Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Iron Maiden a ich rodna Velka Britania

Iron Maiden a ich rodna Velka Britania

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Iron Maiden a ich rodna Velka Britania

Poslaťod IMS v Sobota December 17, 2005 10:58 pm

No ako pocuvam to anglicke radio, o ktorom som pisal v inej casti fora, tak tam dost casto hraju Iron Maiden. No vzdy Maiden pisali, ze ich rodna zem na nich odjakziva srala a mne sa aspon podla toho, ako casto ich hraju, moc nezda teda, zeby na nich uplne kaslali.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Iron Maiden a ich rodna Velka Britania

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa December 18, 2005 2:39 pm

IMS píše:No ako pocuvam to anglicke radio, o ktorom som pisal v inej casti fora, tak tam dost casto hraju Iron Maiden. No vzdy Maiden pisali, ze ich rodna zem na nich odjakziva srala a mne sa aspon podla toho, ako casto ich hraju, moc nezda teda, zeby na nich uplne kaslali.


Hardradio.com sa neda povazovat za "mienkotvorne" anglicke radio. Tvrdenie, ze Maiden v anglickych radiach nehraju, je pravdive. Kazdy den pocuvam radio minimalne 2-3 hodiny a za 2 roky, co som tu, som pocul Maiden asi 3x, a to len v specialnych relaciach. Televizia detto. Za relacie, ktore ovplyvnuju popularitu interpretov, patria relacie typu Top Of The Pops. Maiden som tam videl raz, pri reprize starsieho vydania asi o 1:00 rano. Co ma ale raz prekvapilo, tak to davali na BBC nejaky dokument o anglickych vlakoch. Ukazovali historiu vyvoja zeleznic v UK a zrazu bol strih na Iron Maiden z Rock In Rio. Najprv som si myslel, ze som si omylom pustil DVD, ale ked zacal hovorit Dickinson, tak mi doslo. Ako znamemu fanatikovi do zeleznic, dali asi taky 2-3 minutovy priestor. Ukazovali, ako ide z domu (byva v Chiswicku) na bicykli na zeleznicnu stanicu a potom bol s nim rozhovor vo vlaku. Vraj cestuje vlakmi velmi casto (zatial som ho este vo vlaku nestretol, aj ked byvam nedaleko a vlakmi som chodieval dost casto :? ).

Kazdopadne, myt, ze IM v anglickych radiach nehraju, je pravdivy. Zatial co "popularnych", "nadanych", "uzastnych" a "talentovanych" sprepitujem umelcov sa tu nemozete nabazit...

P.S.: Neviem, ci Dickinsonova rock show na BBC 6 sa moze ratat za pravoplatne rozhlasove vysielanie, kedze sa to radio da pocuvat len cez internet, alebo na specialnych digitalnych radiovych a televiznych pristrojoch... no povedzte, videli ste uz niekoho pocuvat radio na telke?
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Utorok December 20, 2005 9:43 am

ja bruceovu show pocuvam pravidelni (a stahujem haha ) ale uz mi dost lezie na nervy, niekedy tam pusti fakt take chujoviny ze normalne stisim zvuk. take kapely ktore pustia v skladbe minutu skripat gitaru a kolegovia sa v praci na mna divaju co to tu pocuvam.. :oops: :roll: nechutne.
inac co sa tyka tych anglickych radii tak neviem, nemam skusenosti. hovorilo sa ze aj tlac na nich serie predsa, ja mam mozno najvacsiu zbierku clankov o IM ( :roll: ) a furt nestiham bo je toho tak vela.. tak neviem
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Utorok December 20, 2005 12:48 pm

Zdenius píše:ja bruceovu show pocuvam pravidelni (a stahujem haha ) ale uz mi dost lezie na nervy, niekedy tam pusti fakt take chujoviny ze normalne stisim zvuk. take kapely ktore pustia v skladbe minutu skripat gitaru a kolegovia sa v praci na mna divaju co to tu pocuvam.. :oops: :roll: nechutne.
inac co sa tyka tych anglickych radii tak neviem, nemam skusenosti. hovorilo sa ze aj tlac na nich serie predsa, ja mam mozno najvacsiu zbierku clankov o IM ( :roll: ) a furt nestiham bo je toho tak vela.. tak neviem


Je to tak, ze ich maju na salame. Napr. o Ozzfeste nebola v papierovej tlaci ani zmienka, ale ked Mariah Carrey isla po Londyne taxikom namiesto limuziny, tak to bolo v hlavnych spravach... Ak si pozries svoje clanky, tak su z 99.9 % z hudobnych casopisov a nie z dennikov. Pritom vsetky denniky mavaju kazdy vikend kulturne prilohy, kde davaju recenzie albumov, koncertov, pozvanky na divadelne a hudobne predstavenia atd... Maiden som tam nevidel ani raz.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Utorok December 20, 2005 12:55 pm

hmm. no ani nie, mam skutocne velku skalu magazinov, clanky z sto mozno tisicov roznych casakov a najde sa vselico. novin je tiez dost, ale o britskych novinach kde boli tento rok viem len o jednych inac nic. ale ceskych, slovenskych, talianskych, holanskych.. takych novin mam niekolko. no ale samozrejme je to slabota. hudobne casaky tvoria 99,1 percenta
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia


Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 40 hostia

cron