Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - 2010 Tour vseobecna diskuze

2010 Tour vseobecna diskuze

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Tour 2010

Poslaťod Gagne v Piatok August 20, 2010 10:49 am

No začali nás tam pouště už nějak po 15. hodině a Heineken do 0,4l za 5€ je pěkně hnusnej. :D
8. 8. 2008 - Praha (CZE)
10. 2. 2009 - Beograd (SRB)
17. 8. 2010 - Codroipo (ITA)
11. 6. 2011 - Praha (CZE)
18. 6. 2013 - Berlin (GER)
29. 7. 2013 - Praha (CZE)
8. 6. 2014 - Brno (CZE)
31. 5. 2016 - Berlin (GER)
5. 7. 2016 - Praha (CZE)
Obrázok užívateľa
Gagne
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 248
Registrovaný: Nedeľa Máj 06, 2007 4:23 pm
Bydlisko: Isle Of Avalon

Re: Tour 2010

Poslaťod mickey.r v Piatok August 20, 2010 1:44 pm

Gagne píše:Právě jsem si přečetl velmi impulzivní "přestřelku" mezi Crusaderem a mickey.r a i já bych rád vyjádřil svůj názor ke koncertu ve Villa Manin. Mě osobně rozhodně nepřišlo že by byl koncert odfláknutý, spíše naopak. Z Bruce přímo sršela eneregie s kterou do nás pumpoval jeden text za druhým a přitom běhal po pódiu jak čertík z krabičky jak je jeho dobrým zvykem


Ja som naopak rád, že som si tu s Crusaderom po dlhej dobe kultivovane pokecal i keď na začiatku to malo iné tendencie. Obaja sme asi pochopili, že tolerancia názorov je dôležitejším prvkom súžitia všetkých ľudí obzvlášť ak majú rovnaké záľuby a to je dôležitejšie než osobná intolerancia.

Ak zrovnám posledné koncerty čo som videl v Prahe a Ostrave tak tento bol v porovnaní s nimi slabší - podľa mňa. Ak sa pozriem dokonca na koncert v BA z 93, kedy Bruce opúšťal kapelu, tak ten sa mi zdal tiež lepší. Na to však môže mať aj vplyv moje podvedomie, že Bruce odchádzal a ten koncert som bral asi z iného uhla.
Ale už je to jedno. Som rád, že ste mi načrtli váš pohľad na vec a beriem ho.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Tour 2010

Poslaťod mickey.r v Piatok August 20, 2010 1:49 pm

Gagne píše:No začali nás tam pouště už nějak po 15. hodině a Heineken do 0,4l za 5€ je pěkně hnusnej. :D


Pol litrová plechovka Heineken bola tiež za 5€, takže si prichádzal o 1 dcl. :wink:
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Tour 2010

Poslaťod Gagne v Piatok August 20, 2010 2:06 pm

mickey.r píše:
Gagne píše:No začali nás tam pouště už nějak po 15. hodině a Heineken do 0,4l za 5€ je pěkně hnusnej. :D


Pol litrová plechovka Heineken bola tiež za 5€, takže si prichádzal o 1 dcl. :wink:


To mi ani nějak nevadí. Dal jsem si jenom jedno protože mi stejně nechutnal.
8. 8. 2008 - Praha (CZE)
10. 2. 2009 - Beograd (SRB)
17. 8. 2010 - Codroipo (ITA)
11. 6. 2011 - Praha (CZE)
18. 6. 2013 - Berlin (GER)
29. 7. 2013 - Praha (CZE)
8. 6. 2014 - Brno (CZE)
31. 5. 2016 - Berlin (GER)
5. 7. 2016 - Praha (CZE)
Obrázok užívateľa
Gagne
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 248
Registrovaný: Nedeľa Máj 06, 2007 4:23 pm
Bydlisko: Isle Of Avalon

Re: Tour 2010

Poslaťod Crusader v Piatok August 20, 2010 2:31 pm

mickey.r píše:.

Ak zrovnám posledné koncerty čo som videl v Prahe a Ostrave tak tento bol v porovnaní s nimi slabší - podľa mňa.



No vidis, a me prave Praha 2008 prisla jako jedna z nejslabsich ... zvlast kdyz den pred tim to bylo ve Varsave excelentni (ale zase Zdenovi prisla Varsava o nicem). V Praze byl hlavne tragickej zvuk ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Tour 2010

Poslaťod mickey.r v Piatok August 20, 2010 3:29 pm

Crusader píše:
mickey.r píše:.

Ak zrovnám posledné koncerty čo som videl v Prahe a Ostrave tak tento bol v porovnaní s nimi slabší - podľa mňa.


No vidis, a me prave Praha 2008 prisla jako jedna z nejslabsich ... zvlast kdyz den pred tim to bylo ve Varsave excelentni (ale zase Zdenovi prisla Varsava o nicem). V Praze byl hlavne tragickej zvuk ...


Všetko je určite vec pohľadu a možno aj osobnej nálady v danom okamihu.
Áno v Prahe bol ten zvuk slabší a aj prekvapivo tichý, to však asi preto, že štadión je v obývanej zóne. Celkovo sa mi ale javí, že hrajú potichšie. Napr. teraz v Taliansku niektoré pasáže diváci prekričali, aspoň na mojom bočnom mieste to tak vyznelo. Ja som si však myslel, že tá aréna v It je ako vyšitá pre fantastickú akustiku v každom priestore tejto kruhovej stavby. To by však asi musela byť aparatúra poskladaná z viacerých sústav a nasmerovaná viacerými smermi. Neviem nie som odborník na akustiku.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: Tour 2010

Poslaťod Dragontears v Sobota August 21, 2010 1:38 am

mickey.r píše:Bol niekto z vás v vo Villa Manin?
Vidím u niektorých v príspevkoch, že sa tam chystali.
Aj ja som bol.
Tak zlý, odfláknutý, bezkrvný výkon som ešte u Maidnov nezažil.
Viem majú toho veľa. Pripadá mi to tak, že svojich fanúšikov už využívaju iba na samozber peňazí.
Zvuk bol tiež strašná katastrofa. Prvý krát som bol na pravej strane pri Gersovi. Ježišižmaria, veď on nemal ani gitaru naladenú! Na veži som nevidel ani zvukára, ktorý by tú katastrofu mohol korigovať. Hanba, hanba, hanba.
Po úbohom albume som zažil ďalšiu ranu ktorú budem poriadne dlho tráviť. Za tie peniaze som mohol zažiť aj pozitívnejší šok. Bol som vo Varšave na AC/DC, ale Maidni môžu iba skloniť hlavy pred výkonom týchto pánov.
Som rozčarovaný, ale hlavne nasratý na to jak serú na svoju prácu za ktorú dostávajú nekresťanské prachy a hlavne jak serú na hlavu svojim fans.
Chcem veriť, že na rok budú lepšie hrať a prehodnotia to množstvo koncertov, ktoré ich ubíja a ubíja to aj ich tvorivosť, čoho výsledkom je posledný slabučký album.
Ešte otázka. Kto ste boli v Pešti, tiež to bol takýto bezkrvný výkon, alebo lepší? Resp. Rumunsko?

ano ja byla, ale po precteni tveho prispevku si pripadam, ze jsme byli kazdy na jinem koncerte :shock: ten koncert tepal od zacatku do konce, o nejakem odflaknutem bezkrevnem vykonu nemuze byt rec! kapela slapala ostosest a Bruce odvedl podle mne zrovna tento vecer jeden ze svych nejlepsich vykonu ... schvalne si tady hledam ted s odstupem nejaka videa na YT viz namatkou treba

http://www.youtube.com/watch?v=7-73icIhSYE
http://www.youtube.com/watch?v=twV7LOR4xig
http://www.youtube.com/watch?v=FY6lwgURMH0
http://www.youtube.com/watch?v=MYOGTqwpCKo

taktez vetsina komentaru na YT je kladna ... zvuk bezproblemovy,tedy az na nejake drobnosti jako zacatek Wickermana, kdy se jiz tradicne doladuje hlasitost mikrofonu a nejaky ten problemek s kytarou behem koncertu. AC/DC jsem nevidela, ale Maiden rozhodne nemaji duvod sklapet hlavy :P
clovek z toho ma jeste ted (zde oblibene) paradni zimomriavky :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Tour 2010

Poslaťod Crusader v Pondelok Október 04, 2010 4:43 pm

mickey.r píše:Bol niekto z vás v vo Villa Manin?
Na veži som nevidel ani zvukára, ktorý by tú katastrofu mohol korigovať. Hanba, hanba, hanba.



Asi si byl na malo koncertech, ale zvukar NIKDY na vezi nebyl (a to plati obecne, ne jen pro maiden) ... ten je vzdy na zemi pod vezi vedle obsluhy svetel. Dela zvuk pro lidi dole, ne pro ptaky nahore :mrgreen: nahore na vezi jsou ve vetsine pripadu pouze osvetlovaci ... Proto pokud chces mit nej zvuk, je dulezite stat uprostred prip. pobliz zvukare, nekde napravo tezko najdes dokonaly zvuk. Ale to bys uz davno mohl vedet. Dalsi vec - NESLO o zadnou ARENU, na to si prisel jak ? Je to pouze zamecky areal, takze tam tezko muzeme cekat dokonalou akustiku.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Tour 2010

Poslaťod Dragontears v Sobota Júl 30, 2011 1:43 pm

"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 86 hostia