Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden proti svojim fans

Iron Maiden proti svojim fans

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Máj 06, 2010 3:28 pm

Oniiicek píše:
gog&magog píše: vášnivých zberateľov to pravdepodobne naserie až do takej miery, ako písal Zdenius, vyserú sa na to, aby liali prachy do takejto kapely.


1. S tým nesúhlasím...tak to niesu žiadni fans, ani zberatelia, ale magori :D a priživníci...A hadam nebudu ohrozovat svoje zisky ked uz "ti vasnivi zberatelia platia im" :)...manazment skupiny si dobre zvazi pre a proti :wink:... k velmi vela ziskom pod nazvom IRON MAIDEN si skupina ani nepričuchne...

2. Ono chapes nie vzdy vsetko na koncerte može vyjst ako si členovia predstavujú a čím sa je chvalit...a je to ich právo zakázat fotit a natacat...Skús si zobrat nejaky fotoaparat do nejakeho znameho muzea, alebo v nejakej fabrike a zacni fotit ako sa co vyraba a ked ti nedovolia opytaj sa preco???

3. Ja mám zas skúsenosti, že tí "najvacsi" fanusikovia, ktori sa seru na koncert koli "par" fotkam su najvacsi hnupi a nemaju ani jedno originalne CD a ked tak nejaku vyberovku a robia to hlavne koli IMAGE alebo dobremu pocitu ze tam boli a tych by to odradilo...Ono aj ZDENIUSOVA zbierka bude urcite FAKE a doma má akurát tak album ED HUNTER , ktorý aj tak kupoval koli hre :D...

tak ta posledni veta je pevne doufam myslena jako velka nadsazka :D ale jinak souhlas, vidim to stejne ... lidi proste podle mne berou Maiden (jako celek) jako jakysi svuj majetek a vse, co udelaji tak ma podle nich patrit vsem a hlavne zadarmo. Shodou okolnosti se vcera objevil tento clanek ... uplne z jineho soudku, presto ma cosi s timto nasim threadem spolecne. Nedovedu a ani nechci soudit tu madam, zda je ci neni v pravu ci kdo vlastne ma ci nema pravo na Golema, mne zaujaly v diskuzi prispevky, ktere vystihuji pravou podstatu techto sporu - dovolim si citovat:

Bolševická zlodějská společnost
to je jediné, co člověka napadne po přečtení většiny příspěvků v diskusi:
Autorské dílo je (duševním) vlastnictvím autora.
Vlastnictví je v naší civilizaci respektované a chráněné zákony.
Neúcta k vlastnictví a speciálně k duševní práci je jeden z typických znaků bolševika.
Není principiální rozdíl mezi tím, když chcete okrást autora o právo na honorář za užívání jeho díla a tím, když ho okradete o homtný majetek. Nakydáte tu hromadu "vysvětlení" proč "si myslíte" , že je to to jinak, ale jedno je jisté: Kdo krade, je zloděj.


Dokud budou lidé myslet jako bolševik, bude tu chudoba, závist, svrab a špína.
O autorském právu bě měli mluvit jen ti, kdo aspoň elementárně vědí, oč jde, a neplácají úplné blbosti ... Autorské právo je právo. Duševní vlastnictví je vlastnictví.
Jenom ubožák ignoruje právo a vlastnictví. To je opravdu typcké komunistické myšlení.


Jen na zaver pripominka - uvedene citace nejsou v zadnem pripade namireny proti clenum tohoto fora !! Pouze podle mne presne vystihuji to, jak nektere nase spoluobcany uplynula desetileti poznamenala ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Máj 06, 2010 3:57 pm

nj tak ja tu nieco hodim co konstruktivne hodnotia tisice ludi po svete momentalne a nakoniec je na mna zle. keby na tom nieco bolo tak to sem nedam ale sam som uz zazil co to je Iron Maiden Legal Management tak si myslim ze za tym stoja. a je to proste hanba cele. keby som to tu nedal tak sem vy nedate uz vobec nic.

proste bla bla bla nemusis kupovat ich nahravky, oni to robia lebo zisky z cd idu dole, nedaju nam vysvetlenie aj tak, ide aj tak o hudbu atd.. ja kapelu podporujem ako sa da, ale nezabudnem ze nam vsetkym predali pokazene DVD Death On The Road. vzdy ked ten zly disk doma strcim do prehravaca sa naseriem. a ked si spomeniem na to ich vyjadrenie..

presne tak ako sa tu bavite aky mate nadhlad nad vecou vy, taky mam aj ja. taky maju aj fans ktory cely zivot zbierali veci a teraz zrazu zistia ako na nich kapela serie tak preco ich podporovat. veru do takeho stadia sa da dostat, do takeho sklamania, tak si viem predstavit ich rozpolozenie. ja som dospel do stadia ze mam stale rad kapelu, ale zas uz som dospely a dam si dokopy 1+1 a nebudem uz okolo nich skakat ako pajac. ale mam jednu velku vyhodu. zbieram to, pocuvam to, nepredam to, serie ma to ale idem dalej, vobec tu nejde o kapelu atd. Tu Ide o MNA! ja to robim pretoze mi to robi radost!!!! sa nad tym zamyslam, ze co som mohol mat za tie prachy, co som mohol robit tento den a venoval som ho maidenom. ale ved mi to robi radost!! keby sa mi smial Steve ze co ty si dosiahol nez ja a zasvetil si mi zivot, proste co, ked mam zlu chvilku piskam si melodiu Phantom Of The Opera, spomeniem si na nejake plagaty atd a hned mam naladu. to je to co som si nasiel ja. mna dnesna era maiden zas tak neberie, proste si dopriavam tie veci ktore som zameskal v 80tych rokoch ked som bol mlady. ja teraz nedam len tak prachy za bruce air. proste ked vidim ze o to kapela nema zaujem o com sa s nimi budem bavit? kupim si nejake starinky ked ich to bavilo a nahodim si atmosferu. predstavim si ako som si ten poster mohol kupovat v 80tych rokoch.. ty vole a co tu pises o nahravani koncertov. fotit akcie prestalo bavit uz aj mna. ja mam ale pocit ze nahrat koncert za to stoji. ty si to neurtobil ani raz. mozno by ta to zacalo bavit. mozno zistit ze to nevies tak ok uz to nerob. ja som zistil, aj vdaka tomu ze vela nahravok bolo skvelych, ze ked ten koncert mam doma tak ho nezazijem len raz ale uzijem si ho 100x doma este. a ak ja viem ako si to uzit tak to mi mozes len zavidiet. a nielen to, kolko som tym urobil ludom radost. a to my ver ked si to mohli aj oni prezit. alebo ak ten koncert zmeskali. a neverim ze nemas doma ani jednu moju nahravku ktorou si rad pripomenies tu akciu. mne si zas napr ty mohol koncert pokazit ked si mi tam maval pred ksichtom vlajkou alebo skriekal alebo sa tlacil. uz nemam svoje roky aby som tam skakal, domov isiel spoteny vlakom ako socka atd. proste si to vychutnam doma, vymenim s kamosmi za ich nahravku, za ich zazitok. a presne to, ano tesim sa ako si ako dedo budem tieto veci pustat a spominat.

neviem, uviedol som ze to vasnivych zberatelov naserie. proste videl som tych ludi ktori do toho davaju tazkeee prachy a teraz to chcu predat. samozrejme ze by to malo nasrat aj fans. to je tak, kazdy kto teraz nadava uz ma listok na ich koncert kupeny takze to berem v usmevom. ale je urcite tazsie pre cloveka ktory zhana veci cely zivot ich naraz pustit, ako niekomu kto ma doma par CD. lasku mozu mat rovnaku, ale vies to zasiahne cloveka viac ked si im venoval tolko casu este.

takze hovorim, ja mam tu uchylku, ja si kazdu novu vec uzijem, ja si kazdu novu vec uzijem aj s kamosmi ked pridu pozriet, ja si s nimi uzijem aj ked si kupim nejaku vec, ked sa mi postastistilo tak sa mi postastilo. fakt, niekto da tie veci do banky, niekto do veci. prestanem ich davat ked ma to uz nebude bavit, ale zatial ma to baviiii. a ked nieco predam snad sa mi cosi vrati. ak nie no co hlavne ze som tie roky nieco robil a stalo mi to za to aj keby som to uz nezpenazil naspat, ked ma to uz nebude bavit skoncim s tym. myslim si ze robim to iste co ty vo volnom case a mozno este duplom a popri tom si doprajem nejaky plagatik. no a nikdy som sa nikomu nesmial za to ake ma tricko, ja som si tu nikedy nerobil ani srandu z kerdu a pod. ked niekto ma lebku s napisom IM tak utrusim cosi, ale nikdy som to nebral nejak horlivo a vysmieval sa. kazdemu kto nikdy nemal CD som nahral kazetu, pozical atd. to vedia vsetci z okolitych dedin a to som este v 90tych rokoch zasoboval polku slovenska a to som chodil na zakladku a tak dalej. takze hop mi na hrb. ja som vdaka zbieraniu zazil super roky, super akcie, super cestovacky, spoznal neskutocnych ludi a co je proste naj MNA TO BAVI. to co som dal ja do maiden da niekto za jedno auto. alebo jednu motorku. a je to prizivnik? ach jo. kua ja sa v tom mozem doma valat, onanovat nad tym a ja vo volnom case spisujem prekladam atd aby sme to dali na net a co z toho mam. som mohol niekde zatial sediet a pit pivko. este ma z toho bolia oci. a na konci roka mi este pride ucet za web priestor

crusader ma doma vsetky tricka v obaloch, najdrahsie kusky, najdrahsie dosky, tak mi nieco unika? :) Mraza na teba
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Máj 06, 2010 4:14 pm

Zdeno kliiiidek, vasnivy fans jako treba ty je presne dukazem, za on sbirku neproda at se deje co se deje, ve svem prispevku si to popsal dost jasne proc .... nasere se a prodavat bude jen ten, ktery se pozna ve vyse zminenych citacich, a takovych fans neni skoda :wink: mozna proto to management dela, aby zustali jen ti skalni, pravoverni ... jako my :P
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Crusader v Štvrtok Máj 06, 2010 5:48 pm

... a to DOTR nebylo pokazene, jen ty mas shitny player (a vetsina socek bohuzel taky), ktery nezvladne velky bitrate ... a maiden byli tak ferovy, ze tohle "vadne" dvd vsem kdo pozadali pres prodejce vymenili, to ze si to nevyuzil je jen tva blbost (stejne si to koupil za 2 libry na ebayi, tak tu neskuhrej). A s Bruce Air NELZI, vis dobre ze si o tom zcela vazne uvazoval ... ale diky tomu ze nejsi clen FC, tak se na tebe uz nedostalo. To ze delas lidem radost tim, ze nahrajes koncert je hezke, ale jak za to jednou vezmes penize, tak porusujes autorska prava a je uplne jedno z jake pohnutky si to udelal. Pokud jde o tricka, tak je fakt ze si se nikdy nikomo do oci nesmal, proc, kdyz bys mohl dostat pres drsku, ale za jeho zady si vzdy utrousil neco o aurko tricku ... jaky je rozdil se smat nekomu do oci a za jeho zady ? Radsi to nerozebirej :) Kerdovi ses nesmal ? Neni jedno jestli tady nebo mimo forum ? Proste ja tvrdim, ze tahle restrikce sberatele IM NIJAK neomezuje. Fotit muzes, nahravat taky .... OK ? ale kde je napsano ze ty fotky a nahravky muzes prodavat ? Pripadne bezplatne VEREJNE davat k dispozici. To proste nemuzes a ty to dobre vis :) To je stejne jak s nacerno palenou slivovici .... nesmi se to, dela se to ale ne verejne.

Co z toho vseho mas ? No prece dobry pocit vole :))))))) Ano i ja mam par zajimavych veci, ale jelikoz nemam potrebu autorska dila maiden zverejnovat nebo na nich jinak profitovat, takze jejich opatreni se me nijak nedotyka. A delam to taky proto, ze me to bavi ... jako kazdy skutecny sberatel, z tohohle nikdy nezbohatnes :)

Jo a nechapu, proc to beres osobne ? Pokud vim, resime tu kauzu autorske prava a ne tebe ... tak co brecis ze je na tebe zle. Tak si nehraj na postrelenou kacici a prestan gagat :D

Predstav si, ze mas zahradu na kterou si chodi hrat deti sousedu ... pak se rozhodnes ji prodat. Deti se budou rozcilovat - budes jim snad vysvetlovat proc to prodavas ? Nebudes :) Tak ani maiden managment nemusi nic vysvetlovat (pouze si svoji zahradku oplotili) ... A na otazku proc kupujeme maiden veci ? Protoze se nam libi, libi se nam ta muzika, nedelame to prece pro jejich krasne oci !
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Máj 06, 2010 8:12 pm

proste ved to cele ze ked niekto preda zbierku tak je parazit. podla mna na tom nic nie je ked sa niekto v niekom sklame je to jasna zalezitost. ty predsa ides tiez predat zbierku :)
presne som vedel, co napises. samozrejme cierny humor bol vzdy moj najoblubenejsi. neni od veci zasmiat sa nad tricko, ale ked o tom ten druhy nevie a neranis ho a podobne. tam su urcite medze ktore ja si myslm ze dodrziavam. ked tebe poviem ze tvoje tricko motorhead je proste teple tak to je taky priatelsky priamy humor :mrgreen: a este sa tu budeme bavit a predaji nejakych nahranych kaziet a tak. nikdy nevies ci ten ktory si nekupil niekedy napalene cd a vypocul si ho sa nahodou nestal mega zberatelom a minul na nich tisice. bla bla

to dvd DOTR si schvalne zoberiem od dnes ku kazdemu a ku kamosom ktory maju fakt kvalitne zostavy a snad raz aj k tebe a som zvedavi ci ti to pojde. nevyznam sa v tom, ale drbnut na koniec dvd zrazu iny bit rate to je fakt normalne, ze.

proste kamo ja som s tym samozrejme uvazoval, ale tak ako si ty prisiel na to, ze uz su dolezitejsie veci ako IM na to som prisiel aj ja a hlavne tesne pred Bruce Air. a dopomohla k tomu samotna kapela, samotny FC ktoreho si tak poslusnym clenom atd. a dovodov je hrozneee vela. ako napriklad, ze ides lietadlom ktoreho nazvu autora si vymysleli a este s nim urobili akoze rozhovor, no nekup to :wink: proste zatial nejdem a hotovo.

ty vole si zaplatim poriadneho profika ktory vypatra cloveka ktory siri nejake obrazky a pojdem po nom. po pripade selektivne zmazem jeho album. a nie ze zmazem tisice uzivatelov. a teraz ludia vypisuju trapnosti aby ztiahli z predaja Flight a vymazali ich ksichty ze sa ich tiez nikto nepytal na prava. bludny kruh. a ked sa budem dlho bavit o tom ci niekoho par fotiek pripravilo o prachy, alebo napalene cd alebo kazeta alebo bootleg predany za par korun, tak este aj mna moze taku kapelu prestat bavit pocuvat. ani nevieme preco sa to stalo, si zober ze niekto mohol len sharovat high resolution fotky ktore chodia mediam a oni ich mali napr pouzite v bookletoch a to niekoho nasralo. no my predsa taketo fotky sirime aj na nasom fore.. bludny kruh.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Máj 06, 2010 9:18 pm

Dragontears píše:tak ta posledni veta je pevne doufam myslena jako velka nadsazka


Tak treba podpichnut :D najvacsieho zberatela fora :) ...

Zdeno:

Ja si uz o manazmente IM dost davno myslim svoje a velakrat som mal potom uz aj zo skupiny zmiesane pocity...Ale ty/my s tym nespravime nic a koniec skupiny turne vydanie dvd,cd uz mal podla mna manazment naplanovany ovela skor...Chapem to pekne je uz davno prec, aj ja by som chcel zazit koncert IM v 80-85 roku...Toto posobenie skupiny je uz len take umele a natahovanie casu a plnenie vreciek...je to proste tak...
Jasne je to tvoja zaluba, nikto ti to predsa neberie, jasne keby ta to nebavilo a neuspokojovalo, tak to nerobis...Urcite mam aj ja od teba bootleg a nie jeden :D...Bystrica, Praha...Tak tou Bystricou 2000 si my urobil ozaj radost :wink: V tych rokoch som mal na hudbu a aj IM iny pohlad a nazor a rad si nato obdobie spominam a aj na tie roky lebo som asi videl veci v inom svetle nez teraz.A to fotografovanie mi vadi tak asi ako vlajky, ci vyssi ludia predomnou :wink: pretože to robi kazdy je mi z toho zle a prijde mi to trapne ked cely koncert niekto foti a mava mi s tym popred hlavu a ani nevie kto spieval na prvom albume IM a pozri celkovo aky ludia su fanusikovia IM deti ktorych inteligencia kazdym rokom klesa, tak nieje preco sa cudovat kam to doslo...A musis to brat tak,ze kto co robí je len jeho volba, ci su jeho rozhodnutia spravne alebo nie a nesie za ne zodpovednost...Tak isto aj IM, ja, ty, ostatni...Vsetko ma svoj koniec a nic nieje vecne...Zivot pojde bez nich a aj bez nas dalej, no tie prezite roky ti uz nikto nezoberie, tak ako aj tvoj nazor, a pocit ked si pustis album Number Of the Beast, POwerslave...o dalsich 10 rokov bude uplne iny nez mas teraz :wink: ...Spomenies si na kamosov, pivo, super naladu...Preto by si mal nato vsetko zanevriet??? Robit si blbu naladu??? Niekdy sa clovek musi zmierit, ze iste veci nezmeni a musi ich prijat take akymi sa stali...Ja tiez neviem ci budem este volakedy pocuviat nieco tak ako bol IM, ale skor nie...IM je uz len spomienka, ktorej koniec si nemusis pamatat :wink:...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Crusader v Štvrtok Máj 06, 2010 9:23 pm

Nejde o to ze by byl parazit nekdo kdo prodava sbirku - kde si na to prisel ? (pokude jde o oficialni veci, prodavani bootu je uz trosku problem), resi se zverejnovani fotek a bootu.

Tricko Motorhead nemam, ale kvuli tobe si urcite nejake aspon 2-3 koupim :)))) a to DVD DOTR si prehraj na PC ... uvidis ze pojede v pohode, nemuzes jim mit za zle, ze to chteli mit co nejkvalitnejsi ... holt bohuzel nepocitali s tim, ze vetsina dvd playeru s tim bude mit problem.

Clenem FC jsem hlavne kvuli jejich skvelemu casaku, ktery ty kupujes na ebayi v principu za stejne ceny, jako by ti chodil od nich ... navic nemusim u nekoho zebrat o pristup do IMOC (styd se!) a to presale listku na koncerty jsme taky uz parkrat vyuzili, vcetne tebe, takze moc nedrskuj :) Bez toho poslusneho clenstvi bys listek do Brixtonu shanel tezce na ebayi ... a neres ted ze to prekupnici prekombinovali a 1-2 dni pred koncertem je od nich uz nikdo nechtel ani zadarmo. A taky jsem diky tomu na rozdil od tebe neutrel hubu v pripade Bruce Air kde se na necleny uz nedostalo. To tve z principu nebudu clenem beru jako takovou pozu :))))

Ty si porad nepochopil, ze nejde vubec o mazani fotek obyc. lidi, ale o mazani fotek, ktere vystavuje komercni server photobucket apod., ktery by stejne jako youtube za tohle mel platit vlastniku autorskych prav ... Takze jeste jednou pro tebe, ty fotky smazal nejspis photobucket a jemu podobne komercni servery proto, ze se mu ten poplatek platit nechce ... chapes ? Lidi si proste musi zvyknout, ze doba kdy se na tohle sralo je davno pryc. Pokud jde o zdejsi forum, tak bych si tipnul ze jako vsechny fora neruci za to co lidi zverejni, ale ma povinnost to pri zadosti majitele prav odstranit. Tak abych to shrnul .... hudba je to co je podstatne, chozeni na koncerty, to ze si muzes koupit cd na kazdem rohu, doba kdy se to slozite shanelo za tezke prachy je pryc. To ze ti dovoli fotit a na koncertech nahravat je jen jejich dobra vule, ale nesmime se divit, ze se jim uz nelibi ze se to verejne distribuje a mnoho firem na tom i vydelava. Managment nedela nic jineho, nez brani svoji investici. Pokud jde o lidi ktere jsou v zaberech z flight, tak pokud snimas dav nemusis mit svoleni na publikovani. Jen pokud by slo o konkretniho cloveka ... To ze Beast nevypatral autora nazvu ed force one neznamena ze neexistuje ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Zdenius v Piatok Máj 07, 2010 11:36 am

Nejde o to ze by byl parazit nekdo kdo prodava sbirku - kde si na to prisel ?
"vášnivých zberateľov to pravdepodobne naserie až do takej miery, ako písal Zdenius, vyserú sa na to, aby liali prachy do takejto kapely.
1. S tým nesúhlasím...tak to niesu žiadni fans, ani zberatelia, ale magori :D a priživníci..."

hold PC.. v zivote som nemal problem s DVD ale zrazu DOTR ten problem ma. co oni dobre chceli to ma nezaujima. za liter mi to ma doma hrat kedy sa mi zachce a mam prehravac ako milion ludi. bola to hanba a ich vyjadrenia sme sa dockali az po velkom natlaku.

juuuj kamo ale kedy zacali vydavat ten super casak? rok dozadu. az po tom co Maideni tak silne skomercneli na zaklade Flight 666, ktoreho nazvu udajny autor neexistuje a za to dam ja tiez ruku do ohna. a ty to tiez dobre vies. bol som jeden z prvych ktori bojovali proti spoplatneniu fora takze to bol minimalne jeden z dovodov preco som tam nikdy nechcel ist,dalsi bol sluzby vtedajsieho fc a ich pristup, a tych dovodov by som nasiel aj 10. My sme s vlastnikom dvojka a boli sme dohodnuti. tak ako do prace chodim s clovekom ktoreho nemam rad, ale skladame sa na benzin aby som zbytocne dvaja nechodili to bol nas pripad a mali sme dohodu. ja budem dohadzovat veci odtial a je to, cmuk. tam clovek fakt nepotrebuje byt, kontakty na ludi mam svoje a hentam sa vykonava len chat. nasrat. aktualny zin som kupil mozno 1-2 na aukcii.

ale co, take veci moze mat photobucket osetrene a nema sa coho bat. ked sa objavi vynnik tak ho eliminuju. aky je problem zmazat jedneho uzivatela? a ziadost prisla podla vyjadrenia photobucketu od IM a tak konali. to kto urobil chybu alebo ci bola ziadost zmazat vsetko o IM nevieme, lebo sa k tomu nikto nevyjadril a ani nevyjadri. samotny Laz o tom vie ale nemoze rozpravat. Ked uz vydam na nieco prikaz tak to robim zodpovedne. a maideni by mali mat zodpovednost za svoj legal team.
kto vydelava na fotkach im? ved tam si len ludia sharuju fotky z koncertov a podobne. ked niekto predava foto da ho maly na net a urcite nie na photobucket, ako nahlad. a nie ze zmazem tisicom ludom fotky. ludom ktori dali 80 eur za listok na ten obycajny koncert a ze su maideni v najvacsom rozmachu predaja merchandise je smiesne ze s tymto niecim prisli. a koho zaujima ze predaj cd isiel rapidne dolu? ved predsa ziadne cd nevydali a mali najpredavanejsie dvd tak co.
prestan ich hajit. ked niekto preda na ebay vytlacene foto tak ho zmazem, nie celu skupinu. ked niekto zdiela nejake foto zmazem jeho nie tisic uzivatelov (bez varovania). KISS vacsinou ludi varuju napriklad. a neurobim to na sklonku karieri a v najvacsej slave. a tych veci zo strany IM uz bolo tolko ze toho bol vrchol pyramidy. jeden z nich bol aj ako sa bruce zachoval pri lete do varsavy a proste ked ja som si zratal pre a proti neletim. Flight666 vycerpalo vsetky svoje kuzla. tam uz nebude ziadna spolocna fotka pod lietadlom a take. taka bude ak si management zmysli ze urobi este nejaky report, to uz nie je take volne ako kedysi. bohuzial som to vtedy nevyuzil a verim, ze teraz to uz bude plne organizovana rychlovka. bla bla bla
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Zdenius v Piatok Máj 07, 2010 11:55 am

vidite nejaky problem vo fotkach? vidite ze by lduia nejak masovo predavali fotky? ze by z nich robili tricka a pod? ja vidim ze sa kazdy mesiac vyrobi nejaky LP bootleg napriklad. ze sa falsuju original cdcka a LP. po tom nech idu. a nie po fotkach. tak ako kedysi sme mali podomacky vyrobene kopie fotiek, alebo c/b kopie clankov plagatov a tak dnes ludia zleniveli a zabavaju sa hlavne fotkami. kto dnes posiela niekomu baliky s materialmi? ja skor vidim ze dnes kazdy sharuje fotky a hlavne sharuje! to je podla mna taka bezna zabavka mladych fans dnes. zhanenie si fotiek, prerabanie si ich doma s v photoshope, robenie wallpaperov.. proste takych tych ludi v aukro trickach ako hovoris. a teraz ich vsetkych odrovnali samotny Maiden. mozno ich chceli vsetkych, mozno kvoli niekomu, mozno to bola chyba. nemozes predsa nechat niekomu zmazat adresar fotiek psov len preto ze ho ma nazvany iron maiden. ak to bola chyba tak sa ospravedlnim nie? ty vole my sa tu bvime o fotkach!! za tie ceny za ktore sa predavaju nosice, za tie ceny listkov, za to ako daleko musime cestovat aby sme ich videli, ze sa vobec musime bat aby sme zohnali listky a nakoniec nam este zmazu par nekvalitnych fotiek. si zober ze ludia si platia photobucket aby tam mohli davat velke rozlisenia a niekto im to aj tak zmaze bez varovania. svinstvo. ked nikto toto neriiesil davno, preco teraz? urcite si aj ty zehlil obrazky na tricka, kupoval bootleg nasivky, atd.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Oniiicek v Piatok Máj 07, 2010 1:22 pm

No ja si myslim, ze to beres zbytocne tragicky...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Crusader v Piatok Máj 07, 2010 1:42 pm

Vubec si to nepochopil, tady jde o princip a ne jestli nekdo prodava malo nebo hodne fotek ... investor vyuziva zakonneho prava, tecka. Zakon je zakon, neplet si pojmy s dojmy. Investor co nalil prachy do maiden nechce aby se veci kolem nich sirili zdarma a ma pravo to zatrhnout. Tohle davno jde mimo kapelu a ty to dobre vis.

To ze ty si vychcanej a spolupracujes s lidmi co nesnasis jen abys usetril s timhle principem nema co delat. Tobe absolutne chybi pravni povedomi. Ten kdo proda svoji sbirku na zaklade tehle restrikce u me neni parazit, ale obycejnej ublizenej zaprdenej blbec ... Pokud jde o DOTR, opet brecis dobre, ale na spatnem hrobe ... nevim o tom, ze by to dvd delali Maiden ... ale vydala ho EMI. Jak uz jsem psal, pokud si mel problem, mohl sis ho nechat dat vymenit ... vyrizeno. Casak je posledni rok super, ale ani pred tim nestal vylozene za hovno, pro me je podstatny obsah, ne forma.

To ze vyuzivas clenstvi nekoho jineho je sice hezke ze jste dva, ale od zacatku te to diskvalifikuje ze vsech vyhod ktere z clenstvi vyplivaji, kdyz Marek o ne nema zajem, mas smulu i ty.

Ja nic nevim o tom, ze by autor nazvu Ed Force One neexistoval, POUZE si to muzu myslet ... ale kdybych to vymyslel ja, tak bych taky na nejake beastovo vyzvy SRAL. Takze z tohoto pohledu nemuzu vylucovat situaci ze existuje, pouze nema zajem na imocu komunikovat (stejne jako ja).

Zadost urcite na photobucket neprisla od Maiden, ale od managmentu ktery vlastni na maiden prava - coz nemusi byt ani Iron Maiden Holdings, ale ona nejmenovana investicni skupina. Laz nema zadne pravo tahle rozhodnuti komentovat. On na rozdil od tebe pravni povedomi ma. Photobucket to zjevne osetrene nemel, proto mazal. I na blbem facebooku mas upozorneni, jestli si si jisty ze danou fotografii muzes zverejnit - tj. neporusis neci prava. Ja je hajit neprestanu, delaji pouze to, na co maji PRAVO. I ty zijes v PRAVNIM statu - ne v anarchhii ani bolsevizmu - i kdyz se tak chovas.

Bruce je jen clovek a nema zadne povinnosti vuci cestujicim Bruce Air -odvezl je? odvezl, co chces vic ? Aby ti vykouril pero ? To sorry. Lidi dostali presne to, co bylo slibeno, nikde nebylo psano ze se bude Bruce s kazdym objimat. Tobe nekdo hodne ublizil, ze si takovej tezkej negativista. Cetl si podminky photobucketu ? Asi ne ... oni muzou smazat vse co uznaji za vhodne - tj i nahate deti :D ktere ty tak rad prodavas (ok, ty prodavas oblecene). Proste i kdyz tve kseftiky jsou minimalni, porusujes zakon. Tecka - jde JEN o princip. Nemas prava - nesmis prodavat. Ani fotku, ani zvukovy zaznam. Zakon hovori jasne, ze to managment doted toleroval neznamena ze to tak musi byt porad. Ty porad nechapes jednu vec, oni ti nezakazuji si neco vyfotit, pouze to nesmis ZVEREJNIT. A to ze nekam cestujes 1500 km ti to pravo proste nedava. Lidi si muzou platit photobucket, ale kdyz tam umisti neco na co nemaji prava, tak proste o to prijdou ... to ze si to plati jim opet nedava pravo zverejnovat veci u kterych prava nemaji. Bootlegy jsem kupoval, ale nikdy neprodaval ... rozdil ne? Tricka jsem nikdy nevyrabel. Kupuji POUZE originaly. Ptas se ze kdyz to nikdo davno neresil tak proc ted ? A proc ne prave ted ? Proste proto, ze se jim chce ... Ohledne tveho vydelavani (byt smesneho) na maiden mas uz po chlebu :) i kdyz si velky fan, zadne pravo ti to nedava.

P.S. NEVERIM, ze si dal za DOTR LITR !!!
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 9:21 am

bla bla bla

udajne photobucket zacina vracat zmazane fotky uzivatelom. Ze by sa uvedomili, ale prisli na to ze dokazat nelegalnost kazdej fotky by bolo obtiazne? :roll:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 10, 2010 9:42 am

Zdenius píše:bla bla bla

udajne photobucket zacina vracat zmazane fotky uzivatelom. Ze by sa uvedomili, ale prisli na to ze dokazat nelegalnost kazdej fotky by bolo obtiazne? :roll:



no jasne, uvedomili si (photobucket), ze by prisli o hodne svych zakazniku (a taky by jim to nedelalo dobrou reklamu) a tak radsi budou maiden platit :D Tak uvidime ktera dalsi kapela po tomhle uspesnem tazeni maiden se prida ... Youtube si taky nejdriv myslelo, ze kdyz se bude vymlouvat na to ze za obsah videii co zverejni fans nenese odpovednost - jenze nese :D A tak plati nebo maze ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 10:37 am

predsa nikdo nebude platit nikomu za fotky fans v tricku iron maiden. :roll: staci ked premazu par fotiek ktoru su akoze oficialne a nic im platit nebudu, mozno
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Iron Maiden proti svojim fans

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 10, 2010 10:39 am

Zdenius píše:predsa nikdo nebude platit nikomu za fotky fans v tricku iron maiden. :roll: staci ked premazu par fotiek ktoru su akoze oficialne a nic im platit nebudu, mozno



No jasne, ale oni si mysleli v photobucketu, jak si tu praci usnadni ... ale narazili, takze budou muset investovat do lidi co budou jednotlive snimky posuzovat, uz jim neprojde smazani fotky co se jen jmenuje Iron Maiden. Je jen sranda, ze vsichni jsou nasrani na maiden a ne na photobucket ... ale lidi jsou proste blby.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 91 hostia

cron