Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Atttila v Nedeľa Júl 26, 2009 6:29 pm

BraveBruce píše:Někdo je zpěvák.... a někdo má zas jinou profesi. Tím pádem to takhle porovnávat nemůžeš.
A to, že nejsi zpěvák neznamená, že nemůžeš hodnotit či případně kritizovat, pokud je kritika oprávněná.

Faktem je, že kapela jela dál. Ale už druhá věc je JAK jela a díku komu...


To souhlasím..ale i Blaze byl u toho!!! Nikdy jsem nikde nepsal kdo se na tom jak podílel..Ale že byl u toho a podržel!!
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Madness v Nedeľa Júl 26, 2009 6:58 pm

Ide o kvalitu...vzdy o nu slo a vzdy o nu pojde...Maiden su velmi kvalitna kapela a vzdy bola...Blaze ma kvalitu ale nestacilo to na Maiden...Kapela je nutne aby slapala po kazdej stranke..Blaze na to nemal..bodka...musel prec lebo na to nemal..nezvladal kvalitu Iron Maiden..nemohol sa im rovnat...kapela to urcite pocitovala a mozno aj sam Blaze ak mal nejaku sudnost voci svojej osobe...
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod True Roxor v Piatok Júl 31, 2009 1:51 am

Mňa by zaujímali 2 veci :

- Keď bol Blaze taký otrasný ako tu z každej strany čítam, prečo ho Steve v kapele trpel ? Prečo neletel?
- Čo by sa dialo keby sa pán Dickinson neuráčil pýtať naspäť do kapely ? Letel by Blaze ?

Pre faktografov, počúvam Iron Maiden od doby "slávneho" posledného turné ktoré "famózne" odspieval Dickinson.
Nie som fanúšikom speváka, ale kapely. A som vďačný za albumy ktoré vznikli s Blazeom, pre mňa kvalitatívne lepšie ako napr posledná radovka (ano vynadajte mi do pivných zaostalcov :D )
Dickinson nieje najlepší ani omylom, ani Blaze nieje najlepší, každý má svoje slabiny.O live prevedení Bruca nemám velmi dobrú mienku , on totižto nedokáže zaspievať sám po sebe svoje veci ,a to je fakt a všetci čo ho ospevujú by si mali naliať čistého vína , tak ako to preboha mal zaspievať Blaze ktorý má vokál úplne inde ? Najlepší spevák čo sa týkalo live prevedenia bol pre mňa jednoznačne Paul DiAnno , ten si to po sebe zaspieval zo cťou .Takisto by som mohol zarypnut do toho ako spieval a spieva dodnes Dickinson piesne po DiAnnovi , sice ich v repertoari uz moc nieje ale aj tak je to vzdy ako keby nasilu a z povinnosti.

Pamätám si ako všetci potápali Maiden kvôli Blazeovi, v tej dobe som chodil na strednú, tie stupídne recenzie a reakcie v okolí, to už nieje ono atď. A keby tie albumy naspieval "božský Bruce" boli by iné??? Neliečil by si mindráky v X Factor Steve a nenapísal by depresívne temné album ?? Prd, tie albumy by boli také aké sú, možno by tam spieval niekto iný, ale kecanie do hudby je to posledné čo by si nechal Steve pripustiť. Takto to obdobie všetci hodili na Blazea, pretože podľa mnohých nebol presvedčivý a ten pravý spevák.

Album Virtual XI bol svojho času uplne zakopaný pod čiernu zem. Ale že o pár rokov na to sa nepoužité zbytky z neho objavili na "comebacku" Brave New World je už zrazu v poriadku ?? Tu mi niečo nesedí ...

Dickinson vystihol zlatú éru Maiden, nieje najlepším , ale najslávnejším spevákom Železnej Panny, a im môže vďačiť za to čo je, on by bez nich totižto nebol to co je dnes, ale oni bez neho prežili, a prežijú, toť môj názor.
True Roxor
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Utorok August 29, 2006 12:14 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Piatok Júl 31, 2009 9:42 am

True Roxor: takovy blabol o Bruceovi muze napsat jen ten, kdo o nem vi kulovy ....

btw kdyby si procetl cele forum, tak na mnoho tvych dotazu zde zminenych by si nasel odpoved, nebo alespon spoustu jinych nazoru treba k ujasneni :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 31, 2009 10:24 am

Jasne, bez Bruce by urcite maiden prezili ... ale co by to bylo za zivot ? To by bylo jen ZIVORENI na kapackach, ktere nam predvedli s Blazem ... je to sice tvuj nazor, ale ... taky peknej blabol pramenici z toho, ze to vsechno vidis moc jednoduse a na utvoreni komplexniho vyvazeneho a soudneho nazoru je poslouchas prece jen trosku HODNE kratce.

A proc si Steve vybral Blaze ? Mozna prave protoze mu hrablo a nechtel nikoho, kdo by mu byt sebemene Bruce pripominal ... ano Steve se choval jak zhrzena, zrazena a odkopnuta "zenska" - a vybral si pravej opak Bruce (zdejsi damy prominou, ale takhle Steva proste vnimam ja - neni to nic proti zdejsim zenam) ... a proto byl odsouzen se na vlastni kuzi presvedcit, jakou blbost udelal. Mozna si jen chtel neco dokazovat ... ale nakonec musel sam dospet k tomu, ze bez Bruce jsou maiden v prdeli ... a nezachranil by je ani DiAnno ... ten by je jeste vic rozlozil, protoze po lidske strance je to peknej parchant.

Btw Virtual jasne svedci o tom, ze Steve nechtel plytvat vsim pro Blaze ... jednoduse napsal veci, ktere by Blaze "nedal" ani kdyby se posral, tak co na tom nechapes ? Rozhodne ty veci, co se objevili na BNW za zbytky ja na rozdil od tebe nepovazuju, prave naopak !

K tem tvym spekulacim ohledne X Factor, je taky dost mozne, ze kdyby Bruce neodesel, Steve by si nemusel nic lecit ... je to stejne tak mozne jako cokoli jineho, zadny dukaz proc by se tak nestalo nemas :D Ja naopak tvrdim, ze MAIDEN by bez Dickinsona nebyli to co jsou dnes, oni jemu hodne vdeci ... protoze kdyby po Paulovi u nich zpival nejaky "blaze" ... tak se pravdepodobne o nich tady nebavime, zadne forum by nebylo ... a oni by zapadli jako stovky dalsich kapel.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod True Roxor v Piatok Júl 31, 2009 11:18 am

Crusader píše:Jasne, bez Bruce by urcite maiden prezili ... ale co by to bylo za zivot ? To by bylo jen ZIVORENI na kapackach, ktere nam predvedli s Blazem ... je to sice tvuj nazor, ale ... taky peknej blabol pramenici z toho, ze to vsechno vidis moc jednoduse a na utvoreni komplexniho vyvazeneho a soudneho nazoru je poslouchas prece jen trosku HODNE kratce.

A proc si Steve vybral Blaze ? Mozna prave protoze mu hrablo a nechtel nikoho, kdo by mu byt sebemene Bruce pripominal ... ano Steve se choval jak zhrzena, zrazena a odkopnuta "zenska" (zdejsi damy prominou, ale takhle Steva proste vnimam ja - neni to nic proti zdejsim zenam) ... a proto byl odsouzen se na vlastni kuzi presvedcit, jakou blbost udelal. Mozna si jen chtel neco dokazovat ... ale nakonec musel sam dospet k tomu, ze bez Bruce jsou maiden v prdeli ... a nezachranil by je ani DiAnno ... ten by je jeste vic rozlozil, protoze po lidske strance je to peknej parchant.

Btw Virtual jasne svedci o tom, ze Steve nechtel plytvat vsim pro Blaze ... jednoduse napsal veci, ktere by Blaze "nedal" ani kdyby se posral, tak co na tom nechapes ? Rozhodne ty veci, co se objevili na BNW za zbytky ja na rozdil od tebe nepovazuju, prave naopak !

K tem tvym spekulacim ohledne X Factor, je taky dost mozne, ze kdyby Bruce neodesel, Steve by si nemusel nic lecit ... je to stejne tak mozne jako cokoli jineho, zadny dukaz proc by se tak nestalo nemas :D Ja naopak tvrdim, ze MAIDEN by bez Dickinsona nebyli to co jsou dnes, oni jemu hodne vdeci ... protoze kdyby po Paulovi u nich zpival nejaky "blaze" ... tak se pravdepodobne o nich tady nebavime, zadne forum by nebylo ... a oni by zapadli jako stovky dalsich kapel.


Takze fajn, pocúvam Maiden HOOODNE krátko, cakal som to, pre mna je to nepodstatné, síce som 80 roky nezazil, ale to neznamená ze viem o tej kapele "kulovi" ako tu niekde odznelo ...Počúvam ich od jedenástich rokov, je mi 27, pre niekoho málo .....

To prečo si Steve vybral Balzea, vie len on, tvoje špekulácie sú naozaj len v teoretickej rovine...
Osobne si nemyslím že by Steve zobral do kapely niekoho o ktorom nebol presvedčený že sa tam nebude hodiť, aj keby sa citil ako píšeš ako :odkopnuta "zenska" . Vsetci predsa vieme ze vždy bola kapela na prvom mieste, nikdy nespravil nič čo by uškodilo kapele, osobné záujmy šli vždy stranou.

Veci ktore ostali po Virtual albume, som nenazval zbytkami ja, ale samotna kapela. A urcite si nemyslím že je to odpad alebo podradný materiál, ako si to nemyslím ani o albume Virtual alebo BNW, tu si ma zle pochopil. Ja len píšem že je to všetko psychológia, recenzenti sa mohli utrhnúť aby vypustili najtažšiu kritiku o degradovanosti hudby v období Virtual, a o pár rokov na to , ked sa minimalne 3 skladby zlozene v tom období objavili na BNW , nešetrili superlatívmi 8)

Špekulácie ohladne X Factor ?? Netrpel nahodou Steve depresiami z rozvodu keď skladal ten album ?? Preto si na ňom ventiloval svoju zlosť , smútok atď Preto je ten albu aký je , temný,ponurý, neveselý, odchod Brucea , stým podľa mna nemal moc čo do činenia, ostatne spomína sa to aj v knihe RTTH ...

Keby po Paulovi neprisiel Bruce atd ... mozno by prisiel niekto uplne iny, spevakov beha po svete dost, Maiden boli neskutocne naslapnuty, na vrchole, skladali jeden skvost za druhym, Steve to mal pevne v rukach. Ten materiál by dal naspievat niekomu inemu sikovnemu a dnes by sme sa tu bavili trebárs o "John Doeovi" . Pre mna tam kludne mohol zostat Paul, keby nebol taký kretén a neposral si to sám, mozno je tam dodnes ...
True Roxor
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Utorok August 29, 2006 12:14 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Beast34 v Piatok Júl 31, 2009 11:25 am

true roxor: lol svoj nazor si zaklincoval uz na zaciatku tym od kedy ich pocuvas... prosim ta co sa ti nepaci na Bruceovom speve? co konkretne si nevie po sebe odspievat? videl/pocul si ty vobec nieco uz nazivo? ako mozes takuto sprostost vobec napisat? ja neviem ci si hluchy kamarad ale nenachadzam slov.... vies keby si povedal ze uz nespieva tak ako to bolo napr 82 /napr Hammersmith Odeon/ tak to OK to beriem vies to robi aj vek ... ale tvrdit ze si neodspieva po sebe svoje veci.. no tak ja fakt neviem.. kolko bootlegov si videl/pocul?

"A som vďačný za albumy ktoré vznikli s Blazeom, pre mňa kvalitatívne lepšie ako napr posledná radovka"
no k tomuto snad ani neni co dodat... a to patrym k ludom co maju dva Blazeove albumy radi /x-factor viacej/... uz to tu niekto spominal tusim Crusader... na to aby si pochopil AMOLAD asi nestaci pocuvat IM "dva dni", inak by si ten progres pochopil, jednoducho to nieje nieco co ti zajde za nechty po prvom vypocuti lebo je to komplikovanejsie a podla mna tento album AMOLAD jasne vytriedil fanusikov od vikendovych "fanusikov"
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 31, 2009 11:35 am

Zpevaku mozna beha po svete dost, ale tech co jsou profici uz min, tech co maji poradnou vydrz jeste min a tech zodpovednych jeste mene - staci se podivat na Paula, sice vybornej zpevak, ale jinak ? Ozrala, lhar, podrazak - jednim slovem smejd, vsechno jen ne profesional - ma jeste tu drzost prirovnavat Steva k Adolfu Hitlerovi ... to svedci jen o tom, jak bezmezny pitomec tenhle clovek je, ale sve chyby nevidi a za vsechno spatne muze nekdo jinej. Navic zapominate na to podstatne - Paul NECHTEL delat metal ...

Pak Blaze ... zpev priserny, vydrz mizerna, profik na baterky, zodpovednost ... no pomlcim, vyrovnanost ziveho vykonu zalostna. Navic se v situaci, kdy Bruce proste odejde z podia se on chce hned prat ...

Kolik znemejsich zpevaku si ty u Maiden dovedes predstavit ? Ja tedy moc ne, aby splnovali vsechny vysoke naroky, ktere kapela jako Iron Maiden ma - rozhodne nestaci umet hrat fotbal :D

P.S. V knize se pise, jake velke obavy mel Steve ze mu Bruce uz zdrhne po jeho prvni solovce, to o necem taky svedci. Ty depky co mel Steve z rozvodu nemusely byt tak velke, jako kdyz se k tomu pripocel odchod Bruce a tim jakesi zhrouceni jeho snu (priznal ze s tim chtel prastit uplne). Takze bych netvrdil ze Stevovo deprese rozhodne vubec nesouvisely s odchodem Bruce ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Famine v Piatok Júl 31, 2009 3:39 pm

ale nechápem prečo ešte stále po desiatich rokoch jeho odchodu ešte stále leží ľudom v krku ten Blaze :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 31, 2009 4:26 pm

Famine píše:ale nechápem prečo ešte stále po desiatich rokoch jeho odchodu ešte stále leží ľudom v krku ten Blaze :)




No proc asi .... protoze byl hroznej, jak prekvapive - jen mi fascinuje, jak ted jsou z nej mnozi lide uplne posrani :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod True Roxor v Piatok Júl 31, 2009 5:03 pm

Beast34 píše:true roxor: lol svoj nazor si zaklincoval uz na zaciatku tym od kedy ich pocuvas... prosim ta co sa ti nepaci na Bruceovom speve? co konkretne si nevie po sebe odspievat? videl/pocul si ty vobec nieco uz nazivo? ako mozes takuto sprostost vobec napisat? ja neviem ci si hluchy kamarad ale nenachadzam slov.... vies keby si povedal ze uz nespieva tak ako to bolo napr 82 /napr Hammersmith Odeon/ tak to OK to beriem vies to robi aj vek ... ale tvrdit ze si neodspieva po sebe svoje veci.. no tak ja fakt neviem.. kolko bootlegov si videl/pocul?

"A som vďačný za albumy ktoré vznikli s Blazeom, pre mňa kvalitatívne lepšie ako napr posledná radovka"
no k tomuto snad ani neni co dodat... a to patrym k ludom co maju dva Blazeove albumy radi /x-factor viacej/... uz to tu niekto spominal tusim Crusader... na to aby si pochopil AMOLAD asi nestaci pocuvat IM "dva dni", inak by si ten progres pochopil, jednoducho to nieje nieco co ti zajde za nechty po prvom vypocuti lebo je to komplikovanejsie a podla mna tento album AMOLAD jasne vytriedil fanusikov od vikendovych "fanusikov"


Takže zaklincoval ? A koľko že počúvaš IM Ty ? To je nejaké merítko ? Som horší alebo menej kvalitný fanúšik ? Alebo dokonca víkendový?? Len preto že som sa neskôr narodil ?? Smejem sa tvojim dedukciám :D Počúvam IM od svojich 11 rokov, dostal som sa k nim v roku 93, vtedy aktuálna doska Real Dead One (keď už sme pri tom, ukážkový príklad nekvalitne odspievaného koncertu, a to je oficiálne live, neviem si predstaviť čo vyvádzal tam kde sa to netočilo). Live som ich videl 2x vždy s Dickinsonom. Bootlegov vlastním nespočet, aj audio aj video.
To sa tu mám vystatovať čo všetko mám od nich doma ? Možno viac ako Ty, ale to sú už detinské dotahovačky.
Dovolil som si nesúhlasiť s urážkami na BLAZEovu adresu, pretože ako tak sledujem zopár jedincov tu na fóre vyslovene zaujatých.
A to že je posledná radovka pre mňa najslabší počin od IM je takisto môj názor, tak to rešpektuj. Pripomína viac Dickinsonove sólo počiny čo sa štýlu týka, ako radovku Maiden. Pre niekoho možno progres, pre mňa nuda. Ale dosku som si kúpil tak ako aj všetky pred nimi, vypočul a s nažil sa k nej vrátiť, ale žial nesedí mi. Určite siahnem radšej po iných z ich diskografie, napr po radovkách z Blazeom.
True Roxor
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Utorok August 29, 2006 12:14 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 31, 2009 5:52 pm

True Roxor píše:Takže zaklincoval ? A koľko že počúvaš IM Ty ? To je nejaké merítko ? Som horší alebo menej kvalitný fanúšik ? Alebo dokonca víkendový?? Len preto že som sa neskôr narodil ?? Smejem sa tvojim dedukciám :D Počúvam IM od svojich 11 rokov, dostal som sa k nim v roku 93, vtedy aktuálna doska Real Dead One (keď už sme pri tom, ukážkový príklad nekvalitne odspievaného koncertu, a to je oficiálne live, neviem si predstaviť čo vyvádzal tam kde sa to netočilo). Live som ich videl 2x vždy s Dickinsonom. Bootlegov vlastním nespočet, aj audio aj video.



Neritko to urcite neni, ale ver ze to ma sve opodstatneni ... jestli je poslouchas rok, dva deset nebo dvacet ... ale to ty sam poznas pozdeji. Nezlob se na me, ale co si jako 11 lete decko tenkrat mohl chapat ? VUBEC NIC ... jestli jsem se dotkl tve geniality, tak sorry ... Pokud te zajima real live tour, je dost bootlegu ze kterych se muzes presvedcit, ze tech mizernych koncertu je mensina - mozna bys mel vedet, ze Real live/dead one NENI zaznam jednoho koncertu, ale co track to zaznam z jineho mesta ... Takze tak, ono se totiz tenkrat natacelo uplne vsechno. Jestli je podle tebe to co pisu na Blazeho adresu urazka ... tak to si me teda dojal ... tim ze napisu ze podava slabe a nevyrovnane vykony, ze je mizerny frontman jsou urazky ? hahahaha se prober !
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod True Roxor v Piatok Júl 31, 2009 6:31 pm

Crusader píše:
True Roxor píše:Takže zaklincoval ? A koľko že počúvaš IM Ty ? To je nejaké merítko ? Som horší alebo menej kvalitný fanúšik ? Alebo dokonca víkendový?? Len preto že som sa neskôr narodil ?? Smejem sa tvojim dedukciám :D Počúvam IM od svojich 11 rokov, dostal som sa k nim v roku 93, vtedy aktuálna doska Real Dead One (keď už sme pri tom, ukážkový príklad nekvalitne odspievaného koncertu, a to je oficiálne live, neviem si predstaviť čo vyvádzal tam kde sa to netočilo). Live som ich videl 2x vždy s Dickinsonom. Bootlegov vlastním nespočet, aj audio aj video.



Neritko to urcite neni, ale ver ze to ma sve opodstatneni ... jestli je poslouchas rok, dva deset nebo dvacet ... ale to ty sam poznas pozdeji. Nezlob se na me, ale co si jako 11 lete decko tenkrat mohl chapat ? VUBEC NIC ... jestli jsem se dotkl tve geniality, tak sorry ... Pokud te zajima real live tour, je dost bootlegu ze kterych se muzes presvedcit, ze tech mizernych koncertu je mensina - mozna bys mel vedet, ze Real live/dead one NENI zaznam jednoho koncertu, ale co track to zaznam z jineho mesta ... Takze tak, ono se totiz tenkrat natacelo uplne vsechno. Jestli je podle tebe to co pisu na Blazeho adresu urazka ... tak to si me teda dojal ... tim ze napisu ze podava slabe a nevyrovnane vykony, ze je mizerny frontman jsou urazky ? hahahaha se prober !


Aha takže za 20 rokov ma osvieti, a začnem počúvať pravé veci , ako napr. AMOLAD ? :D :D Buď sa mi niečo páči alebo nie . IRON MAIDEN tvorbu mám rád v podstate až na zopár výnimiek (zopár skladieb v priebehu rokov) ale posledná radovka mi určite k srdcu neprirastie, ani po 20 rokoch. Ano ako 11 ročný som toho veľa nechápal, ty snáď ano ?? Prepáć že podceňujem tvoju genialitu :D
Samozrejme viem že Real Dead One , je z mnoha koncertov, jeden záznam je dokonca z bývalého ČSFR, ale napriek tomu aj keď vybrali asi to najlepśie z mnoha záznamov, je ten źivák po stránke spevu dosť úbohý...
Tymi urazkami na adresu Blazea co si tu vypustil som myslel napr toto :blaze je jednoduchej vidlak, pivni skaut, alebo toto :Bruce neni vylizanec jako Blaze atď atď . Chováš sa povýšenecky a arogantne a akonáhle niekto nesúhlasí s tvojím názorom hneď po ňom vyletíś. Uvedom si že nie každý bude zdielať názor že Maiden s Brucom je only one the best, bez chyby a neomylný.
Každá zostava mala svoje muchy a má ich aj terajšia, ale mám tu kapelu rád a nenechám si to kaziť takými ako ty.
True Roxor
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Utorok August 29, 2006 12:14 am
Bydlisko: Bratislava

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 31, 2009 6:41 pm

Jenze Blaze skutecne pivni skaut je, takze je to urazka ? Tezko ... To ze je vylizanec ukazal treba i na onom slavnem videu z Chile ... klidne si srovnavej vzdelani Bruce a Blaze, treba ti to dojde ze oba jsou uplne jinde ... to proste nejsou urazky, to je konstatovani skutecnosti.

Jinak je super, ze uz ve 27 vis, ze za 10 let se nezmenis, kde beres tu jistotu ? Ja nikomu zadnej nazor neberu, ale pokud ho obhajuje demagogickymi argumenty typu ... blaze zachranil maiden, protoze u nich byl a BASTA ... nebo je drzel nad vodou apod. tak to skutecne vyletim, protoze takovehle donebevolajici zvasty me proste prudi. Doted treba Attila nebyl schopen to co tvrdi poradne vysvetlit. Nikdo netvrdi ze Bruce je bez chyby, ale jako zpevak u IM je proste po VSECH strankach nejlepsi - chces snad lepsi dukaz nez vsechna uspesna tour od roku 99 ? ... to co tvrdis ty, ze po sobe nezazpiva sve veci, tak to jsme asi kazdej byli na jinych koncertech ... s tim nesouhlasim. Takze brzdi, s tebou nesouhlasim a vyletel jsem na tebe? nevyletel, to ze tu jisty pan redaktor zacal ublizenecky prudit je zcela vyjimecna vec. Ani jeden z vas Blaze u IM zive nevidel, ale proste vsechno vite nejlip a budete tvrdit jakej on byl pro kapelu prinos nebo zachrana, vzdyt je to k smichu. Ve studiu jde lecos nafixlovat, takze zazpiva i totalni traged tak, aby se to "dalo" poslouchat ... ovsem zive koncerty teprve ukazou, co v kom je ! A na zaver, pokud ty sam si AMLOD na chut neprisel a dalo by se rict ze jeji kvality proste jeste nejsi schopen vnimat, rozhodne to neznamena ze je to slaba deska ... pust si to za 10 let :D

Nechapu jak muzes hajit Blaze, jehoz zive veci jsou 1000x ubozejsi nez zivak REAL LIVE ...... mer vsem stejnym metrem !
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Piatok Júl 31, 2009 7:49 pm

Famine píše:ale nechápem prečo ešte stále po desiatich rokoch jeho odchodu ešte stále leží ľudom v krku ten Blaze :)

to je jinak, Blaze samotny je mi volnej, drazdi mne pouze reci typu nebyt Blaze tak Maiden nebyli atd.

True Roxor píše: Takže zaklincoval ? A koľko že počúvaš IM Ty ? To je nejaké merítko ? Som horší alebo menej kvalitný fanúšik ? Alebo dokonca víkendový?? Len preto že som sa neskôr narodil ?? Smejem sa tvojim dedukciám :D Počúvam IM od svojich 11 rokov, dostal som sa k nim v roku 93, vtedy aktuálna doska Real Dead One (keď už sme pri tom, ukážkový príklad nekvalitne odspievaného koncertu, a to je oficiálne live, neviem si predstaviť čo vyvádzal tam kde sa to netočilo)....

sam si ted potvrdil, ze jak dlouho Maiden poslouchas je dost podstatne ...treba si za tech dalsich 10 let doplnis informace o nich :wink:
na zivak Real vybiral songy Steve a minimalne existuje spekulace, ze vybral ty Brucem nejhure odzpivane, aby "bolest" z jeho odchodu se nezdala byt tak hrozna ( mysleno pro fans)
True Roxor píše:Bootlegov vlastním nespočet, aj audio aj video...

tim spise si clovek klepe na celo pri tve vete ... Dickinson vystihol zlatú éru Maiden, nieje najlepším , ale najslávnejším spevákom Železnej Panny ...

True Roxor píše:O live prevedení Bruca nemám velmi dobrú mienku , on totižto nedokáže zaspievať sám po sebe svoje veci ,a to je fakt a všetci čo ho ospevujú by si mali naliať čistého vína , tak ako to preboha mal zaspievať Blaze ktorý má vokál úplne inde ?...

k prvni casti vety uz jsem ti napsala svuj nazor rano, takze jen doplnim (uz jsem to tady na foru psala) samozrejme kazdy zpevak ma sve horsi i lepsi dny, i my zaslepenci si to uvedomujeme, jde o to v jakem jsou pomeru vuci sobe. Brucemu se mozna nepovedlo JEDNO turne, Blaze mel tragicke VSECHNY ...
a k druhe casti tve vety - v tom je ten problem, proc tedy lezl do Maiden ? tvrdil, ze jsou jeho davna laska, oblibena skupina a odedavna je sleduje .... pak tedy mel vedet, ze nejsou zadni prizdisraci a maji vysoke cile a s tim spojene naroky, na ktere nema ! nj jenze byl relativne mladej a to by sakra bylo terno dobyt svet po Dickinsonovi :lol:

True Roxor píše:...ale to neznamená ze viem o tej kapele "kulovi" ako tu niekde odznelo ...

napsala jsem, ze vis kulovy o Bruceovi, ne o kapele - to je rozdil !
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 40 hostia

cron