Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Diskusia na tému Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod medulka v Sobota September 11, 2010 10:14 pm

Dragontears píše:tady neexistuje zadne spravne reseni ...
kazdy jsme k jejich tvorbe vnimavejsi jinak - nekdo vic, nekdo min a proto kazdy z nas si z toho vezme pro sebe neco jineho, v tom predevsim je jejich hudba pro nas tolik okouzlujici, prave proto ze nic neni jednoznacne a primocare nalajnovano a urceno, maiden kazdemu daji prostor se s tim myslenkove porvat a vytvorit popr si utridit vlastni nazor ... a to je duvod, proc je mam tolik rada :wink:


súhlas. Inak milujem aj ten Dickinsonov prejav, dáva tam kus herectva do toho, napr. ako intonuje v El Dorado, že: Well you can say I´m a devil and I wouldn´t say no :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Inak El Dorado a Coming Home (to je pomaly jak hymna) sú najviac zrozumiteľné texty čo sa týka albumu TFF, teda aspoň pre mňa :D
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Michael v Nedeľa September 12, 2010 10:38 pm

The Final Frontier se drží již více než 3 týdny na 1. místě (!) v prodejnosti hudebních alb v České Republice! :) v-v-v Myslím si, že je to pro tento druh hudby velká pocta a také ukázka toho, že lidé u nás opravdu ještě stále znají kvalitní muziku..

http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php?hitp=P
Naposledy upravil Michael dňa Nedeľa September 12, 2010 10:41 pm, celkovo upravené 1
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 14, 2010 9:34 pm

Michael píše:The Final Frontier se drží již více než 3 týdny na 1. místě (!) v prodejnosti hudebních alb v České Republice! :) v-v-v Myslím si, že je to pro tento druh hudby velká pocta a také ukázka toho, že lidé u nás opravdu ještě stále znají kvalitní muziku..

http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php?hitp=P


Myslim, ze je to skor ukazka toho, ze nic kvalitne v poslednej dobe vydane nebolo.

Inac, velmi ma udivuje, preco ludia cim dalej, tym viac kupuju albumy ako download (napr. z iTunes). Niet nad ten pocit doniest si domov zabalene CD a "ritualne" ho vlozit do CD prehravaca a vychutnat si booklet. Toto si nejako so stiahnutymi albumami neviem vychutnat.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Crusader v Utorok September 14, 2010 9:54 pm

to je snadne .... nemaji cd player :D

Kdyz budes mit doma jen notes nebo ipod, tak si prece nekoupis CD. Dalsi vec je i ta, ze 90% casu si to lidi stejne pousti na ipadu/mobilu a jsou jen lini si ty mp3 delat, tak si je rovnou koupi a na pocity kaslou. CD uz to ma tak ci tak spocitane a vydavat se jich bude cim dal tim min. Smutne je jen to, ze to vyhrava mp3 a ne flac. Pritom dneska uz neni duvod setrit mistem.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 14, 2010 10:04 pm

Crusader píše:to je snadne .... nemaji cd player :D

Kdyz budes mit doma jen notes nebo ipod, tak si prece nekoupis CD. Dalsi vec je i ta, ze 90% casu si to lidi stejne pousti na ipadu/mobilu a jsou jen lini si ty mp3 delat, tak si je rovnou koupi a na pocity kaslou. CD uz to ma tak ci tak spocitane a vydavat se jich bude cim dal tim min. Smutne je jen to, ze to vyhrava mp3 a ne flac. Pritom dneska uz neni duvod setrit mistem.


Tak dufam, ze to tym CD vydrzi cim dlhsie. Ja som velmi dufal, ze sa viac ujme format DVD audio, skoda, ze sa v nom nevydava viac.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Beast34 v Utorok September 14, 2010 10:51 pm

presne kvoli tomuto som si album nestiahol a nevypocul (i ked bol uz tyzden vonku), ale kupil som si ho osobne v obchode a po ceste som sa tesil na to ako si to doma pustim :) a prelistujem booklet
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Crusader v Utorok September 14, 2010 11:53 pm

Majusko666 píše:
Crusader píše:to je snadne .... nemaji cd player :D

Kdyz budes mit doma jen notes nebo ipod, tak si prece nekoupis CD. Dalsi vec je i ta, ze 90% casu si to lidi stejne pousti na ipadu/mobilu a jsou jen lini si ty mp3 delat, tak si je rovnou koupi a na pocity kaslou. CD uz to ma tak ci tak spocitane a vydavat se jich bude cim dal tim min. Smutne je jen to, ze to vyhrava mp3 a ne flac. Pritom dneska uz neni duvod setrit mistem.


Tak dufam, ze to tym CD vydrzi cim dlhsie. Ja som velmi dufal, ze sa viac ujme format DVD audio, skoda, ze sa v nom nevydava viac.



DVD Audio je nic proti SACD, ale to pohrbila politika Sony ... jako vsechno dobre co kdy vymysleli. Nicmene obcas nekdo neco v tomhle vyda, ale poradnej player sezenes uz jen na ebayi, prehrajes to taky na vetsine dvd playeru soucastnosti, ale ty zdaleka nevyuziji potencialu nahravky.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod IMS v Streda September 15, 2010 12:38 pm

Majusko666 píše:
Myslim, ze je to skor ukazka toho, ze nic kvalitne v poslednej dobe vydane nebolo.

Inac, velmi ma udivuje, preco ludia cim dalej, tym viac kupuju albumy ako download (napr. z iTunes). Niet nad ten pocit doniest si domov zabalene CD a "ritualne" ho vlozit do CD prehravaca a vychutnat si booklet. Toto si nejako so stiahnutymi albumami neviem vychutnat.


Ja osobne si taktiez kupujem mnozstvo hudby cez iTunes ale zaroven si taktiez kuoujem aj CD. nie je na to nic zvlastne, ze si ludia kupuju elektronicku hudbu, je to jednoduche, rychle, pohodlne a mnohokrat aj lacnejsie. Doba sa vyrazne meni a hudbu na cd playeri pocuva uz mensina a preto ruka v ruke sa rozisruju mp3 prehravace a elektronicky predaj hudby.

Ja kapelu, ktoru chcwm mat v zbierke, kupujem jej cd a nasledne si to hodim do mp3, avsak kapely, u ktorych nemusim mat kompletnu diskografiu, si kludnem kupim cez iTunes a mam z toho rovnaky zazitok aj bez cd, ide predsa o hudbu a pozitok z nej...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod medulka v Štvrtok September 16, 2010 10:29 am

Inak trochu odbočím. K Eddiemu. Keďže si tento album teraz stále púšťam, nevyhne sa tomu ani moja čerstvo 5 ročná dcéra (na rock a heavymetal je zvyknutá, počúvala to odkedy bola v mojom brušku :D ) V poslednej dobe ale stále chce, aby som jej púšťala clip s pesničkou TFF, tá zobrazená vesmírna téma sa jej hrozne páči, hlavne Eddie, strašne si ho obľúbila a teraz keď sa hrá tak ho stále spomína, vymýšľa si že i Eddie chodil do školky ako ona, a najviac ma rozosmiala tým, keď začala fantazírovať ako vyzerali pani učiteľky v školke kam chodil Eddie, že tak - ako on? Pýta sa ma :D No sranda.
medulka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Štvrtok August 06, 2009 11:02 pm
Bydlisko: Somewhere In Europe

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Beast34 v Štvrtok September 16, 2010 11:36 am

:D tak toto je uplne super :lol: :git:
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Michael v Štvrtok September 16, 2010 9:27 pm

:lol: jo děťi umí pořádně rozesmát :lol:
Scream For Me Czech Republic!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok September 16, 2010 9:33 pm

medulka píše:Inak trochu odbočím. K Eddiemu. Keďže si tento album teraz stále púšťam, nevyhne sa tomu ani moja čerstvo 5 ročná dcéra (na rock a heavymetal je zvyknutá, počúvala to odkedy bola v mojom brušku :D ) V poslednej dobe ale stále chce, aby som jej púšťala clip s pesničkou TFF, tá zobrazená vesmírna téma sa jej hrozne páči, hlavne Eddie, strašne si ho obľúbila a teraz keď sa hrá tak ho stále spomína, vymýšľa si že i Eddie chodil do školky ako ona, a najviac ma rozosmiala tým, keď začala fantazírovať ako vyzerali pani učiteľky v školke kam chodil Eddie, že tak - ako on? Pýta sa ma :D No sranda.


Kym nezacnes dostavat pozvanky od uciteliek, alebo psychologov na pohovor ohladne "fantazii" tvojej ratolesti, tak je to snad OK :-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod IMS v Piatok September 17, 2010 12:05 pm

Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod Pilgrim v Piatok September 17, 2010 10:12 pm

dneska sedim v krcme(logicky) a zrazu sa z radia vali El Dorado !!!pytal som sa casnicky ake je to radio a ze FM !! som veruze nevedel ze sa El Dorado hra aj na slovesku.piesen zaznela cela comu som sa divil pretoze pre radio je to dlha pecka...kazdopadne ma to velmi potesilo
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Re: Album THE FINAL FRONTIER 2010 / postrehy, info, uvahy etc.

Poslaťod mickey.r v Sobota September 18, 2010 8:24 pm

Obrázok

Kurnik, že by si zase niekto niečo vymyslel? Ale ten Fero nemá chybu. :lol:
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iron Maiden rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron