Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - History of Iron Maiden

History of Iron Maiden

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod thomason v Pondelok Marec 01, 2010 12:12 am

Beast34 píše:to s tou erou balze ma hned napadlo ked som pozeral prvy krat dokument Early days.. ze ako sa budu vyjadrovat o tych veciach z 90 rokov :) dobre vieme ze to nebolo ruzove aj co sa tyka vztahov.. a ked si predstavim ako Steve nikdy na plne gule nevedel povedat ze Blaze bol slaby tak si ani neviem predstavit aky dokument by to bol.. teda o com by bol... :)


kazdopadne by to mohlo byt zaujimave, predsa bol ich castou, tak isto ako Paul
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod Oniiicek v Pondelok Marec 01, 2010 9:22 am

thomason píše:
Beast34 píše:to s tou erou balze ma hned napadlo ked som pozeral prvy krat dokument Early days.. ze ako sa budu vyjadrovat o tych veciach z 90 rokov :) dobre vieme ze to nebolo ruzove aj co sa tyka vztahov.. a ked si predstavim ako Steve nikdy na plne gule nevedel povedat ze Blaze bol slaby tak si ani neviem predstavit aky dokument by to bol.. teda o com by bol... :)


kazdopadne by to mohlo byt zaujimave, predsa bol ich castou, tak isto ako Paul


No alee Paul bol v IM určite lepši nez Blaze :D
Najlepšie by bol koncert Paul Dianno + Blaze Bayley + Iron Maiden (kazdy by odspieval svoju eru) :D :D :D...Kazdopadne mne staci uz len byt na koncerte k novemu albumu :) , Mat na dvd Maiden england, Strašne by som chcel Donington 2007 a to je všetko.Sen som si splnil v Prahe 2008 Skoda ze nebol lepši bootleg(asi nabuduce natočim ja :D )...Uz nejake kecy okolo Blaza nepotrebujem(on si spravil v Maiden dobru reklamu)...dokonca ani albumy IM s nim nemam a ani neplanujem kupit. Nepotrebujem aby mi na cd a dvd padal len prach (aj ked je to jedna cast historie IM) stacia mi bootlegy, čo mam z toho obbdobia :D :D :D .
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod thomason v Pondelok Marec 01, 2010 9:54 am

Oniiicek píše:
thomason píše:
Beast34 píše:to s tou erou balze ma hned napadlo ked som pozeral prvy krat dokument Early days.. ze ako sa budu vyjadrovat o tych veciach z 90 rokov :) dobre vieme ze to nebolo ruzove aj co sa tyka vztahov.. a ked si predstavim ako Steve nikdy na plne gule nevedel povedat ze Blaze bol slaby tak si ani neviem predstavit aky dokument by to bol.. teda o com by bol... :)


kazdopadne by to mohlo byt zaujimave, predsa bol ich castou, tak isto ako Paul


No alee Paul bol v IM určite lepši nez Blaze :D
Najlepšie by bol koncert Paul Dianno + Blaze Bayley + Iron Maiden (kazdy by odspieval svoju eru) :D :D :D...Kazdopadne mne staci uz len byt na koncerte k novemu albumu :) , Mat na dvd Maiden england, Strašne by som chcel Donington 2007 a to je všetko.Sen som si splnil v Prahe 2008 Skoda ze nebol lepši bootleg(asi nabuduce natočim ja :D )...Uz nejake kecy okolo Blaza nepotrebujem(on si spravil v Maiden dobru reklamu)...dokonca ani albumy IM s nim nemam a ani neplanujem kupit. Nepotrebujem aby mi na cd a dvd padal len prach (aj ked je to jedna cast historie IM) stacia mi bootlegy, čo mam z toho obbdobia :D :D :D .


- no či už bol lepší Paul alebo Blaze tak chavalabohu je to minulost :wink: Bruce bol, je a bude stale najlepsi spevak IM
podla mna bol Blaze na studiovych albumoch dobry, tie skladby mu boli usite na mieru, tak isto to bolo aj Paulovom pripade, ale Bruce ich na zivo prespieval jedna radost, len z toho titulu by som chel nejake tour 90-98 lebo v poslednej dobe pocuvam hlavne albumy: No Prayer For The Dying, Fear Of The Dark, The X Factor, Virtual XI a je tam dost skladieb, ktore su podla mna nedocenene, a este by stali jedno pripomenutie -!-
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod Famine v Pondelok Marec 01, 2010 12:40 pm

niekto by ti povedal že ani Bruce nezaspieva tie skladby ako Paul :wink: Od Blayza by som si inak vedel predstaviť spievať Bring me your daugther to by myslím že zvládol ale po odchodu Brucea boli niektoré piesne tabu :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod Zdenius v Pondelok Marec 01, 2010 2:49 pm

udajne si blaze Bring.. s IM zaspieval na jednom z koncertov 1990 turne. Resp. mozno len kusok ked vytrhol bruceovi mikrofon po tom ako wolfsbane vbehli na podium pocas setu maidenov.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod Oniiicek v Pondelok Marec 01, 2010 7:43 pm

thomason píše:No Prayer For The Dying, Fear Of The Dark, The X Factor, Virtual XI a je tam dost skladieb, ktore su podla mna nedocenene, a este by stali jedno pripomenutie -!-


Tak tie piesne by boli docenene jedine ak by ich Bruce prespieval :D, skoda ze pre mna na tych albumoch viac rozhoduje spev, ako to, ze to hra Maiden(dokonca som este ani v roku 2005 nevedel co to je za pesnicku Lord Of The Flies :D, ktora ma riadne chytila ked som ju pocul na Death On The Road) ... Pre mna The X Factor a Virtual XI neexistuju...Osobne som jeden cas podcenoval No Praye For The Dying, ale celkom sa mi paci...Rozhodne ma viac chyta nez Fear Of The Dark (povazujem za najhorši s Dickinsonom) z tade sa mi pozdava akurat Judas Be My Guide...3/4 piesni by som povedal ze patria medzi neoficialne vydane :D...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: History of Iron Maiden

Poslaťod Oniiicek v Pondelok Marec 01, 2010 7:54 pm

Famine píše:niekto by ti povedal že ani Bruce nezaspieva tie skladby ako Paul :wink: Od Blayza by som si inak vedel predstaviť spievať Bring me your daugther to by myslím že zvládol ale po odchodu Brucea boli niektoré piesne tabu :)


Odspievat dokazal vsetky :D , no pri kazdej kvical jak svina...Solovka mu ide lepsie...tam spieva aspon pod svojim menom :D :D...

....No a vela piesni ostalo tabu aj po jeho prichode, prikladom SWBIT :D ...Chlapci mohli pridat aj dalsie piesne zo Seventh Son Of A Seventh Son, alebo Somewhere In Time a niektore vypustit...A skalni fanusici by sa urcite neurazili...kolko je tych skalnych, co poznaju aj ine piesne nez The Trooper, Fear Of The Dark, Number Of The Beast a nejdu cez ne na pivo ??? :D :D :D a tie deti 12 - 18 rocne ma niekedy dostavaju do udivu :D :D :D...Niekedy sa veľmi rozhodujem ci si dam na koncert IM tricko, ked vidim kolko mladistvych traperov to nosi :shock: :roll: a robia tej hudbe či skupine hambu.....
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 100 hostia