Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Koniec Iron Maiden Bulletin Board

Koniec Iron Maiden Bulletin Board

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Koniec Iron Maiden Bulletin Board

Poslaťod Majusko666 v Sobota Marec 04, 2006 2:37 pm

7. marca konci cinnost oficialneho forua IM. Jeho pokracovatelom bude Online Fan Club, kde sa za pristup bude platit (clenovia Fan Clubu IM maju vstup zdarma).

Trochu ma zarazil ten krok... mam pocit, ze sa snazia na fanusikoch silou mocou zarobit... Co si o tom myslite?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Famine v Sobota Marec 04, 2006 2:41 pm

asi robenie tych stranok nie?o stojí :wink: ja nepou?ivam ten board. ale neviem si predstavi» ako by take platenie fungovalo.
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Majusko666 v Sobota Marec 04, 2006 3:43 pm

Famine píše:asi robenie tych stranok nie?o stojí :wink: ja nepou?ivam ten board. ale neviem si predstavi» ako by take platenie fungovalo.


Robenie stranok nestoji nic. Bude to fungovat asi tak, ze ked chces nieco napisat do diskusie, tak musis zaplatit.

Myslim, ze tymto krokom predbehli aj takych mohykanov, ako Metaliku... taky krok by som skor cakal od nich...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod IMS v Sobota Marec 04, 2006 4:26 pm

Tak to je vrcholne trapne... Skutocne neviem, preco by som mal platit za to, ze budem mat pristup do ich fora. Tymto krokom si to u mna riadne posrali. Rozmyslam, ze zrusim www.ironmaiden.sk alebo ju dam platenu :twisted:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Famine v Sobota Marec 04, 2006 4:55 pm

IMS píše:Tak to je vrcholne trapne... Skutocne neviem, preco by som mal platit za to, ze budem mat pristup do ich fora. Tymto krokom si to u mna riadne posrali. Rozmyslam, ze zrusim www.ironmaiden.sk alebo ju dam platenu :twisted:
Alebo tam daj kopu reklam :wink: alebo aj ten MB :wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Koniec Iron Maiden Bulletin Board

Poslaťod Crusader v Sobota Marec 04, 2006 8:06 pm

majusko666 píše:7. marca konci cinnost oficialneho forua IM. Jeho pokracovatelom bude Online Fan Club, kde sa za pristup bude platit (clenovia Fan Clubu IM maju vstup zdarma).

Trochu ma zarazil ten krok... mam pocit, ze sa snazia na fanusikoch silou mocou zarobit... Co si o tom myslite?


To je presne to, o cem porad pisu, ze MAIDEN do veci kolem sebe uz mluvit moc nemuzou, kdyz se "prodali" na 15 let ... takze ted budou jen kasparkovat a vydelavat manazerum prachy ... ale problem v tom nevidim, for je jak nasrano ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Koniec Iron Maiden Bulletin Board

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Marec 05, 2006 12:44 pm

Crusader píše:To je presne to, o cem porad pisu, ze MAIDEN do veci kolem sebe uz mluvit moc nemuzou, kdyz se "prodali" na 15 let ... takze ted budou jen kasparkovat a vydelavat manazerum prachy ... ale problem v tom nevidim, for je jak nasrano ...


To mas pravdu, ze su len nejake babky v pozadi. Keby to bolo hocijake forum, je mi to sumafuk, ale ide o oficialne forum. Mrzi ma, ze na tom chcu profitovat, aj ked si myslim, ze by sa naslo minimalne 100 ludi, ktori by to viedli s radostou zdarma. Uz len cakam, kedy sa na im.com objavi reklama na coca-colu....
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Koniec Iron Maiden Bulletin Board

Poslaťod IMS v Nedeľa Marec 05, 2006 10:11 pm

Crusader píše:To je presne to, o cem porad pisu, ze MAIDEN do veci kolem sebe uz mluvit moc nemuzou, kdyz se "prodali" na 15 let ... takze ted budou jen kasparkovat a vydelavat manazerum prachy ... ale problem v tom nevidim, for je jak nasrano ...


Bohuzial som tomu nechcel verit, ale tymto krokom to dava uplne zmysel. Zrejme prestavam pocuvat Iron Maiden :?
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Nedeľa Marec 05, 2006 10:26 pm

Nebud demagog, to bys nesmel VUBEC nic, nekupovat zradlo, necumet na televizi, nepalit elektriku, ale odstehovat se do lesa, vykopat si zemljanku a zrat lesni plody a srat v krovi ... prachy vladnou svetu a vydelavat chce kazdy ... proste je to slozite, ale o necem podobnem se psalo uz v samotnych zacatcich webu IM pred 10 lety. Tenkrat se psalo o specialni sekci pro fans s forem ... pak to bylo vse free a ted se doba naplnila.

Na druhou stranu ja nevidim ZADNY rozdil v tom, jestli je forum oficialni nebo NENI ... nikde neni napsano ze tam musis chodit ... nemusis VUBEC NIC, a alternativ je spousta, tak proc brecet ... max to dopadne jak placeny bonusweb.cz .... meli tolik abonentu :) ze to zase hodili do FREE rezimu ... sebeoficialnejsi forum bez lidi je uplne nahovno ani kdyby donutili samotne maiden tam psat (coz samozrejme nehrozi) takze CO RESITE ?

Neposlouchat maiden jen kvuli tomu, ze se nekdo na nich rozhodl vydelat, je stejna blbost, jako prestat pouzivat vodovod jen proto, ze viacom zase zdrazil VODU ... at rozhodne TRH !
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Pondelok Marec 06, 2006 8:41 am

strasne ma to znechutilo, moc som sa tam naucil chodit, spoznal vela ludi...
Lazarusa by som kopol do riti. neviem preco neurobili teda forum pre clenov fc a tento nenechali.. fakt tazke. zas zbytocne o tom pisat, jednoducho celkom slusny podraz. ja sa na platene forum dostanem tak ci tak aj bez platenia ale to mi je jedno. snazim sa z toho maidenov vynechat, ale ludia z managementu su uz pre mna cudzi
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Pondelok Marec 06, 2006 12:52 pm

Vyzera to, ze si Laz buduje popri IM slusne zarabajucu eserocku :-)

Tiez som ratal, ze to nejako rozdelia, ze urobia jedno forum pre FC a to stare by ponechali. Myslim, ze by sa naslo kopec ludi, ktori by to moderovali zdarma, dobre a s radostou. No, uvidim, ako to bude vyzerat na tom novom fore. Slubuju nejake videa na stiahnutie, pristup k listkom na koncerty v UK vopred, kazdy mesiac nejaku sutaz (momentalne podpisany plagat Visions Of The Beast)... hm, tak snad z toho nieco vytazime.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Crusader v Pondelok Marec 06, 2006 2:46 pm

Tyhle vyhody jsou OBECNE vyhody pro cleny FC a podle toho co vim, tak i Lazarus je JEN zamestnanec ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Zdenius v Piatok Marec 10, 2006 11:40 am

boha neviete niekto link na to nove neoficialne fotum? ja si ho vzdy z domu zabudnem poslat na mail a v praci ho nemozem najst nikde :(
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Piatok Marec 10, 2006 12:46 pm

Zdenius píše:boha neviete niekto link na to nove neoficialne fotum? ja si ho vzdy z domu zabudnem poslat na mail a v praci ho nemozem najst nikde :(


http://s10.invisionfree.com/Maiden_fans_united/index.php?act=idx
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Majusko666 v Piatok Marec 10, 2006 12:47 pm

Zdenius píše:boha neviete niekto link na to nove neoficialne fotum? ja si ho vzdy z domu zabudnem poslat na mail a v praci ho nemozem najst nikde :(


http://s10.invisionfree.com/Maiden_fans_united/index.php?act=idx
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia

cron