Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - When The Wind Blows

When The Wind Blows

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

When The Wind Blows

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 14, 2010 10:01 pm

Neviem, ci aj vam sa to stava, ale mne sa obycajne pri vacsine albumov (ktorejkolvek skupiny) stava, ze posledna, alebo posledne dve pesnicky skoro vobec nepoznam, lebo ich nemam velmi opocuvane. Asi to mam este z davnych casov, ked som mal vacsinu albumov na jednej strane 90 minutovej kazety a vacsinou sa tam posledna pesnicka uz nezmestila, alebo zapchy cestou do, alebo z roboty niesu dostatocne dlhe na to, aby som si album vypocul zakazdym az do konca.

Pri Final Frontier to je presne naopak a album pocuvam od poslednej piesne po prvu. A je to prvy album, ktory vlastnim, kde sa mi posledna pesnicka paci najviac.

Nazov When The Wild Wind Blows mi dlho vrtal v hlave, pripadal mi strasne povedomy. Pred par rokmi som totiz videl poloanimovany film When The Wind Blows - tragikomicky pribeh anglickych dochodcov z casu studenej vojny, ktory ma velmi ocaril. Nielen myslienkou, spracovanim, ale aj soundrackom od legend, ako su Roger Waters (Pink Floyd) a David Bowie.

Vsetkym film velmi odporucam, aj ked pre mladsich moze pripadat az velmi nudny.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London


Re: When The Wind Blows

Poslaťod Dragontears v Utorok September 14, 2010 10:42 pm

Majusko666 píše: ... Nazov When The Wild Wind Blows mi dlho vrtal v hlave, pripadal mi strasne povedomy. Pred par rokmi som totiz videl poloanimovany film When The Wind Blows - tragikomicky pribeh anglickych dochodcov z casu studenej vojny, ktory ma velmi ocaril. Nielen myslienkou, spracovanim, ale aj soundrackom od legend, ako su Roger Waters (Pink Floyd) a David Bowie.

Vsetkym film velmi odporucam, aj ked pre mladsich moze pripadat az velmi nudny.

nemuselo ti vrtat, v tematu venovanem novemu albu jsme na nej uz davno narazili (prispevek z 24 August 2010, 11:12) ale pravda v takove divne souvislosti to bylo ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: When The Wind Blows

Poslaťod medulka v Štvrtok September 16, 2010 10:59 am

Majusko666 píše: Pred par rokmi som totiz videl poloanimovany film When The Wind Blows - tragikomicky pribeh anglickych dochodcov z casu studenej vojny, ktory ma velmi ocaril. Nielen myslienkou, spracovanim, ale aj soundrackom od legend, ako su Roger Waters (Pink Floyd) a David Bowie.

Vsetkym film velmi odporucam, aj ked pre mladsich moze pripadat az velmi nudny.


Jeeeej díky, pozerám to, vôbec ten film nie je nudný. A fajn, aspoň viem, už o čom/čím je konkr. inšpirovaná tá pesnička. A ja som to predtým si asociovala so samovražednými náboženskými bludármi, nevedela som o tomto, fajn, ešte raz vďaka) :D
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: When The Wind Blows

Poslaťod Dragontears v Štvrtok September 16, 2010 12:43 pm

medulka píše: ... A ja som to predtým si asociovala so samovražednými náboženskými bludármi, nevedela som o tomto, fajn, ešte raz vďaka) :D

rikala jsem ti, ze jsi mimo :wink:
co mne mrzi vice je to, jak malo sledujete forum a to, co se kde pise :roll: nekdy mi pripada, ze si lidi prectou posledni prispevek v tematu a to jim staci. Mozna jeste u nejake stare, obecne zname veci, ale zrovna tema o aktualnim albu je takto prehlizeno nebo cteno povrchne ? nepochopim ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: When The Wind Blows

Poslaťod medulka v Štvrtok September 16, 2010 1:37 pm

Dragontears píše:
medulka píše: ... A ja som to predtým si asociovala so samovražednými náboženskými bludármi, nevedela som o tomto, fajn, ešte raz vďaka) :D

rikala jsem ti, ze jsi mimo :wink:
co mne mrzi vice je to, jak malo sledujete forum a to, co se kde pise :roll: nekdy mi pripada, ze si lidi prectou posledni prispevek v tematu a to jim staci. Mozna jeste u nejake stare, obecne zname veci, ale zrovna tema o aktualnim albu je takto prehlizeno nebo cteno povrchne ? nepochopim ...


veď ok, bola som mimo (Ty si mi síce písala, ak si dobre pamätám, že zrovna asi tak to nemysleli, ale tiež si nepovedala aspoň náznak, že vieš čo medulka však vygoogli si už len ten názov) jednoducho nenapadlo ma to, bola by som v obraze okamžite o čo ide, mala som si posvietiť na tú titulku namiesto robenia hypotéz okolo obsahu textu.

Snažím sa čítať ako mi to len čas dovolí, ale mám veĺa povinností bohužiaľ. Tak dúfam, že sa svet nezrúti z môjho omylu hm
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: When The Wind Blows

Poslaťod Dragontears v Štvrtok September 16, 2010 1:57 pm

medulka píše: ... Snažím sa čítať ako mi to len čas dovolí, ale mám veĺa povinností bohužiaľ. Tak dúfam, že sa svet nezrúti z môjho omylu hm

samozrejme, ze se svet nezhrouti, to je prece kazdeho vec, kolik casu cemu venuje ...
ale uznej, kdyz tady 2 lidi napisi, ze o tom filmu nevi ani slovo a pritom jej tady Belenor zminoval, a ze jsem ti nerekla at si to vygooglis ten nazev ? vzdyt tesne pred tebou jsem o tom filmu znovu psala :lol:
tak se pak nediv, ze mne to vede k tomu, co jsem napsala prve ... nic vic za tim nehledej :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: When The Wind Blows

Poslaťod medulka v Štvrtok September 16, 2010 6:05 pm

Dragontears píše:
medulka píše: ... Snažím sa čítať ako mi to len čas dovolí, ale mám veĺa povinností bohužiaľ. Tak dúfam, že sa svet nezrúti z môjho omylu hm

samozrejme, ze se svet nezhrouti, to je prece kazdeho vec, kolik casu cemu venuje ...
ale uznej, kdyz tady 2 lidi napisi, ze o tom filmu nevi ani slovo a pritom jej tady Belenor zminoval, a ze jsem ti nerekla at si to vygooglis ten nazev ? vzdyt tesne pred tebou jsem o tom filmu znovu psala :lol:
tak se pak nediv, ze mne to vede k tomu, co jsem napsala prve ... nic vic za tim nehledej :)


veď ani nehľadám, nie som ješitná, teda aspoň dúfam, ale fakt som buď slepá, alebo si stojím na kábli, ale nepostrehla som vtedy že niečo sa písalo tesne predo mnou. Resp. som prehliadla link, fakt neviem, teraz chodím po súdoch ako na klavír, skôr tu prichádzam na iné myšlienky než sa sústrediť rovnako ako na pojednávaní.
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: When The Wind Blows

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok September 16, 2010 9:30 pm

medulka píše:
Majusko666 píše: Pred par rokmi som totiz videl poloanimovany film When The Wind Blows - tragikomicky pribeh anglickych dochodcov z casu studenej vojny, ktory ma velmi ocaril. Nielen myslienkou, spracovanim, ale aj soundrackom od legend, ako su Roger Waters (Pink Floyd) a David Bowie.

Vsetkym film velmi odporucam, aj ked pre mladsich moze pripadat az velmi nudny.


Jeeeej díky, pozerám to, vôbec ten film nie je nudný. A fajn, aspoň viem, už o čom/čím je konkr. inšpirovaná tá pesnička. A ja som to predtým si asociovala so samovražednými náboženskými bludármi, nevedela som o tomto, fajn, ešte raz vďaka) :D


Ak sa ti ten film pacil, tak sa este oplati pozriet The Snowman od toho isteho autora a tvorcov filmu. Chodi to tu v UK kazde Vianoce, ako na Slovensku Mrazik :-)

Asi najznamejsia pesnicka z filmu je Walking In The Air: http://www.youtube.com/watch?v=ubeVUnGQOIk
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London


Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 105 hostia