na toto pokracovanie mohla byt zaradena potesilo by to asi kazdeho nehovoriac o tom ze je to jedna z naj veci zo 7th son albumu.a neverim tomu ze by to neuhrali alebo Bruce neuspieval ked si dovolia dat ako pridavok aces high ktora je urcite zlozitejsia po kazdej stranke aj co sa tyka spevu.v tomto sklamanie.ako hovorim koncert fajn ale proste kazdy uz vopred vedel co cakat.Bruceove fory pocas koncertu uz tiez asi vsetci doverne poznaju..:D tiez by tam mohol dat nejaku zmenu lebo sa zda ze vsetko na kazdom koncerte robi rovnako(vlajka a Janick pri Trooper,Fear a jeho hra tienov..:DD..obcas mi to doslo nejake mechanicke a neverim ze Bruce nema v sebe tolko spontannosti aby spravil nejaku zmenu.obcas bola na nich badat aj taka ponorkova choroba ale to je uplne samozrejme ked ten song hraju tolko krat.pochybujem ze si Bruce dnes este uziva takeho troopera tak ako roky dozadu.ale je to normalne.len uz by to chcelo malu zmenu.urcite niesom jediny co to tak citi...:D taky wrathchild nemusel byt vobec mala tam byt infinite a hotovo.nieze by to koncert este viac nakoplo a osviezilo ale urcite by sa to aj viac hodilo k celej tematike tour..:D snad to nevypada ze nejak rypem do maiden nieje to tak alemyslim ze som nic nerozumne a nelogicke nenapisal.
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Crusader v Pondelok Jún 09, 2014 9:53 pm

sranda je, ze to i "CHA CHA" ve FOTD maj nasamplovane - Bruce to v Bologni zabojkoval tim, ze do toho zacal zpivat :D v Budapesti se do toho trefil taky ... holt uz si to vse postavi tak, aby je to co nejmene vycerpavalo, coz se da chapat pri tom zaprahu, jak jim tour postavili ... mit v jejich veku koncerty bez volnych dnu mezi je pekny masakr ! V Bologni Steve sotva stal ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Zdenius v Pondelok Jún 09, 2014 10:30 pm

koncert skvely, zvuk skvely. predkapela skvela. ono vam to ublizi uz tym, ze tie skladby nepoznate. a ghostom vystupovat na tak velkych podiach, ale naucit sa to musia niekde. no a samozrejme koncert ghost nie je pre 36 stupnov a slnko.
jedine co koncertu ublizilo, bol samotny velodrom. taketo miesta su vizitka republiky. preto aj maideni prisli z prahy hodinu pred koncertom a 5min po koncerte sme ich sledovali, ako miznu smerom na Prahu. cize tie keci o tom ako ich zaujimaju miesta kde nehrali uz neriesim od nikoho, ako aj ked vidim poliakov, na sto metrov sa im vyhybam a viem, ze som urobil dobre.
my sme si brno trosku lepsie osefovali a organizacia bola uplne uboha. proste zmrdom, ktori si chcu len nabalit vrecka netrba nic odpustit. tu bolo jasne mozne porovnat, ako v prahe zvladnu 2nasobny pocet divakov s polovicnym poctom security a tu este doladovali veci pocas koncertu. koncert bol asi fakt vypredany, ale s tymto treba opatrne, pretoze ak sa taketo ceny ustalia, nebude to nic dobre. kazdy ste si asi vsimli, ze sekcia pod podiom bola dvojnasobnej velkosti nez napr v prahe. a vy ste nevideli tych chudakov, co sa za 1000 kc (!!!) lepili kde kade po zabradli, aby lepsie videli, alebo kukali cez pletivo ako zvierata. Vo VIPKE som videl (myslim ze to bol sef sparku) ako prosi o listok zdarma a to este museli volat hlavnemu zidovi o povolenie. to som hned vedel, ze ludi spoza bariery nepustia ako gesto, ktore urobili napr na Topfeste.
ale poviem vam, ze ako sa dostal Bruce na podium nechapem, jemu to hrozne musi vadit a snazi sa byt nevideny. Agdu som stretol, ale asi nevedel o koho ide, Tibos so stuplami v usiach uz nie je to co byval, zdenoeddie ma ignoruje totalne.. :D ale nie, skoda ze sme museli zdrhnut cez sanctuary, ale ist za nimi do prahy, to uz nestoji za to. inak bolo vtipne ako maideni isli v aute okolo stoviek ludi vychadzajucich zo stadiona a NIKOMU to absolutne netrklo. :(
a teraz vsetci na blazea do liptovskeho mikulasa -!-
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod kamzo v Pondelok Jún 09, 2014 10:31 pm

Crus, myslis ze oni si to neukociruju sami tie turne...myslim to tak ze kto o tom rozhoduje kde a kolko koncertov? Zeby Steve nevedel buchnut po stole?
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Zdenius v Pondelok Jún 09, 2014 10:36 pm

inak v celom brne ani zmienka o IM, tlac tiez nic a tych par posterov pod mostom pri velodrome snad vylepili v noci pred koncertom, lebo predtym som ich tam veru nevidel... a viete aky mam dobry zrak :D
no a baby v meste pekne veru !-!
inak steveov ochrankar snad dostal padaka konecne... ???
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Zdenius v Pondelok Jún 09, 2014 10:41 pm

kamzo píše:Crus, myslis ze oni si to neukociruju sami tie turne...myslim to tak ze kto o tom rozhoduje kde a kolko koncertov? Zeby Steve nevedel buchnut po stole?


Steve co tak riesi je aby sa jeho barak uz predal. keby to maideni riadili, tak tuto druhu cast turne snad ani nejdu.

inak ma napadlo, je to smutne ale aj vtipne... predstavte si ako sedia niekde v skusobni a bavia sa.... no co, vyhodime Afraid To shoot Strangers... a co dame ine? Wrathchild.. 6x OK... -v-
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Zdenius v Pondelok Jún 09, 2014 10:47 pm

zdenoeddie píše:Ghost ma bavili hlavne prvou pesnickou, kto rozumel co spieva ten chlapek urcite sa dost pobavil. Ostatne bolo vsetko na jedno kopyto, prestal som to mimo dosah aparatury a vratil sa az pred Maiden.

Inak koncert fajn, ale stale som mal pocit ze sa zase ponahlali.

A co pisu Poliaci? Dajte nieco, nech sa pobavime, nenasiel som nic co spominas.



aj som pred koncertom prave cital tie KYDY poliakov, ako sa sťa kobylky chystaju do Brna, pritom maju doma 2 koncerty.. a uplne tam dojednavali vseliake kraviny a vymyslali postupy. A sedime v nedelu na obede v centre, vsade klud... a zrazu do pol pasa vyzleceni. ukricani a spity poliaci a uz som vedel, ze je zle...

mne sa zda, ze nebola ani predstavovacka cez sanctuary, ze? tak museli hrat do 10tej, ale mali tam zeny a deti atd.. tak proste na nemeckych autach s pasmi rock am ring/rock im park leteli do prahy zachlastat. ale koncert hudobne aj ludsky podla mna odohrali na sto percent tak vsetok respekt. si predstavte, ako je ten klud pre nich dolezity, ze hodinu a pol idu v zupanoch upoteni prec
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Crusader v Pondelok Jún 09, 2014 11:05 pm

Ja bych rekl, ze uz ani chlastat nechodi ... sprcha a spat - jinak za 1,5h se ted do Prahy po te rozjebane D1 nedostanes ... si to pekne uzili, az se divim, ze neleteli - i kdyz nekdo na FB psal ze prileteli na Turany ?! Takze mozna i do te Prahy leteli ...
Naposledy upravil Crusader dňa Pondelok Jún 09, 2014 11:09 pm, celkovo upravené 1
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Famine v Pondelok Jún 09, 2014 11:08 pm

Ja som sledoval koncert zo strany Janicka bol som asi tak v šiestej rade a žiadne tlačenice som necítil, keď začali hrať docktor docktor tak bol vidieť ako jednotlivý členovia kapely prichádzaju po tribúnea kapelu od divákov oddeloval vtedy plot s modrou platou,... Sanctuary parádny zakončovák, pecka večera revelations a moonchild
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod Crusader v Pondelok Jún 09, 2014 11:26 pm

Zdenius píše:inak v celom brne ani zmienka o IM, tlac tiez nic a tych par posterov pod mostom pri velodrome snad vylepili v noci pred koncertom, lebo predtym som ich tam veru nevidel... a viete aky mam dobry zrak :D
no a baby v meste pekne veru !-!
inak steveov ochrankar snad dostal padaka konecne... ???



bylo neco ve ctvrtecni MF dnes v Brnenske priloze ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2014 Tour Brno

Poslaťod thomason v Utorok Jún 10, 2014 8:12 am

Zdenius píše:mne sa zda, ze nebola ani predstavovacka cez sanctuary, ze?

predstavovacka nebola, ale sa mi zdá, ze predstavovacku vynechali na všetkych koncertoch 2014
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron