Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Zdenius v Piatok Máj 20, 2011 11:20 am

14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Planovane album - 2010 / postrehy, informace, uvahy etc.

Poslaťod Beast34 v Streda Február 22, 2012 1:08 pm

Beast34 píše:
Dragontears píše:a k tomu 2012 .... neni konec sveta, konci pouze maysky kalendar a to je mozna tak namet pro jeden song, ale stezejni tema pro cele album ? tak jednodussi maiden nejsou :lol:

nemyslel som ze by to bol cely album... a konkretne som ani nemyslel ze by bol song o konci sveta ale skor o tom vsetkom nafukovani a robeni paniky a podobnych veci... straseni ludi...


No neda mi to, ale musim quotnut moj prispevok z Juna 2009 ked sme cakali na novy album :D !-!

Myslim ze sme to dobre odhadli a oni to tam zakomponovali - When the Wild Wind Blows!! -!-
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Dragontears v Streda Február 22, 2012 5:28 pm

vidis ze mam Maiden dokonale precteny :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Madness v Pondelok Október 15, 2012 6:20 pm

No nejak to tu nezije... :) Steve ma novy klip k songu z jeho solo albumu ..tiez aj Adrian a nikde nic tu o tom ani zmienka.. :) ale aby som nebol mimo temu...dnes som si uvedomil ze aky ma FF strasny zvuk...vobec sa mi nepaci myslim ze ta kvalita je biedna strasne...vobec nie hodna IM..ked som si to dnes porovnal s albumom Dimmu Borgir-Puritanical Euphoric Misanthropia tak to je 100 ku jednej...a to je album z roku 2001..ani zvuk Dance of Death sa mi az tak nepaci...pritom tie albumy mam velmi rad..narazam len na zvuk ze fakt to mohlo byt kvalitnejsie....este aj tie useknute konce na FF albume...pri niektorej songe pri konci to nejde pekne do ticha ten koniec ale pocut tam to useknutie zaveru songu...take mierne odflaknute mi to doslo..ale opakujem tie albumy mam samozrejme rad.
UP THE IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Mustanq v Pondelok Október 15, 2012 7:54 pm

Súhlasím s Madnessom. Podľa mňa majú dosť rovnaký zvuk už od BNW a už to nie je zaujímavé, alebo ako by som to nazval. Dúfam, že nový album bude trochu v inom duchu.

Čo sa týka tých posledných albumov, pamätám sa, ako som po vydaní TFF hovoril ako o možno najlepšom albume Maiden, ale už to takto nevidím. Nevravím samozrejme že je to zlý album. Avšak keď sa pozriem na sólovú tvorbu Bruca Dickinsona alebo nový projekt Adriana - Primal Rock Rebellion vidím tam dosť veľký vplyv rôznych iných štýlov a vidno že obaja majú celkom progresívne nápady. Nedávno keď som prvý krát počul 2CD Bruca - Best Of a tam ako bonusy jeho staršie songy ako napr. No Way Out...Continued alebo Re-Entry atď., tak proste viem, že niečo takéto by u Maiden neprešlo (dokonca netreba chodiť u Bruca až tak ďaleko - na TOS sú perfektné "odlišné" skladby - Kill Devil Hill či Navigate the Seas of the Sun). Na druhú stranu musím však povedať, že - aj keď som ho nepočul celý - Stevov nový album je dosť veľké sklamanie.

Preto by som strašne chcel aby nový album bol o dosť progresívnejší - ale nie v duchu posledných albumov = teda "sú progresívne, lebo tam je 2minútové intro a veľa melódií atď." a hlavne sa mi nepáči Stevov zlozvyk v postupe akordov ECGD. To už je dosť ohratá rozprávka. Proste rôzne experimenty by neublížili - napr. na Frontierovi je takýto experiment možno len úvodný Satellite 15, samozrejme, z Adrianovho pera.
Dúfam, že nie som veľmi mimo témy, to len taký môj názor na poslednú tvorbu Maiden :D
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Dragontears v Pondelok Október 15, 2012 11:25 pm

Madness píše:Steve ma novy klip k songu z jeho solo albumu ..tiez aj Adrian a nikde nic tu o tom ani zmienka..

prijde mi bezucelne sem kopirovat zpravy z Maiden oficialni homepage, ale citis-li Ty tu potrebu, nic nebrani ani tobe to udelat. A kdyby jsi k tomu navic vyuzil toho praveho (v pripade Steva tohoto) threadu, bylo by to dokonale :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Predchádzajúci

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron