Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Piatok December 11, 2009 12:28 pm

Zdenius píše:ja som zvedavi na to nove DVD blaze. premeskal som objednat si limitovanu ediciu, teraz toho lutujem. Ale momentalne som nainfikovany jeho skladbu Robot. ta nema chybu

fajn, tak se ale o nem rozplyvej tady protoze s maiden to nijak nesouvisi, dik :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Beast34 v Piatok December 11, 2009 3:28 pm

Crusader píše:
stahl.1 píše:
peko20 píše:no brain existuje .. sorry za OT ... Mne sa era Blaza paci ... je to taka temna atmoska proste :) mozno ze nezaspieva nikdy troopera ale sign of a cross je proste bomba napriklad :)


To mas pravdu so sing...mne sa dokonca paci sing z alive in poland viac ako od Maiden :) to je aj tym Peavey a Mesa boogie namiesto marshallov



Brat ALIVE IN POLAND vazne ? to si delas srandu ... to dvd je proste jeste vetsi podvod, nez dela Steve u Maiden ... Steve pouziva overduby jen obcas, Blaze PORAD. Chapu ze se ti to libi ... ale s realitou to ma pramalo spolecne, mozna by si Blaze pral podavat zive takovehle vykony ... ale to je scifi dosazitelne jen pomoci tv a studiove techniky.

... tak ma napadlo, ktore DVD Maiden obsahuje najviac overdubov? resp. viete aj nejake konkretne pasaze? lebo napr taky Flight mi nepride nejaky overdubovy, mam dost bootlegov a sa mi zda ze je to 1:1 samozrejme ze tu je lepsi zvuk a divaci su namixovani hlasnejsie...
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok December 11, 2009 6:41 pm

Beast34 píše:
Crusader píše:
stahl.1 píše:
peko20 píše:no brain existuje .. sorry za OT ... Mne sa era Blaza paci ... je to taka temna atmoska proste :) mozno ze nezaspieva nikdy troopera ale sign of a cross je proste bomba napriklad :)


To mas pravdu so sing...mne sa dokonca paci sing z alive in poland viac ako od Maiden :) to je aj tym Peavey a Mesa boogie namiesto marshallov



Brat ALIVE IN POLAND vazne ? to si delas srandu ... to dvd je proste jeste vetsi podvod, nez dela Steve u Maiden ... Steve pouziva overduby jen obcas, Blaze PORAD. Chapu ze se ti to libi ... ale s realitou to ma pramalo spolecne, mozna by si Blaze pral podavat zive takovehle vykony ... ale to je scifi dosazitelne jen pomoci tv a studiove techniky.


... tak ma napadlo, ktore DVD Maiden obsahuje najviac overdubov? resp. viete aj nejake konkretne pasaze? lebo napr taky Flight mi nepride nejaky overdubovy, mam dost bootlegov a sa mi zda ze je to 1:1 samozrejme ze tu je lepsi zvuk a divaci su namixovani hlasnejsie...


tipuji rock in rio ... ale carovalo se i u Maiden England a to tak, ze ten zaznam sestrihali z 2 koncertu, coz me osobne neprijde moc OK.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Piatok December 11, 2009 9:07 pm

Crusader píše:Brat ALIVE IN POLAND vazne ? to si delas srandu ... to dvd je proste jeste vetsi podvod, nez dela Steve u Maiden ... Steve pouziva overduby jen obcas, Blaze PORAD. Chapu ze se ti to libi ... ale s realitou to ma pramalo spolecne, mozna by si Blaze pral podavat zive takovehle vykony ... ale to je scifi dosazitelne jen pomoci tv a studiove techniky.

Som neskúseny.. čo su to tie overduby ? :?:
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Piatok December 11, 2009 9:25 pm

The-X-Factor-Blaze píše:
Crusader píše:Brat ALIVE IN POLAND vazne ? to si delas srandu ... to dvd je proste jeste vetsi podvod, nez dela Steve u Maiden ... Steve pouziva overduby jen obcas, Blaze PORAD. Chapu ze se ti to libi ... ale s realitou to ma pramalo spolecne, mozna by si Blaze pral podavat zive takovehle vykony ... ale to je scifi dosazitelne jen pomoci tv a studiove techniky.

Som neskúseny.. čo su to tie overduby ? :?:

to je studiova uprava zivaku, nekde se dostriha zpev kde nebyl (treba v riu nechaval bruce vic zpivat lidi coz se stevovi nelibilo, tak do tech mist jeho zpev dodatecne vlozil), neco se ve studiu prezpiva a pak se to vlozi do zaznamu ... Staci se divat jak blaze radi a pritom zpiva jak ve studiu ... neni vubec zadychany, sem tam se netrefi do huby ... to neumi ani Bruce a veris ze by najednou Blaze byl takovej SUPERMAN ? Navic celkovy sound je podezrele krystalicky cisty ... vsak se podivej na youtube a najdi si bezna blazovo videa zaznamenana fans ...tj. jak to vypada ve skutecnosti a pak to porovnej ... i hluchej pozna ze je ten rozdil prilis velky na to, aby to byla nahoda.

tady to mas vysvetlene podrobne http://en.wikipedia.org/wiki/Overdubbing
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Piatok December 11, 2009 9:46 pm

Crusader píše:
The-X-Factor-Blaze píše:
Crusader píše:Brat ALIVE IN POLAND vazne ? to si delas srandu ... to dvd je proste jeste vetsi podvod, nez dela Steve u Maiden ... Steve pouziva overduby jen obcas, Blaze PORAD. Chapu ze se ti to libi ... ale s realitou to ma pramalo spolecne, mozna by si Blaze pral podavat zive takovehle vykony ... ale to je scifi dosazitelne jen pomoci tv a studiove techniky.

Som neskúseny.. čo su to tie overduby ? :?:

to je studiova uprava zivaku, nekde se dostriha zpev kde nebyl (treba v riu nechaval bruce vic zpivat lidi coz se stevovi nelibilo, tak do tech mist jeho zpev dodatecne vlozil), neco se ve studiu prezpiva a pak se to vlozi do zaznamu ... Staci se divat jak blaze radi a pritom zpiva jak ve studiu ... neni vubec zadychany, sem tam se netrefi do huby ... to neumi ani Bruce a veris ze by najednou Blaze byl takovej SUPERMAN ? Navic celkovy sound je podezrele krystalicky cisty ... vsak se podivej na youtube a najdi si bezna blazovo videa zaznamenana fans ...tj. jak to vypada ve skutecnosti a pak to porovnej ... i hluchej pozna ze je ten rozdil prilis velky na to, aby to byla nahoda.

tady to mas vysvetlene podrobne http://en.wikipedia.org/wiki/Overdubbing

a jasné :) rozumiem .. mňa tiež pri pozerani Alive in Poland napadlo niečo podobné.Ved ako môže po takom zatažení spievať takmer bez problémov. s overdubamy nieje živák tým čím by mal byť . jednoznacny priklad s Alive in Poland je Look for the truth
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod stahl.1 v Sobota December 12, 2009 1:48 am

The-X-Factor-Blaze píše:
Crusader píše:
The-X-Factor-Blaze píše:
Crusader píše:Brat ALIVE IN POLAND vazne ? to si delas srandu ... to dvd je proste jeste vetsi podvod, nez dela Steve u Maiden ... Steve pouziva overduby jen obcas, Blaze PORAD. Chapu ze se ti to libi ... ale s realitou to ma pramalo spolecne, mozna by si Blaze pral podavat zive takovehle vykony ... ale to je scifi dosazitelne jen pomoci tv a studiove techniky.

Som neskúseny.. čo su to tie overduby ? :?:

to je studiova uprava zivaku, nekde se dostriha zpev kde nebyl (treba v riu nechaval bruce vic zpivat lidi coz se stevovi nelibilo, tak do tech mist jeho zpev dodatecne vlozil), neco se ve studiu prezpiva a pak se to vlozi do zaznamu ... Staci se divat jak blaze radi a pritom zpiva jak ve studiu ... neni vubec zadychany, sem tam se netrefi do huby ... to neumi ani Bruce a veris ze by najednou Blaze byl takovej SUPERMAN ? Navic celkovy sound je podezrele krystalicky cisty ... vsak se podivej na youtube a najdi si bezna blazovo videa zaznamenana fans ...tj. jak to vypada ve skutecnosti a pak to porovnej ... i hluchej pozna ze je ten rozdil prilis velky na to, aby to byla nahoda.

tady to mas vysvetlene podrobne http://en.wikipedia.org/wiki/Overdubbing

a jasné :) rozumiem .. mňa tiež pri pozerani Alive in Poland napadlo niečo podobné.Ved ako môže po takom zatažení spievať takmer bez problémov. s overdubamy nieje živák tým čím by mal byť . jednoznacny priklad s Alive in Poland je Look for the truth


X-Factor:Zaujimave doteraz si nevedel ani co to je ...a teraz o tom tocis ako keby si o tom vedel od zaciatku...btw ja som to dvd ani nevidel mam ho len v mp3...
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Beast34 v Sobota December 12, 2009 11:54 am

Crusader píše:nekde se dostriha zpev kde nebyl (treba v riu nechaval bruce vic zpivat lidi coz se stevovi nelibilo, tak do tech mist jeho zpev dodatecne vlozil)

kurva tak toto je uz ozaj vela... som nevedel ze sa to tykalo v tomto pripade aj spevu... normalne som sa nasral...
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod The-X-Factor-Blaze v Sobota December 12, 2009 6:38 pm

Beast34 píše:
Crusader píše:nekde se dostriha zpev kde nebyl (treba v riu nechaval bruce vic zpivat lidi coz se stevovi nelibilo, tak do tech mist jeho zpev dodatecne vlozil)

kurva tak toto je uz ozaj vela... som nevedel ze sa to tykalo v tomto pripade aj spevu... normalne som sa nasral...

Vśetko sa týka len kvality a predaja
Obrázok
Obrázok užívateľa
The-X-Factor-Blaze
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Sobota August 08, 2009 8:00 pm
Bydlisko: Ja Bývam tu

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron