Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Steve Harris - British Lion

Steve Harris - British Lion

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Streda September 19, 2012 12:05 pm

Už ZÍTRA celý album k disposizi na facebooku k poslechu! :wink:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Dragontears v Streda September 19, 2012 1:59 pm

KUBBA-BRUCE-ARRY píše:Už ZÍTRA celý album k disposizi na facebooku k poslechu! :wink:

a to je oficialne, nebo tu delas reklamu nejakym piratum ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Streda September 19, 2012 3:01 pm

Dragontears píše:
KUBBA-BRUCE-ARRY píše:Už ZÍTRA celý album k disposizi na facebooku k poslechu! :wink:

a to je oficialne, nebo tu delas reklamu nejakym piratum ?


je to z facebooku Steve Harris british lion.....a ted uz i z facebooku Maiden,,,,,,stream zacne ve 12:00 našeho :wink:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Dragontears v Streda September 19, 2012 4:04 pm

vidim ze budu muset po dlouhe dobe aktivity na ksichtbuku nejak obnovit, uchazi mi takove oficialnosti ... nj kdo nema FB je holt v dnesnim svete uplne z(a)tracen :mrgreen:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod grmi666 v Štvrtok September 20, 2012 12:14 pm

Takze stream uz ide !-!
No co poviete ? Vidi sa vam ? :D
Obrázok užívateľa
grmi666
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Pondelok Júl 26, 2010 3:34 am
Bydlisko: Somewhere in Orava

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod jason46 v Štvrtok September 20, 2012 12:18 pm

Hrá mi zatiaľ 3 v poradí Karma Killer a úprimne no čakal som niečo úplne iné, nie takúto pohodovku, poväčšmi zatiaľ na zaspávanie :)

Edit: No vypočul som celý album a po pravde som práve zažil hodinu nudy. Pár riffov a liniek z albumu chytľavých a veľmi dobrých, ale potom príde ukľudnenie a návrat do ríše snov.
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Zdenius v Štvrtok September 20, 2012 1:13 pm

Nie je to zle, mozno si to niekedy pustim v aute, mozno doma na ukludnenie. Neviem, take je to jednoduche. Hovorim, hocikto z nwobhm toto urobi. Pustite si novy Pan Tang, alebo TANK, vsetci nahravaju taketo OK albumy. Posledny album Praying Mantis, to je skoro ako tento Steveov a bol 10x lepsi. World Without Heaven bola prva, ktora ma nejak oslovila na prvy krat. Ale tie nudne sola ma potom priotravili. Ten spevak nie je zly, ale jednotvarny. Budem tento album skceptovat, kupit si ho si nohy nedolamem. Skor by som chcel od Stevea nejake rozumne vysvetlenie, kedy ho to napadlo, preco... lebo tie tajnosti okolo toho ma nakoniec dost rozcarovali.
Pre mna ale zatial celkovo najlepsi metalovy album 2010 je Adrianova Rebellion
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Zdenius v Štvrtok September 20, 2012 1:45 pm

Tak som si o tom albume nieco precital a uz mi je to jasnejsie. Ak je to teda pravda, co steve tvrdi. Tak tento album viacemenej vznikol uz v roku 1988, keby sa rozhodol s touto kapelou spolupracovat. Nasledne sa s nimi vsak rozisiel pre osobne nezhody.
A udajne sa stale pohraval s myslienkou to vydat a tak oslovil nakoniec tu kapelu, ci to chcu urobit a ze vraj by to vydal aj bez nich. Proste sa mu ako hudobnici pacia a chce, aby o nich svet vedel. Z toho zas nerobim bombu, pretoze Stevea zas neberiem ako nejakeho uspesneho hladaca talentov. Vid KICK, Dirty Deeds ats.. iked tie texty su viacmenej sucasne a mozno hlavne z pera Stevea sa mi troska rozchadza to tvrdenie, ze je ten material starsieho data, ale nechajme to tak... vraj ani nikomu z IM nepovedal o tom albume a oni sa uz o tom nejak dopoculi a chceli ho od neho pocut. Su otazky, ze ci s nimi aj vystupi nazivo a to je pre mna uplne jasne, ze s nimi nieco zahra. Dufam, ze to nebude na uzemi USA, ale ze vypredaju nejaky klub V UK. Steve ma stastie, ze ma to zazemie a EMI mu to odsuhlasila. Je to jednoducho presne ta stara partia hudobnikov z UK, presne ako som to z tej hudby vycitil. Nevidim skutocne rozdiel medzi dnesnymi nahravkami od starych es z NWOBHM sceny. Tie albumy su dobre produkovane a fakt pocuvatelne. A toto je ten isty pripad. Oni uz nic nove nevymyslia. Prinajlepsom bude nejaka skladba dalsi Trooper, tj bude chytlava a spevava. Adrian bol vzdy inym smerom a experimentuje v burlivejsich vodach a ten jeho posledny album skutocne prevalcoval Steveaa vsetkych. Steve aj hovori, aky je jeho spevak skvely, ale v porovnani opat z NWOBHM kapelami nie je nicim vynimocny. Taky spevak TANKu, to je nieco, ale hold tieto kapely nemaju taku podporu a tazko sa uz zviditelnia.
Album je dobry, Steve je dost tvrdohlavy a ide do vsetkeho, co si zaumieni, najviac sa mi ale paci, ze na to proste neserie a je tak aktivny...
Najviac mi vadia ti mutici vody okolo, vsetci ti radoby fans, ktori sa teraz stevea vypytuju, ci to budu mat vplyv na maiden atd.. zbytocne sa bude mutit voda... iked aj to, ze o tom nepovedal maidenom a rozkryklo sa to medzi nimi je skoda, snad budu vsetci v pohode este par rokov..
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Crusader v Štvrtok September 20, 2012 8:46 pm

Nuda nuda nuda ... no a ty, kterej ma kecy na Townsenda budes chvalit takovej prumer ? Asi to bude dost GAY co ? :D Je sranda ze Steve uz v 88 chystal solovku, aby kvuli tomu samemu vyrazil Adriana ... no radsi to nekomentovat ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod mickey.r v Štvrtok September 20, 2012 11:06 pm

Na míle vzdialené Adrianovým kvalitám. Ani len s ASAP-om sa to nedá zrovnávať. Je to len obyčajný rock do postele. Ani úletom sa to nedá moc nazvať jak Bruceov Millionare. Počúvať sa to dá, avšak s veľkým potláčaním vedomia o koho sa jedná. Skôr mi to pripomína tvorbu jeho dcérenky. Ani kvalita zvuku nie je práve z 21. storočia. Sklamanie.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod SPAJDY666 v Piatok September 21, 2012 8:50 am

mam z toho alba smisene pocity
Obrázok užívateľa
SPAJDY666
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 201
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Frenštat

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Oniiicek v Piatok September 21, 2012 9:44 am

Sranda tento album, som nevedel, že Steve má takýto štýl...Spevák je podľa mňa dobrý, len jednoducho má jemný hlas, chcelo by sa to do toho viac oprieť + tvrdšia gitara, veľmi to na mňa tak jemne pôsobí ako celok - nie len spevák. Najviac sa mi pozdáva zatiaľ The Chosen Ones A World Without Heaven, aj to mi príde začiatok pesničky ako skupina Kreyson + Palo Habera :-). Pre mňa priemer, no dalo sa s tým určite spraviť niečo viac - je to ale počúvateľná pohodovka!
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Dragontears v Piatok September 21, 2012 1:35 pm

jednou vetou - nema to koule (doufam, ze bratrum neni treba pointu prekladat :D )
absolutne bez stavy a nutnosti si to pustit znova, podle mne i v tom 88' by to byl tezky prumer.
Jedine co me udivuje je to, ze toto perfekcionalista Steve pustil ven. Na druhou stranu, necekala jsem ze by to bylo jine nez to je a dobre, ze ty prave naboje nechal az na nove CD Maiden :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod mickey.r v Piatok September 21, 2012 1:57 pm

Tento Steavov počin je jasným dôkazom, čo pre Maiden znamenajú kapacity Adrian a Bruce. Bez nich to bolo o ničom a kapela padala na hubu, i keď posledný album IM tiež nie je práve výkladnou skriňou.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Steve Harris - British Lion

Poslaťod Oniiicek v Piatok September 21, 2012 2:55 pm

Dragontears píše:jednou vetou - nema to koule (doufam, ze bratrum neni treba pointu prekladat :D )
Na druhou stranu, necekala jsem ze by to bylo jine nez to je a dobre, ze ty prave naboje nechal az na nove CD Maiden :wink:


Nemá to koule? :-) Ono to človek stále podvedome porovnáva s Maiden a to sa nedá. Verím tomu, že keby Maiden pesničky vymyslí a zaspieva niekto iný a boli by tie isté - tak neprerazia. Osobne si myslím, že všetko môže byť dobré keď sa toho chytí skutočný umelec. A myslím že mnohé pesničky by vyzneli inak keby ich zaspieva Bruce - zrazu by to malo šťavu. Napríklad si viem živo predstaviť akoby Bruce perfektne vylepšil svojim spevom pesničku Karma Killer - čisto ako pre neho a ten refrén, šité ako pre Bruca!
Maiden je Maiden, ale tiež už neprekročí svoj tieň. Niekedy už pritváram oči keď si pozriem terajší koncert a myslím, že Bruce to už neprežije (fyzicky). Proste už majú svoj vek a keď niečo budú chcieť vypustiť už to bude musieť znieť inak ako doteraz. Aj obaly by som si prial niečo na štýl BNW, keďže už sú to muži vo svojich rokoch...Proste už to, čo ich preslávilo kedysi mi k nim prestáva v súčasnosti sedieť - už to k nim nejde!
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron