Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Dragontears v Piatok Jún 10, 2011 7:15 am

pro koncert v CR mame samostatny thread, jinak to nebudem kouskovat po jednom ... kam kdo razite ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Crusader v Utorok Jún 14, 2011 2:40 pm

Takze famy o zruseni Sonisphere v Bulharsku byly nakonec pravdive.

"Today, 14 June 2011 on non-Balkan Entertainment reasons and after instruction from licensee for the festival Sonisphere for Bulgaria, announced that the festival Sonisphere Bulgaria 2011, scheduled for June 21, 2011 National Hippodrome Bankya is repealed.
Full price tickets will be refunded to all who bought her those frames of the Eventim from tomorrow June 15, 2011. Anyone can obtain an appropriate value of the ticket in hand, from which it was purchased. Tickets purchased online through http://www.eventim.bg will be reimbursed at the headquarters of Eventim at Sofia, Dospat № 43. Anyone unable to go to the headquarters of the company can write an email to info@eventim.bg, to obtain more information about the various options for recovery. Deadline for return of tickets 15 July 2011.
Balkan Entertainment apologizes to rock fans for the inconvenience."
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Dragontears v Utorok Jún 14, 2011 6:44 pm

a pritom Turecko je udajne vyprodane ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Sobota Jún 18, 2011 1:12 pm

Bruce umí pěkně dráždit :o :D
http://www.youtube.com/watch?v=_Rnh7gMFlTE
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod PesZ v Sobota Jún 18, 2011 2:08 pm

To jo :-)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 22, 2011 5:04 pm

je to idiot a toto uz robi od roku 2006 takze je to megatrapne.. inak som zaskoceny, ze uz bolo grecko, nejak mi to uslo :)
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Crusader v Streda Jún 22, 2011 5:27 pm

No jasne, mel jim radsi dat poradnou prednasku pred Eldoradem :-))))) a vysvetlit jim, ze to jejich Eldorado uz skoncilo :))))))))) to by nerozchodili.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Dragontears v Streda Jún 22, 2011 6:56 pm

Zdenius píše:je to idiot ...

uchazi mi pointa, cim si vyslouzil tento titul :roll:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Jún 23, 2011 9:40 pm

no tak ze kazdy koncert co tam hraju takto uboho trapi divakov. Nech si priznaju, ze nemaju na to to zahrat a jednoducho to maju na haku zahrat. Ja som tam kvoli tomu cestoval uz v r 2009 kedy bola asi najvacsia pravdepodobnost, ze to zahraju, ale vtedy sa mi otvorili oci, ako na to kaslu. Mozno to chalan aj mysli dobre, ale 3-4x toto urobit po sebe je uz ostuda. aspon keby sa naucil viac nez hento. Jeden chudak sa tam dokonca prezliekol za faraona a ked to bruce zacal spievat vyskocil 10 metrov, ale je to len 5 sekundova radost. ja by som ho po tomto uz vypiskal. toto som v zivote nepocul, ze by nejaka kapela urobila. a im po tych XY rokoch je jasne, ako ju ti ludia chcu. JE TO NECHUTNY VTIP! Ako keby vasi zlati hosi isli hrat finale a Jagr by zaspieval tri vety z hymny a isli dalej zatial co by pripity fans v hladisku buracali a... KONIEC. Kapela za to asi nemoze, Bruce to asi vytahuje sam, ale len to ze to robi je naznak ako im beha v hlave, ze oh zasa sme sa to nenaucili a sme tu...
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Jún 23, 2011 9:41 pm

Crusader píše:No jasne, mel jim radsi dat poradnou prednasku pred Eldoradem :-))))) a vysvetlit jim, ze to jejich Eldorado uz skoncilo :))))))))) to by nerozchodili.


tak toto si zabil :)
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Dragontears v Piatok Jún 24, 2011 8:54 am

Zdenius píše:no tak ze kazdy koncert co tam hraju takto uboho trapi divakov. Nech si priznaju, ze nemaju na to to zahrat a jednoducho to maju na haku zahrat. Ja som tam kvoli tomu cestoval uz v r 2009 kedy bola asi najvacsia pravdepodobnost, ze to zahraju, ale vtedy sa mi otvorili oci, ako na to kaslu. Mozno to chalan aj mysli dobre, ale 3-4x toto urobit po sebe je uz ostuda. aspon keby sa naucil viac nez hento. Jeden chudak sa tam dokonca prezliekol za faraona a ked to bruce zacal spievat vyskocil 10 metrov, ale je to len 5 sekundova radost. ja by som ho po tomto uz vypiskal. toto som v zivote nepocul, ze by nejaka kapela urobila. a im po tych XY rokoch je jasne, ako ju ti ludia chcu. JE TO NECHUTNY VTIP! Ako keby vasi zlati hosi isli hrat finale a Jagr by zaspieval tri vety z hymny a isli dalej zatial co by pripity fans v hladisku buracali a... KONIEC. Kapela za to asi nemoze, Bruce to asi vytahuje sam, ale len to ze to robi je naznak ako im beha v hlave, ze oh zasa sme sa to nenaucili a sme tu...

netroufala bych si tvrdit, ze kapela jejich formatu neco neumi nebo nema na to to zahrat, spis z nejakeho duvodu nechteji ...ale ani v tom pripade bych nenazyvala kterehokoliv z nich idiotem :P mne na tomto navic zaujalo, ze toto udelali i v Brazilii v 2009 ... proc zrovna tam ?
http://www.youtube.com/watch?v=cxfSgS4TYYs
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Jún 26, 2011 9:27 pm

tak s urcitostou ti mozem povedat, ze to bolo tym, ze nikde inde nehodia na podium taku pistalku :) tak asi ho napadla hned ta melodia.. Metallica, Manowar atd tiez mozno nechcu, ale ked si to fans ziadaju, tak zahraju uplne vsetko. Je mi to uz fuk... Pozri, Bruce nazval Nicka na videu Maiden England taktiez idiotom, takze o nic nejde :mrgreen: mna ale bruce po tom videu skutocne nasral, lebo je to fakt trapne
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 26, 2011 9:43 pm

Zdenius píše: .. Metallica, Manowar atd tiez mozno nechcu, ale ked si to fans ziadaju, tak zahraju uplne vsetko. Je mi to uz fuk...

nj a kde je Metallica a Manowar a kde jsou Maiden ? uplne jinde ...
presne o tom to podle mne je, mozna prave proto, ze Maiden neskacou jak fans nebo kdokoliv jinej piska (anebo jen velmi omezene) tak jsou stale svoji a jini nez ti 2 jmenovani tragedi ... a vubec, na to jak Metlu nemas rad, tak nejak podezrele casto ji vytahujes ke srovnani, nejsi nakonec nejakej zakuklenej Metallicafan ? :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Jún 26, 2011 10:01 pm

no mne by bolo jedno keby boli maideni niekde uplne "nizko", hlavne aby masirovali fans tym spravnym sposobom. Povedzme si to tak, keby sa tvarili viac, ako ich ti fans zaujimaju. :) tak ako to robi napr. Met alebo Man. A ked si tak namysleny clovek, aky je podla mna Ulrich, najde cas v tomto veku a pricom si myslim, ze ma omnoho viac aktivit nez je hudba, aby obmienali to co hraju a uspokojili tak ludi, tak mi tu nieco nesedi. a nezaujima ma ci ma xy deti alebo lieta lietadlom, ked to nechcu hrat tak nech 4 koncerty po sebe neprovokuje publikum a nespieva zbytocne refren. tym skor ludia o to prestanu mat zaujem. a prave od takej kapely mi pride taky truc nemiestny.. :wink: noo a podla mna toto turne vidi maiden menej ludia ako to bolo v r 2009, takze ja sa k tomu kde su nejak vyjadrovat nebudem, dnes je doba vrtkava a chcem aby boli No1, ale mozno sa za tym skryva aj element hrania skladieb dokola
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: 2011 koncerty Polsko,Rakousko,Recko,Turecko,Bulharsko

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 26, 2011 10:34 pm

Zdenius píše: ... hlavne aby masirovali fans tym spravnym sposobom ... noo a podla mna toto turne vidi maiden menej ludia ako to bolo v r 2009, takze ja sa k tomu kde su nejak vyjadrovat nebudem, dnes je doba vrtkava a chcem aby boli No1, ale mozno sa za tym skryva aj element hrania skladieb dokola

ja myslim, ze masiruji presne jak potrebuji ...
a to ze jsou, kde jsou nesoudim podle jednoho tour, ale tak nejak obecne, vsak ty rozumis :wink:
btw tvoje dalsi zpravicka byla ta spravna prihravka na novy thread :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 104 hostia

cron