Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

Poslaťod Dragontears v Piatok Júl 17, 2009 1:00 pm

Crusader píše: ...vam ostatnim by taky nezaskodilo si dat od metalu oraz a rozsirit si obzory treba s Rush, Pink Floyd, nebo jednomu ze vzoru Bruce Dickinsona Peterovi Hammillovi ... (Van Der Graaf Generator)

neblazni to je pro ne tezky pravek :lol:
mno ja si rozhodne od metalu orazit nepotrebuju, nejak mne v poslednich 14 dnech zase vice chytl AMOLAD
celkem je mi lito lidi, kteri tohle skvele album po prvnim poslechu zavrhli a prohlasuji neco o komercnosti atd
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod clansman88 v Piatok Júl 17, 2009 1:39 pm

Dragontears píše:
Crusader píše: ...vam ostatnim by taky nezaskodilo si dat od metalu oraz a rozsirit si obzory treba s Rush, Pink Floyd, nebo jednomu ze vzoru Bruce Dickinsona Peterovi Hammillovi ... (Van Der Graaf Generator)

neblazni to je pro ne tezky pravek :lol:
mno ja si rozhodne od metalu orazit nepotrebuju, nejak mne v poslednich 14 dnech zase vice chytl AMOLAD
celkem je mi lito lidi, kteri tohle skvele album po prvnim poslechu zavrhli a prohlasuji neco o komercnosti atd
AMOLAD ma prekvapí zakaždým keď si ho pustím a potom si nadávam prečo som to tak dlho nepočul :) čo sa týka NEmetalu, tak ja stým nemám problém. Mám celkom rád elektronické veci (Trance,DnB), Soundtracky (kto by ich nemál rád :D) a Pink Floyd to je legenda :) ja osobne mám od nich najradšej skladbu Echoes :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Crusader v Piatok Júl 17, 2009 9:15 pm

Dragontears píše:
Crusader píše: ...vam ostatnim by taky nezaskodilo si dat od metalu oraz a rozsirit si obzory treba s Rush, Pink Floyd, nebo jednomu ze vzoru Bruce Dickinsona Peterovi Hammillovi ... (Van Der Graaf Generator)

neblazni to je pro ne tezky pravek :lol:
mno ja si rozhodne od metalu orazit nepotrebuju, nejak mne v poslednich 14 dnech zase vice chytl AMOLAD
celkem je mi lito lidi, kteri tohle skvele album po prvnim poslechu zavrhli a prohlasuji neco o komercnosti atd


Me jich lito neni, me silne tihle (vetsinou teenage) KINGove serou, tvari se jako bozi, presne vi co delaji maiden spatne, ale sami dokazali velke hovno (hlavne sebevedomi a drzost jim nechybi). Pritom je k smichu, ze vetsina z nich maiden posloucha tak 1-2 roky (k tomu jeste dalsich 150 kapel) a maji jasno :D (znaji vlastne vsechno a NIC poradne).

Ja IM posloucham pres 20 let a plne chapu to co jak a proc delaji. Tohle ztotozneni s kapelou se "nevypestuje" za rok ... k tomu se musi dozrat vnitne.

Takze o machyrcich s kecama o komercnosti, nebo jak jsou maiden "jednoduchy", nudny a kdesicosi (klidne je srovnavaji treba s dream theater) si davno myslim sve ;)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Dragontears v Sobota Júl 18, 2009 12:07 am

Crusader píše:
Me jich lito neni, me silne tihle (vetsinou teenage) KINGove serou, tvari se jako bozi, presne vi co delaji maiden spatne, ale sami dokazali velke hovno (hlavne sebevedomi a drzost jim nechybi). Pritom je k smichu, ze vetsina z nich maiden posloucha tak 1-2 roky (k tomu jeste dalsich 150 kapel) a maji jasno :D (znaji vlastne vsechno a NIC poradne).

Ja IM posloucham pres 20 let a plne chapu to co jak a proc delaji. Tohle ztotozneni s kapelou se "nevypestuje" za rok ... k tomu se musi dozrat vnitne.

Takze o machyrcich s kecama o komercnosti, nebo jak jsou maiden "jednoduchy", nudny a kdesicosi (klidne je srovnavaji treba s dream theater) si davno myslim sve ;)

tak u mladochu bych to jeste chapala, ale co me zarazi - ja se s timto nazorem setkavam spise u generace, ktera zna a posloucha maiden od jejich zacatku a tvrdohlave od nich vyzaduji stejna alba, jako byla ta v 80. letech ... netoleruji absolutne zadny vyvoj, kterym logicky prochazi
a abych nebyla tak moc OT - brnka mi tu do ucha Davova a Adrianova kytara v Legacy a to mrazeni, ktere mi z toho prechazi po zadech a ktere oni zatvrzelci nikdy nepoznaji, se neda slovy popsat :)
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 18, 2009 12:54 pm

Dragontears píše:tak u mladochu bych to jeste chapala, ale co me zarazi - ja se s timto nazorem setkavam spise u generace, ktera zna a posloucha maiden od jejich zacatku a tvrdohlave od nich vyzaduji stejna alba, jako byla ta v 80. letech ... netoleruji absolutne zadny vyvoj, kterym logicky prochazi
a abych nebyla tak moc OT - brnka mi tu do ucha Davova a Adrianova kytara v Legacy a to mrazeni, ktere mi z toho prechazi po zadech a ktere oni zatvrzelci nikdy nepoznaji, se neda slovy popsat :)



Jo myslis prestarle "tvrdaky" nejcasteji omezene pivni skauty ze IV. cenove ?? :D Otazka je, jestli je celou dobu poslouchali a hlavne vnimali ... ja o tom silne pochybuji, ta genereace co je poslouchala v 80 letech, pak 20 let NE a ted si pusti amload, tak se z toho zakonite poserou ... ale to je prece jejich problem :D (za to skutecne maiden nemuzou, ze nekomu uz jejich tvorbu hlava nebere) ... protoze kdyby je poslednich 20 let skutecne poslouchali, tak k vecem typu amload postupne dozrajou (pokud to ovsem nejsou ti uplne nejjednodussi primitivove, kteri tuhle kapelu poslouchali JEN proto, ze to byl NAREZ apod. a vic moc neresili ... tech je bohuzel ale asi vetsina, proc si nalhavat ze maiden ma nejake lepsi fans nez napr. Kabat - a BOHUZEL kvuli takovym nas budou porad IM krmit trooperem, wrathchildem apod. protoze i tahle paka jsou potencialni platici navstevnici koncertu). Z tohoto hlediska je zajimave porovnat reakce fans posledni SBIT tour s AMLOAD ... je to tristni ... ale staci se podivat na jisty pseudoFC co "fans" trapi ... klubova trika, samolepky a jine picoviny, BOHUZEL samotna skupina UZ vubec ne, jen aby se takyFANs mohli predvadet ... v 300 prispevcich gbooku nenajdete jedinou vec co se tyka samotne skupiny, to je prece dost reprezentativni vzorek na to, aby jsme se vratili na zem a nedelali si iluze o urovni drtive vetsiny fans IM :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 18, 2009 1:04 pm

Dragontears píše: ja se s timto nazorem setkavam spise u generace, ktera zna a posloucha maiden od jejich zacatku a tvrdohlave od nich vyzaduji stejna alba, jako byla ta v 80. letech ...



Jeste k tomuhle, ono to je spis tim, ze tihle "fans" sami nejsou schopni vyvoje, tak to od IM berou jako zradu ... ze jim "ujeli" :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Sobota Júl 18, 2009 1:27 pm

Taky zrovna ted celkem casto poslouchavam a matter... a je fakt znat ze tohle album proveril cas a ukazal jak moc je silný :!: vetsinac songů na me pusobí neskutecne cerstve a sveze i po tech 3 letech :) a fakt nechapu jak na nekoho může pusobit song jako je benjamin breeg nudně treba :shock: ta skladba v sobe nese takovou silu az to neni mozný.....pro me zajiste je tenhle song v top 3 reunionovych songu kapely......song tohoto kolosalniho atmosferického vyznení bych si nechal libit i na dalsim albu :) ale dost me mrzi ze dost lidi "hejtuje" different world,je to skvela oteviracka a ukol rozjed koncert ci desku...kazdopadne splnuje.... :!: :wink:
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 18, 2009 3:58 pm

KUBBA-BRUCE-ARRY píše:Taky zrovna ted celkem casto poslouchavam a matter... a je fakt znat ze tohle album proveril cas a ukazal jak moc je silný :!: vetsinac songů na me pusobí neskutecne cerstve a sveze i po tech 3 letech :) a fakt nechapu jak na nekoho může pusobit song jako je benjamin breeg nudně treba :shock: ta skladba v sobe nese takovou silu az to neni mozný.....pro me zajiste je tenhle song v top 3 reunionovych songu kapely......song tohoto kolosalniho atmosferického vyznení bych si nechal libit i na dalsim albu :) ale dost me mrzi ze dost lidi "hejtuje" different world,je to skvela oteviracka a ukol rozjed koncert ci desku...kazdopadne splnuje.... :!: :wink:



No vidis a to na Benjamina byly i takovehle reakce

viewtopic.php?f=1&t=273&p=5019#p5019

... co dodat, i kdyz to napsal "OBROVSKY" fan IM, holt uz nemel na to tuhle vec pochopit ... a jeste ma tu drzost napsat ze ta deska bude horsi nez DoD :D

Pokud jde o Different world, tak jako otvirak funguje naprosto skvele na rodzil od nudy wildest dreams ...

to Dragontears: Nekam nas odmoderuj plz, diky
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod karolinka12345 v Sobota Júl 18, 2009 7:29 pm

KUBBA-BRUCE-ARRY píše:Taky zrovna ted celkem casto poslouchavam a matter... a je fakt znat ze tohle album proveril cas a ukazal jak moc je silný :!: vetsinac songů na me pusobí neskutecne cerstve a sveze i po tech 3 letech :) a fakt nechapu jak na nekoho může pusobit song jako je benjamin breeg nudně treba :shock: ta skladba v sobe nese takovou silu az to neni mozný.....pro me zajiste je tenhle song v top 3 reunionovych songu kapely......song tohoto kolosalniho atmosferického vyznení bych si nechal libit i na dalsim albu :) ale dost me mrzi ze dost lidi "hejtuje" different world,je to skvela oteviracka a ukol rozjed koncert ci desku...kazdopadne splnuje.... :!: :wink:

mne osobne pride benjamin spolu s Out of the shadows a Lord of Light ako najslabsie piesne albumu. s Different world suhlasim, typicka vypekacka na zaciatok
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Mustanq v Sobota Júl 18, 2009 8:13 pm

No ja osobne si AMOLAD práve v týchto dňoch napočúvavam, ale pre mňa je Benjamin spolu s For The Greater... najlepšia skladba na albume. Nedokážem proste pochopiť zlé ohlasy na tú skladbu, je to niečo skvelé :D :) :wink:
A BTW : Different World je pre mňa zase to najslabšie na albume. Tu už tú kritiku chápem :D
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Čo práve počúvate/počuli ste?

Poslaťod Dragontears v Sobota Júl 18, 2009 10:55 pm

for Crusader: neni co dodat .... snad jen ti "tvrdaci" a pivni skauti ze IV. cenove ... s temi se fakt nestykam, takze jejich nahled na maiden neznam :D jinak souhlas, z jednoho IM fora jsem byla vykazana pote, co jsem polozila trapny dotaz proc resi vsechno mozne jen ne maiden :lol: od te doby v zajmu zachovani dusevni pohody se radeji takovym mistum vyhybam

karolinka12345 píše: mne osobne pride benjamin spolu s Out of the shadows a Lord of Light ako najslabsie piesne albumu. s Different world suhlasim, typicka vypekacka na zaciatok

Out Of the Shadows je asi malinko problematicky song hlavne pro ty, kteri neznaji Bruceovu solovou tvorbu ...
naopak Lord of Light, For The Greater Good of God, Legacy a predevsim Benjamin podle meho presne vystihuji samotnou podstatu tvorby Maiden, proto je pokladam za nejsilnejsi na albu
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

Poslaťod Crusader v Sobota Júl 18, 2009 11:26 pm

Ono je fakt, ze diky te masivni kampani kolem SBIT vylezlo z hrobu spousty "tehdy" fans a maji silnou potrebu vsem sdelovat, jak to tenkrat bylo super a jak to ted uz nestoji za nic ... ale ono to bude dobry ... zase zalezou :D :D :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

Poslaťod clansman88 v Nedeľa Júl 19, 2009 9:22 am

Dragontears píše:for Crusader: neni co dodat .... snad jen ti "tvrdaci" a pivni skauti ze IV. cenove ... s temi se fakt nestykam, takze jejich nahled na maiden neznam :D jinak souhlas, z jednoho IM fora jsem byla vykazana pote, co jsem polozila trapny dotaz proc resi vsechno mozne jen ne maiden :lol: od te doby v zajmu zachovani dusevni pohody se radeji takovym mistum vyhybam

karolinka12345 píše: mne osobne pride benjamin spolu s Out of the shadows a Lord of Light ako najslabsie piesne albumu. s Different world suhlasim, typicka vypekacka na zaciatok

Out Of the Shadows je asi malinko problematicky song hlavne pro ty, kteri neznaji Bruceovu solovou tvorbu ...
naopak Lord of Light, For The Greater Good of God, Legacy a predevsim Benjamin podle meho presne vystihuji samotnou podstatu tvorby Maiden, proto je pokladam za nejsilnejsi na albu
presne tak...tá posledná štvorica piesní v sebe ukrýva strašnú silu :) a Lord Of Light mám veľmi rád.. čo tam predvádza Bruce - klobúk dolu.. a ešte keď som mal možnosť vypočuť si live verziu tak mi len padla sánka :wink:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

Poslaťod IMS v Nedeľa Júl 19, 2009 10:52 am

Pre mna je to stale jedna z najlepsich veci, ake kedy Iron Maiden vyprodukovali, bezpochyby!
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: AMOLAD ... co vam rika par let po vydani ?

Poslaťod peko20 v Nedeľa Júl 19, 2009 11:13 am

Az po nejaom case sa mi zacal pacit cely album lord of light je jedna z naj piesni co tam su :) premakane naozaj :) tesim sa na novy album ak bude taky kvalitny co verim ze bude tak to bude pecka koncert :)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Ďalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

cron