Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius
grmi666 píše:My robíme z Oravy zájazd autobusom ... trasa vedie z Námestova cez Tvrdošín - Nižnú a miesta nahlásených nástupov. Martin - Žilina - Bytča rovno do Milovíc
Dragontears píše:neni to nejaka prazska vyhlaska ? ze musi byt akce tohoto druhu ukonceny do 22h ? tusim to tak bylo i v Edenu ...
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 84 hostia