Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok Júl 04, 2013 8:02 pm

thomason píše:Celý záznam z Piešťan :)
http://www.youtube.com/watch?v=ekv7NtHBRZE

Krasa, ked som odchadzal z koncertu predomnou siel chlapik s malym stativom a kamerou, vsimol som si ho az na uplny koniec ze stoji 2 rady za mnou, takze na tom videu mozete vidiet ako si to uzivam cely koncert :git: :lol: (cierna mikina, oktagram na ramene, okuliare).
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Júl 04, 2013 9:28 pm

Crusader píše:
Demonaz píše:Chceli sme vychytať ešte Dickinsona, ale Nicko nám povedal, že je v Lodnýne, ale stahl.1 ho potom vychytal v Backstage :)



to Stahl.1 ... to byla narazka na tohle, nejak se mi nechce verit, ze bys nepouzil sve "tajne" zbrane z inkoustove tiskarny, ale pokud si mel do backstage oficialni pristup, tak to je samozrejme jina ... Samozrejme v tom prvnim pripade nejsi jediny kdo to dela, ale bylo by hloupe, abys tim inspiroval dalsi ... to fakt neni nic odvazneho.


pokiaľ ja viem, tak žiadny falošný pas do backstage nemal......a ešte k tomu hotelu, ako už písal, nikto nikoho neotravoval. Slušne sme sa opýtali, či sa môžme odfotiť a nikto s tým nemal žiadny problém. Cvakli sme a nechali sme ich na pokoji, takže si nemyslím, že by sme ich nejak otravovali....Inak, nechápem prečo sa to tu tak rieši :roll:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Beast34 v Štvrtok Júl 04, 2013 11:54 pm

Demonaz: no a v ktorom hoteli boli ubytovani? aj ste s nimi kecali?
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 05, 2013 2:07 pm

Demonaz píše:pokiaľ ja viem, tak žiadny falošný pas do backstage nemal......a ešte k tomu hotelu, ako už písal, nikto nikoho neotravoval. Slušne sme sa opýtali, či sa môžme odfotiť a nikto s tým nemal žiadny problém. Cvakli sme a nechali sme ich na pokoji, takže si nemyslím, že by sme ich nejak otravovali....Inak, nechápem prečo sa to tu tak rieši :roll:



OK, takze vis, ze mel pravy pas :-) (oni je tak bezne rozdavaji kazdemu, kdo chce potkat Bruce :lol: - on to vi sam nejlepe jaky mel, ja jen narazim na to, ze fake pasy uz nekolikrat pouzil - ale tohle jsem resit nechtel, to je vec svedomi a moralnich hodnot kazdeho konkretniho cloveka, takze je to jeho vec).

A proc se to resi ? Treba na to casem prijdes sam az podobne bude nekdo otravovat tebe ... si na to vzpomenes :-) Ty si tam mozna byl jednou, ale to neznamena ze i jini a jak uz jsem napsal, prijde mi nevhodne, aby se zde na foru organizoval hon na kapelu pro davy.

Vsadim se, ze uz davno premyslite jak je zase pronasledovat po Praze ... nebo ze pletu ? :-D Pokud se nepletu, tak se nad sebou hluboce zamyslete ! (mysleno obecne)

Kazdy ma nejake uchylky a ja si jen dovolil na to napsat svuj nazor, protoze tohle stalkovani mi uz normalni neprijde. Jeste pochopim, kdyz je nekdo ceka na letisti nebo pred hotelem aby mel fotku, kterou se bude nekde chlubit na FB ... Ale kdyz uz ty fotky ma udelat to znovu a druhy den zase a za mesic znovu ? Behat za nimi kdyz si chteji fotit pamatky ? No uz jen cekam, kdy mi nejaky ocas napise jak vam strasne zavidim :mrgreen: Me predne zajimaji koncerty, nemam potrebu exhibovat s fotkama sebe a clenu kapel jako Kerda a jini. Ber to tak, ze chozeni na hotel (a je mi jedno jestli se tam kvuli tomu ubytujes nebo ne) ja osobne za otravovani povazuji. Ty mas na to jiny nazor a je to samozrejme tve pravo. Jen se pak nesmime divit, ze pak venku pred "fans" zdrhaji, Steve chodi ven jen s ochrankou, Dave se maskuje a Bruce radsi zmizi hned, jak je to jen mozne, fan klub uz 13 let zadne Conventions neporada, protoze kapela ma fanousku za ta leta plne zuby a je z nich unavena (proc to nenapsat na tvrdo, muzete mit na to jiny nazor, ale jejich chovani tohle jednoznacne potvrzuje).

Ono i fanatismus by mel mit sve meze a pokud se nekdo povazuje za fanouska kapely, mel by byt predne soudny a k nim za to ze jeste koncertuji ohleduplny ... Tak doufam, ze se aspon nekdo nad timhle zamysli a nebude to brat prilis osobne, za to ze se v tom o cem pisu nekdo poznava ja nemohu :-) Je mi jasne, ze to nejspis pisu zbytecne, protoze moudri tohle davno vedi a pitomci nad tim mavnou rukou ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Zdenius v Sobota Júl 06, 2013 1:56 am

ja praveze nechapem to, ze niekto obetuje cely koncert, aby nahral hentaku nudnu a zbytocnu nahravku aj ked je to super stativ. asi nedostatok skusenosti, no...

a inak co sa tyka toho chodi za niekym, napr. za maidenami, to je ako u nas v praci. tiez kazdy nema vzdy naladu sa s niekym stretnut a musi. Napr. nestretnite sa aspon raz za rok s nejakym dodavatelom. A obzvlast, ked je niekto kralovsky plateny za par hodin prace. keby to nechceli robit, tak to nerobia cele. a ked proste nie ste sedlak a pridete za nimi prijemne, tak zistite, ze su to prijemny ludia. a maju svoje usta a ked niekto dokaze povedat, ze nechce robit foto, tak to dokazu aj IM. a to ze nerobia niekde podpisovacky a podobne, tak pani, pri tych cenach, co pytaju a ja som si napr v nemecku kupil v tom humbuku tricko za 30 EUR, ktore je celkovo neskutocne nechutne nekvalitne,ale este som na izbe zistil, ze je toztrhane a to nie je prvy krat na u IM, a pri situacii v EU a keby mali hrat este dlhie, tak oni si tie podpisovacky radi urobia keby na nich prestali ludia chodit. a ked za nimi idu 4 ludia z 5 milionov tak sa tiez treba zamysliet nez zacat konat. niekde na nejakej podnikovej porade ich ucia, ako sa spravat ku klientiom, teda Fans a vy sa tu budete vybavovat. keby nechceli sami povedia nie a tiez sa nikdy nevyjadrili, ze by im to vadilo.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod stahl.1 v Sobota Júl 06, 2013 11:41 am

Rad by som upozornil Crusadera, ze pravost mojho pasu nemusi riesit, pretoze rozhodne nemusel byt od Maiden? 8)

Nebudem reagovat ani na ine narazky ohladom tejto veci a nejakych "fake" passov.

Co sa tyka zmienenej Prahy, tak jedine co urobim je mozno to, ze niekomu posuniem akurat informaciu o nich. predstav si, ze to bude aj sheryl, ktora tie info chce. Ktora ti tiez zrejme nieco rozpravala a rozpravala...

Vec ohladom otravovania nebudem brat tiez, pretoze som ich ziadnym sposobom neotravoval a nemusim pisat, ze mali samotne tiez otazky, ktore sa, UPOZORNUJEM SAMI pytali. Preco si niekto kupuje Bruce air? Kvoli letu? Nie, kvoli bruceovi....Pretoze okrem teba a istej osoby tu vsetci po takom stretnuti tuzia. Ja sa tym ale nikomu nechlubim.

Steve ma plne zuby Fans? Nerobil by solo drahu.

Mozno niekoho zaujimaju tvoje uvahy(hlavne teba a istu osobu). Podla mna su dost vztahovacne a nemiestne, kedze sa nepriamym sposobom snazis zhodit kazdeho a vyjst ako "vitaz".

Rad by som to teda uzavrel.

PS: Myslis, ze ma nezaujimaju koncerty? asi by som nerozmyslal nad zahranicim ani by som neabsolvoval Polsko.
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Beast34 v Sobota Júl 06, 2013 11:56 am

Skoda, mna to celkom zaujimalo ze kde boli, o com ste kecali a ako to prebiehalo (nemyslim a ani som to nemyslel v zlom) len som zvedavy :wink:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Beast34 v Sobota Júl 06, 2013 12:53 pm

Zdenius píše:ja praveze nechapem to, ze niekto obetuje cely koncert, aby nahral hentaku nudnu a zbytocnu nahravku aj ked je to super stativ. asi nedostatok skusenosti, no...


ako stojis s tou tvojou nahravkou? nehodis nejaky sample na net?
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 06, 2013 2:37 pm

stahl.1 píše:Rad by som upozornil Crusadera, ze pravost mojho pasu nemusi riesit, pretoze rozhodne nemusel byt od Maiden? 8)

Nebudem reagovat ani na ine narazky ohladom tejto veci a nejakych "fake" passov.



Jo upozornil :shock: , to po tobe nikdo nechce, oba vime jak to je a je to ciste vec tveho svedomi. Jestli si nepochopil proc o tom pisu, precti si to znova. O tebe tam primarne neslo, ty si byl zminen pouze jako priklad, kdy nekdo tuhle, rekneme drzost muze mylne povazovat za odvahu ... tak se moc nerozciluj, nerad bych te mel na svedomi :D

stahl.1 píše:Co sa tyka zmienenej Prahy, tak jedine co urobim je mozno to, ze niekomu posuniem akurat informaciu o nich. predstav si, ze to bude aj sheryl, ktora tie info chce. Ktora ti tiez zrejme nieco rozpravala a rozpravala...



To je jeji vec, ale vis sam, ze ona si "audienci" dokazala zajistit i oficialni cestou. Jinak ono rozprava uz prave celkem hodne lidi, ale ani to te nemusi trapit. Info si posouvej komu chces, ale pokud mozno neverejne mimo tohle forum, diky !


stahl.1 píše:Vec ohladom otravovania nebudem brat tiez, pretoze som ich ziadnym sposobom neotravoval a nemusim pisat, ze mali samotne tiez otazky, ktore sa, UPOZORNUJEM SAMI pytali. Preco si niekto kupuje Bruce air? Kvoli letu? Nie, kvoli bruceovi....Pretoze okrem teba a istej osoby tu vsetci po takom stretnuti tuzia. Ja sa tym ale nikomu nechlubim.


Vis to je presne ten rozdil, ktery je zjevne mimo tve rozlisovaci schopnosti. Je rozdil se na takove stretnuti dostat oficialne od obycejneho cihani v hotelu. A jestli te to zajima proc si nekdo kupuje BruceAir, tak v mem pripade prave kvuli letu pilotovanem Brucem, protoze jeho uz jsem potkal driv v ramci jeho solotour nekolikrat, fotit se s nim rozhodne netouzim. To ze jsou IM slusni lide a misto toho aby te poslali do rite, jako to dela vetsina jinych kapel je vec druha, ale presto to neznamena, ze je dobre to casto zneuzivat ...


stahl.1 píše:Steve ma plne zuby Fans? Nerobil by solo drahu.


Tvoje tvrzeni je cista demagogie :lol: Solo drahu si Steve udelal ciste sobe pro radost, kdyby ho zajimali fans, tak se na koncerty nenecha tesne pred privest cernou limuzinou, ktera ho hned po koncerte zase rychle odveze. To ze se s lidma fotil ve Vidni bylo velke stesti, limuzina mela zjevne zpozdeni ...

stahl.1 píše:Mozno niekoho zaujimaju tvoje uvahy(hlavne teba a istu osobu). Podla mna su dost vztahovacne a nemiestne, kedze sa nepriamym sposobom snazis zhodit kazdeho a vyjst ako "vitaz".


Jediny kdo je tu vztahovacny si tu ted prave ty, mohl sis toho vubec nevsimat ... Nikoho neshazuji, proboha kde ? Jen jsem si dovolil apelovat na slusnost, soudnost a ohleduplnost lidi co si rikaji fans. No, mohl jsem cekat ze zrovna u tebe to narazi. S kecy typu "ista osoba" jdi do riti, klidne to napis a nemusis ani mlzit jako kolem pravosti pasu (sorry, vim ze si napsal ze se k tomu nebudes vyjadrovat, ono neni k cemu) - neresime prece pravost tvych pasu.

Nesmis se na me zlobit za to, ze ja povazuju za vrchol drzosti tohle vyuzivat .. jeste pochopim kdyz to udela nekdo jednou dvakrat, ale znam taky par lidi co to delali bezne, dokonce si drze psali o akreditace jmenem medii, ktera o tom ani nevedela a nasledne je pak prodavaly ... ver ze casem se to dozvedeli uplne vsichni a na dotycneho ksicht primo cekali ...

stahl.1 píše:PS: Myslis, ze ma nezaujimaju koncerty? asi by som nerozmyslal nad zahranicim ani by som neabsolvoval Polsko.


Jo, do Polska to mas skutecne strasne daleko, vis sam nejlepe, jak to bylo se Soni v Praze, ale to sem fakt nepatri. O Parizi si vedel dele nez pul roku a pak to shodis tim, ze nemas cas (podle me jedna z nejblbejsich a nejtrapnejsich vymluv) :-) a taky mi prijde dojemne, kdyz nekdo pronasleduje v Praze kapelu a pak spekuluje nad cenou listku. Ale tohle je ciste tva vec, pisu to jen jako reakci na to, kde se ptas co si myslim. Ale zase si nemysli, ze jsem na tebe nejak nasranej, naopak jsem za tohle rad, odnauci me to delat dobre skutky :-D

A pamatuj si jedno, az jednou budes ve stejne pozici jako kapela a bude te denne otravovat 50 lidi, tak si na me vzpomenes ...a ver tomu, ze to jako otraovani zacnes brat velmi rychle ... Protoze kdo cim zachazi, tim schazi :-) Timto to uzaviram, doufam ze i ti nejtupejsi fans si z toho neco malo vezmou, nebo se aspon lehce zamysli ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 06, 2013 2:54 pm

Zdenius píše:ja praveze nechapem to, ze niekto obetuje cely koncert, aby nahral hentaku nudnu a zbytocnu nahravku aj ked je to super stativ. asi nedostatok skusenosti, no...

a inak co sa tyka toho chodi za niekym, napr. za maidenami, to je ako u nas v praci. tiez kazdy nema vzdy naladu sa s niekym stretnut a musi. Napr. nestretnite sa aspon raz za rok s nejakym dodavatelom. A obzvlast, ked je niekto kralovsky plateny za par hodin prace. keby to nechceli robit, tak to nerobia cele. a ked proste nie ste sedlak a pridete za nimi prijemne, tak zistite, ze su to prijemny ludia. a maju svoje usta a ked niekto dokaze povedat, ze nechce robit foto, tak to dokazu aj IM. a to ze nerobia niekde podpisovacky a podobne, tak pani, pri tych cenach, co pytaju a ja som si napr v nemecku kupil v tom humbuku tricko za 30 EUR, ktore je celkovo neskutocne nechutne nekvalitne,ale este som na izbe zistil, ze je toztrhane a to nie je prvy krat na u IM, a pri situacii v EU a keby mali hrat este dlhie, tak oni si tie podpisovacky radi urobia keby na nich prestali ludia chodit. a ked za nimi idu 4 ludia z 5 milionov tak sa tiez treba zamysliet nez zacat konat. niekde na nejakej podnikovej porade ich ucia, ako sa spravat ku klientiom, teda Fans a vy sa tu budete vybavovat. keby nechceli sami povedia nie a tiez sa nikdy nevyjadrili, ze by im to vadilo.


Vis v tom je prave ten rozdil, k tobe do prace nechodi lidi z ulice :-) ale hezky se ti predem ohlasi - to je zakladni slusnost. A IM skutecne nikdo za to, ze trpi otravy neplati, i kdyz si to spousta lidi mysli, ze kdyz si koupim CD, mam pravo byt otravny, muzu si postavit stan pred Stevovo Sheering Hall apod a oni MUSI byt na me prijemni. To ze oni jsou slusni je jedne z povahovych vlastnosti bezneho anglicana, ale to ze si mysli sve je uz vec jina.

Tricka IM nevyrabi, to dela jina firma oni je sice kontroluji, ale to ze ho nekdo roztrha pri baleni nebo transportu se proste stava, proto si to tricko musis zkontrolovat po zakoupeni ty sam, zvlast kdyz pises ze se ti to nestalo prvne, tak se divim ze to davno nedelas ! Napis Lazovi, treba ti i pres tvuj pruser odpovi a nabidne reseni. Ono je snazsi si stezovat a pritom nic nezkusit. I kdyz si svym zpusobem za to muzes taky sam. Jinak se podivej na ceny merch, listku u jinych velkych kapel (Bon Jovi, DM, U2, Stones, hvezdy popu) a zjistis, ze maiden ani tak drahy nejsou. To ze Euro davno nema tu cenu co melo neni jejich vina. To spis bez brecet k Ficovi, proc platite recky dluh ... Jinak zase tu firemni kulturu moc nezer, anglicany nemusis ucit jak se maji chovat :mrgreen: Oni spis naivne ocekavaji, ze vsichni budou aspon trosku ohleduplni. Nebo mas pocit ze naopak rikaji ... pridte nas vsechny vitat pred ten a ten hotel a v 18h budeme odjizdet, zajdete si pro podpisy, prineste darky, pokecame a mozna dame pivo ? Asi ne, naopak tyhle veci se utajuji, aby oni nemuseli byt ti zly, co otravy odpali. Tak radsi tise trpi, utikaji a maskuji se ... To je fakt tak tezke pochopit, ze to co nemam sam rad, nedelam ostatnim ? Nebo vam otravam nevadi, kdyz vas nekdo otravuje ?
Naposledy upravil Crusader dňa Sobota Júl 06, 2013 3:00 pm, celkovo upravené 1
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod stahl.1 v Sobota Júl 06, 2013 2:57 pm

Vidim, ze ma riesis aj mimo mna. Taka debata o nas bez nas, vsak??? Toto milujem uplne najviac. Potom to este postujes na fore.

Kapelu som neprenasledoval. Nespekuloval som nad cenou listka, ale nechcel som rusit dohodu, ohladom listka. Ked som dorazil, dotycny prestal brat mobil a v pokladni bolo vypredane, tak som nemal zhanat listok inde, chapem.

Pariz. Nejtrapnejsi vymluva. My zarabajuci ludia s povinnostami odhadujeme na 200 dni dopredu, co sa stane na zaciatku juna :D Za to, ze som nemohol zohnat niekoho na juh europy, tak som si dal aspon Polsko.

Zdeno to trochu prirovnava zle. Nic to nemeni na fakte, ze nie som clovek, ktory sa nevie spravat. Nie som typ otrhanych fans, ktori utekaju bezhlavo za podpisom. Decentne som sa prihovoril a cakal na rekaciu.
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 06, 2013 3:04 pm

Tak tem lidem zakaz, at na forum pisou ze si nahanel Bruce v backstage :D Myslis si, ze ja do prace nechodim ? Naopak neni nic jednodussiho nez si vsec naplanovat kdyz to vis dostatecne predem, ver ze resit tohle 14 dni dopredu je mnohem slozitejsi. A do Prahy sis prece mohl koupit listek normalne v predprodeji, resit to ten den je blbost. Ale jak jsem psal, to sem nepatri. Me slo jen o to, aby se tu nezacala organizovat hromadna nahanecka, jestli si to do ted nepochopil ...

Btw proc si nenapsal sem, ze nekoho shanis do Italie ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod stahl.1 v Sobota Júl 06, 2013 3:15 pm

Nie som zamestnany, takze aj ked je moj cas flexibilny, nedokazem odhadnut vsetko.

No mohol, chyba.

Ziadna hromadna nahanacka sa organizovat nebude, nikoho som ani v backstage nenahanal a nahodou sme okolo seba presli. Privatne info dostali iba 2 ludia.

Nenapisal som sem, nechodil som sem. Pytal som sa len znamych.
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 06, 2013 3:24 pm

No ja to chapu, drtiva vetsina lidi tohle forum zna jen tesne po koncertu :-) ale ver ze i mezi temi co nepisou je dost lidi, co by na tvoji vyzvu zaregovalo, takhle podobne prece cestovala Sheryl do Belehradu ...

Ono i pro tebe prece neni dobre, kdyz budou vsichni vedet, ze pokud chceme pronasledovat kapelu, tak musime za skusenym stalkerem Stahlem ... a to se skoro uz stalo. Tak ted si aspon po tom vsem prectou, ze u tebe s timhle nepochodi ... No jeste ze v Praze tech hotelu je vic a dosud v zadnem nebydleli 2x :mrgreen:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: **SPOILER** 2013 koncerty Topfest Piešťany a Praha

Poslaťod stahl.1 v Sobota Júl 06, 2013 3:41 pm

Myslim, ze mi tento rok 3x Maiden staci. Nakolko ich setlist som absolvoval kvoli 2-3 kuskom a ME podiu.

Je dobre vidiet, ze si uz vylial a prezentoval vsetky obavy ohladom ochrany kapely a ze ti zalezi na tom ci s "prenasledovanim" nezalozim business :mrgreen:

Nepochodi u mna nikto, ale na to, aby nieco zistili sami, tak na to netreba schopnosti detektiva.

Od prahy davam ruky prec aj ked zistenie by nebolo take obtiazne(predsa musim niekde byvat :mrgreen: ) , uzijem si koncert s mesacnym casovym odstupom. Listok mam uz kupeny, v predpredaji. -v-
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron