Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - EDDIES BAR ve FARO v sobotu 26.9. konci

EDDIES BAR ve FARO v sobotu 26.9. konci

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: EDDIES BAR ve FARO v sobotu 26.9. konci

Poslaťod 666Balu666 v Streda Október 14, 2009 8:47 pm

Crusader píše:
Majusko666 píše:
Crusader píše:Ruskin se bourat ani nemel, pouze zrusili ten koncertni sal - jsme tam v lednu se Zdenem byli na pivu a jeste tam vsude visely Clive Aid mini postery. Pokud jde o IMFC, tak ac je nic moc, po strance ekonomicke bude dost lukrativni, jestli maji nejakych 25-30 000 clenu, to vynasob 20 librama .... to mas 50 tisic mesicne :D a to nepocitam ty 10 librove platby jen za imoc ...


Skor som narazal na "pruznost" personalu a "ochotu" riesit problemy. Ja som napriklad clenom uz niekolko rokov, no stale som nedostal slubenu podpisanu fotku clenov IM. Lazovi som pisal uz asi 30 krat, na IMFC fore som uz tiez zopar krat poslal dotaz a co myslis? Sa ani neobtazoval mi odpisat ani na jeden mail...

A teraz si predstav, ze to takto bude fungovat v krcme. Objednas a zaplatis si pivo a budes na neho cakat tri tyzdne, pretoze ono vlastne este ani nie je vykvasene... ale to ti, samozrejme, povedia az po tom, ako to zaplatis.


No, ja jsem ted 6 rok a nemam ji doted, ale seru jim na ni. Je fakt, ze od urcite doby uz nepsali ze po vstupu obdrzis podepsane foto ... nicmene mozna se dockas, pro koho by loni v letadle podepisovali ty stovky fotek ? Nekde jsem zachytil ze pred tim je dostavali clenove od 15-20 tis, tak ted snad nad 20 tis ... btw me se povedlo na ebayi koupit 3 podepsane fotky z FC, dve s blazem a prvni reunionova za 15 liber ... tak uz jen tu posledni a mam to komplet. Osobne si myslim, ze samotny LAZ je pro FC tragedie, Keith byl uplne o necem jinem - byl jsem clenem uz v letech 93-95 a to se neda srovnavat ... btw to posledni renewal shirt je hruza vsech hruz ... Jedine pozitivum je novy design FC zpravodaje, konecne to ma trosku uroven ...



Tak s tymi podpisanymi fotkami je to pravda...akoze aj ja som dpc cakal jednu a ic...a teraz ked hovoris ze od 2000 do 25000 ta ma skoro seklo, kedze som okolo 43000...to ako nedostanem fotku len o niekolko rokov??..a ten magazine je vazne perfektny...vstupil som akurat, ked zacali vydavat uz to velke cislo...teda myslim...mam prvu ako 83 :D
8.8.2008 Praha
14.8.2010 Budapest
27.6.2013 Piešťany
6.7.2016 Žilina
20.6.2018 Praha
Obrázok užívateľa
666Balu666
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 368
Registrovaný: Nedeľa Február 24, 2008 5:06 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron