Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod jason46 v Nedeľa Jún 12, 2011 1:29 pm

Pamätám dva preslovy, také dlhšie inak nič. Najskôr myslím po Talismane hovoril niečo o belgickom a holandskom pive, že sú dobré (vzbura fans :D ) No ptm to napravil a vravel, že skutočne dobré pivo je len v Ćesku, pár vetami zavtipkoval ked začalo pršať trošku a ptm pár viet ku coming home. V tom druhom už neviem čo presne vravel, ale určite o plánoch nehovoril nič. Ale taktiež som mal pocit, že aby to mali čo najrýchlejšie za sebou.
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod Famine v Nedeľa Jún 12, 2011 1:35 pm

niekomu povedal Cunt
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod blitzer v Nedeľa Jún 12, 2011 2:12 pm

jason46 píše:Pamätám dva preslovy, také dlhšie inak nič. Najskôr myslím po Talismane hovoril niečo o belgickom a holandskom pive, že sú dobré (vzbura fans :D ) No ptm to napravil a vravel, že skutočne dobré pivo je len v Ćesku, pár vetami zavtipkoval ked začalo pršať trošku a ptm pár viet ku coming home. V tom druhom už neviem čo presne vravel, ale určite o plánoch nehovoril nič. Ale taktiež som mal pocit, že aby to mali čo najrýchlejšie za sebou.


Pokud vim, tak k tomu pivu rikal, ze se tesili na cesky, ale poradatel jim pripravil jenom Karlsberg, tak vybizel publikum at mu poslou Budvar nebo Plzen :D
Ja jsem teda nemel pocit, ze to chteli mit rychle za sebou, naopak mi prislo, ze byl Bruce v dobry nalade... akorat mu ji pak asi trochu zkazila ta "cunt", co mu svitila do ksichtu
blitzer
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Utorok September 19, 2006 2:42 pm

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod jason46 v Nedeľa Jún 12, 2011 3:29 pm

Bolo to napríklad vidno ako skladby idú hned za sebou ani nebol čas na ovácie. Taktiež som už videl Bruce aj omnoho viec kecať a komunikovať a uvádzať skladby :) A asi najviac som si to všimol na Running Free, kedy som čakal, že to bude 5 minútové bláznenie s publikom ako to dobre poznáme napr donningtonu, ale opak bol pravdou a tá časť trvala fakt krátko :) Ale v konečnom dôsledku sa mi aj tak výkon páčil a teším sa na daľší cez leto :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod PesZ v Nedeľa Jún 12, 2011 3:46 pm

Tak oni museli ve 23:00 končit, takže na bláznění nebyl čas.

A jinak teda hlavně fanoušci Kornu byli šílení. Já si tu kapelu chtěl poslechnout, ale jakej bordel dělali, to nešlo. Celou dobu koncertu jsem bojoval o přežití. Ještě, že občas zasáhli Securiťáci, jinak nevím, co by se stalo.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod jason46 v Nedeľa Jún 12, 2011 3:57 pm

No neviem či to bolo priamo tým limitované :) Predsa len kvôli napr 10-15 minútam by sa snád nikto "nepodelal". No našťastie ja som mal pekné mieste v strede kúsok od GC, tak som bol spokojný, aj ked našlo sa pár jedincov ako obvykle. A zvlášť po koncerte, húfy ľudí idú preč, nedá sa takmer chodiť a napití ..... sa derú jak keby idú rodiť. Neni inak niekde infomrácia koľko bolo cca ľudí, lebo tých predpredajových 8 tisíc ľudí bolo prekonaných kľudne aj 2krát :)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 12, 2011 4:08 pm

na Novinkach pisi, ze bylo vyprodano a pry 25.000 ....ale to se mi moc nezda vzhledem k prostoru, ktery tam byl

http://www.novinky.cz/kultura/235967-ir ... -davy.html
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod Crusader v Nedeľa Jún 12, 2011 4:25 pm

Kombinace FESTIVAL + MAIDEN = PLNO OZRALYCH KRETENU, ktere ani maiden moc nezajimaji ... zvlast v CZ+SK a tohle fakt neni dobre. Tak snad to za 14 dnu v Bazileji bude jine :-) Jinak videa i z te dalky celkem vysla, takze je v pondeli uploadnu na YT. At ma Steve radost :mrgreen:

Jsme skutecne narod ubohych vypitych retardovanych alkoholiku, protoze Sonisphere kdyz srovnam se Stockholmem .... tak to je nebe a dudy ! Ve Svedsku jsem na zadne vypite hovado nenarazil, tady u nas to bylo spis naopak.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 12, 2011 4:50 pm

u mne na YT mate prvni video, budu doplnovat postupne

Talisman
http://www.youtube.com/watch?v=4olERhQmXx0

btw neverim svym ocim, co jsem vcera vsechno prosvihla :shock: nebot p. Alex Švamberk na jiz zminenych Novinkach pise:

Letošní ročník zůstal ve stínu loňského, kde na jedné scéně vystoupila celá thrashová čtyřka v čele s Metallikou, kterou doplnily skupiny Slayer, Anthrax a Megadeth. Vedle Iron Maiden se na scéně objevili ještě Judas Priest, Saxon a Motörhead, i tak ale dopadl kocert nad očekávání dobře.

Obrázok
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod PesZ v Nedeľa Jún 12, 2011 5:08 pm

Dragon> yop, tohle jsem taky nepochopil.

Crusader> no, co jsem si všiml já, tak na Maiden byl svatý klid, ale bordel dělali spíš fanoušci jiných kapel.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod The Andrew v Nedeľa Jún 12, 2011 5:44 pm

Zdálo se jenom mě, že byl včera zvuk dost špatnej??..Naše pozice byla cca 20m od podia uprostřed, a chvílema to bylo příšerný. Nevim jakou roli v tom sehrál vítr kterej foukal proti podiu, nebo to, že to byl festival a nebylo to vypiplaný. Ale když to porovnám s Prahou 08, nebo Ostravou 07, tak tam to bylo o něčem jinym.
JInak sem nadšenej ze skladeb z novyho alba, to bylo něco... V Dance of death se Bruce nějak zapoměl s poslední slokou před solama, V The Evil...tam nějak pokřikoval na Eddieho jestli sem dobře slyšel...no a Hallowed...tam si to trochu ulehčil...Ale i tak paráda a sem rád, že sem si mohl poslechnou Blood brothers naživo. :git:
Btw.: Ten deštík byl docela příjemnej.. :D
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Jún 12, 2011 5:49 pm

The Andrew píše: Btw.: Ten deštík byl docela příjemnej.. :D

pro nas mozna, ale Bruce musel dost trpet - treba jak mu v Talismanu beha ten manik s hadrem a stira podium ... kolikrat rikal, ze behem tech pisni proziva ten pribeh a tyto rusivy momenty by dost mohly ovlivnit jeho soustredeni, vcera nastesti konkretne tento moment ustal paradne :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod The Andrew v Nedeľa Jún 12, 2011 5:54 pm

Dragontears píše:
The Andrew píše: Btw.: Ten deštík byl docela příjemnej.. :D

pro nas mozna, ale Bruce musel dost trpet - treba jak mu v Talismanu beha ten manik s hadrem a stira podium ... kolikrat rikal, ze behem tech pisni proziva ten pribeh a tyto rusivy momenty by dost mohly ovlivnit jeho soustredeni, vcera nastesti konkretne tento moment ustal paradne :D


No ,ale zas nadruhou stranu si tam tušim při Running free z toho udělal parádní klouzačku a vypadal jak školák vracejíc se ze školy po namrzlém chodníku :D :D Ale to už bylo nakonci no.
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod Beast34 v Nedeľa Jún 12, 2011 6:16 pm

Dragontears píše:
The Andrew píše: Btw.: Ten deštík byl docela příjemnej.. :D

pro nas mozna, ale Bruce musel dost trpet - treba jak mu v Talismanu beha ten manik s hadrem a stira podium ... kolikrat rikal, ze behem tech pisni proziva ten pribeh a tyto rusivy momenty by dost mohly ovlivnit jeho soustredeni, vcera nastesti konkretne tento moment ustal paradne :D

fu ale ten refren mu nejak nevysiel... takto sa pri nom trapit som ho este na tomto turne nepocul :(
aj tak vdaka za video.. bohuzial som sa nemohol zucastnit osobne :(
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: 2011-06-11 Sonisphere Festival, Praha, ČR

Poslaťod petr-s v Nedeľa Jún 12, 2011 6:59 pm

Nechápu proč máte tendence řešit každou chybu brucea, chcete snad playback? Vždyť zpívá živě brutální texty v brutálním nasazení několik měsíců po sobě, výpadky se snad dají pochopit, je to člověk ne stroj, mě to nevadí.
Koncert samozřejmě paráda, neměl jsem pocit, že chtějí brzo skončit, teoretizujete stejně jako "odborníci" před fotbalovým přenosem, uff.
Bohužel dojem z akce totálně zazdilo zázemí akce; a po antré na výstavišti jsem uvažoval o tom, že se na patě otočím směr domov, zkérování a propichaní týpci, ožralá hovada (jak stojící tak ti "death"), mastní pepani burani, kelímkový koberec, smrad trávy, dělalo se mi fakt zle. Nechci být hnidopich a citlivka, ale nevím jestli příště pojedu, akce toho typu ne kterém se mixují "asi fanoušci" hudby mě odrazuje, čekal jsem, že mě někdo napíchne herákem do prdele. Zlatá Praha v roce 2005, 2008 anebo Bazaly.
Nej večera:
Korn - škoda zkrácené thoughtless, ale i tak naháněla husinu jak hovado
Maiden - talisman, trooper, coming home, eldorado, when the wild, brucovo klouzání ...
petr-s
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Streda Apríl 29, 2009 10:25 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia