Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 25, 2009 10:36 pm

thomason píše:k tym bestofkam este pridaj "The Essential Iron Maiden" nie som si isty ci to bolo pod hlavickou IM alebo ako k tomu albumu vlasntne doslo


Jo to sice vyslo jen v USA, ale je to v jejich rezii - dokonce vysla i druha reedice Edward The Great kde vymenili jeden song ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod thomason v Sobota Júl 25, 2009 10:38 pm

Crusader píše:
thomason píše:k tym bestofkam este pridaj "The Essential Iron Maiden" nie som si isty ci to bolo pod hlavickou IM alebo ako k tomu albumu vlasntne doslo


Jo to sice vyslo jen v USA, ale je to v jejich rezii - dokonce vysla i druha reedice Edward The Great kde vymenili jeden song ...


+ Ed Hunter :wink: s bestofkami maju vystarane na par rockov, apon pre nas, inak to vidia zraloci :evil:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 25, 2009 10:44 pm

thomason píše:
Crusader píše:
thomason píše:k tym bestofkam este pridaj "The Essential Iron Maiden" nie som si isty ci to bolo pod hlavickou IM alebo ako k tomu albumu vlasntne doslo


Jo to sice vyslo jen v USA, ale je to v jejich rezii - dokonce vysla i druha reedice Edward The Great kde vymenili jeden song ...


+ Ed Hunter :wink: s bestofkami maju vystarane na par rockov, apon pre nas, inak to vidia zraloci :evil:


Je to strasne kdyz od roku 1980 do 1996 vysla jen 1 - Beast of The Beast - tu beru za regulerni a nadherne zpracovanou best of a pak od roku 1996 do 2009 hned 4 ... tak nezbyva verit ze s tim uz prestanou ... na retro tour od No Prayer po Virtual IX uz neverim.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod thomason v Sobota Júl 25, 2009 10:53 pm

no k "retro" No Prayer For The Dying - Virtula XI by ich este "zraloci" mohli dotlacit, aspon by Bruce prespieval songy z NPFTD a FOTD v tomto hlasovom prevedi, ktorym teraz disponuje a nie tym "chraplakom" z 90-tych rockov

the number of this my post is sixhundred and sixtysix :lol:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Sobota Júl 25, 2009 11:33 pm

thomason píše:no k "retro" No Prayer For The Dying - Virtula XI by ich este "zraloci" mohli dotlacit, aspon by Bruce prespieval songy z NPFTD a FOTD v tomto hlasovom prevedi, ktorym teraz disponuje a nie tym "chraplakom" z 90-tych rockov

the number of this my post is sixhundred and sixtysix :lol:

zapomnel si napsat tym nadhernym "chraplakom" z 90-tych rockov :wink:
ja bych nahodou tohle retro brala, a vubec nejvice by se mi libilo, kdyby vytahli takovy Weekend Warrior, Judas Be My Guide, Fates Warning, Public Enema Number One .... ja vim, utopie
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 25, 2009 11:35 pm

Ano utopie, proste to co nehrali na tour nehrajou uz vubec nikdy .... sakra jak bych si pral aby tohle nepsane pravidlo aspon JEDNOU porusili ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Atttila v Nedeľa Júl 26, 2009 12:53 pm

Takže abych se závěrečně vyjádřil nad touto diskuzí: Nikdy jsem netvrdil, že je Blaze úžasný zpěvák a v článku je to též psané..Bohužel najdou se zde tací, kteří z něho vytáhnou jednu větu a hrají si na chytráky.. Těžko argumentovat s někým takovým, když vytáhne pouze jednu větu..Co jsem napsal za tím si stojím..Blaze byl na živo špatný, ale byl U IM a za jeho působení kapela hrála dále, vydala CD a nezanikla...Z toho plyne již zmíněné..A závěrem...kdo zde argumentuje, prosím přečtěte si celý článek a nebuďte jen takový omezenci, že budete povídat, nad jednou holou větou, která pokračovala v dlouhém odstaci
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 26, 2009 1:52 pm

Atttila píše: ... Nikdy jsem netvrdil, že je Blaze úžasný zpěvák a v článku je to též psané..

to by opravdu mohl tvrdit jen blazen a snilek :lol: nikdo te neobvinil z toho, ze jsi takovy

Atttila píše:...Těžko argumentovat s někým takovým, když vytáhne pouze jednu větu..

ale houby, nikdo si nehraje na chytraky :roll: ale zde na foru byla citovana jen tato jedina veta a nediv se, ze pusobi na nektere lidi jako cerveny hadr na byka :D celkem popravu vzbudila tolik emoci ...
celou recenzi jsem necetla - jednak je mi jedno, co kde pises a kdyz uz by mne to zajimalo, rozhodne mne nezajima Blaze
neber to nijak osobne, mam proste sve priority - net je plny vsemoznych informaci a ja si dovolim ten luxus si vybrat, ktere z nich mne zajimaji natolik, ze si je prectu
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Atttila v Nedeľa Júl 26, 2009 2:44 pm

tak to co píšeš je teda hodně hodně omezenecké...že tě zajímá jedna věta..Je to asi jako by v článku byla slova bůh, je, zpěvák nejlepší a Blaze...a ty si to vybrala dohromady a napsala že Blaze je bůh a nejlepší zpěvák na světě..Nelze vytrhnut jednu větu z kontextu a ohánět se s ní..Potom to dopadá tak jak to dopadlo..6e se tady uvádí čísla, statistiky, vymejsšlí se nějaký ligy, teoretizuje se, dohaduje se o postavení členů v kapele atd..To je bohužel to co v článku vůbec míněno není a jen ten kdo tu větu vytrnul hodil ten červený hadr!! Já jsem vše v článku odůvodnil a kdo ho nečetl nebo napíše, že ho nezajímá, neměl by se do diskuze vůbec motat :wink: Stojím si za tím a fakt, že na diskuzi článku se nikdo neozval asi potvrzuje, že všem co to četli celé, na tom nic nevadí -!-
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 26, 2009 2:53 pm

ano zajima mne jedna veta, ktera byla zminena na tomto foru, proto na ni reaguji
az mne bude zajimat cely tvuj clanek, budu na nej reagovat a to tam, kde je napsany, ne tady.

a co to prosim te placas o jakych ligach a statistikach ? nevidim nic spatneho na tom, kdyz lidi zajima, jake slovo ktery clen v kapele ma ... bohuzel jsme vsichni postaveni do role statistu, nikdo z nas nema zadne osobni vazby na nekoho z kapely nebo managementu, tudiz jsme nuceni pouze spekulovat :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Beast34 v Nedeľa Júl 26, 2009 2:58 pm

pripajam sa.. aj mna by dost zaujimalo aku ma Steve kontrolu nad kapelou.. co vsetko vie ovplyvnit co je mimo neho.. nemyslim teraz skladby a texty a muziku.. ale veci okolo turne alebo vystupeni... napr ci by /chcel/ alebo vedel zatrhnut Bruceovi tu ciapku pocas turne hhh :D
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Atttila v Nedeľa Júl 26, 2009 3:16 pm

Dragontears píše:ano zajima mne jedna veta, ktera byla zminena na tomto foru, proto na ni reaguji
az mne bude zajimat cely tvuj clanek, budu na nej reagovat a to tam, kde je napsany, ne tady.

a co to prosim te placas o jakych ligach a statistikach ? nevidim nic spatneho na tom, kdyz lidi zajima, jake slovo ktery clen v kapele ma ... bohuzel jsme vsichni postaveni do role statistu, nikdo z nas nema zadne osobni vazby na nekoho z kapely nebo managementu, tudiz jsme nuceni pouze spekulovat :lol:


Samozřejmě je to věc zajímavá, ale nevidím důvod jí spojovat s tou větou..Chápu, že tě ta věta dráždí, ale uznej..není to maličko hloupé vytáhnout z jednoho odstavce větu a diskutovat o ní?? Jinab Blaze je dobrý zpěvák, jen mu příliš nesedělo to pidlikání S IM. Kdo viděl alespoň jedno z jeho letošních vystoupení v ČR může dosvědčit..Viděl jsem hodvakrát a byl úžansý..Jeho nasazení a naprostá nearogantnost k okolí..Na nic si nehraje a i po tom všem co ho potkalo je stále silný a skvělý..I přes útoky na něj jako třeba, že je to tragéd..Tohle je docela smutné
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Júl 26, 2009 5:07 pm

Atttila píše: Samozřejmě je to věc zajímavá, ale nevidím důvod jí spojovat s tou větou..

nikdo nespojuje otazku hierarchie s otazkou zachraneni skupiny ... dotycny se ( pravda zcela mimo tema) zeptal a nezavisle na tematu dostal odpoved, tot vse
Atttila píše: Chápu, že tě ta věta dráždí, ale uznej..není to maličko hloupé vytáhnout z jednoho odstavce větu a diskutovat o ní??

ja ale nejsem ten byk, ktereho to drazdi :D jen mam rada fakta, proto i diskuze o jedine vete vytazene z odstavce mi neprijde hloupa, pokud se jedna o takto zasadne postaveny nazor na deni ve skupine
Atttila píše: Jinab Blaze je dobrý zpěvák, jen mu příliš nesedělo to pidlikání S IM. Kdo viděl alespoň jedno z jeho letošních vystoupení v ČR může dosvědčit..Viděl jsem hodvakrát a byl úžansý..Jeho nasazení a naprostá nearogantnost k okolí..Na nic si nehraje a i po tom všem co ho potkalo je stále silný a skvělý..I přes útoky na něj jako třeba, že je to tragéd..Tohle je docela smutné

to sem ale vubec nepatri, bavime se o obdobi kdy byl u Maiden ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod BraveBruce v Nedeľa Júl 26, 2009 5:34 pm

No ani já nejsem zrovna fanoušek Blaze.
Tvůj článek jsem četl a myslím, že tam víc k přečtení na tohle téma není. Navíc diskuze nad touhle větou není žádný vytrhávání z kontextu, věta je naprosto jednoznačná a jasná !!!

Stavět Blaze do pozice člověka, který zachránil kapelu a udržel na vodou.....mi přijde jako úplně mimo, jak od člověka který o kapele nic neví a něco si nechal nakecat. Spíš bych řekl, že Steveovi přidělal práci s držením kapely na vodou. Já osobně mám obě alba rád, ale nejsou hlavní zásluhou Blaze, ale opět je to Stevovo práce. To, že se skladatelsky účastnil na několika písničkách není zas taková zásluha. Rozhodně ne taková, abych se bál o existenci alb bez Blaze. Proč Blaze vydržel takovou dobu u IM určitě nebylo díky jeho tehdejším "kvalitám".

Možná je trochu necitlivé sortovat kapely, ale co si budeme povídat, zpěváci a kapely mají různou kvalitu a já si myslím, že éra s Blaze šla víc jak o úroveň níž, takže bych se s 3. ligou ztotožňoval.

A to, že připravil půdu pro comeback, to byl jen nepřímý vliv, než že tak k tomu úmyslně směřoval.
Obrázok užívateľa
BraveBruce
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sobota Marec 22, 2008 11:51 pm

Re: Epizoda jmenem Blaze v ere Iron Maiden

Poslaťod BraveBruce v Nedeľa Júl 26, 2009 6:26 pm

Někdo je zpěvák.... a někdo má zas jinou profesi. Tím pádem to takhle porovnávat nemůžeš.
A to, že nejsi zpěvák neznamená, že nemůžeš hodnotit či případně kritizovat, pokud je kritika oprávněná.

Faktem je, že kapela jela dál. Ale už druhá věc je JAK jela a díku komu...
Obrázok užívateľa
BraveBruce
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sobota Marec 22, 2008 11:51 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron